Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 31 stycznia 2018 r. godz. 19:33

Moulin: To nie była łatwa decyzja

Woytek, źródło: Legionisci.com

- To nie była dla mnie łatwa decyzja, ponieważ w Legii spędziłem najbardziej niesamowity sezon w mojej karierze: tytuł mistrzowski, Liga Mistrzów i świetna atmosfera - napisał Thibault Moulin na portalu społecznościowym.

- Dziękuję za wasze wsparcie i wszystkie wiadomości, które otrzymałem. Wiem, że niektórzy z was będą zawiedzeni moim wyborem, ale zawsze dawałem z siebie wszystko dla was i kolegów z drużyny. Szczerze wierzę, że Legia zdobędzie mistrzostwo, ponieważ na to zasługuje ten wielki klub i wy. Dziękuję kolegom z drużyny, którzy zostali moimi przyjaciółmi i pracodawcom, którzy zawsze byli dla mnie mili. Zawsze będę śledził to co dzieje się w Legii. Teraz pora na nowe wyzwanie! - dodał francuski pomocnik.


przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (68)

@rek, 31.01.2018 19:37:23 - *.dynamic.chello.pl

Pełna profeska... Bez napinki i bez kadzenia... Ot, po prostu nowa praca i nowe możliwości... Pozdro (L)

ludzik, 31.01.2018 19:39:40 - *.centertel.pl

Trzymaj się!
Może kiedys spotkamy sie jeszcze na stadionie ;)

(L)oniak, 31.01.2018 19:39:48 - *.dynamic.mm.pl

następny:
-Prio
-Niko
-Vadis
brakuje jeszcze tylko: "Kocham Legię i kiedyś chce do niej wrócić!!"
Spier...j!!

roben, 31.01.2018 19:41:06 - *.113.ipv4.supernova.orange.pl

Judasz .....to była łatwa dla Ciebie decyzja judaszu

gkrzem, 31.01.2018 19:45:38 - *.legowo.smnet.pl

Powodzenia Thibault Moulin. Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i pomoc w osiągnięciu założonych celów Lidze Mistrzów,

Rdz, 31.01.2018 19:51:28 - *.play-internet.pl

Qrcze najbardziej boli ze liga grecka ktora jest w mega kryzysie i tak przewyzsza nasza ekstraklase zarowno finansowo jak i sportowo. Straszna nedza w tej naszej lidze

e(L)vis10, 31.01.2018 19:52:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na dodatek głupoty pier oli, spiedzielał z tego zgrupowania podobno bez śniadania.

Bidon, 31.01.2018 19:56:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dajcie spokoj kazdy ale to kazdy pilkarz obecnego skladu i kilku skladow wczesniej zrobilby to samo co on .... poprostu lepsza kasa lepsza liga lepsze perspektywy na gre w Europie i zegnaj stare witaj nowe... Ostatni pilkarz ktory chcial tu grac do konca i gral to chyba Jacek Zieliński byl...
PS. do( L)oniak
Z tego co pamietam to Rado kochal Legie by ... do Chin...

Wd, 31.01.2018 19:59:44 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Troche szkoda :(

#, 31.01.2018 20:01:32 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Dusił się grajek już od pewnego czasu na Ł3. Nowy klub ,nowe wyzwania. Dzięki za przebłyski talentu (m.in.mecz z
z Realem).Powodzenia w nowym klubie.

Zajmon Szczecin , 31.01.2018 20:16:29 - *.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dzięki Thibo. Powodzenia chłopie.

Lustro, 31.01.2018 20:19:22 - *.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Misiu kasa się liczy

gRUBY(L), 31.01.2018 20:20:36 - *.gl.digi.pl

SŁUGI ZA SZLUGI

Hiszpan, 31.01.2018 20:21:23 - *.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pajac.

(L)isek, 31.01.2018 20:35:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

glupota sprzedac jednych z najlepszych zawodników ligi za grosze. Sadiku tak narawde nie dostał szansy bo jest Niezgoda zobaczymy co bedzie dalej ale jak dlamnie loczek wszystko rozpi dodajcie sobie

kokojambo, 31.01.2018 20:42:29 - *.197.ipv4.supernova.orange.pl

Niezapomnianie chwile... szczególnie po Poznaniu :D

Jacek, 31.01.2018 20:48:56 - *.centertel.pl

Pozegnalny wpis jak najbardziej w porządku. Tyle tylko, ze chyba nie do konca szczery. Sądzę, ze akurat decyzja o odejsciu nie była trudna. Od kilku miesięcy głośno było o chęci odejscia z Legii. Nadarzyła się okazja to ją wykorzystałes. Myslę, ze bedzie to z korzyścią dla Legii. Owszem potrafisz grac w pilke pod warunkiem, ze masz na to ochotę a z tym w rundzie jesiennej było różnie. Mimo wszystko życzę ( niekoniecznie szczerze ) powodzenia i sukcesów w nowej ekipie.

FWK, 31.01.2018 20:53:46 - *.play-internet.pl

Szkoda ze tak malo Legia na nim zarobi

robochlop, 31.01.2018 21:03:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

dzięki za grę Tibo , choć moment odejścia wybrałeś fatalny...przygotowaliśmy piłkarza do sezonu dla PAOK, a zastępca na pewno potrzebował będzie czasu na zrozumienie się z drużyną...ale ...Legia poradzila sobie po odejściu Vadisa , poradziła bez Niko - damy też radę bez Moulina...powodzenia w nowym klubie...

Mariot85, 31.01.2018 21:06:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ach te rzuty rożne i wolne z 100bramek wpadło.padaka

Hupol, 31.01.2018 21:08:05 - *.centertel.pl

Mi tam go nie żal. Jakoś nigdy mi do gustu nie przemawiał swą gra

Martin, 31.01.2018 21:19:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bo gra w Legii to szczyt marzeń dla wszystkich piłkarzy świata i każdy powinien grać w niej do emerytury. Ogarnijcie się. Gość dostał propozycje gry za przynajmniej 2 razy większe pieniądze, w lepszej lidze i w bardziej sprzyjającym klimacie. Póki co super że Legia ma już na tyle ukształtowaną markę w Europie, że piłkarze już z trochę wyższej półki chcą do nas przychodzić aby odbudować formę, oczywiście traktują to jako 2 letnią przygodę ale to i tak dla naszego klubu level znacznie wyższy niż kilka lat temu i nie osiągalny póki co dla calej polskiej ligii. Nie jesteśmy Realem.
Tyle w temacie.

Anton, 31.01.2018 21:22:56 - *.static.ip.netia.com.pl

Drugi Radovic dostał oferte to uciekł jedyna miłoscia do klubu to my kibice!!

Greg, 31.01.2018 21:28:55 - *.static.ip.netia.com.pl

W grecji bedzie mogl chlac jabole na umór.
Szkoda bo strzelil u nas ponad 20 goli na sezon i 10 asyst pomnik mu postawic niech wypie...la jak mu zle bylo

Janusz z Pakistanu, 31.01.2018 21:51:48 - *.play-internet.pl

Sieroty po Sadiku teraz wymyślają że nie dostał szansy, a ten drewniak nie umiał ani przyjąć piłki, ani wyjść na pozycję, ani powalczyć w powietrzu, po prostu u nas dolowal maksymalnie. Nie rozumiem jak można płakać za nim. Tak już niektórym odbija, że kontestuja wszystko byle tylko płakać. Płaczki to największa zakala tego forum. Sadiku wróć, Leśny wróć, Magiera wróć, Żewłakow wróć, trener pływaków wróć. A Mioduski z amatorem Jozakiem niszczą Legię i to co prezes tysiąclecia misternie zbudował.

lukbut, 31.01.2018 22:05:06 - *.slupsk.vectranet.pl

"...Legia sprowadza dwóch zawodników, którzy mogą występować na środku pomocy, nic więc dziwnego, że we wtorek chciała oddać Michała Kopczyńskiego. Wychowankiem Legii interesował się szkocki Hearts, miał zostać tam wypożyczony do końca sezonu. On sam nie zdecydował się jednak na ten ruch, woli zostać w Warszawie..."
to do klubu kokosa ;-)

Marcin , 31.01.2018 22:06:04 - *.static.ip.netia.com.pl

A mnie szkoda bo z tej ekipy, która była wtedy był obok Vadisa najlepszy
Mnie jego gra pasowała
Szkoda

wazne info, 31.01.2018 22:17:20 - *.centertel.pl

Tak na dobra sprawe to pieprzyc VOO!
Tyle.

ocho(L), 31.01.2018 22:18:09 - *.dynamic.chello.pl

Za Legię już nie chciał walczyć i umierać , niech idzie. W jego miejsce niech to będzie nawet kolejny Chorwat czy Ukrainiec , czy inna nacja - ale niech zapi...a.

ludzik, 31.01.2018 22:20:08 - *.centertel.pl

Dobra pseudo znawcy wszystkiego. Mordy w kubel. Skoro tak swoetnie wyszukujecie pilkarzy i pieniadze dla nich za nich i nie wiadomo co jeszcze. Lepiej szukajcie mazdy ktora ktos ukradl Lucjanowi Brychczemu!

Bazooer, 31.01.2018 22:43:29 - *.static.ip.netia.com.pl

Ludzie nad czym płakać.? Koleś który spowalniał grę miał jedno dobre podanie na 5 meczy, bramkę co 10 a dośrodkowanie jedno w rundzie??? Bez przesady szacun za wszystko i "antío kai den érchontai píso"

Balde, 31.01.2018 23:03:48 - *.9

Ładne i zgrabne pożegnanie. Powodzenia Thibo i dzięki za grę u nas, a i klubowi dałeś zarobić.

Do płaczków, judaszów i innych pomyleńców.
Ludziska piłka to jego zawód, jest Francuzem a wy od niego miłości do klubu wymagacie. Klub kochają kibice. Nawet chłopakom niby legionistom z krwi i kości do nas nieśpieszno (np Boruc). Każdy ma swoje ambicje.

Od piłkarzy oczekuję jednego. Dopóki masz kontrakt to zapierdzielaj i zostawiaj serducho na boisku. Zaczynasz je tracić, odejdź i daj zarobić klubowi.

Zajmon Szczecin , 31.01.2018 23:27:11 - *.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ Marcin
mi też pasował. Bardziej niż Gui i Sadiku.

Roma, 31.01.2018 23:35:58 - *.centertel.pl

Decyzja raczej nie była trudna, jak pomyślał, że będzie musiał grać w lutym.

Cik, 31.01.2018 23:45:54 - *.dynamic.chello.pl

trener to musi byc w szoku ze tuz przed startem ligi wyciagaja mu pilkarzy za 1,5mln euro. Ta liga to jak bazar kazdego mozna kupic i to calkiem tanio.

Luka, 01.02.2018 00:17:00 - *.dynamic.chello.pl

Ludzie, Wy sie troche ogarnijcie z tym zalem o to, ze pilkarze z Legii odchodza. Ja sie dziwie, ze tak niewielu odeszlo. Mialem nadzieje, ze odejdzie jeszcze ze dwoch lub trzech.
Kadra zespolu jest bardzo liczna. Dla mnie ogromnym zaskoczeniem bylo to, ze DM trzymal tak szeroka kadre, tak dlugo. Przeciez to wszystko by sie w koncu rozj....lo! Nie mozna utrzymywac tak slabych, czasami srednich pilkarzy. jak jest okazja, to tez trzeba cos zarobic.
Ten Caly TM, to taki sam sredniak jak i inni. Cud, ze ktos wylozyl za niego blisko 1.5mln euro. Legia nie moze tylko kupowac pilkarzy i dawac im 400 tysiecy euro za sezon, bo inaczej skonczy sie dramatem.
Uwazam, ze caly czas jest zbyt wielu pilkarzy w kadrze. Pamietajcie, ze wielu pilkarzy jest wypozyczonych, a powodem jest brak wiekszego zainteresowania na takich wirtuozow jak Moneta, Czerwinski, Jodlowiec, Hildeberto. To jest rozpacz, ze tak slabi pilkarze przynaleza do tak duzego klubu jakim jest Legia. Zainteresowania, oprocz wypozyczenia brak. Wszczyscy wroca do Legii w lecie, bo kluby, w ktorych sa, nie wykupia ich. Pensje, ktore zarabiaja, sa zbyt wysokie, by sami pilkarze z nich rezygnowali. Do tych wszystkich mega wypozyczen, to z pewnosci Legia partycypuje w pensjach, bo kto da Jodlowcowi w Gliwicach 90, czy 100 tysiecy miesiecznie???!!!
Dziwie, ze trener Jozak ubolewa nad tymi wszystkimi odejsciami. Chcialbym go zapytac, ilu pilkarzy on potrzebuje, by dograc do konca sezonu w polskiej kopanej i zagrac polfinal pucharu??!!!
Czy nie lepszym rozwiazaniem bylaby opcja 23, 24 zawodnikow na poziomie niz 35, z czego 15 nadajacych sie do pierwszej ligi???!!!
Skonczmy wreszcie z tymi polsrodkami w tak duzym klubie jakim jest Legia. Zamknijmy droge gry pilkarzom takim jak: Broz, Kopczynski, Zyro, Cierzniak, Jalocha, Szumski, Czerwinski, Chukwu. Co to w ogole jest???
I tak widac, ze prezes DM stara sie to kadre wyprowadzic. Zatrudnia pilkarzy, ktorym placi niezle pieniadze, a probuje sie pozbyc tych slabych. Nie jest to proste. Na takiego Jaloche zainteresowanie wykazal kto: Gks Tychy! Na Szumskiego: Rakow Czestochowa! Nawet ciezko to komentowac. Nasi pilkarze sa slabi i potrwa to troche, zanim w tej druzynie bedzie jakosc, a nie polsrodki i zamienniki do traktorow i wozkow widlowych.

Pablo333, 01.02.2018 00:33:20 - *.static.chello.pl

Dziękujemy za wszystko i cały czas spędzony w Legii! Trzymamy za Ciebie kciuki w nowej drużynie! :)

Szelka, 01.02.2018 00:54:17 - *.dynamic.chello.pl

@ Luka - szacunek Kolego za to, że Tobie się chciało pisać tak dużo, tak późno i o tak oczywistych sprawach. Większość z nas, poruszone przez Ciebie kwestie już kilkakrotnie przerabiała i cóż z tego...Nie zdziwię się jak w końcówce sezonu okaże się, iż nasza Legia wiosną br. "odrabiała" drugą zimę'2018.

Klakson, 01.02.2018 02:03:52 - *.adsl.inetia.pl

To kto będzie teraz tak symulować grę jak on grać w szerz i do tyłu no kto straszna strata:(

Legia⚽️Legia, 01.02.2018 03:59:01 - *.dab.02.net

Złota!Krzcionka!Dla!Luki!

Leny, 01.02.2018 04:00:42 - *.dynamic.chello.pl

no i git. za te pieniadze to tylko pietami stukac po posladach ze poszedł. w pakiecie powinno sie dorzucic jeszcze tego drewniaka kucharczyka z którym Legia w składzie gra jakby w 10-ke

Legia⚽️Legia, 01.02.2018 04:09:27 - *.123

I nie zmienia to faktu że Sadiku to mi trochę żal, bo liczyłem że odpali :)
Wolfik, 01.02.2018 00:00 - *.dynamic.mm.pl
Jakie to typowe. Sami się wykończymy.
Cult⚽️Legia, 01.02.2018 01:02 - *.dab.02.net
Problem tworzá Piekarski I inni co zależy im tylko na swojej kasie,a Legia zarabia grosze o co to biega?czy tylko istniejâ te kontaky czy nie można w Legii stworzyć komurke menagers?gdzie bez prowizji i z myšlâ o klubie sprowadzá nowe Legijne Gwiazdy!

do gościa z Pakistanu i Luki , 01.02.2018 05:05:26 - *.centertel.pl

Tak akurat się składa, że politykę transferową można mieć kompletnie inną niż się Miodoustemu w mediach mówi... Skupujemy szrot piłkarski, graczy,.którzy w tamtym sezonie łącznie rozegrali mniej spotkań niż sam jeden Moulin...który wirtuozem nie był.

A czasem lepiej oddać kogoś za bezcen, żeby kadrę odmlodzic niż brylować w mediach a robić w zespole rewolucję i trzęsienie ziemi i tak wracając do punktu wyjścia.

Peter, 01.02.2018 05:12:09 - *.183

Jak to mawiał ŚP Janusz Wójcik: Kasa Misiu, kasa!

Rafał Glenview, 01.02.2018 05:47:15 - *.sub-174-221-13.myvzw.com

Kasa poszła i wszystko w temacie, nie będziemy po płakać.Jedna ładna bramka z Realem dupy nie urywa.Good Bye.

Lan, 01.02.2018 06:38:48 - *.static.ip.netia.com.pl

Yattara w Warszawie

ja do Luka, 01.02.2018 07:37:19 - *.189

Kolego wszystko się zgadza ale takich piłkarzy jak Moneta, Sadiku czy Hilberto w lecie do Legii kupił pan Mioduski. Kupił również Pasquato oraz Mączyńskiego. Z 5 kupionych latem piłkarzy 3 już dzisiaj w klubie nie ma natomiast Pasquato oraz Mączyński są zwykłymi ligowymi średniakami. Także jak widać transfery dokonywane przez Mioduskiego są całkowitą porażką.

Wojtas, 01.02.2018 08:41:07 - *.centertel.pl

ktoś tam pisal że Moulin poszedł za 1.5 - sprostowanie poszedł za 1.3.

pozdro

@ja do Luka, 01.02.2018 09:01:23 - *.centertel.pl

Ale tak sie sklada ze Moneta Sadiku a tym bardziej Hildeberto byli/sa jeszcze niżej niż sredniak.

łysy, 01.02.2018 09:46:39 - *.adsl.inetia.pl

Powiem krótko - wielka szkoda, facet z charakterem i " jajami ",! Powodzenia Thibault :)

Luka pisze, 01.02.2018 10:02:50 - *.dynamic.chello.pl

Mordy, jest mnóstwo racji w tym, że takiego Włocha, czy Mączyńskiego sprowadził DM. Jednak przy tym jak przychodzi taki Mączyński, każdy w nim widzi jakość, zaangażowanie, doświadczenie. A, że tego nie widzimy podczas spotkań, to nie jest wina DM. Na jego barkach jest to, że taki typ jak Hildeberto trafił do nas, czy inny wirtuoz Moneta.
Nie jest natomiast winą DM, że Chukwu mimo, że nie grał w piłkę przez rok, dostał 4letni kontrakt w Legii i pensję, o której w Polsce kazdy marzy.
Są zarzuty, że DM sprowadza szrot do nas. W porządku, ale czy niektórzy zdają sobie sprawę, że piłkarze kosztują majątek i nie stać nas na piłkarzy za 2 lub 3 miliony euro???!!! Musimy próbować rozmawiać z piłkarzami takimi jak: Vesović czy Antolić. Taki Remy nie grał przez pół roku, a większość widzi w nim filar defensywy.
Ja Jedno co widzę, to to, że DM zamierza i próbuje skończyć z półśrodkami. Sprowadza piłkarzy, którzy mogą dać jakość, grali już w swoim życiu na wysokim poziomie, a przy gwarantuje im bardzo przyzwoite zarobki.
Niech mu się uda, bo na sercu każdego legionisty leży dobro naszego klubu, trofea, i to, byśmy już za kilka lat mieli na koncie najwięcej Mistrzostw Polski w historii, więcej niż te śląskie wynalazki z chorzowa i zabrza.

@Lan, 01.02.2018 10:17:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy to jakaś celebrytka?

@ja do Luka, 01.02.2018 10:20:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po pierwsze to Miodek tylko zaklepuje transfery a tych piłkarzy co wymieniłeś to sprowadził Magiera z Żewłakiemi ci panowie już nie pracują w L. Teraz sprowadza zawodników sztab Romeo Pozdro!

ja do @ja do Luka, 01.02.2018 10:36:56 - *.189

Czyli idąc Twoim tokiem myślenia, tacy zawodnicy jak Czukwu, Odidja-Ofoe, Guilherme, Necid, Nikolic, Prijovic. Bereszyński, Bielik czy Duda to nie są transfery przeprowadzone przez poprzedniego prezesa tylko trenerów którzy wtedy byli w sztabie szkoleniowym? Rozumiem że Leśnodorski je tylko przyklepał? A cała robotę wykonali trenerzy Magiera, Urban czy Skorża i bracia Żewłakow?

kibic, 01.02.2018 10:52:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma co się oszukiwać jeśli Legii nie będzie stać na zakontraktowanie zawodników na poziomie 1miliona euro taka sytuacja będzie normalna i trudno będzie utrzymać zawodnika na poziomie Vadisa .Brak awansu do LE to strata około 20milionów złotych zapisanych w budżecie i te pieniądze trzeba mieć .Mioduski wypowiadał się że pokryje z własnych pieniędzy . Może i tak zrobił ale teraz chce kasę chociaż w części odzyskać stąd polityka oszczędnościowa i przyciągania pasa .Dlatego sprzedają co się daje ( na Pazdana nie było chętnego ) a w ich miejsce nowi z kartą na ręku i pewnie mniejszym kontraktem .Tylko kij ma dwa końce jeśli się uda będzie ok ,ale jeśli ta polityka nie wypali (brak mistrzostwa ,słaba gra ) może być tragiczna w skutkach bo dochody będą drastyczne malały klub po równi pochylej w dół .Nadzieja że może do tego nie dojdzie .

ja, 01.02.2018 10:55:29 - *.189

A tak poza wszystkim to prezes odpowiada za to co dzieje się w klubie i za to jakich trener będzie miał zawodników. Jeżeli zawodnicy nie przykładają się do swoich obowiązków (patrz brak awansu do fazy grupowej europejskich pucharów) to prezes powinien wyciągnąć konsekwencje wobec nich. Jeżeli przychodzi nowy trener i mówi że nasi piłkarze nie walczyli i że są panienkami to chyba wina leży po stronie piłkarzy a nie zwolnionego trenera Magiery czy braci Żewłakow. Żeby było jasne nie tęsknie za nimi ale porządek należało zrobić z piłkarzami. Całe szczęście że w porę zareagowali kibice i spadło kilka liści. Od tamtej pory nasza gra nie była piękna ale piłkarze zaczęli wygrywać i zdobywać punkty. Wielokrotnie mówiłem o tym, że z Mioduskim w roli właściciela i prezesa Legię nie czeka nic dobrego. Gość jest zastawiony na zarabianie pieniędzy a nie odnoszenie sukcesów. Dla niego jest nieważne które miejsce zajmie Legia, ważne że sprzedał zawodników i kasa się zgadza. A co do transferów zimowych to chciałbym to odszczekać za pól roku ale czuję że żaden z nowych grajków nie wniesie do drużyny nic co zrobi różnicę. Ligę może wygramy bo z sezonu na sezon jest coraz słabsza. Pieniądze z LM gdzieś się rozpłynęły, a gdzie to doskonale wiedzą to panowie Leśnodorski, Wandzel i Mioduski. Nie wierzę Mioduskiemu że z pieniędzy które Legia dostała z LM nie spłacił wspólników.

@ja do @ja do Luka, 01.02.2018 11:58:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no a kto? chyba nie wierzysz sam sobie , że prezesi wiedzą i znają się lepiej na piłkarzach niż skauci i trener? VOO Moulin każdy to wie, że to zasługa Hasiego :)

eM, 01.02.2018 12:00:55 - *.itsa.net.pl

Good luck Thibault

ooon, 01.02.2018 12:07:25 - *.20-3.cable.virginm.net

Bramki z Realem nigdy nie zapomnę :) powodzenia Thibo! :)

antek, 01.02.2018 12:15:15 - *.static.chello.pl

żeby do olimpikosu albo panatinajkosu

Luka Do ja , 01.02.2018 13:17:39 - *.dynamic.chello.pl

Glupota jest jak piszesz, ze zalezy mu tylko na hajsie i, ze chce sprzedawac, by miec kabze. Gdyby tak bylo, to zadnego, ale to zadnego transferu do klubu by nie bylo. Transfery sa robione na miare mozliwosci Legii. Niestety, ale nasze mozliwosci sa jakie sa.
Nie trafil do nas jeszcze zaden pasjonat z Chin, ktory zakochalby sie w naszych oprawach na tyle, by dorzucac 20 mln euro rocznie i rzucil haslo: bawcie sie w puchary europejskie.
Spojrz ilu pilkarzy Legia miala na utrzymaniu od lata! To byl jakis kosmos, do tego brak pucharow, pensje ogromne, a mimo to klub sprowadzil nowych pilkarzy.
Tak drodzy legionisci, gdybyscie przeanalizowali profil klubu i pilkarzy, ktorzy byli na liscie plac Legii i dlugosci ich kontraktow, ktore sa dostepne w internecie, to byscie sie za glowe zlapali. Ja to analizowalem i nie moglem wyjsc z podziwu, ze to jeszcze funkcjonuje, a ze media jeszcze nie trabia o problemach z wyplatami w klubie.
My oczywiscie potrafimy sobie gdybac i sie madrzyc, ale i tak dla wiekszosci z nas najwazniejsze jest dobro klubu i miejmy nadzieje, ze to pojdzie jeszcze bardziej do przodu, ze niewypalow tranferowych bedzie jak najmniej, ze klub bedzie mial solidne zaplecze finansowe, ze nie bedziemy musieli sie licytowac o to czy Mioduski to skapiec ,czy zbawiciel klubu na lata.
Ja wierze, ze Jozak razem z Mioduskim maja plan, i ze po drodze popelnia jak najmniej bledow.
Jeszcze jedno.
Pamietam jak pisalem w komentarzach jeszcze przed przegranymi pucharami, ze jesli Magiera odpadnie z Pucharow, to Mioduski go wyleje. I tak sie stalo. A dlatego tak sie stalo, ze Mioduski nienawidzi przegrywac. Mowil o tym w wielu wywiadach.
On jest czlowiekiem odnoszacym sukcesy w biznesie i nie bedzie tolerowal porazek. To mnie cieszy i daje wiare, ze tolerowania nijakosci nie bedzie. A wyjscie DM przed kotolerowaniaw Poznaniu, gdzie te gwiazdy przeszly obok spotkania, rowniez pokazalo, ze gosc, tak jak i kibice wieczorem mial ochote na "rozdawanie lisci".
Pozdro dla prawdziwych legionistow, nie dla losi pol.....stow.

Rafał Prg. Płn., 01.02.2018 13:32:10 - *.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dzięki za wszystko i powodzenia w nowym klubie :-) Trzymaj się chłopie!

Kooncepcja, 01.02.2018 14:03:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trzeba SOBIE zrobić ZAKAZ PUSZCZANIA PIŁKARZY W ŚRODKU SEZONU , to by było dobre . To powinno być w kontraktach przy podpisywaniu umów , żeby nie kombinowali zawodnicy i żeby wszystko było jasne i zorganizowane .

ja, 01.02.2018 14:18:01 - *.189

Jasne że skauci i trenerzy znają się lepiej, to nie ulega wątpliwości. Ale przychodzi trener do prezesa i mówi słuchaj mam zawodnika X, który kosztuje 800 tyś. Euro i chciałbym abyś zastanowił się nad jego sprowadzeniem ponieważ i tutaj wymienia najlepsze strony zawodnika. Prezes słucha i mówi ok pomyślimy i za tydzień przychodzi do trenera i mówi trenerze nie udało się ściągnąć zawodnika X ale mamy zawodnika Y o wartości 300 tyś. Euro i chciałbym abyś mu się przyjrzał. Jak myślisz co robi w takiej sytuacji trener? Dalej upiera się przy swoim zawodniku czy akceptuje propozycje prezesa?

ja, 01.02.2018 14:49:19 - *.189

Kolego zgadzam się z Tobą jeżeli chodzi o to ile niektórzy w Legii zarabiają za siedzenie na ławce. Też mnie to przeraża ale zastanawiam się gdzie wtedy był pan Mioduski? Przecież był większościowym udziałowcem w Legii. Piszesz, że Mioduski to człowiek odnoszący sukcesy w biznesie. Klub piłkarski to nie biznes. Tu trzeba mieć kupę kasy. Zobacz na największe kluby świata rządzone dzisiaj przez szejków. Man City, PSG nie odnoszą żadnych sukcesów w Europie mimo że każdego roku szejkowie ładują w te kluby setki milionów Euro. Wcześniej takim klubem była Chelsea z Abramowiczem jako właścicielem. Dla takich klubów z takimi właścicielami zdobycie mistrzostwa kraju to żaden sukces. My żyjemy w Polsce i u nas nigdy nie będzie takich pieniędzy. Uważam tylko że sukces w postaci awansu do LM i otrzymania jak na nasze warunki wielkich pieniędzy został przez wspomnianą trójkę właścicieli zmarnowany. Jeżeli Legia dostaje przelew z UEFA rzędu 12-15 mln Euro w grudniu, a w marcu pan Mioduski mówi że Legia zaczyna od zera to zastanawia mnie gdzie są te pieniądze. Nie przypominam sobie żeby rok temu w zimie dokonywano wielkich zakupów. Co więcej jeżeli nie stać nas żeby zatrzymać w składzie Nikolicia (jak na nasze warunki napastnik wymarzony) czy żeby zatrzymać Vadisa bo nas na to nie stać to niestety ale będziemy kopać się po czole i jedynymi meczami które będa nas bawić będą spotkania z Lechem. Nie mówię żeby Legia była jak PSG, wystarczy mi żeby była jak Dinamo Zagrzeb, Bate Borysów czy Viktoria Pilzno. Ale żeby takim klubem Legia się stała to najpierw przez 10 lat trzeba dokładać do interesu i nie godzić się na odejścia piłkarzy za śmieszne pieniądze, Nikt nie oczekuje od Legii wygrywania LE, wystarczy żeby regularnie grać w fazie grupowej europejskich pucharów. Powiedzmy raz na pięć sezonów awansować do LM a 3 razy zagrać w fazie grupowej LE. Ale do tego trzeba zatrudnić piłkarzy którzy kosztują 1,5-2 mln Euro. Tylko że najpierw trzeba dużo wydać a dopiero potem myśleć o osiągnięciu zysków z prowadzenia klubu piłkarskiego.

Luka do ja , 01.02.2018 19:06:15 - *.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kolego, ale o czym Ty piszesz??!!! Ze Nikolic mialby zostac w Legii??? Przeciez zglosila sie do niego druzyna ze Stanow. USA, nowe wyzwanie, duze pieniadze. Nawet jakbysmy mu dali 2 mln euro za sezon, to i tak, by do tych Stanow polecial.
I piszesz, ze nie ma mozliwosci na inwestora w Legii. Nie zgodze sie. Uwazam, ze jest i mam nadzieje, ze taki sie znajdzie. Tylko dla Twojej wiadomosci, sprawdz mozliwosci Sparty Praga. Wlasnie w Sparte zainwestowali chinczycy, a klub teraz wydaje w trakcie okienka transferowego 10mln.euro.
A zarzuty do DM sa w moim przekonaniu w pelni uzasadnione. Szczegolnie za to, ze nie kontrolowal tego co sie w klubie dzieje. Jest to malo zrozumiale, ale nie ma co tego rozstrzasac.
A pilka to obecnie biznes, i tego nie zmienimy, ani Ty, ani Ja. Pozdrawiam.

GREG, 01.02.2018 23:21:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do "Luka Do ja"

Zobacz najpierw jakie Legia osiąga przychody a później wychodź z zachwytu nad tym, że klub jeszcze funkcjonuje, że media nie trąbią o problemach z wypłatami w klubie. Ty myślisz, że Legia nie ma pieniędzy na kontrakt Jędrzejczyka? Ma. Jeśli Mioduski proponował Odjidji-Ofoe 1 mln euro za sezon to tym bardziej klub może płacić te 0,8 mln euro Arturowi, jest to co prawda pewne obciążenie ale wiadomo.. Tego nie przeanalizowałeś ile Legia ma przychodów, trochę prowizorka z Twojej strony.

Dla mnie sprzedaż Sadiku i Moulin to błąd w przypadku Sadiku, za niski ten transfer a za dobry piłkarz, no ale to już decyzja Mioduskiego , ze był tyle wart dla jego klubu....

Beka, 03.02.2018 13:04:11 - *.156