Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Mikołaj Kwietniewski - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
Mikołaj Kwietniewski - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
Czwartek, 25 stycznia 2018 r. godz. 21:11

Kwietniewski piłkarzem Legii!

Woytek, źródło: Legia.com

Mikołaj Kwietniewski pozytywnie przeszedł testy medyczne i został nowym zawodnikiem Legii Warszawa. 18-letni pomocnik, który ostatnio występował w zespole Fulham FC U23, związał się ze stołecznym klubem 3,5-letnim kontraktem. W piątek dołączy do zespołu na zgrupowaniu w Benidormie. Będzie występował w koszulce z numerem 17.

Mikołaj Kwietniewski
Data urodzenia: 30 kwietnia 1999 r
Miejsce urodzenia: Kielce
Wzrost: 174 cm
Waga: 69 kg

Kluby:
do 2013 Korona Kielce
2013-2015 akademia Fulham FC
2015-2017 Fulham FC U18
2017 Fulham FC U23





Komentarze: (62)

jammo, 25.01.2018 21:14:16 - *.51.ipv4.supernova.orange.pl

no, po 5 latach epopeja pt. Kwietniewski do Legii zakończona. Wtedy w 2013 r. wmieszał się Beret, ale tym razem już nie ma przeszkód

@rek, 25.01.2018 21:20:36 - *.dynamic.chello.pl

No i gitarka.. A teraz niech młodzian pokaże "wiecznie młodemu" Kopczyńskiemu, jak buduje się profesjonalną karierę zdolnego młodego piłkarza... Pozdro (L)

Zibi, 25.01.2018 21:20:46 - *.dynamic.chello.pl

Witaj w Legii Miki.

Bysior xxL, 25.01.2018 21:27:16 - *.dynamic.chello.pl

No Piekarski znowu nam jakiegoś ogórasa wepchnął, przyczepił się typ dl Legii i chce lody kręcić.

Graba80, 25.01.2018 21:31:43 - *.195.optikomp.pl

No. Kolejny byczek w składzie. 174 cm i 69 kg.
A Żyro był do wzięcia...

Kristof, 25.01.2018 21:31:57 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Prawdziwe najprawdziwsze mega ogromne wzmocnienie Legii .Przecież o niego bila się cala Premier League.Arsenal dawał 50 mln euro Chelsea 60 mln euro Man. City 70 mln euro Tottenham 80 mln euro.A Man Utd dawał 100 mln euro i pensje w wysokości 450 tys funtów tygodniowo. Kwietniewski wybrał jednak Legie bo stwierdził, ze w Warszawie są najlepsze agencje towarzyskie.

Arczi, 25.01.2018 21:32:55 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Ciekawie wygląda prywatne życie Mikołaja , widać , że ma poukładane w głowie. Footballek.pl podsumował jego życiorys na instagramie.

Szelka, 25.01.2018 21:36:53 - *.dynamic.chello.pl

Parafrazując klasyka (LW) - jestem za, a nawet przeciw podpisanemu kontraktowi. To stwarza realną szansę, że w wyjściowej jedenastce Legii będzie...."znacząca wysepka polskości". Proszę szanownych kolegów o wstrzymanie się z ironią; procentowy udział "naszych krajowych" też jest bardzo ważny!

do Arczi, 25.01.2018 21:52:01 - *.dynamic.chello.pl

no załamka...
http://footballek.pl/2018/01/25/mikolaj-kwietniewski-w-legii-warszawa-jaki-jest-prywatnie/
jak to człowiek Piekarskiego to przyszedł do Legii tylko po to by odbydować formę i jak najszybciej odejść...

Ty, 25.01.2018 21:57:22 - *.centertel.pl

Co za idioci i frustraci tu komentuja

Terma, 25.01.2018 21:59:42 - *.static.ip.netia.com.pl

Następny skoczek narciarski Szymanski 60kg ten nie lepszy a myslalem ze to męska gra

Myślący inaczej, 25.01.2018 21:59:43 - *.53.ipv4.supernova.orange.pl

Witaj młody. Tylko proszę nigdy nie czytaj komentarzy na tej stronie! To dla Twojego zdrowia psychicznego. Teraz trenuj walcz i bądź dumny że nosisz eLkę na piersi. Wierzę w Ciebie.

HBR , 25.01.2018 22:07:19 - *.play-internet.pl

Do kristof, żenada, tylko krytyka, może nie pamiętasz ale kiedyś jak brali Kowala z IV ligi to też wysmiewali, a jednak był niezłym grajkiem, daj szansę, nie oceniaj z góry bo di może okazać ze będzie grał i to nie źle.

Świstak666, 25.01.2018 22:08:36 - *.dynamic.chello.pl

Co za koment...najlepsi piłkarze na świecie to takie BYKI jak Messi, Suarez, Neymar, Maradona też był drwalem...ciekawe czy doczekam czasów kiedy w Polsce gość nie będzie odrzucany jak nie ma 185cm i nie waży 90kg...

żona bysiora, 25.01.2018 22:13:17 - *.pl-81-219-240-2

on niestety nie jest xxl ;-( ledwo S

Kogut, 25.01.2018 22:21:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobry będzie... Wisła też kupiła młodzieżowca Wojtkowskiego i bardzo dobrze sobie radzi...

komen, 25.01.2018 22:34:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Graba80

Ile powinien ważyć przy tym wzroście?

LL, 25.01.2018 22:37:43 - *.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do @rek podobno Legia rozmawia z jakims A.B. wiesz kto to? Wiadomo ze nie Boeysiuk i Boruc.

Trenejro , 25.01.2018 22:47:54 - *.20

Woytek czy tego Kristofa nie można by zbanować? Ujarany wypisuje bzdety i po co to (on) komu?

Cichy, 25.01.2018 22:55:22 - *.play-internet.pl

Ludzie jak czytam niektóre komentarze to zaraz pawia puszcze. Dajcie chlopakowi szanse a nie ten stary ten ogór kogo wy chcecie w Legii? Kogos z Barcelony? PSG? Szymański Kwietniewski dk skladu i jazda po L.M bo Puchar już jest nasz a mistrzem Polski Legia jest zawsze:-) Pozdro L

Ziomex, 25.01.2018 23:03:13 - *.internetia.net.pl

Kolejnym ponoć reprezentantem w Legii ma być Wszołek

Andrzej, 25.01.2018 23:11:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Aby dostał więcej szansy gry niż Szymański.

A gdzie transfery na wzmocnienie składu? Od dawna jest kupowany zmiennik dla Hlouska i dupa, w zeszłej rundzie był duży problem ze skrzydłowymi i wystawiany musiał być nawet Hamalanien, teraz odszedł Guilerme i Nagy, a przyszedł jeden nowy skrzydłowy. Dwóch skrzydłowych w calej drużynie to masakra. Kontuzje w okresie przygotowawczym też nic nie uczą bo takie same kontuzje mogą być w sezonie. A początek sezonu za dwa tygodnie

Do bysior , 25.01.2018 23:48:46 - *.dynamic.chello.pl

Wypad na k6

On, 25.01.2018 23:54:07 - *.globalconnect.dk

Piekarski buty astronauty;-)

Bysior to lamus, 25.01.2018 23:56:35 - *.dynamic.chello.pl

Największym ogórem to jesteś ty

Warzywniak, 25.01.2018 23:57:43 - *.175.ipv4.supernova.orange.pl

Witaj w domu ogórku !

@Kristof, 26.01.2018 00:44:44 - *.99.kompex.pl

I kebaby.

oLaf, 26.01.2018 00:47:07 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

oj, nie wiedziałem, ze taki niski jest! : (

no główek nam nie wygra : ((( ale może waleczny chociaż i te kilka lat w fulham do mocno go ustawili, tam nie ma przebacz.

Aby odpalił. Powodzenia!

A, 26.01.2018 00:48:09 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Niema co się jarać. Pewnie ma zapisane że wejdzie z ławy w 3 meczach a tak to będzie grał w dwójce

tomiacab, 26.01.2018 01:11:51 - *.know.cable.virginm.net

Niektórzy to naprawdę są tu jacyś wiecznie nieszczęśliwi. Sprowadzenie młodego zawodnika zawsze wierzę się z ryzykiem prawdopodobieństwa, za to niskim ryzykiem finansowym. To źle że Legia takich sprowadza? Raz płacz że nie Polak, innym razem ze sami starzy, a jak przychodzi Polak i w dodatku perspektywistyczny to znów jest płacz. Chłopak na razie gra w młodzieżowej reprezentacji, czyli jakiś potencjał ma. Jozak wie jak pracować z młodymi. Przestańcie się mazać. Jak nie wyjdzie to trudno milionów na niego nie wydajemy.

Amir(L), 26.01.2018 01:22:20 - *.play-internet.pl

MIKI pokaż niedowiarkom, że warto było, że masz cochones i rozwalisz system.

pozwodzenia na Ł3 !!!!!!

Legionista, 26.01.2018 01:35:46 - *.226

Powodzenia w Legii!!

Legia⚽️Legia, 26.01.2018 03:24:51 - *.76

Kristof cie pogieło!

tfj83, 26.01.2018 07:23:54 - *.dynamic.chello.pl

Przed laty mieliśmy w komentarzach zatrzęsienie LTMów. Teraz jest zatrzęsienie sfrustrowanych kretynów. Czuję się jak bym starych bab w tramwaju słuchał. To źle, to nie tak, wszystko nie dobrze. Ten za stary i obcokrajowiec, ten za młody i nic nie osiągnął. Ręce opadają.

pablo, 26.01.2018 07:44:03 - *.play-internet.pl

Kto do widział w meczu oprócz you tube.

kibic emeryt , 26.01.2018 08:01:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A mnie zastanawia którzy to są ci wietrzni krytykanci i ile razy byli na meczu ?Dajcie szanse modemu bo nikt z tych krytykantów nie wie za wiele a tym grajku a krytykują dla krytyki .Oczywiście że te forum jest aby kibice mogli się wypowiedzieć na temat naszej Legii ale dajcie spokój niech to będą w miarę merytoryczne wypowiedź a nie beznadziejne lamenty, bezsensowna krytyka pozbawiona jakichkolwiek argumentów .

FOREVER LEGIA, 26.01.2018 08:09:17 - *.play-internet.pl

@LL.Inivjaly A.B.jasno wskazuja,ze tu chodzi o Andree Bocciellego.

e(L)o, 26.01.2018 08:55:10 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Polaka zatrudnili??? Toż to szok!!!

'do Graba80, Terma itp', 26.01.2018 09:15:11 - *.maxon.pl

...waga nie ma znaczenia na tej pozycji...
np Luki Modrica ;)

Rambo, 26.01.2018 09:20:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kolejny żeluś w rurkach, zjedza go na boiskach ekstraklasy. Nam potrzeba zakapiorow jak kiedys Beret czy Ratajczak a nie takich lalusiow.

Zlooo, 26.01.2018 09:45:16 - *.130

Nie rozumiem, najpierw płaczecie, że sprowadzają samych starców, że z zagranicy, że Miodek mówił o młodej Legii, a jak kupują młodego Polaka to płacz, że młody, że Polak. Weźcie wy się puknijcie w te moherowe łby. Wy jesteście kibicami Legii czy płaczkami z konwiktorskiej?

syjon85, 26.01.2018 10:19:12 - *.play-internet.pl

Powodzenia w Legii ... fajnie, że Polak, ale narodowość nie jest tak bardzo istotna jak to by naprawdę ten transfer okazał się wzmocnieniem ... jeszcze jeden transfer i będę zadowolony ... sam nie wiem jaka pozycja ... nie wiem jak z tym Eduardo i Rado ... jeśli nie będą gotowi do gry to chyba przydał by się jeszcze ktoś z przodu ...

Szakal, 26.01.2018 10:54:27 - *.153

To drugi Kosecki będzie

STEFAN, 26.01.2018 11:04:36 - *.centertel.pl

Powodzenia Kwietniwski w Stolycy

@rek do kibic emeryt, 26.01.2018 11:05:51 - *.dynamic.chello.pl

Masz rację kolego, iż tzw. "wieczni krytykanci" zawsze będą narzekać i nigdy nie zobaczą pozytywów... Kwietniewski to bardzo młody i bardzo perspektywiczny gracz, a biorąc pod uwagę ogromne doświadczenie Romeo Jozaka w promowaniu młodych graczy wierzę, iż za rok/dwa zarobimy na Kwietniewskim bardzo dużo kasy...

A tak w ogóle to zaczyna to wyglądać dość obiecująco... Mam tutaj na myśli balans między starszymi graczami z doświadczeniem a już dość liczną i całkiem zdolną młodzieżą... No bo popatrzmy trzeźwym okiem.:
- Jarosław Niezgoda
- Mikołaj Kwietniewski
- Sebastian Szymański
- Konrad Michalak
- Radosław Majecki
- Mateusz Żyro
- Mateusz Wieteska
- Rafał Makowski
- Łukasz Moneta
Na każdym z tych graczy możemy w przyszłości całkiem sporo zarobić, a tym samym z czasem będziemy mogli kupić jeszcze bardziej klasowych piłkarzy... I obecnie chyba o to w tym wszystkim chodzi DM i RJ - czyli kupowanie, ogrywanie i promocja zdolnych młodych piłkarzy... Bo projekt Akademia (L)egii i wychowankowie klubu to wg. mnie śpiew przyszłości (min. 3-4 lata) Pozdro (L)

Ja, 26.01.2018 11:12:26 - *.play-internet.pl

Bracia po szalu zrozumcie ze na Nasza stone wchodza tez kibice innych klubow i to oni pisza te ch....... komentarze. Zaden dormalny dorosly facet i kibic klubu nie wypisywalby takich bzdur.

pamiętliwy, 26.01.2018 11:44:06 - *.internetdsl.tpnet.pl

No to widzę Gui w Bonevento czy jak tam ten świetny klub się nazywa wymiata :-)))))))

@kristof @bysior, 26.01.2018 11:44:24 - *.centertel.pl

Sierra Sierra india juliett

Zamoj, 26.01.2018 11:51:13 - *.47.ipv4.supernova.orange.pl

A jaki jest właściwie status Ilowskiego w Legii? Mioduski mu wakacje sponsoruje? Miał piłki podawać ale sie okazalo ze kopie lepiej jak połowa składu i go wzięli żeby im poziom na treningu podnosil? Czy jakiś kontrakt podpisał??

poker face, 26.01.2018 12:04:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

JAKIŚ TAKI NIE WYROŚNIĘTY.

KLanik, 26.01.2018 12:44:15 - *.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Powodzenia w Legii! Tutaj się walczy, tutaj się gra na maksa! Dobrze, że młody Polak będzie u nas grał. CWP!

adi, 26.01.2018 14:26:29 - *.versanet.de

wedlug transfermarkt sadiku ma juz bulgarski paszport wiec byloby dodatkowy miejsce dla zawodnika spoza UE na boisko https://www.transfermarkt.de/armando-sadiku/profil/spieler/140082

do Terma, 26.01.2018 14:42:48 - *.internetdsl.tpnet.pl

Pisz był lepszym skoczkiem a jak grał w piłkę ???

@rek, 26.01.2018 15:44:21 - *.dynamic.chello.pl

To chyba jest dość ciekawa plotka.... Jakob Jantscher...:)

Ferencváros Budapest und Legia Warschau zeigen Interesse an Jakob Jantscher. Laut SPOX-Informationen meldeten nun zwei Tabellenführer Interesse an: Legia Warschau und Ferencváros Budapest. Legia ist auf der Suche nach Ersatz für den brasilianischen Flügelspieler Guilherme, der sich zum Serie-A-Klub Benevento verabschiedete. In Budapest steht Jantscher auf der Wunschliste des deutschen Trainers Thomas Doll. Dem griechischen Klub Panathinaikos soll der Grazer hingegen abgesagt haben.... Pozdro (L)

portowiec, 26.01.2018 16:44:57 - *.centertel.pl

Bysior, rozumiem, ze posiadasz rozleglejsze i lepsze kontakty od Piekarskiego i na dniach sprowadzisz na Ł3 grajka nie-ogórka. Bo jak nie, to po prostu nie p...l kocopolow. Dobry ruch transferowy. Młody chłopak, dość długi kontrakt i perspektywa zarobienia paru €.

Ewelina, 26.01.2018 17:49:19 - *.play-internet.pl

Dajmy chłopakowi szansę a potem oceniajmy. Dla przypomnienia Kowalczyk trafił do Legii z czwartej ligi co wtedy również mogło wydawać się śmieszne.

Apoloniusz Tajner, 26.01.2018 18:18:54 - *.dynamic.chello.pl

Ogórasek pierwszej klasy, nie ma jakości.

(L)eo, 26.01.2018 18:49:29 - *.wmc-si.pl

Szkoda,że z tym Jantscherem to pewnie tylko plota,bo gościu jest kocurem,widziałem kilka męczy z jego udziałem i robił mega różnice na boisku.

CWKSiak, 26.01.2018 20:01:04 - *.centertel.pl

@rek

Czyli to tylko plotka z tym Jantscherem?

@rek do CWKSiak, 26.01.2018 22:37:30 - *.dynamic.chello.pl

To nie plotka... To informacja z dzisiejszej prasy austriackiej... Według dzisiejszych doniesień (godz. 14.50) @spoxcomat Legia jest zainteresowana lewym pomocnikiem Jakobem Jantscherem (Austria, 29 lat, obunożny). Do grudnia grał w klubie Caykur Rizespor, a obecnie jest bez klubu... Zapewne coś jest na rzeczy... Pożyjemy poczekamy... Pozdro (L)

Cult⚽️Warsaw, 27.01.2018 02:17:55 - *.57

Wiécej!Kwieeetniiieeeskich!

k., 03.03.2018 05:30:11 - *.poczta-polska.pl

Bardzo dobrze, że Polak.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.