REKLAMA

Dobrzy Ludzie: Kolejni pacjenci obdarowani, pomalowane windy

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Grupa kibiców Legii "Dobrzy (L)udzie" przekazała kolejne paczki z prezentami, tj. poduszkami, vlepkami oraz kalendarzami z motywami z bajek z legijnymi akcentami, pacjentom Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem obdarowani zostali pacjenci z kliniki Neurologii i Epileptologii oraz Kliniki Immunologii. Legioniści ponadto odnowili ściany przy windach na parterze, ozdabiając je motywami z "Pingwinów z Madagaskaru" wraz z legijnymi akcentami.











przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
LW1916 - 30.01.2018 / 18:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

O takich akcjach nie usłyszysz w mediach. SZACUNEK NA ZAWSZE.

odpowiedz
walo - 30.01.2018 / 17:28, *..dynamic.chello.pl

Respect. Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech dziecka.

odpowiedz
MP - 30.01.2018 / 10:13, *..dynamic.chello.pl

Jesteście WieLcy ! ! ! ! ! !

odpowiedz
krys008 - 30.01.2018 / 06:59, *..serv-net.pl

Świetna robota. Brawo Wy.

odpowiedz
nich - 29.01.2018 / 15:05, *..dynamic.chello.pl

cudowne

odpowiedz
Jan z Bazin - 29.01.2018 / 14:54, *..centertel.pl

Ciagle tylkonte zakonnice na korytarzach albo same kubusie ... dajcie cos nowego :)

odpowiedz
M3 - 29.01.2018 / 14:06, *..dokumenty.warszawa2.zus.pl

Brawo. Dzieci są najważniejsze.

odpowiedz
Tomek 82 - 29.01.2018 / 13:53, *..play-internet.pl

Szacun bracia

odpowiedz
Szacun - 29.01.2018 / 13:46, *..play-internet.pl

Jesteście Naj...

odpowiedz
Maj - 29.01.2018 / 12:35, *..2

Popieram pomysl z numerem konta.

odpowiedz
Lama - 29.01.2018 / 12:06, *..centertel.pl

W MEDIACH NAGONKA TRWA NARKOMANI I BANDYCI AGRESYWNI I NIEBEZPIECZNI ...A TU TAKIE ZECZY.MEDIA= KOMEDIA . DLACZEGO NIE POKAZA JAK CI BANDYCI CHULIGANI POMAGAJA LUDZIOM.MASAKRA POZDRO DOBRZY (L)UDZIE

odpowiedz
Wojtas - 29.01.2018 / 10:52, *..adsl.inetia.pl

Najlepsi na świecie!!!!!!!!!

odpowiedz
Cafu - 29.01.2018 / 10:52, *..mf.gov.pl

Super sprawa, dawajcie przy każdej takiej informacji nr konta do wpłat bo chętnie się dorzucę. Robicię świetną robotę!!!

odpowiedz
Adek(L) - 29.01.2018 / 10:02, *..dwg-sys.de

Wspaniala akcja :-)

odpowiedz
J23 - 29.01.2018 / 09:58, *..play-internet.pl

Jesteście Wielcy!

odpowiedz