Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE! z meczu Legii Warszawa!
Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE! z meczu Legii Warszawa!
Czwartek, 1 lutego 2018 r. godz. 14:00

LIVE!: Legia - Viktoria

Redakcja

O godzinie 16:00 na boisku przy hotelu Melia Villaitana w Benidormie Legia Warszawa rozegra czwarte spotkanie sparingowe tej zimy. Rywalem "Wojskowych" będzie Viktoria Pilzno, która jest zdecydowanym liderem czeskiej ekstraklasy. Mecz będziecie transmitowany przez Legię na Facebooku. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Hiszpanii.



Komentarze: (42)

Rychu, 01.02.2018 14:03:10 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Jeśli nie zagrają nasi wirtuozi techniki piłkarskiej Fatalczyk i Kopczyński to nie mamy szans niestety...

Zamoj, 01.02.2018 14:39:58 - *.147.ipv4.supernova.orange.pl

Wiadomo jaki ostatecznie wybiegnie podstawowy skład?

Mefju, 01.02.2018 14:44:59 - *.84.ipv4.supernova.orange.pl

Ktoś się orientuje czemu na ławce nie ma Iloskiego, Turzyneckiego czy chociażby Kwietniewskiego?

I właśnie... W końcu co z Iloskim? Podpisuje ten kontrakt?
I co z tym Łotyszem? Podobno miał być 3 bramkarzem.
I czemu w najmocniejszym składzie jest Cierzniak zamiast Malarza?

SEBO(L), 01.02.2018 15:05:18 - *.dynamic.chello.pl

@Rychu: Jeśli nie odetną Ci internetu, to nie masz szans na normalne życie...

Tomeczek, 01.02.2018 15:32:43 - *.2

Kopy nie ma w składzie???,. bnawret w rezerwie???

T-72, 01.02.2018 15:44:42 - *.play-internet.pl

Kucharczyk odrzucił ofertę Realu. Miał zatkać dziurę po Ronaldo...

sprite, 01.02.2018 15:48:55 - *.play-internet.pl

Wiadomo już co w sprawie Amerykanina? Redakcjo? :-)

grzesiek do SEBO(L), 01.02.2018 15:49:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Może ma zajefajne życie w sieci ? Po co mu normalne...

Do Rychu, Gienek i innych ułomnych, 01.02.2018 15:49:23 - *.play-internet.pl

Wypie.lać na konwiktorską!
Jak nie szanujecie swoich piłkarzy to WON!

Wyzywajcie swoich kolegów, dziewczyny, żony itd.

Napewno odpłacą się wam stosownym szacunkiem

Dickson Chotowski, 01.02.2018 15:54:24 - *.range86-153.btcentralplus.com

Dwoch Miro Radovic na lawce. Zwyciestwo pewne !!

(L)eming, 01.02.2018 15:59:03 - *.mf.gov.pl

Uwaga na 14- niezły z niego rzeźnik i na nasze szczęście 18 na ławce- chyba nie wyzdrowiał

grzesiek, 01.02.2018 16:00:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wie ktoś może gdzie będzie tranasmisja?

PS. Do Do Rychu, Gienek, i innych ułomnych. Niedawno sam gwizdałeś pewnie z żylety na grę naszych wspaniałych piłkarzy więc o co ci kaman? Każdy ma prawo krytykować . Sam leć na konwiktorską czy gdzie tam twoje miejsce.

sprite, 01.02.2018 16:00:32 - *.play-internet.pl

Co tam że Kucharczyka nie ma w składzie ale jest dwóch Radoviciow w rezerwie

Gienek, 01.02.2018 16:20:59 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

No i pisałem, że nie ma naszych wirtuozów na boisku i już jest 0:2 w 20. minucie ;-) A tak na poważnie to oba gole poszły ze strony Jędrzejczyka i Astiza, Cierzniak też się nie popisał... Na razie dno.

@rek, 01.02.2018 16:22:44 - *.dynamic.chello.pl

No żesz kuźwa... Do 15 minuty całkiem fajnie nasi klepali piłkę, aż tu nagle głupi błąd Cierzniaka i 0:1 a za chwilę błąd defensywy (prawa strona) i już jest 0:2... Czemu nie gra Malarz, tylko ta fujara Cierzniak, skoro ponoć miał grać najsilniejszy skład..? Pozdro (L)

bubu, 01.02.2018 16:26:52 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Kiedy będą wzmocnienia a nie uzupełnienia Panie Darku prezesie.

@rek, 01.02.2018 16:35:14 - *.dynamic.chello.pl

No żesz jego mać, co Cierzniak wyprawia w bramce... Wrrrr.... Pozdro (L)

Gienek, 01.02.2018 16:35:39 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Jak tak dalej pójdzie to skończy się dwucyfrowo. Legia gra dramatycznie beznadziejnie...

Rob, 01.02.2018 16:38:03 - *.centertel.pl

Qwa ale idą witaj Europo żenada !!!

eth, 01.02.2018 16:39:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Syf nad syfy i beznadzieja.

No capisco, 01.02.2018 16:39:55 - *.dynamic.chello.pl

Nie rozumiem,czemu nie gra najsilniejszy skład?

Cierzniak zawalił 2 bramki i jak tak dalej pójdzie to będzie z 0:8

Kur.a nie można było oddać do Stali Cierzniaka a ogrywać Majeckiego?

WWL, 01.02.2018 16:45:08 - *.dynamic.chello.pl

Czy komentator na FB spał tej nocy?

Jak go słucham to mam wrażenie,że ledwo patrzy na oczy

Trch, 01.02.2018 16:46:45 - *.dynamic.chello.pl

Z meczu na mecz coraz gorzej. legia wygląda jak przypadkowa zbieranina amatorów. Powinniśmy jeszcze więcej defensywnych pomocników kupić, a rozgrywających jak i skrzydłowych jak nie było tak nie ma.
To jest katastrofa!

Gienek, 01.02.2018 16:48:58 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Na tydzień przed rozpoczęciem rundy gra Legii wygląda fatalnie. Zero argumentów z przodu, beznadziejna gra w ofensywie. Legia gra bez napastnika, Niezgoda to jakieś nieporozumienie. Po cholerę sprowadzają tylu defensywnych pomocników kiedy my nie mamy ofensywy. Na razie widzę ciemność...

Dastim, 01.02.2018 16:51:30 - *.static.ip.netia.com.pl

Narazie najlepszym pilkarze w Legii Cierzniak wybronił nam kilka razy, dwa razy bylismy na połowie Victorii super

Kto, 01.02.2018 16:54:04 - *.static.ip.netia.com.pl

Kto komentuje ten mecz Gucwinski z ZOO czy jakim narkoman po maratonie co za tym ziewa do mikrofonu skandal

MP(L), 01.02.2018 16:54:26 - *.20-3.cable.virginm.net

zagubione dzieci we mgle!! Zero monolitu!! Wygladaja tak marnie ze az nie wiem co myslec! Miodek klamco mydlisz nam oczy! Szlag mnie zaraz trafi oczy mi krwawia! Gdzie sa Ci pilkarze co maja ciagnac ta druzyne byc jak zapalnik bombie??!! Dm ty skompcu nikt niema ochoty grav dla (L) bo kur@ tu chodzi o hajs a oni juz wiedza ze dostana caly hooy i kazdy mysli nie wiadomo o czym zamiast grac i walczyc!!! Widze ciemnosc!! Pozdrawiam was bracia po szalu juz to pisalem czeka nas regres i to konkretny... Chce sie mylic !!!

@rek do WWL, 01.02.2018 16:54:59 - *.dynamic.chello.pl

Spać..? W Hiszpanii..? Tam do rana to tylko wino, kastaniety, śpiew i kobiety... Pozdro (L)

Tomala, 01.02.2018 16:56:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Żenada -pilzno pokazało ile nam jeszcze brakuje do europejskich sredniakow

Mioduski, 01.02.2018 16:57:24 - *.static.ip.netia.com.pl

Mioduski gdzie te transfery? Zamydliles nam oczy odpadami Antolic dno, Remy nie potrafi bronic strata za strata, Eduardo mumia, Vesovic jezdziec bez glowy z kontuzja. MĄKA, HAMA, KOPA, NIEZGODA, DABROWSKI, KUCHARCZYK, PAZDAN, ASTIZ, SZYMANSKI, JEDZA TO POZIOM NICE 1 LIGA SRODEK TABELI TYLKO BOG WIE JAKIM CUDEM JESTESMY LIDEREM!!!!!!!!!!!!!!!

eth, 01.02.2018 17:02:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziś rano się jeszcze cieszyłem bo Lubin dostał wciry od Vardaru 0-3 i myślałem że za tydzień w lidze...

Darek , 01.02.2018 17:04:41 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Meczu nie ogladam (moze i lepiej ) ale nie moge uwiezyc w to co czytam.
9 minuta.
Hlousek dosrodkowuje ale bardzo nieprecyzyjnie.Hamalajnem podaje niecelnie do Maczynskiego.
12 minuta legionisci pogubili sie.
19 minuta sporo chaosu w poczynaniach Legii.
24 minuta dosrodkowanie Jedrzejczyka zablokowane.
25 minuta niedokladne dosrodkowanie Szymanskiego i strzal Maczynskiego niecelny.
32 minuta pilka po dosrodkowaniu Maczynskiego przejeta przez rywali.
33 minuta Astiz uderza glowa obok bramki.
37 minuta Petrzelka kiwnal Hlouska.
Czy to co czytam to relacja z meczu? Czuje sie jak by mnie ktos probowal wkrecic w ukryta kamere.Czy to dzieje sie naprawde?
To tak jest druzyna przygotowana do rundy wiosennej?Toz to kpina jest.
Za takie pieniadze co oni zarabiaja to jest totalna amatorka.To ja sie zglaszam na pilkarza Legii.Tez wszystko przegram wysoko a pan Mioduski przynajmniej zaoszczedzi na mojej pensji.Wystarczy mi 10% sredniej pensji jaka jest w Legii.
Panie Mioduski co pan na to?

jasnowidz ryszard, 01.02.2018 17:04:59 - *.centertel.pl

spokojnie ,zgrają sie w kwietniu ,pozniej bedzie z górki :D liga ogórkowa wygrana 1 pkt ale będzie

WWL, 01.02.2018 17:18:42 - *.dynamic.chello.pl

Taka mała refleksja;
Jeśli Shanghai Shenhua wygrał z Victorią Pilzno 5;1 ,to ile będzie z nami?

Sawo, 01.02.2018 17:19:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ale rynsztok. Jestemy tak dymani ze az sie nie chce tego ogladac.

pl, 01.02.2018 17:20:49 - *.1.technet.com.pl

Boże ale róznica klas.... Rozumiem ostre treningi i zmeczenie ale tu widac kulture gry na poziomie okregowki albo i nizej... Jada nas jak Barcelona;/ Tego własnie sie obawialem po tylu zmianach i transferach. Nie ma wogle trzonu druzyny narazie.

(L)egijny Szczecin, 01.02.2018 17:22:00 - *.dynamic.mm.pl

haha za tydzien liga a my w ciemnym lesie.....no cos i nie zmienia sie nic

Dedi , 01.02.2018 17:23:53 - *.opera-mini.net

Na ekstraklape starczy nawet ta fatalna forma.

Sawo, 01.02.2018 17:25:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Na plus Mąka i Hama

Zamoj, 01.02.2018 17:39:09 - *.147.ipv4.supernova.orange.pl

jak maiga zobaczy co oni grają to może się jeszcze rozmyslić :)
nie sadze że jest chętny na takie ru...nie w słabej lidze

mam dość, 01.02.2018 17:39:41 - *.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

kucharczyk sam siebie przechodzi..czy wy qrwa naprawdę nie widzicie że to jest ameba piłkarska??

AAA, 01.02.2018 17:45:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Fatalczyk sam na sam ale....trafił się niechcący bramkarz i co?W zbijaka Michałku.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.