Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Thibault Moulin i Armando Sadiku - fot. Woytek / Legionisci.com
Thibault Moulin i Armando Sadiku - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 29 stycznia 2018 r. godz. 15:40

Benidorm: Nie lubią poniedziałku

Woytek, źródło: Legionisci.com

Poniedziałek nie będzie ulubionym dniem piłkarzy Legii. Rano niemal 2 godziny pracowali nad siłą i wytrzymałością. Przez pierwsze 45 minut drużyna harowała na różnych stacjach. Zawodnicy musieli m.in. biegać z piłkami lekarskimi, skakać przez płotki, wykonywać sprinty z sankami przyczepionymi do pasa.
Fotoreportaż z treningu - 30 zdjęć Woytka

Przyjemniej mieli bramkarze, którzy przede wszystkim bronili strzały Wojciecha Kowalewskiego i Krzysztofa Dowhania.

Drugą część treningu stanowiła nietypowa gierka. w środkowej strefie boiska po dwóch stronach ustawione zostały cztery małe bramki i rozpoczął się mecz. Legioniści wymieniali podania i starali się jak najczęściej umieszczać futbolówkę w siatce. Jednak gdy tylko zabrzmiał gwizdek Deana Klafuricia, zawodnicy dzielili się na dwie grupy i ruszali sprintem w kierunku pola karnego, gdzie oczekiwali na dośrodkowanie Kowalewskiego lub Vukovicia. "Różowi" atakowali na jedną bramkę, a "Czarni" na drugą, przy zadaniem obrońców przeciwnika było przeszkodzenie atakującym atakującym w zdobyciu gola.

Drugi trening zaplanowano na godzinę 16. Teoretycznie ma być nieco lżej.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


Fotoreportaż z treningu - 30 zdjęć Woytka


przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (14)

ludzik, 29.01.2018 15:58:06 - *.centertel.pl

Zamiast pokopać w siatkonoge to wymyslaja jakies sprinty, dosrodkowania i inne strzelanie do bramek...

Słuszna uwaga, 29.01.2018 16:10:20 - *.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kiedy turniej w siatkonogę ja się pytam?
Jak tak dalej będą trenować, to wygrają MP z dużą przewagą i nie będzie emocji do ostatniego gwizdka;)

@rek, 29.01.2018 16:55:20 - *.dynamic.chello.pl

do ludzik, do Słuszna uwaga...

Koledzy litości... Nie prowokujcie Krzeszcza, bo mu Woytek bana założy...;))) Pozdro (L)

kibic(L), 29.01.2018 17:05:56 - *.pl

Gorzej jak się okaże, że bez siatkonogi mistrza nie będzie. :)

Pio, 29.01.2018 18:15:43 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe co na te metody treningowe srebrny lis ?

Dickson Chotowski, 29.01.2018 19:16:18 - *.range109-145.btcentralplus.com

NO SIATKONOGA, NO PARTY !!

oLaf, 29.01.2018 19:31:14 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

jeeeeej, ale ciężko pracują!! no nie do wiary!!! 2 godz + gierka + o godz. 16:00 kolejny trening ; )))))))))))))))))))))))))))))))))

To ja na wakacjach w Zakopcu CODZIENNIE więcej ''pracuję'' - od 6 rano trasa np. Kuźnice-Świnica-Kozi Wierch-Granaty-Murowaniec !! to jest trasa a nie jakieś wakacje w Bewnidorn i zarobki po 50-120 000 zł !!!!

Jozek, 29.01.2018 19:38:28 - *.static.ip.netia.com.pl

Jozin chce wygrac ekstraklase w Marcu że tak ostro trenuja? Zostawcie troche Leszkom, Gornikom, Jagom dajcie im powachac kiełbase a pozniej pokazac srodkowy palec i odjechac:) Legia to potęga reszta to chwast do dostarczania punktów.

do Słuszna uwaga, 29.01.2018 19:44:28 - *.dynamic.chello.pl

;DDDDDDDD

Cult⚽️Legia, 30.01.2018 00:06:09 - *.189

Przy takich treningach zawodnicy powinni mieć diete kulturystyczná aby wzmocnić miéśnie I kościec a nie bédzie kontuzji✨⚽️✨

Krzeszczu, 30.01.2018 08:41:31 - *.cust.bredband2.com

Uwazajcie z ta siatkonoga bo zaraz sie Wojtek rozsierdzi i bedzie w was trzaskal ”ostrzezeniami”.

MatiDemott , 30.01.2018 14:01:09 - *.ssp.dialog.net.pl

No i dzisiejszy poranny i jedyny trening to mistrzostwa siatkonogi, wygrali zbierający doświadczenie w tej dyscyplinie u Trenera Magiery

Obserwator treningów, 31.01.2018 00:52:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przypominam sobie akcję Pola Gazkoina (Angol) z dawnych mistrzostw świata , kiedy przerzucił piłkę nad bramkarzem i strzelił gola dochodząc do piłki tuż przed bramką . To było ładne , a zrobił to tak sprawnie , bo prawdopodobnie grał w siatkonogę . Tak myślę .

Mac, 31.01.2018 22:15:00 - *.sta.asta-net.com.pl

O co chodzi z tą siatkonogą, że tak wszyscy się nabijają ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.