Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Mateusz Słowiński - fot. Hugollek / Legionisci.com
Mateusz Słowiński - fot. Hugollek / Legionisci.com
Środa, 24 stycznia 2018 r. godz. 10:39

Słowiński: Nie mogliśmy odpowiednio wykończyć ataków

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Mateusz Słowiński (libero Legii): To był zarówno dobry, jak i zły pojedynek. Wszystko zaczęło się fajnie, bo rozpoczęliśmy spotkanie od walki punkt za punkt, ale potem gra nam się posypała. Trzeba przyznać, że rywale rozegrali naprawdę bardzo dobry mecz, przez co nie mogliśmy niczego skończyć w ataku – każdy nasz atak zawodnicy z Ostrołęki po prostu podbijali. Wszystko będziemy jeszcze dokładnie analizowali podczas treningu i mam nadzieję, że trener wskaże nam te elementy gry, które zawiodły.

Istotne jest to, że mimo trudnej sytuacji punktowej nie poddawaliśmy się. Mimo że wyniki poszczególnych setów mogą mówić co innego, z całą pewnością nie położyliśmy się na boisku i podejmowaliśmy walkę z przeciwnikami. Staraliśmy się odbijać pałeczkę, ale czegoś w naszej grze po prostu zabrakło. Przydarzały nam się chwilowe przestoje w środku setów i być może to też stanowiło przyczynę porażki. Moim zdaniem jednak główny powód przegranej stanowiła niemożność wykończenia ataku i bardzo dobra organizacja ostrołęczan w obronie. Widać, że są bardzo poukładanym zespołem i świetnie sobie radzą.

Białystok to trudny teren, ale jedziemy tam po zwycięstwo. Będziemy walczyć tak naprawdę o wszystko, bo chcemy zająć możliwie jak najwyższe miejsce w tabeli. U nas rozegraliśmy z nimi bardzo dobre spotkanie, minimalnie przegrywając i dlatego na Podlasie jedziemy po trzy punkty.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!