Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sebastian Szymański  w akcji. Z tyłu Adam Hlousek, Cristian Pasquato i Mateusz Żyro - fot. Woytek / Legionisci.com
Sebastian Szymański w akcji. Z tyłu Adam Hlousek, Cristian Pasquato i Mateusz Żyro - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 29 stycznia 2018 r. godz. 20:03

Benidorm: 4-3-3

Woytek, źródło: Legionisci.com

Popołudnie w Benidormie poświęcone zostało taktyce. Po kilkunastu minutach gry w dziadka, zostało przygotowane specjalne pole gry: w defensywie na całą szerokość, a im bliżej bramki rywala, tym robiło się węższe. Legioniści musieli więc bronić i atakować w środku boiska, bez wykorzystania skrzydeł.
Fotoreportaż z treningu - 14 zdjęć Woytka



Ważnym elementem treningu była gierka na pełnowymiarowym polu w systemie 4-3-3. Romeo Jozak obserwował poczytania zawodników z rusztowania i na bieżąco przekazywał uwagi podopiecznym. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Po raz pierwszy dało się zaobserwować podział na teoretycznie mocniejszą i słabszą jedenastkę.

"Czarni": Cierzniak - Jędrzejczyk, Remy, Pazdan, Hlousek - Mączyński, Antolić, Moulin - Kucharczyk, Sadiku, Szymański
"Szarzy": Malarz - Żyro, Dąbrowski, Astiz, Turzyniecki - Kopczyński, Pasquato, Iloski - Bartczak, Eduardo, Kwietniewski

W treningu uczestniczył Mateusz Żyro, który w ostatnich dniach ćwiczył indywidualnie. Kółka dookoła boiska zaliczał truchtem Kasper Hamalainen, a w siłowni z Pawłem Bamberem ćwiczyli Miroslav Radović i Marko Vesović. Po południu nie trenowali Jarosław Niezgoda i Łukasz Broź - obaj mają dolegliwości żołądkowe.

Fotoreportaż z treningu - 14 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (23)

Gimbi, 29.01.2018 20:23:11 - *.dynamic.chello.pl

System 4-3-3 super !!! Taką Legię chcę zobaczyć :-)
W jednej "11" Cierzniak, w drugiej Kopczyński... Serio któraś mocniejsza ? ;-/

tommm, 29.01.2018 20:47:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

a może tak:
Malarz
Vesovic Remy Pazdan Hlousek
Moulin Antolic Maczynski
Niezgoda Sadiku Eduardo

na 3 napastników :D

Raczej Tak, 29.01.2018 22:06:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak to widzę:

Malarz

Turzyniecki - Pazdan - Dąbrowski - Hlousek

Vesovic - Remy - Moulin - Szymański

Antolic

Sadiku

Przydałby się się jeszcze skrzydłowy i środkowy obrońca jeśli chodzi o transfery.

do tommm, 29.01.2018 22:16:14 - *.dynamic.telkab.pl

a może tak: weź duży rozbieg i ... bryk.

Do tomm, 29.01.2018 22:35:09 - *.play-internet.pl

Tak napewno zagra trzech Defensywnych pomocników... Pomysl troche

Darek, 29.01.2018 23:11:20 - *.static.ip.netia.com.pl

Cierzniak
Iloski Dąbrowski Astiz Broz Remy
Radovic Kopczynski Jedrzejczyk Szymanski
Eduardo Sadiku
Czy jest opcja system 1 5 4 2 ktos to liczy pr, ed neczem? :)

Kris do Darek , 30.01.2018 00:21:50 - *.centertel.pl

Kopczyński w 11? Z całym szacunkiem, ale 1 liga to max jak narazie dla tego piłkarza. Pozdrawiam

Warszawiak42, 30.01.2018 07:00:16 - *.dynamic.chello.pl

Wyjdzie - czy nie wyjdzie z tymi zawodnikami. Zobaczymy. Dla mnie najwazniejszy jest uklad 4-3-3. Tak ofensywnego ustawienia nie bylo w Legii od wielu wielu lat.

Phoenix(L)k, 30.01.2018 07:35:40 - *.226

skończy się na taktyce 1-2-3-2-2-1...

Malarz
Pazdan Dąbrowski
Jędrzejczyk Remy Hlousek (Ani Jędza, ani Hlousek i tak się nie wracają...)
Mączyński Antolic
Kucharczyk Niezgoda
Eduardo

Cch, 30.01.2018 07:52:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Malarz
Vesovic Pazdan Jedza Hlousek
Remy Moulin
Antolic
Szymanski Sadiqu Niezgoda

..., 30.01.2018 07:54:12 - *.90

jak dla mnie Malarz dalej nr 1 tylko grał w 'słabszej' drużynie aby bronić przeciwko lepszym

ibisz666, 30.01.2018 08:13:40 - *.elpos.net

Zapytam całkiem poważnie. Kucharczyk ma jakiegoś wysoko postawionego ojca czy może kwity na kogoś z góry Legii? Przecież inaczej nie da się wytłumaczyć, że jest on w tej teoretycznie 'lepszej' jedenastce.

drs, 30.01.2018 08:58:23 - *.tktelekom.pl

Panowie Vesovic to narazie zagrał 45 minut i leczy kontuzje. Nie wiadomo kiedy będzie zdolny na 100 %

widzący, 30.01.2018 09:17:32 - *.internetdsl.tpnet.pl

a gdzie ten kur... Jozok wlazł?

Juri, 30.01.2018 09:19:23 - *.centertel.pl

4-3-3 - rozumiem,Ja widzę 1 napastnika i 5 pomocników.raczej 4-5-1

klimek, 30.01.2018 09:41:56 - *.centertel.pl

Zgadzam sie z ostatnim przedmówcą reszta niech dalej zyje swoimi fachowymi opiniami a Legia Nasza o tak odpłynie na mistrza przed faza mistrzowską. Jozak fachowiec

kibic, 30.01.2018 09:51:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I zaczyna się robić czego się wielu z nas obawiało .KONTUZJE Z tego składu " Czarni " jak wypadnie Molin (oby nie ) ,w pierwszym meczu może zagrać promowany Niezgoda to wcale różowo to nie wygląda .Najbardziej kiepsko wyglądają boki pomocy .Wygląda że w pierwszym meczu zagrają Kucharczyk i młody Szymański a takie zestawienie to będzie osłabieniem a nie wzmocnieniem .

Wili, 30.01.2018 10:37:44 - *.play-internet.pl

Remy gra z blokada prawdopodobnie uraz srodstopia Moulin Vesovic i Hlousek raczej czekaja ich artroskopia co za pech znowu Kucharczyk zadowolony

Arek, 30.01.2018 10:48:16 - *.free.aero2.net.pl

@kibic, trenerze, prezesie i nad-działaczu, to zapodaj jakiś pomysł. Na lepszy skład, na lepsze transfery, na lepsze ustawienie i jakbyś jeszcze był tak miły i na wyniki lepsze też dał, było by przyjemnie.

Do Wili, 30.01.2018 11:03:25 - *.111.ipv4.supernova.orange.pl

Skąd masz takie informacje? Jeśli to prawda to fatalnie

Rado, 30.01.2018 13:50:23 - *.66

Nadal Kucharczyk...a Broź gdyby nie sraczka też pewnie by grał... powodzenia...

Do widzący, 30.01.2018 15:53:32 - *.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jozak trenuje na gnieździe. Jak tylko mistrzostwo będzie w rękach Legii, to weźmie się za tych, co nie śpiewają na Żylecie.

Wiesiek, 30.01.2018 16:17:23 - *.static.ip.netia.com.pl

A co Józek udaje Żurawia Remy trenuje z kontuzja?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.