Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Miroslav Radović i Łukasz Broź podczas gierki w dziada - fot. Woytek / Legionisci.com
Miroslav Radović i Łukasz Broź podczas gierki w dziada - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 26 stycznia 2018 r. godz. 19:58

Benidorm: Ostrzeliwanie bramki

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po dwóch dniach ciężkich treningów piłkarze Legii otrzymali nieco oddechu. W piątkowe popołudnie przeprowadzili tylko jeden trening na boisku. Zajęcia nie były wyczerpujące, ponieważ jutro "Wojskowych" czeka mecz sparingowy. Rozgrzewka trwała kwadrans, a następnie drużyna skupiła się nad akcjami ofensywnymi i strzałami na bramkę.
Fotoreportaż z treningu - 11 zdjęć Woytka

Golkiperzy uwijali się jak w ukropie, gdy co chwilę w ich kierunku sunęły ataki środkiem oraz skrzydłami. Trening zakończyła gra w dziadka, która dostarczyła sporo pozytywnych emocji. Na treningu pojawił się Mateusz Żyro, ale ćwiczył indywidualnie tylko przez 30 minut. Sporą część strzałów z zajęć możecie obejrzeć na naszym filmie:



Wieczorem do legionistów dołączy 18-letni Mikołaj Kwietniewski, który w czwartek podpisał kontrakt ze stołecznym klubem. W sobotę o godzinie 15 na przyhotelowym boisku Legia zagra trzeci sparing tej zimy. Rywalem drużyny Romeo Jozaka będzie duński Silkeborg IF. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Hiszpanii.

Fotoreportaż z treningu - 11 zdjęć Woytka


przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (25)

Bysior xxL, 26.01.2018 20:18:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brakuje kafarów jak kiedyś Ratajczyk, Beret czy Czykier. Same ogórasy w rurkach, chleba z tego nie bedzie.

zielony, 26.01.2018 20:33:59 - *.play-internet.pl

TYLKO LEGIA.

@zielony, 26.01.2018 21:10:06 - *.play-internet.pl

Mam tak samo jak ty...

Pab(L) o, 26.01.2018 21:10:56 - *.dynamic.mm.pl

Wiem, że to treningi, ale da się zauważyć "skuteczność" i technikę niezgody, mam nadzieję że Jarek będzie zbierał doświadczenie w koncowkach a nie będzie naszym zadlem nr 1

@bysior xxl, 26.01.2018 21:14:53 - *.play-internet.pl

Podbrozny Wieszczycki Staniek Mosor

Dickson Chotowski, 26.01.2018 21:26:48 - *.range86-153.btcentralplus.com

NO RADO, NO PARTY.

Filet, 26.01.2018 22:26:04 - *.dynamic.chello.pl

Sparing da sie gdzies obejrzec w necie lub tv? Dzięki za info.

ludzik , 26.01.2018 22:41:35 - *.centertel.pl

Podpinam sie pod pytanie czy gdzies transmisja? Moze ewentualnie yt?

Arek, 26.01.2018 23:12:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na faceboku Legii, podobno że ma być.

Do filet, 26.01.2018 23:55:36 - *.ip.mgk.pl

Transmisja będzie pewnie na legia.com

Rychu, 27.01.2018 00:35:23 - *.play-internet.pl

Wszystko ładnie wygląda na zdjęciach. Obawiam się jednak, że w meczu o punkty roz...ie nas jakaś Termalica, Sandecja czy inna Wisła Płock. Nasza liga to liga drwali, w której nie ma hegemona, którym powinna być Legia biorąc pod uwagę budżet, kibiców i stadion.

Krzysztof , 27.01.2018 01:37:08 - *.centertel.pl

Co wy cwany
widzielisciescie jak was tam nie było.

Krzysztof , 27.01.2018 01:43:14 - *.centertel.pl

Jesteśmy zawsze tam gdzie naszą legia gra

Hulk, 27.01.2018 05:02:49 - *.56

Od pon wszolek na testach

Przesa, 27.01.2018 08:09:01 - *.lanet.waw.pl

Ogladam filmik i jest masakra. U nas nikt nie potrafi dobrze dośrodkować... przecież wrzutka w pole karne przy 3 atakujących i 1 obrońca w 90% powinna byc bramka... nie mówiąc ile razy na spalonym byli... MASAKRA

petersen, 27.01.2018 08:33:47 - *.tvp.pl

Hulk, skąd wiesz o Wszołku?

Kamil, 27.01.2018 08:50:13 - *.dynamic.chello.pl

Ktoś wie w jakim stanie jest Rado? Będzie gotowy na styczeń?

AAA, 27.01.2018 10:08:16 - *.dynamic.chello.pl

A Miszcz Fatalczyk trafił chociaz raz do bramy?

@Kamil, 27.01.2018 11:10:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak wiesz mamy już styczeń

Do AAA , 27.01.2018 11:12:17 - *.play-internet.pl

Weź sie za sprzedaż aut.

Od Kuchego odp.erdol się.
Kto wyzywa swoich piłkarzy nie zasługuje żeby być ich kibicem.
Konwiktorska cie adoptuje

bubu, 27.01.2018 13:28:00 - *.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czym skorupka za młodu nasiąknie tym w starości traci. Tu widać nie tacą.

Do AAA, 27.01.2018 13:44:55 - *.play-internet.pl

AAA sorry, poniosło mnie trochę.
Sam nie lubię Kucharczyka, już nie mogę patrzeć na tego drewniaka. Niech go oddadzą do Starych Babic.
Sam czasami bluzgam naszych jak wujowo grają, zdarza się.
Polonia jutro gra mecz, skoczymy obejrzeć?

jasz, 27.01.2018 14:29:32 - *.adsl.inetia.pl

trolle z wronek wyp...ć

AAA, 27.01.2018 14:33:45 - *.dynamic.chello.pl

Rozum juz dawno odmówił Ci adopcji.Polecam firmowe zagranie /tak jak z Ajaxem/ ,Michasia na ostatnim sparingu.8 m od bramki i co? Sam popatrz...

Do bysior , 28.01.2018 03:28:43 - *.dynamic.chello.pl

Powiedział co wiedział...skąd się tacy biorą ...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.