Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Chris Philipps podczas meczu z Shanghaiem - fot. Woytek / Legionisci.com
Chris Philipps podczas meczu z Shanghaiem - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 2 lutego 2018 r. godz. 15:39

Philipps piłkarzem Legii!

Wiśnia

Chris Philipps został nowym piłkarzem Legii. Pomocnik podpisał z klubem dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok. 23-latek jest wielokrotnym reprezentantem Luksemburga. Dotychczas występował we francuskim FC Metz. W Ligue 1 zadebiutował w sezonie 2014/15. Do tej pory wystąpił we francuskiej ekstraklasie w 31 meczach.






Komentarze: (32)

jaro, 02.02.2018 15:43:22 - *.centertel.pl

Potrzebny nam dobry napadzior!

Rynek, 02.02.2018 15:47:54 - *.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ktos widzial goscia w akcji? Wzmocnienie czy "uzupelnienie"?

CWKSiak, 02.02.2018 15:51:22 - *.centertel.pl

Witamy i życzymy szczytu formy w najbliższych latach :)

andreas, 02.02.2018 15:52:17 - *.rev.snt.net.pl

I to jest chore!!!! 3 MP chłopaków U19 i gdzie oni są ? Kupujemy z Luksemburga grajka na ławę a nasi juniorzy poszli grać po 2 ligach.

lukbut, 02.02.2018 15:56:47 - *.slupsk.vectranet.pl

ciekawe czy zakontraktuja loskiego?

Pino(L), 02.02.2018 16:19:54 - *.pf.com.pl

Upss, nawet na YouTube ciężko znaleźć akcje gościa

Mefju, 02.02.2018 16:21:02 - *.84.ipv4.supernova.orange.pl

@andreas - a co - na siłę mamy promować piłkarzy, którzy są dużo słabsi? Aby młodzi Polacy weszli do 1-szego składu to muszą trzymać jakiś poziom.

I też jestem ciekaw co z Iloskim - podpisze ten kontrakt?

jo, 02.02.2018 16:22:46 - *.centertel.pl

Mamy armię pomocników, którzy prawdopodobnie nie będą mieli do kogo z przodu zagrywać... Nie da się tym składem powtórzyć MP bo nie ma Vadisa a Rado dopiero wchodzi w normalne treningi. W ubiegłym sezonie bez napastników poszło ale tym razem to marnie to widzę.

e(L)o, 02.02.2018 16:26:58 - *.static.ip.netia.com.pl

Kolejny sezon bez napastnika!

pytanie do znawców , 02.02.2018 16:27:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kocur czy ogóras?

Kamil, 02.02.2018 16:27:24 - *.177

Krzywy Jarek zbawi Legie nie bójcie się .... a Sadiku rozstrzela się w Hiszpanii

ŁKS ŁÓDŹ, 02.02.2018 16:50:31 - *.ksiezyc.pl

Jedna rzecz mnie zastanawia,przychodzą gracze z wysoką wyceną,a wartość Legi spadła o 1/3 ...

PILNE , 02.02.2018 16:50:34 - *.internetia.net.pl

NAPASTNIK + ROZGRYWAJĄCY - MIERZEJEWSKI

MatWij, 02.02.2018 16:51:04 - *.bremultibank.com.pl

Kolejny DP, tego nam było najbardziej potrzeba !!!
a napastnik?!?! Kiedy Sadiku wrócił do formy oddali go za... 1mln euro. A jeżeli Jarek Niezgoda to taki kocur i o niebo lepszy od Sadiku to dlaczego nikt nie chciał go wyciągnąć ?! Młody, zdolny - problem w tym że tylko według włodarzy Legii. Orlando Sa oddali bo też mówili że za słaby na Legię jest. SZOK! Kolejna runda bez napastnika, chyba że od Jarka się coś odbije i bramkarza zmyli...

Ma(L)y, 02.02.2018 17:32:53 - *.dip0.t-ipconnect.de

Trzeba 2 skrzydlowych do pierwszego skladu i ogarnietego napadziora co u mnie pilke przyjac i celnie uderzyc lub podac.
Transfery do tej pory poza 2 max 3 zawodnikami to zapchaj dziury. Zenada

@anreas, 02.02.2018 17:33:05 - *.centertel.pl

A po co Ci nasi juniorzy ktorzy sie nie nadaja?
Kolejnych Kopczynskich do skladu chcesz miec?

ding, 02.02.2018 17:34:04 - *.dynamic.chello.pl

Kolejny artysta numer wybrał... A jest przecież 3 po Jodle i 6 po Gui

Cch do jo, 02.02.2018 17:44:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

MP wygraja spokojnie, bez napastnika, pewnie nawet bez bramkarza by sie udalo, bo ta liga to dno. Ale wydaje mi sie, ze wszyscy chcemy czegos wiecej, tzn europejskich pucharów.

ludzik, 02.02.2018 17:46:22 - *.centertel.pl

@Andreas
widocznie nasi zdolni młodzi nadaja sie tylko do drugiej ligii. Na co Ci wiecej Kopczynskich do skladu?

Lolek, 02.02.2018 17:46:27 - *.233

Spokojnie Panie i Panowie!lada dzień z Legia podpisze umowę super kocur ze wspaniała technika i atomowym uderzeniem. 24 letni napastnik,wielokrotny reprezentant San Marino...

m4pierwszy, 02.02.2018 18:12:01 - *.eaw.com.pl

wystąpił w 31 meczach i to jest najciekawsza informacja jaką można o nim powiedzieć :) oby coś z tego było.

lostinnio, 02.02.2018 18:19:38 - *.static.ip.netia.com.pl

wiadomo z jakim numerem bedzie grał ?

kibic emeryt, 02.02.2018 18:56:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Psioczycie ponowie że kolejny DP a ile ich teraz jest zakładając że Remy będzie grał za stoperze ? Dwóch i Kopczyński w tym żaden który potrafi wyprowadzić piłę spod presingu .Jak na razie bardzo zła wydaje się sytuacja wśród napastników bo słabo na dzień dzisiejszy prezentuje się Brazylijczyk a o Niezgodzie szkoda mówić.Pozbyto się Sadiku który wziął się do pracy i w okresie przygotowawczym prezentował się dobrze i mógł naprawdę wypalić .Kiedy a tej naszej Legii będzie normalnie.

Amur, 02.02.2018 21:18:50 - *.stimo.net

Ja widziałem go tylko raz w akcji:
https://www.youtube.com/watch?v=ax3CMjSu8Hs

stasiu, 02.02.2018 21:40:23 - *.dab.02.net

DO RYNEK niepytaj o typa a nie pilkarza ktory w ciagu 3lat zagral 31meczy

DianaBa, 02.02.2018 21:43:13 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Na Footballek.pl pokazali jak się buja z koleżkami, to taki drugi Kownacki z Lecha może być . Młodzieniaszek.

Balcerek, 02.02.2018 21:54:38 - *.interkar.pl

Ten Philips to będzie mega wzmocnienie. Pierwszy mecz, w którym go zabrakło czyli Marsylia-Metz i aktualnie w 50' jest 4:0 :)

Jupiter, 02.02.2018 22:02:16 - *.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zawsze go mozna wkrecic jak padnie oswietlenie na stadionie.

Jon Bon, 03.02.2018 15:22:21 - *.centertel.pl

Ten koleś to prawdziwy kozak.
Kocur pola karnego. Prawdziwy egzekutor.

Do Jon Bon, 03.02.2018 17:22:10 - *.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zaiste. Ostatnio wkręcał w trawę piekarzy i dekarzy z Andorry.

Gienek, 03.02.2018 21:58:44 - *.play-internet.pl

Ligo drżyj! Aż się boję oglądać ten pierwszy mecz z Zagłębiem.

do Stasiu, 19.02.2018 09:06:46 - *.elartnet.pl

meczy koza

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.