Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Arkadiusz Malarz, Artur Jędrzejczyk, Michał Kopczyński, Jakub Szumski - fot. Angelo / Legionisci.com
Arkadiusz Malarz, Artur Jędrzejczyk, Michał Kopczyński, Jakub Szumski - fot. Angelo / Legionisci.com
Niedziela, 28 stycznia 2018 r. godz. 13:17

Malarz przedłuży kontrakt z Legią

Redakcja, źródło: Legia Warszawa

Arkadiusz Malarz poinformował za pośrednictwem Facebooka, że jego kontrakt z Legią Warszawa zostanie przedłużony o rok. Dotychczasowa umowa z 37-letnim bramkarzem wygasała 30 czerwca 2018 roku. W obecnym sezonie zagrał w 20 meczach Ekstraklasy.

- Przedłużam kontrakt o rok. Bardzo się cieszę i zrobię wszystko, żeby godnie reprezentować nasze barwy i walczyć o dublet. Dziękuję za wsparcie, jakie dajecie mi każdego dnia, i za słowa krytyki, bo to też jest potrzebne - powiedział Malarz podczas transmisji na żywo z Benidormu.



przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (53)

eth, 28.01.2018 13:26:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zajebiste info! Bardzo się cieszę że główny filar obrony pozostanie jeszcze przynajmniej rok. Sukcesów i cierpliwości do tych w większości marnych grajków z linii obronnej.

lucho_83, 28.01.2018 13:26:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za postawę podczas Finału PP w 2016 roku - Szacunek!!!!

@rek, 28.01.2018 13:28:44 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli jest to spowodowane faktem, iż od nowego sezonu 2018/2019 młody Majecki będzie u jego boku krystalizować swoją pozycję jako następca na "1", to jestem za... Pozdro (L)

(L) , 28.01.2018 13:33:38 - *.dynamic.mm.pl

No i dobre Arek (L)

Cch, 28.01.2018 13:35:01 - *.dynamic.mm.pl

Szkoda, bo myslalem ze juz czas na Majeckiego.

ding, 28.01.2018 13:40:29 - *.dynamic.chello.pl

Po co?

Jarop, 28.01.2018 13:46:40 - *.play-internet.pl

I gitara

Sajmon , 28.01.2018 13:46:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Super Info! Powodzenia Arek

olew, 28.01.2018 13:53:07 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

szkoda , ale bez dobrego bramkarza ligę i tak wygramy , a na Europę zdążą kogoś wyfasować

Pio, 28.01.2018 13:55:33 - *.play-internet.pl

Trzymaj się Arek, należy Ci się a Majecki za rok po Tobie na 1

robochłop, 28.01.2018 14:02:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

dobra wiadomość , Arkowi się należy za profesjonalizm i zaangażowanie...bardzo ważna część drużyny , pamiętajmy o znacznej liczbie obcokrajowców w szatni...a to naturalny lider...troszkę się dziwie opiniom że Majeckiemu należy się nr 1 w bramce od przyszłego sezonu...jeśli go wywalczy to OK , ale nie dlatego że to talent...Arek może mu tylko pomóc w rozwoju , jego czas nadejdzie , spokojnie...mam nadzieję że Arek zostanie w klubie po zakończeniu kariery...

tym, 28.01.2018 14:04:48 - *.1.maxnet.net.pl

bardzo bardzo dobre info

m4pierwszy, 28.01.2018 14:07:58 - *.eaw.com.pl

Najmocniejszy punkt naszej drużyny, z paroma błędami ale kto ich nie popełnił. Wiele razy ratował i ratował nam będzie punkty. Broń dopóki zdrowie pozwala

Hassan84, 28.01.2018 14:12:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo.Takich właśnie ludzi nam potrzeba.Cała Legia zawsze razem.

do @rek, 28.01.2018 14:17:37 - *.play-internet.pl

Czy coś wiadomo co do tego austriaka ? Czy jeszcze ktoś przyjdzie ?

Obcy, 28.01.2018 14:30:48 - *.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo! Solidny bramkarz.

Bielany, 28.01.2018 14:40:34 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Super info Arek :-)

andrzej, 28.01.2018 14:53:05 - *.nycmny.fios.verizon.net

Jezy Dudek Real Madryt

Juri, 28.01.2018 14:57:43 - *.centertel.pl

No i gitara. Arek bierz za ryj małolatów i uświdom ich co to Legia i po co tu są.
Pozdro .

Matt, 28.01.2018 15:08:47 - *.229

To dobra wiadomość. Nowy kontrakt oznacza, że mamy solidnego bramkarza. Jak przyjdzie ktoś lepszy to będziemy mieli solidnego (pewniaka) na ławce. Nie ma powodu do narzekania nawet dla największych malkontentów.

tomek ostróda, 28.01.2018 15:29:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo Arek tylko Legiaaa...

Mario, 28.01.2018 15:52:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Majewski powinien grac,a emeryt Malarz do sanatorium

@rek do do..., 28.01.2018 15:53:57 - *.dynamic.chello.pl

Tak, jak już wcześniej pisałem, spokojnie... Nie ma ciśnienia i pośpiechu... U nas okienko transferowe trwa aż do końca lutego... Dlatego WLT spokojnie patrzy, jak transfery się zakończą w innych ligach europejskich... Kilku zawodników jest nadal "monitorowanych" (Le Tallec, Bielik, Jantscher, Coulibaly...) Pozdro (L)

old_fan, 28.01.2018 16:16:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nieeee! Lubię Malarza i nawet przez te kilka lat się nieźle wyrobił, ale na przyszły sezon, zamiast jak teraz płacić 4 (CZTEREM!!) bramkarzom - Malarz, Cierzniak, Szumski, Jałocha - powinniśmy ściągnąć Boruca i u jego boku przyuczać Majeckiego! Od Malarza to Młody się aż tyle nie nauczy.

Masakra, 28.01.2018 16:21:54 - *.play-internet.pl

I znowi zaczna sie kulfony jak z Sandecja

Szymon, 28.01.2018 16:43:10 - *.dynamic.chello.pl

Shiltona zatrudnić. Malarz jest za młody. Ta informacja to jakiś dramat. Tak słabego bramkarza dawno Legia nie miała. ALe hajs najważniejszy. A mioduski to oszust. Odmładzanie kadry a same stare zgredy będą grać. Średnia około 40. A godnie to ośmieszć się potrafisz mierny piłkarzyno.

kermit do old_fan, 28.01.2018 16:44:56 - *.centertel.pl

Oczywiście, Boruc przyjdzie do Legii za czapkę gruszek bo strasznie kocha ten klub. Czas zakończyć sagę Boruca bo on tu nigdy nie wróci za pieniądze jakie mu klub może zaoferować. No może za 4-5 lat na emeryturę ale wtedy już niczego tu nie zwojuje. Taka jest niestety prawda.

antek, 28.01.2018 16:46:29 - *.static.chello.pl

graj do setki

Gor, 28.01.2018 16:59:22 - *.nj.res.rr.com

Arek number one!!!!

old_fan do kermita, 28.01.2018 17:07:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Sądzisz, że zamiast tych czterech kontraktów + małe co nieco, by nie styknęło?

kermit do old_fan, 28.01.2018 17:32:21 - *.centertel.pl

Młodzi bramkarze zarabiają drobne, Malarz podejrzewam że z racji wieku jedzie z kasą w dół. O Cierzniaku się nie wypowiem, ale gdyby zarabiał dużo to już dawno było by o tym głośno. Małe co nieco może tu nie wystarczyć. Poza tym Artur z całym dla niego szacunkiem jest wypieszczony grą na Zachodzie za pieniądze o jakich nam i naszym obecnym bramkarzom się nie śniło. Temat powrotu do Legii pojawia się wyłącznie przy zmianie klubu lub przedłużeniu kontraktu. To zając wypuszczony by uzyskać lepsze warunki. Jeszcze raz to napiszę. Boruc już nie zagra w Legii. Chyba, żeby się wydarzyło coś nieoczekiwanego. Wtedy to uroczyście odszczekam. Ale jak na razie to nie planuje :)

eth, 28.01.2018 17:47:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Szymon, odmładzanie kadry jest dla Ciebie priorytetem czy mistrzostwo? To nie pie*dol. A nie widzę związku między wiekiem bramkarzem a jego umiejętnościami. A akurat Arek ma doświadczenie, pomimo wieku bardzo dobrze radzi sobie na bramce (choć mógłby nieco pewniej te piłki łapać), a śmiem twierdzić że pośród całej tej bylejakości która od dawna istnieje w naszych szeregach obronnych to Malarz jest ostoją całej tej obronnej linii.

Bear, 28.01.2018 18:18:06 - *.60.ipv4.supernova.orange.pl

Nie rozumiem tego zachwytu.
Malarz jest jednym z najsłabszych bramkarzy w ostatnich latach w naszej Legii.
Słabe warunki fizyczne, bardzo słaba gra na przedpolu... Każdy kontakt z rywalem i nasz bramkarz leży i zwija się z bólu... przynajmniej z mojej perspektywy tak to wyglądało...
Ale to jest tylko moja opinia więc proszę bez spinki.

Darek , 28.01.2018 18:56:49 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Panie Arku powodzenia.

wawa, 28.01.2018 18:59:03 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Szkoda...Dziadek blokuje miejsce młodym!

matus007, 28.01.2018 20:36:59 - *.play-internet.pl

Dobra wiadomość ;)

hektor, 28.01.2018 20:57:47 - *.legionowodom.pl

Ciemniaki co piszą ze Malarz jest słaby to i tak w swojej historii dużo lepszych bramkarzy nie mieliśmy, on i tak dupę Legiuni wiele razy uratował... także cieszmy sie ze chłopak zostaje na rok narazie a powinien na dłużej... narazie lepszego punktu pewnego w tej drużynie nie ma, nie oszukujmy się. pozdrawiam Arek kolego R.B

qbek1989, 28.01.2018 21:07:54 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Arek Gratki! Oby Twoim następcą była ta osoba, o której pisze dzisiaj footballek.pl . Tego Ci życzę z całego serca!:)

kiboL, 28.01.2018 21:25:36 - *.s126.sekocin.pl

Jestem przeciw, zwłaszcza po tym dziecinnym przekazie na YT.

Przemek 78, 28.01.2018 21:26:38 - *.play-internet.pl

Jestem bardzo zadowolony z tego kroku wykonanego przez Legię. Mo, ę i popełnił błędy ale kto ich nie popełnia? Mimo wszystko jest bardzo mocnym punktem naszej defensywy i młodzi maja się czego i od kogo uczyć.
Powodzenia Panie Arku, życzę sukcesów bo będą one również naszym udziałem. TYLKO LEGIA

gutek, 28.01.2018 22:51:19 - *.dynamic.chello.pl

To chyba jakiś żart. Tyle pieniędzy wydają na graczy z pola a nie widzą że w bramce stoi i to dosłownie najsłabsze ogniwo tej drużyny. Chyba i pora na Dowhania, od czasów Fabiańskiego nie wychowaliśmy żadnego bramkarza i o zgrozo zadowalamy się takimi przeciętniakami jak Malarz.

Obiektywny B(L)NY, 28.01.2018 23:34:53 - *.dynamic.chello.pl

Dobre to!!!
Ktoś z jajami zostanie w szatni, wiadomo ze nie każdemu odpowiada taki ruch, bo Pan Malarz słaby w tym słaby w tamtym... taka nasza polska natura, ale ten człowiek nie raz wygrywał nam mecze, nie raz ratował dupę naszym defensorom...
Gość ma jaj żeby się przyznać do błędu żeby bez owijania w bawełnę przyznać przed kamera ze grają piach...
może to nie jest niewiadomo co, ale dla mnie takich ludzi nam trzeba...
Panie Arku powodzenia...

Rafał Prg. Płn., 29.01.2018 01:18:26 - *.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Świetnie! Teraz dużo zdrowia, dobrej formy i jak najdłużej w pierwszym składzie. Trzymaj się Arek, pozdro!

Rafał, 29.01.2018 01:28:29 - *.dynamic.chello.pl

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

jacek, 29.01.2018 02:35:49 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net

a chcial go jakis klub kupic? to wybijacz zwykly,dawno nie mielismy tak slabego bramkarza.

AAA, 29.01.2018 04:59:55 - *.dynamic.chello.pl

Jego gra na przedpolu to dramat,umiejętność łapania piłek też.Do tego jego wypowiedzi pod publikę....powinien zostać Majecki i walczyć o nr.1 na koszulce.

t, 29.01.2018 05:46:22 - *.centertel.pl

Czas na nowego bramkarza....

Warszawiak42, 29.01.2018 07:37:38 - *.dynamic.chello.pl

Jak dla mnie super. Moze Arek jeszcze z 5 lat przedluzac kontrakt.

Strusiu, 29.01.2018 08:44:50 - *.ftth.glasoperator.nl

E(L)EGANCKO

kibic emeryt, 29.01.2018 08:51:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wcale nie jestem pewny czy w tym układzie Malarz będzie tym pierwszym na cały następny sezon . Raczej będzie to proces wprowadzania Majeckiego do drużyny i na pozycję nr,1 przy boku doświadczonego bramkarza .Nie jestem znawcą piłki ale sam kiedyś łapałem ( zdecydowanie na niższym poziomie )i na podstawie obserwacji wszystkich meczów Majeckiego w Zagłębiu dla mnie młody na dzień dzisiejszy jest lepiej grającym bramkarzem na przedpolu ,nogą i ma lepszy chwyt niż Malarz .Więc trudno aby w tych elementach podpatrywał seniora i lepiej niech tego nie robi dla rozwoju swojej kariery ( to taka moja luźna sugestia ) .Cały proces wprowadzania nowego młodego bramkarza myślę że dobry i przemyślany .

rdzenny do kibic emeryt , 29.01.2018 09:40:53 - *.dynamic.chello.pl

święte słowa panie starszy :)

Maciek WARSZAWA, 29.01.2018 22:22:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

K.. ALE TO JEST GOSC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AREK SUPER !!!!!

Javed, 29.01.2018 22:50:58 - *.supermedia.pl

Super wiadomość :-) Majecki jest jeszcze za młody. Niech się na razie ogrywa.
Pozdro AREK :-)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.