Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Nagy do końca sezonu będzie grał w lidze węgierskiej - fot. Mishka / Legionisci.com
Nagy do końca sezonu będzie grał w lidze węgierskiej - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 2 lutego 2018 r. godz. 11:12

Nagy wypożyczony do Ferencvarosi

Wiśnia

Dominik Nagy został wypożyczony na rok do rodzimego Ferencvarosi TC. Pomocnik występował w tym klubie przed transferem do Legii. Odejście Węgra było pewne od dłuższego czasu. Spekulowało się, że może trafić do Belgii, jednak ostatecznie zdecydował się kontynuować karierę w swoim byłym zespole.

Nagy w tym sezonie rozegrał 17 meczów w pierwszej drużynie, w których zdobył 3 gole. Ponadto pięciokrotnie pojawił się na boisku podczas spotkania drużyny rezerw.



Komentarze: (25)

Mundial w Rosji, 02.02.2018 11:20:04 - *.centertel.pl

Za taki wywiad na Węgrzech to nie ma powrotu do Legii

mart, 02.02.2018 11:24:41 - *.dynamic.chello.pl

Wiązałem z nim spore nadzieję młody i perspektywiczny gracz. Jednak zawiodłem się, może nie do końca, ale trochę na kukułe mu odje...o. Oby się ogarnął nie jest jeszcze stracony.

bubba, 02.02.2018 11:34:13 - *.net.hawetelekom.pl

Zna panienki wie gdzie można poszturchać, w Belgii trzeba by było zrobić rozpoznanie ;-)

Arek, 02.02.2018 11:38:35 - *.free.aero2.net.pl

Szkoda, że zryty beret, bo zapowiadał się całkiem fajnie.

eth, 02.02.2018 11:42:22 - *.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Super, jeszcze Broź i Cierzniak.

marian, 02.02.2018 11:43:14 - *.142

Szkoda chłopa. Ma papiery na granie

Afro, 02.02.2018 11:45:32 - *.static.nsti.pl

Warszawa nincsen, wichar, wichar huuuu. Telefonati nekoptolaszung.

Roma, 02.02.2018 11:54:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Już dziesiąty, który odszedł. Nieźle.

Obcy, 02.02.2018 11:57:36 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Musi chlopina oczyscic glowe. Za bardzo odlecial. Z takim podejsciem do zycia bedzie mial problem, aby osiagnac cos w tym zawodzie.

Hautausmaa, 02.02.2018 11:58:11 - *.internetdsl.tpnet.pl

Kozak jest! Brać go!

Lostinnio, 02.02.2018 12:11:18 - *.centertel.pl

Mam nadzieję ze tam odbuduje formę i Legia za rok bo opchnie za parę milionów ojro bo u nas już go raczej w zespole nie widzę .

lukbut, 02.02.2018 12:16:19 - *.slupsk.vectranet.pl

dobry piłkarz, z potencjałem, ale.. musi sb w głowie poukładac. mam nadzieje ze za rok wroci i bedzie stanowil o sile legii.
powodzenia młody

Juri, 02.02.2018 12:16:59 - *.centertel.pl

Dobry piłkarz,ale musi jeszczę dojrzeć.

ja, 02.02.2018 12:31:53 - *.162

Ku*wa Nać!

Kristof, 02.02.2018 12:41:53 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Dziwne chcial go Real Madryt!

WWL, 02.02.2018 12:42:40 - *.play-internet.pl

No i dobrze.
Krzyżyk na drogę.
Brak mu charakteru i walecznosci
Powinien popatrzeć na Kucharczyka

Benek, 02.02.2018 13:05:44 - *.in.net.pl

zróbcie coś jeszcze z Chukwu taką kasę bierze za nic

Michal K, 02.02.2018 13:37:39 - *.dynamic.chello.pl

Kuchego w to nie mieszaj -_-

do Mundial w Rosji, 02.02.2018 13:48:42 - *.94

O jakims wywiadzie mowisz? Mozesz podrzucic link?

Zamoj , 02.02.2018 14:35:59 - *.3.ipv4.supernova.orange.pl

Ten chłopak ma potencjał szkoda że nie ma głowy

mietek, 02.02.2018 15:28:27 - *.internetia.net.pl

@Arek: Ale o tym, że ma troszkę nierówno pod deklem, to jednak węgierskie media pisały zaraz przed jego transferem. Pojawiały się informacje, że leniwy i ma duże wahania formy. Ale najwyraźniej u nas w klubie komuś się wydawało, że go utemperuje.

@Bubba: Rewelacyjne :))

mietek, 02.02.2018 15:30:18 - *.internetia.net.pl

Na FB Legii piszą, że Philipps podpisał kontrakt.

Do mietek, 02.02.2018 19:53:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Będzie grał jak magnetofon ( czyli dobrze ) .

Mundial w Rosji, 02.02.2018 20:19:34 - *.58.ipv4.supernova.orange.pl

O ten wywiad co wracali w z Poznania i się liście posypały. Powiedział że za pół roku będzie chciał grać gdzieś indziej bo w Legii się boi. Więc zrobił wszystko żeby nie grać w Legii. On już nie wroci

, 06.02.2018 06:25:05 - *.centertel.pl

Chukwu?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.