Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wtorek, 30 stycznia 2018 r. godz. 10:54

Łyżwiarstwo: Oficjalski 5. w PŚ Juniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Panczenista Legii, Gaweł Oficjalski zajął 5. miejsce w zawodach Pucharu Świata Juniorów w Innsbrucku na dystansie 500 metrów, z czasem 37,45 sekundy. Legionista startował również na dystansie 1000 metrów - z wynikiem 1:15.26 min. uplasował się na miejscu 19. Oficjalski w klasyfikacji generalnej PŚ Juniorów plasuje się na miejscu piątym na 500 metrów (74 pkt.) oraz 26. na 1000m (10 pkt.).Komentarze: (2)

Wiesław, 30.01.2018 12:38:47 - *.mobile.sferia.net

Dobra ta sekcja!

Kristof, 30.01.2018 17:23:53 - *.centertel.pl

Plotki głosz, że Oficjalskim interesuje się Bayern Monachium i daje za niego Lewego i 20 mln euro

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!