Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Habib Maiga podczas konferencji prasowej Saint-Etienne - fot. asse.fr
Habib Maiga podczas konferencji prasowej Saint-Etienne - fot. asse.fr
Niedziela, 28 stycznia 2018 r. godz. 21:17

Legia zainteresowana Maigą

Wiśnia, źródło: L'Equipe

Legia chce sprowadzić Habiba Maigę z Saint-Etienne - informuje L'Equipe. Mistrzowie Polski mieliby wypożyczyć zawodnika z Wybrzeża Kości Słoniowej na rok. 22-latek jest środkowym pomocnikiem, a w tym sezonie rozegrał w lidze francuskiej 13 meczów i zdobył jedną bramkę. Francuzi podkreślają, że do Legii w tym oknie transferowym przyszedł już inny gracz z tej ligi - William Remy, który odszedł z Montpellier.

Bramkę Maigi w meczu Ligue 1 można zobaczyć tutaj.



przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (62)

syjon85, 28.01.2018 21:31:34 - *.opera-mini.net

czyli tak będzie wyglądał ostatni transfer przed rozpoczeciem rundy

kibic, 28.01.2018 21:40:16 - *.internetia.net.pl

Jak już to kupić , wypożyczanie zawodników na pół do roku jest bez sensu pogra , choćby odpalił i był mega to i tak odejdzie bez żadnych oporów . postarać się jak już o transfer definitywny , ale postarać się o pierwszeństwo wykupu za dogadaną i na Legię realnie możliwą cene do zapłaty .

sandi arcon, 28.01.2018 21:41:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Po leadzie pomyślałem że chodzi o Modibo Maiga, ale ten też wygląda bardzo ciekawie. "Znany" Maiga już dawno odcina kupony, więc...

azdreN, 28.01.2018 21:44:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

syjon85 dlaczego ostatni? Okienko w Polsce otwiera się dopiero za 4 dni. Pewnie ktoś odejdzie być moze Pazdan a wtedy będzie hajs na kolejne transfery.

lolek, 28.01.2018 21:47:55 - *.cust.tele2.se

ogór czy kocur?

buczel, 28.01.2018 21:48:45 - *.centertel.pl

Jak tak ma wyglądać ostatni transfer w tym okienku to ja jestem zadowolony. Bardzo istotne jest to, że gość jest lewonożny i stosunkowo młody! Jeśli byłaby opcja pierwokupu to taki ruch jest jak najbardziej na plus. Gdyby on miał się nie sprawdzić - po roku się żegnamy i tyle.

Witek, 28.01.2018 21:51:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jutro w wawie

Andrzej, 28.01.2018 21:54:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niech się w końcu zainteresują skrzydłowymi bo obecnie jest tylko Kucharczyk a jak wyzdrowieje Vesovic to będzie aż 2 skrzydłowych w kadrze

technojezus, 28.01.2018 22:02:27 - *.tel.tkb.net.pl

Wypożyczenie z opcją pierwokupu?

Kristof, 28.01.2018 22:09:15 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Podobno o niego bije się Barcelona z Realem.Sam piłkarz stwierdził,ze chciałby grac w Legii ponieważ w Polsce są tanie papierosy i najlepsze zupki chińskie.

A5, 28.01.2018 22:25:55 - *.warszawa.vectranet.pl

ogór czy przekot? proszę o info ;) (L)

Zamoj, 28.01.2018 22:33:21 - *.188.ipv4.supernova.orange.pl

kolejny pomocnik środkowy
ciekawe kto odejdzie w takim razie? Przy takiej konkurencji wątpię żeby wszystkie ambicje w środku pola były pogodzone
Oczywiście jelsi ten kolo rzeczywiście przyjdzie

Oczko, 28.01.2018 22:39:16 - *.175.ipv4.supernova.orange.pl

Ogórek

RamboBambo, 28.01.2018 22:52:41 - *.dynamic.chello.pl

Kolejny ogórasek?

@syjon, 28.01.2018 22:58:25 - *.centertel.pl

aleś wydedukował .... istny Holmes

?, 28.01.2018 23:28:30 - *.centertel.pl

A mało transferów bylo?

F i l u 3 k o l o r y, 28.01.2018 23:52:32 - *.dynamic.chello.pl

Arcytrudnego zadania nie miał w tej sytuacji, żeby uplasować piłkę w bramce. Czym się ten piłkarz wyróżnia na boisku?

ŁKS ŁÓDŹ, 29.01.2018 01:01:23 - *.play-internet.pl

Coś mi tu nie pasuje. To jest mistrz Polski który ma całe 90 min atakować A tu kolejny piłkarz do obrony ? Jak na tą chwilę to najsłabiej skrzydła

(L), 29.01.2018 01:34:09 - *.warszawa.vectranet.pl

Gdzie napastnicy ???

W£££, 29.01.2018 03:10:14 - *.centertel.pl

Moze być... A co z tym Gustavo? Ktoś puścił tylko plote....?

Sonko, 29.01.2018 06:56:12 - *.centertel.pl

Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

muchito(L), 29.01.2018 07:58:44 - *.19

podobny do Rybusa :), tyle że inny kolor skóry

eweLina, 29.01.2018 08:15:40 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

prawdziwy kocurrrr

kibic, 29.01.2018 08:28:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Właśnie! jest to tylko plotka . Mioduski kilka razy w wywiadach mówił że na obecną chwilę wszystkie transfery zostały zrealizowane i nic już nie musimy ale nie wyklucza jakiegoś transferu . Dla niekumatych wygląda to tak .Zaplanowane transfery zrealizowaliśmy ale jak się trafi ktoś na kogo będzie nas stać a który wzmocni zespół ( do pierwszego składu ) transfer jest możliwy .Dlatego takie niusy to tylko spekulacjię

dex, 29.01.2018 09:12:10 - *.play-internet.pl

@kibic wyjdź stąd i nigdy nie wracaj. Nigdy. Widać że nie znasz się na transferowym zwierciadle i je wiesz co to jest dezinformacja konkurentów. Wyjdź!

yyy, 29.01.2018 09:43:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Całą noc shake your ass, let's dance habibi :D

@filu3kolory, 29.01.2018 10:13:58 - *.centertel.pl

Arcytrudne moze i nie ale kucharczyk bo strzelil w bramkarza

do kibic. , 29.01.2018 10:18:10 - *.134

nie, wypożyczenie ma sens, bo zwykle jest z opcją pierwokupu. jeśli sie nie zaklimatyzuje i bedzie wolał palić szisze z kolegami, to wróci do swojej lepianki a Legia przeznaczy hajs na innego muzina.

Do kibic, 29.01.2018 10:33:27 - *.dynamic.chello.pl

"Trener Magiera ma moje pełne wsparcie i zaufanie, to projekt dlugofalowy."

Kunta Kinte, 29.01.2018 10:55:52 - *.dynamic.chello.pl

@eweLina
W nocy wszystkie koty są czarne... ;)

Cult⚽️Legia, 29.01.2018 11:05:36 - *.230

Koleś jest dogadany a pozatym ma dziewczyne Polke,I chce grač dla Warzawy I mieszkać w Stolicy Polski!

pandoktor, 29.01.2018 11:22:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Podobno o Kristofa biją się Toszek, Drewnica i Gniezno.

NA 1 MECZ, 29.01.2018 11:30:37 - *.132

Eduardo
Kucharczyk Antolic Radovic
Moulin Maczynski/Maiga
Hlousek Pazdan Remy Vesovic
Malarz

do NA 1 MECZ, 29.01.2018 12:28:44 - *.134

Rado zagra najwcześniej pod koniec marca w 1 składzie

CWKSiak, 29.01.2018 13:13:28 - *.centertel.pl

@rek

wiesz coś na ten temat ?

tomek, 29.01.2018 13:56:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dwóch góra trzech Polaków w wyjściowej jedenastce

(L)eo, 29.01.2018 14:04:22 - *.wmc-si.pl

@ na 1 mecz

Nie wiedziałem,że można mozemy grać 12 zawodnikami..

antek, 29.01.2018 14:29:46 - *.static.chello.pl

dawać go dawać ale zapi...................................to będzie hit

@ Leo, 29.01.2018 14:58:09 - *.centertel.pl

Ty to tumulec jesteś, gdzie masz napisane, że dwunastu zawodników?

@rek, 29.01.2018 14:59:43 - *.dynamic.chello.pl

Maiga to najprawdopodobniej dziennikarski fake... Po pierwsze ten Iworyjczyk nie ma paszportu UE... Po drugie albo jego menadżer albo ktoś w klubie chce podbić za niego ceną w kontekście jakiś-tam negocjacji, a ponieważ zbliża się we Francji koniec okienka transferowego, to takie "newsy" zaczynają się pojawiać tu i ówdzie... Powtarzam, iż w (L)egii nie ma ciśnienia na takie "mało prawdopodobne" scenariusze... Jak sam DM powiedział szkielet transferów mamy już w zasadzie przygotowany... Nie oznacza to, jak dodał, iż nie zakontraktujemy jeszcze kogoś nowego, jak trafi się "okazja"... Pamiętajmy: okienko w Polsce trwa do 28 lutego włącznie i zawsze możemy dokupić jakiegoś "wolnego" gracza...;))) Pozdro (L)

CWKSiak, 29.01.2018 15:30:15 - *.centertel.pl

OK dzięki @rek

@rek, 29.01.2018 16:07:30 - *.dynamic.chello.pl

Ja osobiście "pochyliłbym się" i zastanowił nad tą informacją, a mianowicie.:
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/przemyslaw-tyton-chce-odejsc-z-deportivo-la-coruna/0h9vjj6

kubaLLLL, 29.01.2018 16:35:40 - *.icpnet.pl

do rek......chlopie chu..a wiesz w nogach spisz.Iworyjczyk jeszcze w tym tyg bedzie wypozyczony do L.

Lemiesz Grochów , 29.01.2018 16:52:54 - *.centertel.pl

A gdzie Polacy . Nie jestem szowinistą ale dużo tego trochę

krys008, 29.01.2018 17:04:27 - *.82

@rek Przemysław T. - jestem na tak. Solidny bramkarz, fajny gość, tylko szanse na taką opcję niewielkie. Liczyłem na Wszołka, dla mnie to byłby idealny gość na nasze potrzeby, ale klub przekazał info, że nie zamierza się go pozbywać. Do końca okienka sporo czasu, może jeszcze czeka nas coś ciekawego.

FOREVER LEGIA, 29.01.2018 17:51:40 - *.play-internet.pl

@rek ogarnia transfery,"na 1 mecz"ustala wyjsciowa jedenastke,a Oczko z eweLina okreslaja,czy zawodnik to kocur,czy ogor.Ech-magia internetu.

@rek do kubaLLL, 29.01.2018 17:56:34 - *.dynamic.chello.pl

Okey... Ty wiesz lepiej... Pozdro (L)

do kubaLLL, 29.01.2018 18:52:40 - *.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Skad wiesz ze Iworyjczyk w tym tygodniu?Ja wiem ze rozmowy trudne ale ze sie uda....

Do kristof , 29.01.2018 20:22:01 - *.dynamic.chello.pl

Ale jesteś zabawny ... boki zrywać
Tumanku jesteś z k6 czy bułgarskiej ?

LLL, 29.01.2018 20:23:01 - *.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do @rek
Rozmowy z Magia sa potwierdzone przez samego prezesa ale podobno sa trudne i nie wiadomo czy sie dogadaja...
A czy kojarzysz Baumjohanna podobno jst zaintetesowanie takim pilkarzem?

kubaLLL, 29.01.2018 20:40:40 - *.icpnet.pl

kosc niezgody to suma wykupienia go.Francuzi maja kilku gosci do gry w srodku i chetnie go wypozycza.Rek nie wiem kto ma wieksza wiedze.L jest blisko pozyskania tego gosciaale wiadomo ze transfery moga wywalic sie o glupoty.I jeszcze jedno Rek z tym Tytoniem to zaszalales.Nic nie wiesz i to raczej akcja zgaduj zgadula.Ja twierdze ze mlody bedzie wypozyczony z opcja.Pozdro (L)

do kuba LLLL, 29.01.2018 20:58:52 - *.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ile francuzi moga chciec za wykupienie Maiga?
Czyli jesli na wykup nie bedzie szans to Legia go nie wezmi?

@rek do kubaLLL , 29.01.2018 21:11:38 - *.dynamic.chello.pl

Wg portalu futbolfejs za „L’Equipe” Legia bada rynek Ligue1. Jak pamiętasz, na początku stycznia pojawiało się nazwisko Malijczyka Yacouba Sylli wypożyczonego z Rennes do Panathinaikosu, ale ten temat poniekąd „umarł”. Teraz na tapetę został wrzucony Habib Maiga. Według „L’Equipe” (nie według Legii...) Legia chętnie skusiłaby się na roczne wypożyczenie 22-letniego piłkarza rodem z Wybrzeża Kości Słoniowej (defensywnego lub środkowego pomocnika, ale mogącego zagrać i na boku drugiej linii)... Gdyby doniesienia „L’Equipe” się potwierdziły, (powtarzam: gdyby) to Maiga mógłby być ciekawym „strzałem”, choć nie tak pewnym jak na przykład Remy, który ma już bogatą historię piłkarską. Maiga do St-Etienne trafił w 2015 roku jako piłkarz z kartą na ręku. Ale w barwach „Zielonych” zadebiutował dopiero w marcu zeszłego roku i od tamtej pory zagrał w 19 meczach (Ligue 1, Puchar Francji i Puchar Ligi) – czasami jako rezerwowy, czasami wychodząc w pierwszej jedenastce. Trafił jednak na kiepski okres drużyny. St-Etienne jesienią dołowało w sposób nieprawdopodobny, będąc olbrzymim rozczarowaniem dla kibiców. Teraz klub szuka możliwości wzmocnień, Maiga już przestał grać w lidze (w tym roku zagrał tylko w Pucharze Francji), a za chwilę może mieć z tym jeszcze większy problem...

Zatem pytanie do ciebie: Czy taki "wypożyczony" piłkarz, do tego bez paszportu UE, byłby dla nas faktycznie wzmocnieniem..? Kontrakt do 2020 roku... Wartość rynkowa to 1.7 mln euro... A nawet jakby zeszli na 1 mln, to czy DM go kupi..? Chyba tylko w jednym wypadku byłoby to możliwe: jeśli na dniach sprzedamy Pazdana... Pozdro (L)

kubaLLL , 29.01.2018 21:46:07 - *.icpnet.pl

Rek.Ja nie mam zamiaru scigac sie na newsy tym bardziej z futbolfejs bo to plotek pilkarski,L chce Maige sa prowadzone rozmowy choc wiodomo ze ciezko namowic goscia na zmiane ligi takiej na lekko polsmieszna.Wykupienie to kwestia rat a uwierz latem tez Jozak wymieni paralitykow na pilkarzy techniczno takycznych i uniwersalnych.Nie twierdze ze sie ten transf uda ale rozmowy sa bardzo zaawansowane

LLL, 29.01.2018 21:46:28 - *.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do @rek i Do kubaLLLL
To ze nie ma Maiga paszportu to nie problem.Prawdopodobnie Sadiku ma lub w najblizszym czasie bedzie mial.Prezes w prtwatnej rozmowie potwierdzil ze rozmowy sa ale sa trudne.

Martin, 29.01.2018 22:01:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Póki co:

Malarz

Jędrzejczyk - Pazdan - Dąbrowski - Hlousek

Vesovic - Remy - Moulin - Szymański

Antolic

Sadiku

@rek, 29.01.2018 22:38:42 - *.dynamic.chello.pl

Najnowsze wieści....:
1 - upadł definitywnie temat Bielika...
2 - oddala się temat wypożyczenia Nagy'a do Standardu Liege... Pozdro (L)

Mefju, 29.01.2018 22:49:27 - *.84.ipv4.supernova.orange.pl

Akurat ten milion to można by było zapłacić za rok, więc o kasę bym się nie martwił.
Nie jest pewny? Remy bardzo długo nie grał w piłkę a w sezonie 16/17 zagrał 15 spotkań na poziomie Ligue 1 -przez cały sezon... A ten Maiga rozegrał już 12, jest młody, poza tym to by była tylko opcja wykupienia go. Serio dla Ciebie wydanie takiego miliona na gościa, który może okazać się mega zawodnikiem jest złe?
Obstawiam, że gość pewnie bez problemu poradziłby sobie w naszej ogórkowej lidze.

Dla mnie ten transfer to by była prawdziwa bomba.

Jestem 3 a nawet 5 razy na tak!

krys008, 30.01.2018 00:10:58 - *.serv-net.pl

@rek szkoda tego Nagy'a. Duży potencjał, ale kamlot w głowie. Może jeszcze kiedyś zmądrzeje, w przeciwnym razie skończy jak setki innych niespełnionych talentów.
Co do samego Maiga, to kto wie, może akurat u nas by odpalił.
Zastanawiający jest ten francuski kierunek, widać, że ostro tam działają.

Bie (L)anyl, 30.01.2018 00:54:31 - *.play-internet.pl

...widzieliście zbliżenie jego twarzy? Jak on ma 22 lata to Pazdan ma 18 ... jego ojciec chyba po metrykę urodzenia 10 lat za późno z wioski wyszedł do urzędu...

Lisek, 30.01.2018 07:37:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

My potrzebujemy skrzydłowych, pomocników mamy już multum no i jeszcze napadziora konkretnego bo z Eduardo nie wiadomo co będzie takie moje zdanie

@rek do krys008, 30.01.2018 08:45:57 - *.dynamic.chello.pl

Wg najnowszych doniesień prasy francuskiej Habib Maiga znalazł się również na celowniku Lorient... Tak jak wspominałem wczoraj - trwa wojna psychologiczna na linii menedżer a jego klub, a sam Maiga wolałby zostać we Francji... Pozdro (L)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.