Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak, Eduardo da Silva - fot. Woytek / Legionisci.com
Romeo Jozak, Eduardo da Silva - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 27 stycznia 2018 r. godz. 17:26

Jozak o meczu z Silkeborgiem

Woytek i Mishka , źródło: Legionisci.com

- To najtrudniejszy tydzień całych przygotowań. Za nami ciężkie dni. Potrzebny jest więc balans. Biorąc pod uwagę różne aspekty, loty, zmianę miejsc treningów, za nami ekstremalnie ciężkie dni. Jestem zadowolony z powrotu Radovicia i Eduardo na boisko. To ważne z psychologicznego punktu widzenia - mówi po sparingowym meczu z Silkeborgiem Romeo Jozak.

- Widzieliśmy dziś kilka pozytywnych, dobrych elementów, kilka złych także. O tym jednak nie będę mówił na łamach mediów, ale mogę powiedzieć, że mamy nad czym pracować.

- Powoli krystalizują się pozycje na jakich będą grali poszczególni zawodnicy. Eduardo zagrał dziś na prawym skrzydle, ale prawdopodobnie wkrótce będą zmiany systemu gry i w przyszłym tygodniu pewnie będziemy eksperymentować z jego ustawieniem - od prawego skrzydła do lewego. On może grać na trzech różnych pozycjach - numer 10, 11 i na skrzydle. Będziemy więc rotować ustawieniem, ale niezależnie od pozycji, pokazuje co potrafi, co mnie cieszy.

- Marco Vesović dziś nie grał, chociaż bardzo chciał. Ja zadecydowałem, że nie wystąpi, bo nie było takiej potrzeby. Przed nami wiele meczów, będziemy go potrzebować wiosną.

- Brian Iloski pokazał, że się rozwija, pokazał dynamikę, szybkość, jakość. Będziemy mu się przyglądać. To za wcześnie, żeby powiedzieć kiedy i w jaki sposób, ale na pewno będziemy go obserwować.

- Było dzisiaj sporo spalonych, ale mieliśmy grać wysoko, a taka gra jest ryzykowna dla obrońców. Złapali nas kilka razy na spalonym, ale jeśli pojawi się stabilizacja i cierpliwość, można takie sytuacje wykorzystać. W drugiej połowie graliśmy więcej piłką, o co mi chodziło. Myślę, że docelowy skład będą stanowić po części zawodnicy z pierwszej połowy i po części z drugiej. Zobaczymy, jak to wyjdzie.



Komentarze: (18)

paukopu(L)os, 27.01.2018 17:54:33 - *.play-internet.pl

Młodzi pokazali dużą determinację i zaangażowanie.
Broź beznadziejnie. Cieszy gra Sadiku.Może być jeszcze lepiej.

@rek, 27.01.2018 18:09:40 - *.static.ip.netia.com.pl

Jozak OUT! Urban wróć

Zamoj , 27.01.2018 18:10:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Remy kocur jakich mało cieszy oko jego gra
Sadiku mam nadzieję że wejdzie na pełne obroty bo na tego drewnianego garbusa Niezgode co biega jak przyczajony to nie mogę patrzeć... lepiej żeby go znów wypożyczył do jakiegoś ruchu bo taki poziom to dla niego o dwie klasy za wysoko
Kopczyński jak zawsze
Broź jak zawsze
Iloski spoko szkoda że z nim nie podpiszą kontraktu
Reszta różnie dramatu nie ma

Legia⚽️Legia, 27.01.2018 18:13:54 - *.altohiway.com

Młodzi i nowi Bravo!Brož bay bay I kopczyński seria2!

, 27.01.2018 18:28:31 - *.static.ip.netia.com.pl

Powiedzcie proszę jak wypadł Kuchy.bo nie oglądałem meczu i nie wiem czy już błyszczy formą

Do Zamoj, 27.01.2018 18:45:37 - *.play-internet.pl

Jeszcze będziesz przepraszał za słowa o Niezgodzie , za rok to on będzie królem strzelców naszej Ligi !! Znawco piłki nożnej od siedmiu boleści..

Zmartwiony, 27.01.2018 18:59:40 - *.dynamic.chello.pl

Kurcze gościa który objechał Brozia bez problemu Remy zatrzymał jednym ruchem nogi odbierając piłkę jakby grał z przedszkolakiem. Lubię Brozia ale wstyd trochę. Może niech Jędza jednak gra

@rek do "przebierańca", 27.01.2018 19:48:41 - *.dynamic.chello.pl

Dowcipny to ty za bardzo nie jesteś... Złośliwy na pewno... Mimo wszystko odpuszczam ci ten nędzny chichot... Pozdro (L)

mietek, 27.01.2018 19:52:02 - *.internetia.net.pl

@Zmartwiony: Też mi się podobała ta interwencja Remy'ego. Jak tak będzie robił w lidze, to kilku gości (zwłaszcza tych z Poznania) może doprowadzić do ciężkiej depresji :)

Zamoj, 27.01.2018 20:11:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cieszylbym się gdybym chciał cofnąć te słowa bo to by znaczyło że się nauczył grać w piłkę
A na ten moment to sądzę że za rok mało kto będzie o nim pamiętał w Legii

Do Do Zamoj, 27.01.2018 20:20:26 - *.dynamic.mm.pl

Wiem, że jest sobota, ale Ty już pijany? Nie chce cisnąć na Jarka ale popatrz obiektywnie na jego grę, cieszą jego bramki i dla mnie nie ma znaczenia że większość przez przypadek, ale popatrz jak przyjmuje piłkę, jaki ma drybling i jakie miał sytuację których nie wykorzystał, popatrz też na filmik z treningu jak się prezentuje

LL, 27.01.2018 20:31:43 - *.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do @rek co z transferami?Wszolek to plota czy dogadany?Co z Bielikiem?

krys008 , 28.01.2018 11:09:14 - *.serv-net.pl

Martwi mnie, że trener nie spróbował zagrać na dwóch napastników Niezgoda i Sadiku. Nawet w sparingach brak jaj, żeby tego spróbować, a może kiedyś się przydać.

@rek do krys008, 28.01.2018 12:05:19 - *.dynamic.chello.pl

Spoko... RJ sprawdza w Hiszpanii różne warianty... Dlatego Niezgoda i Sadiku zagrali osobne "połówki"... Zakładam, iż dopiero w ostatnim sparingu RJ wystawi optymalny skład i zagramy w tzw. optymalnym wiosennym ustawieniu... No i co najważniejsze: skoro jest sprowadzony Eduardo, który ma grać cofniętego napastnika, to w meczach na szpicy grać będzie wymiennie Sadiku albo Niezgoda... No i wtedy będziesz mieć tych swoich 2 napastników...;))) Pozdro (L)

LL, 28.01.2018 12:22:01 - *.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek a co z transferami? To juz koniec?Wszolek to plota czy mozliwe ze u nas?a kto na DP?

maro, 28.01.2018 13:06:05 - *.centertel.pl

Z całym szacunkiem ale Niezgoda to jeszcze nie jest napastnik na miare drużyny aspirującej do gry w pucharach, jako żywo przypomina innego swojego poprzednika na tej pozycji niejakiego Grzelaka z Widzewa, który też przez całą karierę w Legii miał miano wielkiego talentu, działacze Legii po skusze z Lewandowskim na siłę forują młodych, polskich napastników a żaden z nich jakoś się nie sprawdził. W systemie gry z jednym napastnikiem nie ma miejsca na "wieczne talenty" tylko zawodnika który potrafi utrzymać piłkę i rozegrać kombinacyjnie.

@rek do LL, 28.01.2018 13:12:16 - *.dynamic.chello.pl

Wyluzuj z kolejnymi pytaniami... Okienko w Polsce trwa aż do 28 lutego... Pozdro (L)

Aaa , Grzel !, 28.01.2018 18:41:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Grzelu jest nasz (L) .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.