Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Czwartek, 25 stycznia 2018 r. godz. 10:09

Dobrzy Ludzie obdarowali prezentami pacjentów CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa Dobrzy Ludzie cały czas pomaga Centrum Zdrowia Dziecka. Legioniści regularnie odmalowują kolejne sale w CDZ, a w ostatnich dniach Dobrzy Ludzie przygotowali noworoczne prezenty dla pacjentów z Kliniki Neurochirurgii i Urologii Dziecięcej. Nie mogło zabraknąć kalendarzy na 2018 rok oraz legijnych poduszek z bajkowymi postaciami.







przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (29)

Bartek, 25.01.2018 10:19:22 - *.play-internet.pl

Mozna kupic takie poduszki?

robochłop, 25.01.2018 10:35:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

dobrzy są - ci Dobrzy Ludzie...

Stldark, 25.01.2018 10:53:40 - *.centertel.pl

Brawo

Ser, 25.01.2018 11:05:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kupiłbym od razu taki kalendarz i poduszkę. Jest taka możliwość?

DawidL, 25.01.2018 11:27:25 - *.dynamic.mm.pl

Jestem pod wrażeniem tego co robią Dobrzy Ludzie super pozytywnie coś fajnego dla dzieciaków i dla wizerunku naszego klubu też (L)

Pio, 25.01.2018 11:38:43 - *.play-internet.pl

Brawo Panowie

PLBBOY, 25.01.2018 11:44:36 - *.136

Brawo!

Weteran, 25.01.2018 12:23:42 - *.centertel.pl

Szału ni ma ...

grzesiek, 25.01.2018 12:33:06 - *.centertel.pl

Jestem pod coraz większym wrażeniem działalności grupy DOBRZY (L)UDZIE.

POZDRAWIAM.

wiewis6499, 25.01.2018 12:35:27 - *.10

serce rośnie jak widać uśmiech na twarzach dzieciaków. Zdrówka!!!!!!!

Darek , 25.01.2018 12:36:31 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Kilka poduszek i od razu zrobilo sie kolorowo na szpitalnym lozku.
Tez bym kupil kilka poduszek przez internet oczywiscie.Bedzie w koncu taka mozliwosc?

Ding, 25.01.2018 13:22:53 - *.play-internet.pl

Tego typu działalność zdaje się w statucie ma SKLW...

Latuch do weteran , 25.01.2018 13:32:36 - *.play-internet.pl

Jesteś idiotą? Czy jesteś już takim ,, weteranem" ze nic nie widzisisz? Wstydź się za swoje komentarze bo jak mniemam ty nic dla nikogo nie robisz.... pustaku

Ignacy, 25.01.2018 13:33:11 - *.akademiki.uni.torun.pl

Wspaniała inicjatywa! Super sprawa dla dzieciaków :)

ole, 25.01.2018 14:42:44 - *.2

Kalendarze sa na allegro, kupilem niedawno.

do weteran, 25.01.2018 14:51:40 - *.play-internet.pl

Chłopie w czym problem ? Dorzuć okrągłą sumkę i kupią im po tablecie, oczywiście na każdym będzie napisane że to od ciebie.

Marcin, 25.01.2018 15:15:12 - *.jmdi.pl

Jesteście WSPANIALI, jeżeli to czytać to dziękuję Wam z całego serca za to co robicie dla dzieciaków.

Do Latuch, 25.01.2018 15:35:27 - *.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo za komentarz. Ten weteran to prowokator jakis.

mG, 25.01.2018 15:39:58 - *.2

Brawo! :)

CW(L)KS, 25.01.2018 15:43:30 - *.play-internet.pl

Serce rośnie. Brawo DL, szacuneczek za wszystko!

@Weteran, 25.01.2018 16:37:32 - *.internetia.net.pl

a co ty robisz dla innych co pasozycie internetowy
zle ci nie zycze ale tak co zostaniesz sam jak bedziesz potrzebowal pomocy milosci opieki innych....moze zaplaczesz przeprosisz zrozumiesz

Kera, 25.01.2018 17:55:26 - *.mazowieckiesieci.pl

Szacunek dla was!!!!!!!

Gienek, 25.01.2018 18:28:25 - *.play-internet.pl

4 miesiące temu moja córka przeszła operację wycięcie guza mózgu, lezelismy wlasnie na Neurochirurgii - teraz jesteśmy dwa piętra wyżej bo na Onkologii- dalsze dlugoletnie leczenie chemioterapią i radioterapią. I super są te rysunki , razem z moją corką bacznie zawsze je obserwowalismy, bo jestesmy z Bialegostoku ale z Marysią przyjezdzamy na mecze Legii . Gdy Marysia miała operację i leżała na oddziele intensywnej terapi to chodziłem po korytarzu załamany i patrzyłem na te grafy na scianach - dodawalo otuchy ( bo na korytarzu przed wejściem na blok intensywnej terapii też są rysunki)! Róbcie to co robicie i się nie zmieniajcie! MY Z MARYSIĄ WALCZYMY I SIĘ NIE PODDAJEMY!

Do Gienek , 25.01.2018 19:24:44 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia i zdrowia dla córki

spasiony, 25.01.2018 21:16:31 - *.dynamic.dsl.as9105.com

@Gienek
Powodzenia w walce!!! Trzymajcie sie!!!

Maja, 26.01.2018 08:33:55 - *.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacunek. Ostatnio moja córka leżała na Neurologii X piętro. Widziałem Waszą pracę. Czapki z głów. Respect!

Olson, 26.01.2018 11:36:41 - *.v41.interkam.pl

Do tych co pytają się o poduszki:
Można je kupić w oficjalnym sklepie Legii, ale też w wielu innych miejscach w Warszawie. Ja kupiłem takie w Smyku w Wola Park. Był tam wybór, kilka różnych wzorów. Pewnie w innych Smykach w Warszawie tez są dostępne.

Twardy, 26.01.2018 13:55:12 - *.4

Aż mi łzy poleciały ze wzruszenia. Wielkie brawa dla Was "Dobrzy Ludzie" !

DOBRZY LUDZIE, 28.01.2018 00:13:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziękujemy za wszystkie dobre słowa.

Co do zapytań o poduszki i kalendarze, było wiele informacji o sprzedaży jaką prowadzimy stacjonarnie, jak i internetowo, czy to zapisy na forum i allegro.

W przypadku chęci zakupów zapraszam do kontaktu z nami:
dobrzy_ludzie@wp.pl
lub
https://www.facebook.com/DobrzyLudziezLegii/

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.