Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Krystian Bielik - fot. Mishka / Legionisci.com
Krystian Bielik - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 30 stycznia 2018 r. godz. 09:10

Arsenal nie wypożyczy Bielika do Legii

Bodziach, źródło: Super Express / Sportowe Fakty

Arsenal nie zgodził się na wypożyczenie do Legii Warszawa Krystiana Bielika, poinformował dziennikarz Super Expressu, Piotr Koźmiński. Legia od kilku tygodni prowadziła rozmowy w sprawie wypożyczenia swojego byłego zawodnika, co potwierdzał agent zawodnika, Cezary Kucharski. Bielik nie gra w pierwszej drużynie Arsenalu, a na skutek kontuzji mięśnia dwugłowego, z wypożyczenia Polaka zrezygnowały kluby Championship oraz Celtic.



Komentarze: (26)

kubaLLL, 30.01.2018 09:30:23 - *.tktelekom.pl

i niestety jeden z klubow francuskich chce ivoryjczyka wiec moze byc ciezko go wypozyczyc

GC, 30.01.2018 09:33:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli Legia znowu chciała sprowadzić piłkarza nie zdolnego do gry na 100% brawo

Mundial w Rosji, 30.01.2018 09:36:10 - *.centertel.pl

No i dobrze. Niech młody się ogrywa powolutku w Arsenalu

Kris, 30.01.2018 09:36:10 - *.cluster-a.forcepoint.net

Nie łapałby się do pierwszego składu. Więc spoko.

Rychu, 30.01.2018 09:47:49 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Nie rozumiem, po co brać do nas kontuzjowanego gościa o wątpliwych umiejętnościach. Dobrze się stało, że nie przyjdzie do Legii.

Kermit, 30.01.2018 09:47:51 - *.play-internet.pl

I bardzo dobrze. Legia to nie sanatorium.

KAMIL , 30.01.2018 09:49:42 - *.136

Po co nam to drewno ? Pewnie, żeby wzmocnić rezerwy tak samo jak ten Kwiatkowski, a na końcu pójdzie grać do Rakowa albo Siedlec.

Bogus88, 30.01.2018 10:08:49 - *.internetdsl.tpnet.pl

Smutne to niestety. Skauci angielscy(i inni pewnie też) przeglądąją nasz rynek i wyciągają perełki. Jednak mają swiadomośc że wypożyczenie piłkarza który jeszcze rokuje z powrotem do Ekstraklapy to milowy krok w tył. To nie porzypadek, nasza liga to pozim połzawodowy gdzie piłkarz nierozwijają się w opinii najmocniejszych lig ....

Darko, 30.01.2018 10:30:20 - *.play-internet.pl

Po co wzmacniac rezerwy? Pazdan bylby podstawowym graczem Arsenalu

Dario, 30.01.2018 10:32:36 - *.play-internet.pl

W Arsenalu grzeje ławe to u Nas tym bardziej ława

Tomek, 30.01.2018 10:38:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Kamil- problem w Legii z młodymi Polakami jest trochę głębszy. Przychodzą do uznanej marki w Polsce gdzie żeby grać trzeba wygrać rywalizację ze starszymi często zagranicznymi zawodnikami. Duża presja ze strony klubu, kibiców ( tak powinno być ) a dodatkowo 20-30 tys które wpadają na konto powoduje że nie dają rady psychicznie i lądują w rezerwach. Nie mają mentalności, ogrania. Młodzi którzy mogliby trafić do Legii tacy jak Jach czy Swierczok wolą ławę w Anglii lub peryferje europy. Do tego Polskie kluby za nic nie chcą sprzedawać Legii dyktują zaporowe ceny. Dlatego nie ma jeszcze młodych Polaków w Legii na odpowiednim poziomie. Czekamy na szkółkę Legii na kolejne pokolenie Żyro, Furmana, Wolskiego i Łukasika. Bo co by nie powiedzieć o nich do miło się patrzylo na ich grę.

Do KAMIL, 30.01.2018 10:46:32 - *.jmdi.pl

Kamilu! to kto kogo wg Ciebie Legia powinna ściągnać zeby nie był drewnem? oczywiscie patrząc na realia finansowe Naszego Klubu i całej ligi.
I Kwietniewski a nie Kwaitkowski znawco.

Olo, 30.01.2018 10:46:34 - *.centertel.pl

Nie bardzo rozumiem komentarze w stylu, po co on nam, lub drewno. Po pierwsze są ludzie w sztabie i trener oceniający przydatność danego zawodnika do zespołu. Po drugie miarą jego potencjalnych umiejętności był wyjazd na wyspy, co z pewnością go w jakiś sposób wyróżniało.
Ogólnie z braku innych zajęć, bo mecz o punkty dopiero 9 lutego, wielu woli hejtować, wszystkich i wszystko dla zabicia czasu, ciekawe, czy ci wszyscy znawcy pojawią się na Ł3 jak będzie kiepska pogoda. Oczywiście mecz ze Śląskim zobaczą w tv dojadając pozostałości z tłustego czwartku.

mietek, 30.01.2018 10:50:23 - *.emea.ibm.com

@Tomek: Łukasika to do tej pory pamiętam za wielbłąd w derbach, gdzie sprezentował gola KSP.

Roma, 30.01.2018 11:38:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

90 % piłkarzy z naszej ligi marzy, żeby zagrać z Arsenalem, on zagrał w Arsenalu. Do Legii przychodził z drużyn młodzieżowych Lecha, u nas z reguły siedział na ławce, poszedł na ławkę do Anglii. Ale czy się nie rozwijał, to się okaże. Widocznie w Arsenalu wiążą z nim jeszcze jakieś nadzieje, skoro nie jest im wszystko jedno gdzie trafi na wypożyczenie.

DDReporter, 30.01.2018 13:43:09 - *.centertel.pl

Prawda jest taka, ze u nas Bielik nie zalapalby sie nawet na ławke rezerwowych. Wiec po co taki transfer/wypożyczenie???

do Olo Kamil, 30.01.2018 15:19:38 - *.136

Piszesz o specjalistach pokoju Zewlakow, Jóźwiak czy Dohwan ? Którzy narazali bądź narażają nasz klub na koszty i niepotrzebna wydatki sprowadzając do klub szrot? Tak tak Panowie Antolovic czy Machnowiski mieli być bramkarzami pokroju Boruca czy Fabianskiego gdzie dziś są? Ten nikt nie wie. Nie piszcie o akademii bo to jest przedszkole jak powiedział S.Czerczesow. Tak przykrywka do wyciagania 500 plus od rodziców, a nie tam szkolenie bo z tej akademii nie nawet pół piłkarza są tylko jakies łamagi i trzeba sprowadzać piłkarzy np. Z Lecha czy innego zadupia.

Janusz_żubrerio, 30.01.2018 16:33:12 - *.dynamic.chello.pl

Kamil widzę tapczanowy ekspert.
Moze podaj kogo legia powinna kupic tak do 500k, Kamil jedziesz zaproponuj zawodnika :)

syjon85, 30.01.2018 16:49:02 - *.play-internet.pl

raczej do przewidzenia

Andrzej, 30.01.2018 17:31:15 - *.132

Bielika nie wypożyczą
Jakob Jantscher wybrał Sturm Graz
Sasa Zdjelar wybrał Partizan

Kamil, 30.01.2018 17:44:15 - *.136

Jak już mieli kupować to powinni Angulo też leciwy ale zna ligę i ciśnie bramkę za bramką, pobrał by z dwa sezony. A nasz Edwardo to wielka zagadka, która kiedyś coś strzeliła. Tak Necid.

@rek, 30.01.2018 18:34:05 - *.dynamic.chello.pl

do Andrzej...

.............a do tego T.Moulin ma ponoć oferty Last Minute (nasza cena to ok. 2 mln euro...) i jeśli do tego dojdzie dzisiaj lub jutro to dlatego mamy duże parcie na transfer definitywny, a nie jedynie wypożyczenie H.Maigi... Obyśmy tylko nie zostali na lodzie, tzn. bez Muolina i bez Maigi... Pozdro (L)

@rek, 30.01.2018 18:52:40 - *.dynamic.chello.pl

Z ostatniej chwili...



No to chyba na tym zakończy się rywalizacja Niezgody z Sadiku. Armando ma odejść i to jeszcze dziś...

NOTICIA @SERDepValencia. El @LevanteUD negocia el fichaje del delantero del @LegiaWarszawa ARMANDO SADIKU http://cadenaser.com/emisora/2018/01/30/radio_valencia/1517317023_870533.html …

Why ?, 31.01.2018 01:04:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda , może potem wróci Krystian . No to w takim razie Michała Żyro brać i Wolaka .

Warsaw⚽️London, 31.01.2018 01:16:25 - *.16

A panie Prezesie Arsenału bez łaski!Jest Chelsea!i inne Stołeczne stołeczne drużyny kluby ..ktòre chétnie za kaske wypożyczá tych ktòrych niema miesca w skladzie..Nasz Boss Darek licze że niebédzie oszczêdzał w Legii pieniédzy.Good!Luck!Leeegiiaaa!Mistrz zawsze bédzie!

eLo, 31.01.2018 03:55:08 - *.static.ip.netia.com.pl

I dobrze! Po co ma wracać na piłkarski trzeci świat!?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.