Kick-boxing: Nabór do grup przy Elektoralnej i Hożej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja kick-boxingu Legii Warszawa zachęca wszystkich do treningów w naszym klubie i reprezentowania barw Legii podczas zawodów. Zajęcia prowadzone są pod okiem Przemysława Ziemnickiego, wielokrotnego mistrza Polski, medalisty Mistrzostw Świata i Europy. Zapisy do grup trenujących przy Elektoralnej 12/14 prowadzone są pod numerem 791-555-598, zaś do grupy ćwiczącej przy Hożej 88, pod numerem 512-492-106.
Dodatkowo pytania można wysyłać mailowo: legiakickboxing@gmail.com.


przeczytaj więcej o:
Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.