Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Arkadiusz Malarz - fot. Woytek / Legionisci.com
Arkadiusz Malarz - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 28 stycznia 2018 r. godz. 14:13

Benidorm: Biegi i turniej waterpolo

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na niedzielę sztab szkoleniowy zaplanował jeden trening. Drużyna spotkała się o godzinie 10:30 na boisku, gdzie przez ponad 45 minut biegała na przemian z rozciąganiem na matach. W zajęciach nie wziął udziału Miroslav Radović, a Marko Vesović przedwcześnie opuścił trening.
Fotoreportaż z treningu - 13 zdjęć Woytka

Nieco lżej ćwiczył Kasper Hamalainen, który zamiast biegania tylko rozciągał się pod okiem Piotra Zaręby. Pozostali zawodnicy trenowali z pełnym obciążeniem. Zajęciom z boku przyglądał się prezes Dariusz Mioduski, który w sobotę dotarł do Benidormu.



Po bieganiu trener Romeo Jozak zorganizował turniej waterpolo na odkrytym podgrzewanym basenie. Zawodnicy utworzyli 6 drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach. Stawka zawodów była naprawdę wysoka! - Zwycięzcy będą mogli wypić po dwa piwa, przegrani finaliści po jednym, a dla pozostałych mamy wodę... niegazowaną! - poinformował chorwacki szkoleniowiec. Dwuminutowe mecze, sędziowane przez międzynarodowej sławy sędziego piłki wodnej Deana Klafuricia, dostarczyły legionistom sporo walki, ale przede wszystkim pozytywnych emocji i uśmiechu. Podział drużyn wyglądał następująco:

Bramkarze: Malarz, Cierzniak, Miszta, Kudrjavcevs
Old Boys: Astiz, Dąbrowski, Broź, Hlousek
Young Guns: Kopczyński, Kwietniewski, Niezgoda, Turzyniecki
Bałkany: Sadiku, Eduardo, Antolić, Kozub* (* - w zastępstwie Vesovicia)
All Stars: Pasquato, Remy, Moulin, Iloski
Polska: Pazdan, Mączyński, Kucharczyk, Jędrzejczyk

Grupa A:
Bramkarze 0-3 Old Boys
Old Boys 1-0 Young Guns
Young 2-3 Bramkarze

Grupa B:
Bałkany 0–4 All Stars
Bałkany 2-3 Polska
All Stars 4-5 Polska

o 5. miejsce: Bałkany 3–1 Young Guns
o 3. miejsce: Bramkarze 3–2 All Stars
o 1. miejsce: Old Boys 4-3 Polska

fot. Woytek / Legionisci.com
Na pierwszym planie Łukasz Turzyniecki - fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
Eduardo da Silva, Mateusz Kwietniewski i Michał Pazdan - fot. Woytek / Legionisci.com

Fotoreportaż z treningu - 13 zdjęć Woytka



Komentarze: (20)

, 28.01.2018 14:32:58 - *.play-internet.pl

Co z Rado?

MatiDemott , 28.01.2018 14:36:15 - *.ssp.dialog.net.pl

Eduardo na 4 fotce wygląda jakby sobie leżał i puszczał dymka :-)

eLeLeL, 28.01.2018 14:41:09 - *.play-internet.pl

Co z Rado i Vesołym?

Doru, 28.01.2018 14:41:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Oby tylko nasze przepłacone dziewczynki się nie przemęczyły !!

Gf, 28.01.2018 14:43:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mam nadzieję że Turzyniecki będzie grał bo zasłużył i pokazał że daje rade

Arek, 28.01.2018 14:44:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie no, dramat!!! Co to ma być? Ten Jozak ma nie po kolei w głowie! Wszyscy już pogrzebali siatkonogę na wieki, a on jakieś waterpolo wymyśla. Może niech się w chowanego jeszcze z nimi po bawi. Zamiast jakieś waterpolo uskuteczniać to oni powinni na treningach zaj...ywać od wieczora do rana. Nieprawdaż? Hehehe.

Zamoj , 28.01.2018 14:57:24 - *.188.ipv4.supernova.orange.pl

To tak w ramach siatkonogi

obserwator, 28.01.2018 15:46:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po komentarzach od razu widać kto trenował kiedyś cokolwiek a kto w życiu d..y sprzed komputera nie ruszył. Pojawiają się lżejsze zajęcia i od razu komentarze w stylu: "Mają pracować, co to ma być, tu jest Legia" itd. Najlepiej to od razu wszystkich zajechać, nie?

Tutti Frutti, 28.01.2018 15:53:50 - *.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ciekawe zawody, dobra rywalizacja i integracja kolegów z drużyny. W wodzie człowiek się szybciej regeneruje po ciężkich treningach.
Może zagrają wkrótce po 11, młodzi kontra starzy w piłkę nożną? Chętnie zobaczyłbym taki sparing i ocenił potencjał piłkarski młodszych zawodników jedynki.

@rek do Arek, 28.01.2018 15:56:00 - *.dynamic.chello.pl

Zakładam, iż twój post to taki niedzielny "żarcik"...:))) Pozdro (L)

Balde, 28.01.2018 16:20:19 - *.9

Widzę po komentarzach sami specjaliści po AWFie;).

Pio, 28.01.2018 16:44:18 - *.dynamic.chello.pl

Doru i Arek to nie nasi kibice.to zakamuflowane kompleksiarskie trole

lol, 28.01.2018 17:17:19 - *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

a co z Vesovicem srac mu się zachciało czy kontuzja?

Bysior xxL, 28.01.2018 18:12:28 - *.dynamic.chello.pl

Powinna byc tez druzyna Fatalni w skladzie: Kucharczyk, Jedrzejczyk, Kopczynski, Malarz

Bro, 28.01.2018 19:18:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobre zgrupowanie , podoba mi się . Zdrowie ! (L)

NAPASTNIKA JESZCZE BRAK , 28.01.2018 19:59:23 - *.internetia.net.pl

W SKŁADZIE BRAKUJE JESZCZE JEDNEGO Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA NAPADZIORA .

Do bysior , 28.01.2018 22:06:17 - *.dynamic.chello.pl

I ty na rezerwie gamoniu

AAA, 28.01.2018 23:40:47 - *.dynamic.chello.pl

Do Bysior xxl:zapomniałeś o Broziu.

Do bysior maly sisior, 29.01.2018 06:56:22 - *.play-internet.pl

Ty tez w tej druzynie dalbys rade:)

@bysiorxxl, 30.01.2018 09:43:54 - *.play-internet.pl

Mordo długo nad tym myślałeś !!!!!!! Qurrwa rozje...łeś system. Idź spać bo już po feriach.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.