REKLAMA

Dobrzy Ludzie: Kolejni pacjenci obdarowani, pomalowane windy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa kibiców Legii "Dobrzy (L)udzie" przekazała kolejne paczki z prezentami, tj. poduszkami, vlepkami oraz kalendarzami z motywami z bajek z legijnymi akcentami, pacjentom Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem obdarowani zostali pacjenci z kliniki Neurologii i Epileptologii oraz Kliniki Immunologii. Legioniści ponadto odnowili ściany przy windach na parterze, ozdabiając je motywami z "Pingwinów z Madagaskaru" wraz z legijnymi akcentami.











przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

J23 - 29.01.2018 09:58:30, *.play-internet.pl

Jesteście Wielcy!

Adek(L) - 29.01.2018 10:02:06, *.dwg-sys.de

Wspaniala akcja :-)

Cafu - 29.01.2018 10:52:13, *.mf.gov.pl

Super sprawa, dawajcie przy każdej takiej informacji nr konta do wpłat bo chętnie się dorzucę. Robicię świetną robotę!!!

Wojtas - 29.01.2018 10:52:43, *.adsl.inetia.pl

Najlepsi na świecie!!!!!!!!!

Lama - 29.01.2018 12:06:17, *.centertel.pl

W MEDIACH NAGONKA TRWA NARKOMANI I BANDYCI AGRESYWNI I NIEBEZPIECZNI ...A TU TAKIE ZECZY.MEDIA= KOMEDIA . DLACZEGO NIE POKAZA JAK CI BANDYCI CHULIGANI POMAGAJA LUDZIOM.MASAKRA POZDRO DOBRZY (L)UDZIE

Maj - 29.01.2018 12:35:52, *.2

Popieram pomysl z numerem konta.

Szacun - 29.01.2018 13:46:16, *.play-internet.pl

Jesteście Naj...

Tomek 82 - 29.01.2018 13:53:40, *.play-internet.pl

Szacun bracia

M3 - 29.01.2018 14:06:30, *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Brawo. Dzieci są najważniejsze.

Jan z Bazin - 29.01.2018 14:54:33, *.centertel.pl

Ciagle tylkonte zakonnice na korytarzach albo same kubusie ... dajcie cos nowego :)

nich - 29.01.2018 15:05:10, *.dynamic.chello.pl

cudowne

krys008 - 30.01.2018 06:59:29, *.serv-net.pl

Świetna robota. Brawo Wy.

MP - 30.01.2018 10:13:58, *.dynamic.chello.pl

Jesteście WieLcy ! ! ! ! ! !

walo - 30.01.2018 17:28:51, *.dynamic.chello.pl

Respect. Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech dziecka.

LW1916 - 30.01.2018 18:58:56, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

O takich akcjach nie usłyszysz w mediach. SZACUNEK NA ZAWSZE.