Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Domagoj Antolić - fot. Woytek / Legionisci.com
Domagoj Antolić - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 24 stycznia 2018 r. godz. 14:51

Benidorm: Siódme poty

Woytek, źródło: Legionisci.com

Pierwszy z zaplanowanych na środę treningów Legii w Benidormie rozpoczął się o godzinie 10:30. Zajęcia opierały się głownie na ćwiczeniach siłowych i wytrzymałościowych. Legioniści skakali przez małe płotki, dźwigali ciężary, biegali i skakali z piłkami lekarskimi, poza tym ćwiczyli w parach z użyciem specjalnych gum.
Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia Woytka

Adam Hlousek, William Remy, Eduardo, Sebastian Szymański i Marco Vesović brali udział w treningu, ale nie wykonywali niektórych cięższych ćwiczeń. Zamiast nich, pracowali z piłkami pod okiem Pawła Kozuba.



Ta część treningu okazała się być zaledwie rozgrzewką przed tym, co Romeo Jozak przygotował dla legionistów później. Zawodników czekało więc wyczerpujące bieganie interwałów, które nie należy do ulubionych ćwiczeń piłkarzy. 10 sekund sprintu, 5 sekund przerwy - i tak przez dobrych 10 minut. Wysiłek, słońce i sięgająca 19 stopni w cieniu temperatura szybko dały się zawodnikom we znaki, którzy wylewali dziś na treningu siódme poty.

Potem przyszedł czas na zajęcia z piłkami. Aleksandar Vuković podzielił legionistów na drużyny. Ich zadaniem było rozgrywać 4-minutowe mecze w szybkim tempie. Żeby było trudniej, pomiędzy spotkaniami zawodników nie czekał odpoczynek, ale bieganie kolejnych interwałów. Na zakończenie trenerzy zaaplikowali zmęczonym legionistom kolejne biegi- tym razem z piłkami. - Brawo panowie, brawo! - skomentował prawie dwugodzinne zajęcia Michał Kucharczyk po ostatnim gwizdku trenera.

Zawodnicy szybko udali się na odnowę biologiczną w lodowatej wodzie, bo o godzinie 16:30 czeka ich kolejny trening.

Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (15)

Doru, 24.01.2018 15:01:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie trenerze, naszym przepłaconym dziewczynkom należy się już odpoczynek, a nie ciężkie treningi. Trener OUT !!!

majusL@legionista.com, 24.01.2018 15:18:07 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

I dobrze!! Za....lac i nabierac sily żeby potem to od Naszych idbijali sie kopacze korony czy innych sandecji.

tomiacab, 24.01.2018 15:30:04 - *.know.cable.virginm.net

Dobrze jadą. Kucharczyk jedyny piłkarz na świecie, który lubi interwały ;)

@rek, 24.01.2018 15:33:40 - *.dynamic.chello.pl

Z prasy litewskiej...

Według litewskich mediów, Legia Warszawa nie zrezygnowała ze starań o pozyskanie Fedora Cernycha z Jagiellonii Białystok. Mistrz Polski jest jednak tylko jednym z klubów, które starają się o transfer Litwina. W grze są także trzy rosyjskie kluby… Według menedżera Cernycha (Andrei Kabush), Jagiellonia chce na nim zarobić 400 tysięcy euro. Biorąc pod uwagę, że w czerwcu kończy mu się kontrakt, "Jaga" nie może żądać zbyt dużych pieniędzy. Samemu piłkarzowi najbliżej do Dynama Moskwa, ale rosyjski klub, jak do tej pory, nie doszedł do porozumienia z Jagiellonią. Dynamo ma dawać za Cernych jedynie 300 tysięcy euro, a korzystniejsze oferty są gotowe złożyć Ural, Anży i… Legia... Pozdro (L)

tomiacab, 24.01.2018 15:35:16 - *.know.cable.virginm.net

Kopczyńskiego pomoc kologom i zaangażowanie w noszenie bramki, wygląda tak samo jak w trakcie meczu na boisku.

KIBIC LEGII, 24.01.2018 15:36:00 - *.internetia.net.pl

OBY 10 POTY WYLEWALI TAKŻE OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA TRANSFERY DO LEGII - PRZYDAŁBY SIĘ JEDEN NAPRAWDĘ DOBRY NAPASTNIK .

@rek, 24.01.2018 15:38:47 - *.dynamic.chello.pl

Taki oto obrazek z dzisiaj...:)))

https://pbs.twimg.com/media/DUTqNlXWsAAbLUJ.jpg

ludzik , 24.01.2018 17:24:06 - *.centertel.pl

Trenerze.... daj im pograć w siatkonoge bez tego Legia nie bedzie istniec

Bidon, 24.01.2018 18:07:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do majusL
kolego Korona to w rundzie jesienej grala najladniejsza pilke w calej tej marnej lidze...

Kol, 24.01.2018 18:58:36 - *.dynamic.chello.pl

Poważne ligi już grają a nasi nadal w lesie.

LL, 24.01.2018 19:11:27 - *.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Piszesz wedlug prasy Litewskiej a jak wedlug Ciebie, to nie jest tylko plota?
A slyszales ze niby jakiegos napastnika z Holandii chcemy?
Wiesz czy ten Kwietniewski juz przylecial?

@rek, 24.01.2018 19:14:58 - *.dynamic.chello.pl

Popołudniowe wieści z Hiszpanii...

W Benidormie NIKT nie ma wątpliwości, ani NIKT nie próbuje tego ukrywać, iż w piątek Mikołaj Kwietniewski dołączy do (L)egii... Pozdro (L)

Google.pl, 24.01.2018 20:03:39 - *.dynamic.mm.pl

Proszę włączcie przeglądarke ustawcie sobie parametry i nie pytacje więcej V kolumny o transfery, bo co on może wiedzieć siedząc na dupie w domu. Choc wielce prawdopodobne, że gość sam siebie pyta.

Majk, 24.01.2018 20:56:38 - *.210

Kwietniewski .... Ale jak?! Jak się udało takiego piłkarza pozyskać?!

@google.pl, 24.01.2018 22:47:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wcześniej podpisywałeś się Tępy Jan...
Brzmiało tak ładniej, jakoś bardziej swojsko...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.