Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Środa, 31 stycznia 2018 r. godz. 08:09

Kick-boxing: Nabór do grup przy Elektoralnej i Hożej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja kick-boxingu Legii Warszawa zachęca wszystkich do treningów w naszym klubie i reprezentowania barw Legii podczas zawodów. Zajęcia prowadzone są pod okiem Przemysława Ziemnickiego, wielokrotnego mistrza Polski, medalisty Mistrzostw Świata i Europy. Zapisy do grup trenujących przy Elektoralnej 12/14 prowadzone są pod numerem 791-555-598, zaś do grupy ćwiczącej przy Hożej 88, pod numerem 512-492-106.
Dodatkowo pytania można wysyłać mailowo: legiakickboxing@gmail.com.


przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!