Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
Niedziela, 21 stycznia 2018 r. godz. 18:30

Legia zainteresowana Kwietniewskim

Woytek, źródło: Twitter

Legia Warszawa zainteresowana jest sprowadzeniem Mikołaja Kwietniewskiego z rezerw Fulham FC - poinformował Krzysztof Stanowski z weszlo.com. 19-letni ofensywny pomocnik już kilka lat temu był w kręgu zainteresowań stołecznego klubu, ale z Korony Kielce wyjechał do Wielkiej Brytanii.

Reprezentanta Polski U-19 reprezentuje agencja menedżerska Unidos, w której działa Mariusz Piekarski.





Komentarze: (44)

Hiszpan, 21.01.2018 18:36:29 - *.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Coraz lepsze te wzmocnienia....

lol, 21.01.2018 18:46:08 - *.cust.tele2.se

dajta spokój

ciecio, 21.01.2018 18:46:17 - *.centertel.pl

Zapewne ten młodzian posiada dużo wyższe umiejętności czysto piłkarskie niż Kucharczyk

Ja, 21.01.2018 19:02:05 - *.legionowodom.pl

KUCHY KING!!!!! J...Ć HEJTERÓW.

Zlb , 21.01.2018 19:11:46 - *.centertel.pl

Wara od Kuchego!!! Te cieciu, może ty lepszy jesteś od Kuchego?

do Ja, 21.01.2018 19:15:47 - *.centertel.pl

Możesz wielbić swojego Kuchego. Tylko pamiętaj ze z zawodnikami pokroju Kucharczyka zawsze będziesz drżał o miejsce w tabeli a w pucharach będziesz pośmiewiskiem. Albo umiejętności i Wielka Legia albo sentymenty i walka z sandecjami i innymi arkami jak równy z równym. Odpowiedz sobie sam.

???, 21.01.2018 19:21:07 - *.centertel.pl

Weźcie odczepcie się w końcu od Kuchego! Może nie jest jakimś wirtuozem ale serca do gry i dla legi nie można mu odmówić!

Majk, 21.01.2018 19:25:28 - *.210

W Legii przydałoby się trener od przygotowania indywidualnego tak jak za czasów Berga taką funkcję sprawował "Kaz". Wtedy trochę pomogło to tym słabszym piłkarzom podreperować braki w technice użytkowej.

Tolalala, 21.01.2018 19:41:03 - *.dynamic.chello.pl

A Górnik wziął chłopaka z Warszawy, grającego w Sulejówko. Rozumiem, ze to dla skautingu za daleko, a bliżej jest na Bałkany ......?

mietek, 21.01.2018 19:50:09 - *.internetia.net.pl

@do Ja: Tylko, że ten Kuchy zrobił coś, co nie udało się (i nie uda) setkom innych polskich kopaczy - strzelił bramkę w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Kibic, 21.01.2018 20:03:33 - *.internetia.net.pl

Jak o transferach Legii z Anglii to dorzucę info o - https://footroll.pl/transfery/ekstraklasa/2593,legia-chce-kolejnego-reprezentanta-polski bo tu jeszcze ani słowa o ruchach Legii w tej sprawie a ponoć są zaawansowane .

AAA, 21.01.2018 20:13:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do ???-widziałeś jego "serce" do gry w ostatnim sparingu jak z 8 metrów nie trafił w światło bramki?
Do ciecio:umiejętności od tego przyspawanego do Legii Fatalczyka ma każdy kopacz z Ekstraklasy.KAŻDY.

do mietek, 21.01.2018 20:15:35 - *.centertel.pl

I za to należy mu dać kontrakt do końca zycia chocby Legia miała grac w b-klasie. Najwazniejsze ze bedziemy grac Kucharczykiem.

Do AAA, 21.01.2018 20:19:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrze napisałeś sparingu (czytaj meczu o nic), a ile razy to jego bramka uratowała wynik w meczu o punkty? I chyba wszystko jasne

ludzik, 21.01.2018 20:30:30 - *.agg2.akw.prp-wtd.eircom.net

sprowadzaja zagranicznego zle bo nie polski, chca sprowadzic mlodego zle bo h...j wie dlaczego. Dla Was to pewnie najlepiej jakby 11 kopczynskich gralo

Do Majk, 21.01.2018 20:50:20 - *.play-internet.pl

Nie mam nic do Kuchego ale jest przeciętnym piłkarzem. Majk dziwi cię fakt, że gość który nie ma dużych umiejętności nadrabia ambicjami? To jest jego praca i nie nawiązuje ile za nią zarabia. Jeśli chcemy liczyć się w Europie to takich zawodników musimy wymienić na lepszych. Dziwne że kuchy jest meeeeega a przez tyle lat zero konkretnej oferty. Nie możemy żyć tym że 3 lata temu strzelił dwie ważne bramki lechii, a to że szybko biega to... Może lekkoatletyka, to już tak humorystycznie. Majk nie widzisz ze jak gra kuchy, broziu, kopa to my w naszej lidze nie możemy odjechać przeciwnikom a jaki jest poziom każdy wie

KUCHY KING 100% LEGIA, 21.01.2018 21:26:23 - *.dynamic.chello.pl

Gwizdek sędziego rozpoczyna ważny mecz, MICHAŁ KUCHARCZYK I JUŻ 1-0 JEST, cała Żyleta dopinguje z całych sił aby wynik lepszy był
Glory glory Alleluja, Kuchy ciśnij nie ma zbója, glory glory Alleluja Kuchy wygra dzisiaj mecz!

Kokos, 21.01.2018 21:47:02 - *.dynamic.chello.pl

Kucharczyka można lubić albo nie lubić ale szanować trzeba bo to on:
- strzelił niezwykle ważną bramkę w legendarnym meczu ze spartakiem w moskwie.
- swoją pierwszą bramkę w ekstraklapie strzelił Lechowi, którego pojechaliśmy wtedy 2:1.
- dał nam zwycięstwo na wyjeździe z Trabzonsporem.
- jest pierwszym Polakiem od 20 lat, który strzelił dla Legii bramkę w Lidze Mistrzów.
- jest to też zawodnik, który przypieczętował nasz awans do tej upragnionej Ligi Mistrzów.
- rozegrał blisko 300 spotkań dla Legii i strzelił 59 bramek asystując przy 51.

Jak już wspomniałem, Kucharczyka można lubić albo i nie, ale chłopak ściągnięty za 300 tys. zł dał nam naprawdę dużo radości strzelając bardzo ważne bramki w meczach o wysoką stawkę. Szacunek mu się po prostu należy, więc kretynów wyzywających go od "fatalczyków" traktuję jak kibiców drugiej kategorii niegodnych nazwaniem ich Legionistami.

do Kokos, 21.01.2018 21:55:01 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe czy byłbyś taki mądry jakbyś był właścicielem firmy, a twój pracownik ostatni raz zrobił porządnie robotę rok temu. Kucharczyk dostał już wiele szans aby się przełamać. Według mnie jest po prostu leniwy, bo w piłkę grać potafi. Jak mawia stare porzekało "nie chcieć to gorzej niż nie móc" i trzymanie zawodnika tylko za zamierzchłe zasługi będzie miało destrukcyjny wpływ na morale całego zespołu.

wwwojtecky (L), 21.01.2018 22:08:51 - *.60

Kuchy King ale tez straszny partacz! Powinien mieć miejsce w Legii i z ławy wchodzić w meczach z Górnikiem Łeczna , Wisłą Płock czy inną Termalicą przy stanie minimum 3-0 dla nas ale na Boga.... nic więcej !!! Nic!!
Wtedy tak

Legionista, 21.01.2018 22:25:10 - *.226

Czy ktoś już nie pamięta meczu z Lechią? (2:1) Kucharczyk jaki jest to każdy wie i pewnych umiejętności już nie przeskoczy, ale to "swój" człowiek i lepiej mieć "jakiegoś" Polaka niż cały zespół pod panowaniem obcokrajowców.

Arek, 21.01.2018 22:47:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To pewnie będzie w Legii. Piekario ogarnie. Mimo wszystko nie wiem kto to.

Do ???, 21.01.2018 23:03:10 - *.dynamic.chello.pl

To jest Legia, tu serce nie wystarczy! Niech sobie Fatalny oddaje całe serce w jakiejś Termalice czy Sandecji gdzie nie trzeba umieć grać w piłkę.

do Kokos, 21.01.2018 23:06:04 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

ładnie wymieniłeś. I dobrze.

Kucharczyk ma słabą technikę ale zasuwa aż miło/

I jak będzie lepszy zmiennik to brać go a Kuchy będzie ''na zmianę'' - każdemu wyjdzie to na zdrowie.

Natomiast tym co prawdziwego Legionistę nazywają Fatalczykiem powiem: "wstydzcie się!!!!".

Cult⚽️Legia, 21.01.2018 23:46:46 - *.118

⚽️Kuchy⚽️King⚽️

Mam_omamy, 22.01.2018 07:51:01 - *.centertel.pl

Przeczytalem, że Legia interesuje sie Kwaśniewskim :o

łysy, 22.01.2018 08:27:22 - *.adsl.inetia.pl

Trzymaj się Kuchy !!!!

Juri, 22.01.2018 09:19:45 - *.centertel.pl

Syn Olka? Lubi wypić?

Kuchy, 22.01.2018 10:49:04 - *.play-internet.pl

Kilka razy strzelil-fakt, ale ile ...ił. Marny technicznie i tyle

lob, 22.01.2018 11:04:54 - *.dynamic.chello.pl

Kuch był by dobrym piłkarzem i strzelił by dla Legii dwa razy więcej bramek jak by nie był leniem.
Wystarczyło by zostać po treningach i poćwiczyć strzały, ale po co i tak kasa się zgadza.......
Mało ambitny sportowiec.......

Krzeszczu, 22.01.2018 11:53:48 - *.138

@ lob: tak, Kuchy moglby zostawac po treningach i trenowac strzaly. Ale to tez i po czesci odpowiedzialnosc trenerow zeby pilkarze na treningach trenowali i udoskonalali swoje braki.
A ostatnimi 5-6 laty Kuchy mial trenerow dla ktorych najwazniejsza byla siatkonoga.... nough said.

malarz, 22.01.2018 12:54:19 - *.opera-mini.net

trener od przygotowania indywidualnego tylko z kraju gdzie technika jest czyms powszechnym

Bubba, 22.01.2018 13:35:47 - *.36

@Krzeszczu masz racje, jak widzę że na treningu jest siatkonoga to od razu skreślam trenera, niestety tak było również za Magiery i czas go zweryfikował niestety.

Krzeszczu, 22.01.2018 16:39:12 - *.cust.bredband2.com

@ Bubba: Magiera, Dr Alban, LLL, wszystkich i ich kunszt trenerski, tzn siatkonoga, zweryfikowalo boisko. Gdzie dzis sa ci wirtuozi pilki noznej?

Woytek (LL!): Jedna gorąca prośba: Nie zaczynaj od nowa z siatkonogą, bo swego czasu na tym forum już ci rozjaśniłem dobitnie ten temat.

malarz, 22.01.2018 17:17:18 - *.opera-mini.net

co do kuchego panowie powiem krótko jest on potrzebny w zespole jako zmiennik ,są kartki kontuzje i odczepcie sie juz od niego , naprawde juz wystarczy.

Krzeszczu, 22.01.2018 17:37:35 - *.cust.bredband2.com

@ Woytek: nic mi nie rozjasniles. Przytoczyles kilka starych klipow z youtuba i nic wiecej.
A skoro zostawiles prosbe, to i ja Ciebie tez poprosze: Gdzie sa teraz wirtuozi filozofii pilkarskiej z siatkonoga jako glowny temat, czyli Dr Alban, Magiera I Lysy Lowca Lososi?
W topowych klubach najlepszych lig gdzie siatkonoga to podstawa szkolenia technicznego i taktycznego? Don´t think so...
Czy raczej w czarnej d*pie?

Woytek (LL!): Ani w Legii ani zapewne w żadnym innym klubem siatkonoga nie była, nie jest i nie będzie żadną podstawą szkolenia - to jakieś Twoje chore urojenia.

Łap trening Barcelony z zeszłego lata: https://www.youtube.com/watch?v=JhO2M3Nq2OE

Naprawdę więcej nie będę powtarzał - to ostatnie ostrzeżenie.

Krzeszczu, 22.01.2018 19:57:33 - *.cust.bredband2.com

Ostrzezenie ????
A z drugiej strony, bedac moderatorem tutaj itp nie uwarzasz ze powinienes okazywac wiecej kultury i dobrego wychowania?
A nie obrazac forumowiczow, co jest na dodatek w regulaminie ktory Ty reprezentujesz "treści obrażające innych czytelników"
Naprawde pokazales klase.

Do krzeszczu leszczu - Przemo(L), 22.01.2018 20:17:52 - *.138

Gdzie on cię zarazo obraża? pod kazdym postem piszesz jedno i to samo alfo i omego. Strać się już z tej strony bo 99% ludzi jak widzi krzeszczu to ma ochote zwrocic obiad. Mam nadzieje ze jak sie juz za ciebie wzial Woytek to zakonczysz w koncu swoje wywody banem.

Krzeszczu, 22.01.2018 20:30:34 - *.cust.bredband2.com

@ Przymu(L): A bedzie lepiej jak i ja sobie kupie kominiarke?

Przemo (L), 22.01.2018 21:02:04 - *.138

Tu nie chodzi o to kto ma kominiarke a kto nie bo ja tez jej nie mam tylko o twoje wywody ktorych oprocz ciebie chyba nikt czytac juz na tej stronie nie chce. klocisz sie ze wszystkimi ale niestety taka jest prawda. robisz cos innego w ciagu dnia oprocz siedzenia na tej stronie? masz jakies swoje zycie?
Tak czy inaczej zycze ci bana. na pewno bedzie tu wtedy spokojniej

mietek, 22.01.2018 21:07:37 - *.internetia.net.pl

@lob: Myślisz, że strzały to wszystko? Ja wiem, że Kuchy jest technicznie strasznie drewniany, strzały, podania u niego kuleją. Ale przynajmniej się stara i walczy. A w ostatnich latach mieliśmy w Legii tylu stojaków, że palców u obu rąk nie starczy do zliczenia.

A Kuchy to jest też taki nasz legijny folklor. Potrafi zagrać bardzo efektownie, ale też wypie***lić się na piłce. Sam nieraz kląłem, jak zmarnował setkę, ale z drugiej strony za chwilę człowiek się śmiał, bo tego w zachodnich ligach nie mają :) I cokolwiek by mówić - ja Kuchego nawet lubię. To jest nasz chłopak i tyle.

@Krzeszczu: Zwolnij bracie. Warto na siłę się pchać pod topór i łapać bana?

do Przemo (L) , 22.01.2018 21:12:51 - *.20

A Ty masz swoje życie? Chyba nie skoro siedzisz tu cały dzień i czytasz komentarze krzeszcza

Z pozdrowieniami trenejro

lob, 22.01.2018 21:49:07 - *.dynamic.chello.pl

Lubię Kuchego. Nawet bardzo. Ale nie zmienię zdania, że mógłby lepiej grać i być podstawowym piłkarzem w Legii i reprezentacji polski.
Są piłkarze co nie muszą dodatkowo szlifować techniki bo mają to we krwi, ale Kuchy jak by się przyłożył i potrenował indywidualnie to był by lepszym piłkarzem. Sam trening z drużyną nie zawsze wystarcza bo często to jest za mało. Jemu potrzebne są jeszcze treningi indywidualne. ( i nie tylko jemu w Legii )
Sam Kaziu Dejna często zostawał po treningu i ćwiczył strzelanie rzutów wolnych. Trening czyni mistrza.
Nie zmieniam zdania. Kuchy to dobry piłkarz, ale mało ambitny i leniwy. Żeby miał psychikę Lewego to był by lepszy od tych wszystkich reprezentantów polski, grających na jego pozycji. Dla mnie to zmarnowany talent. U niego powinna być praca i jeszcze raz praca, tym bardziej, że za parę lat można by pójść na tzw. dobrą " emeryturę "
KUCHY DO ROBOTY...jest jeszcze czas, żeby się pokazać i zarobić dobry szmal na rodzinę i resztę życia.

J, 24.01.2018 22:23:34 - *.dynamic.mm.pl

Kupcie wreszcie porządnego NAPASTNIKA !!!!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.