REKLAMA

Dobrzy Ludzie obdarowali prezentami pacjentów CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa Dobrzy Ludzie cały czas pomaga Centrum Zdrowia Dziecka. Legioniści regularnie odmalowują kolejne sale w CDZ, a w ostatnich dniach Dobrzy Ludzie przygotowali noworoczne prezenty dla pacjentów z Kliniki Neurochirurgii i Urologii Dziecięcej. Nie mogło zabraknąć kalendarzy na 2018 rok oraz legijnych poduszek z bajkowymi postaciami.







przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
DOBRZY LUDZIE - 28.01.2018 / 00:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziękujemy za wszystkie dobre słowa.

Co do zapytań o poduszki i kalendarze, było wiele informacji o sprzedaży jaką prowadzimy stacjonarnie, jak i internetowo, czy to zapisy na forum i allegro.

W przypadku chęci zakupów zapraszam do kontaktu z nami:
dobrzy_ludzie@wp.pl
lub
https://www.facebook.com/DobrzyLudziezLegii/

odpowiedz
Twardy - 26.01.2018 / 13:55, *..4

Aż mi łzy poleciały ze wzruszenia. Wielkie brawa dla Was "Dobrzy Ludzie" !

odpowiedz
Olson - 26.01.2018 / 11:36, *..v41.interkam.pl

Do tych co pytają się o poduszki:
Można je kupić w oficjalnym sklepie Legii, ale też w wielu innych miejscach w Warszawie. Ja kupiłem takie w Smyku w Wola Park. Był tam wybór, kilka różnych wzorów. Pewnie w innych Smykach w Warszawie tez są dostępne.

odpowiedz
Maja - 26.01.2018 / 08:33, *..165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacunek. Ostatnio moja córka leżała na Neurologii X piętro. Widziałem Waszą pracę. Czapki z głów. Respect!

odpowiedz
spasiony - 25.01.2018 / 21:16, *..dynamic.dsl.as9105.com

@Gienek
Powodzenia w walce!!! Trzymajcie sie!!!

odpowiedz
Do Gienek - 25.01.2018 / 19:24, *..dynamic.chello.pl

Powodzenia i zdrowia dla córki

odpowiedz
Gienek - 25.01.2018 / 18:28, *..play-internet.pl

4 miesiące temu moja córka przeszła operację wycięcie guza mózgu, lezelismy wlasnie na Neurochirurgii - teraz jesteśmy dwa piętra wyżej bo na Onkologii- dalsze dlugoletnie leczenie chemioterapią i radioterapią. I super są te rysunki , razem z moją corką bacznie zawsze je obserwowalismy, bo jestesmy z Bialegostoku ale z Marysią przyjezdzamy na mecze Legii . Gdy Marysia miała operację i leżała na oddziele intensywnej terapi to chodziłem po korytarzu załamany i patrzyłem na te grafy na scianach - dodawalo otuchy ( bo na korytarzu przed wejściem na blok intensywnej terapii też są rysunki)! Róbcie to co robicie i się nie zmieniajcie! MY Z MARYSIĄ WALCZYMY I SIĘ NIE PODDAJEMY!

odpowiedz
Kera - 25.01.2018 / 17:55, *..mazowieckiesieci.pl

Szacunek dla was!!!!!!!

odpowiedz
@Weteran - 25.01.2018 / 16:37, *..internetia.net.pl

a co ty robisz dla innych co pasozycie internetowy
zle ci nie zycze ale tak co zostaniesz sam jak bedziesz potrzebowal pomocy milosci opieki innych....moze zaplaczesz przeprosisz zrozumiesz

odpowiedz
CW(L)KS - 25.01.2018 / 15:43, *..play-internet.pl

Serce rośnie. Brawo DL, szacuneczek za wszystko!

odpowiedz
mG - 25.01.2018 / 15:39, *..2

Brawo! :)

odpowiedz
Do Latuch - 25.01.2018 / 15:35, *..245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo za komentarz. Ten weteran to prowokator jakis.

odpowiedz
Marcin - 25.01.2018 / 15:15, *..jmdi.pl

Jesteście WSPANIALI, jeżeli to czytać to dziękuję Wam z całego serca za to co robicie dla dzieciaków.

odpowiedz
do weteran - 25.01.2018 / 14:51, *..play-internet.pl

Chłopie w czym problem ? Dorzuć okrągłą sumkę i kupią im po tablecie, oczywiście na każdym będzie napisane że to od ciebie.

odpowiedz
ole - 25.01.2018 / 14:42, *..2

Kalendarze sa na allegro, kupilem niedawno.

odpowiedz
Ignacy - 25.01.2018 / 13:33, *..akademiki.uni.torun.pl

Wspaniała inicjatywa! Super sprawa dla dzieciaków :)

odpowiedz
Latuch do weteran - 25.01.2018 / 13:32, *..play-internet.pl

Jesteś idiotą? Czy jesteś już takim ,, weteranem" ze nic nie widzisisz? Wstydź się za swoje komentarze bo jak mniemam ty nic dla nikogo nie robisz.... pustaku

odpowiedz
Ding - 25.01.2018 / 13:22, *..play-internet.pl

Tego typu działalność zdaje się w statucie ma SKLW...

odpowiedz
Darek - 25.01.2018 / 12:36, *..dynamic.kabel-deutschland.de

Kilka poduszek i od razu zrobilo sie kolorowo na szpitalnym lozku.
Tez bym kupil kilka poduszek przez internet oczywiscie.Bedzie w koncu taka mozliwosc?

odpowiedz
wiewis6499 - 25.01.2018 / 12:35, *..10

serce rośnie jak widać uśmiech na twarzach dzieciaków. Zdrówka!!!!!!!

odpowiedz
grzesiek - 25.01.2018 / 12:33, *..centertel.pl

Jestem pod coraz większym wrażeniem działalności grupy DOBRZY (L)UDZIE.

POZDRAWIAM.

odpowiedz
Weteran - 25.01.2018 / 12:23, *..centertel.pl

Szału ni ma ...

odpowiedz
PLBBOY - 25.01.2018 / 11:44, *..136

Brawo!

odpowiedz
Pio - 25.01.2018 / 11:38, *..play-internet.pl

Brawo Panowie

odpowiedz
DawidL - 25.01.2018 / 11:27, *..dynamic.mm.pl

Jestem pod wrażeniem tego co robią Dobrzy Ludzie super pozytywnie coś fajnego dla dzieciaków i dla wizerunku naszego klubu też (L)

odpowiedz
Ser - 25.01.2018 / 11:05, *..dynamic.gprs.plus.pl

Kupiłbym od razu taki kalendarz i poduszkę. Jest taka możliwość?

odpowiedz
Stldark - 25.01.2018 / 10:53, *..centertel.pl

Brawo

odpowiedz
robochłop - 25.01.2018 / 10:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

dobrzy są - ci Dobrzy Ludzie...

odpowiedz
Bartek - 25.01.2018 / 10:19, *..play-internet.pl

Mozna kupic takie poduszki?

odpowiedz