Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Arkadiusz Malarz - fot. Hagi / Legionisci.com
Arkadiusz Malarz - fot. Hagi / Legionisci.com
Sobota, 3 lutego 2018 r. godz. 21:20

Gala PN: Malarz ligowcem roku 2017

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sobotę odbyła się coroczna Piłkarska Gala Tygodnika Piłka Nożna, podczas której zostały przyznane wyróżnienia za 2017 rok. Legia Warszawa otrzymała jedno wyróżnienie, a konkretnie trafiło ono w ręce Arkadiusza Malarza, który został "Ligowcem roku".

Wyniki wszystkich kategorii
Człowiek roku: Artur Boruc
Piłkarka roku: Katarzyna Kiedrzynek (PSG)
Pierwszoligowiec roku: Paweł Zawistowski (Chojniczanka)
Ligowiec roku: Arkadiusz Malarz (Legia)
Obcokrajowiec roku: Igor Angulo (Górnik)
Drużyna roku: Reprezentacja Polski
Odkrycie roku: Szymon Żurkowski (Górnik)
Trener roku: Adam Nawałka (Reprezentacja Polski)
Piłkarz roku: Robert Lewandowski (Bayern)



Komentarze: (38)

Kaspi, 03.02.2018 21:42:18 - *.adsl.inetia.pl

Brawo Arek jak najbardziej zasłużenie

Nikki, 03.02.2018 21:47:56 - *.dynamic.chello.pl

Gratulacje dla Arka Malarza, zasłużył; po obejrzeniu Gali stwierdzam, że prezes Mioduski powinien rozważyć utworzenie kobiecej drużyny piłki nożnej, być może legijne dziewczyny będą wykazywać więcej serca w rywalizacji o najwyższe ekstraklasowe cele ...

Niżnik, 03.02.2018 22:10:56 - *.7.14.207

Brawo Arek

Daszka, 03.02.2018 22:14:32 - *.dynamic.chello.pl

Hej chłopcy hejterowcy; czy nadal chcecie wysyłać na emeryturę Arka Malarza?! Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że dopiero opinia obcych (nielegijnych) środowisk sportowych uświadomiła opinii publicznej - kto tak najbardziej wymiernie przyczynił się do zdobycia przez Legię tytułu MP'2017.
Kibice i kibole młodziaki - w imieniu naszego [doświadczonego] bramkarza - przekazuję wam, niejako w podzięce, proste życiowe przesłanie: "bodajby rozum przy młodości był". Tylko tyle i aż tyle...

Legionista, 03.02.2018 22:15:20 - *.dynamic.mm.pl

Hmm, jeśli tak słaby zawodnik otrzymuje tytuł "Ligowca roku", to najdobitniej pokazuje dramatycznie niski poziom naszej ligi. Niestety Legia dawno nie miała tak słabego bramkarza, który kompletne nie potrafi grać na przedpolu i nogami.

MPJ(L)207, 03.02.2018 22:22:32 - *.free.aero2.net.pl

Gratulacje Arku !!!

MPJ(L)207, 03.02.2018 22:25:00 - *.free.aero2.net.pl

i Arturze !!! :-).

andreas, 03.02.2018 22:25:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Legionista potwierdzam Malarz to ligowiec i nic więcej.

Daszka', 03.02.2018 22:35:55 - *.dynamic.chello.pl

@ Legionista - skoro ten bramkarz i ta ESA Tobie nie pasi, to proponuję tzw. krótką piłkę - wyłóż niezwłocznie własne pieniądze i zakontraktuj do Legii przynajmniej jednego nowego piłkarza. I wcale nie musi to być król pola karnego.
Ps.: odrobinę mnie dziwi, że jakość gry Arka Malarza nie przeszkadzała Tobie, gdy drużynę prowadził Jacek Magiera. Ot, drobny dysonans poznawczy, a raczej opiniotwórczy...

siara, 03.02.2018 22:53:52 - *.141

brawo Malarz brawo Legiia BrAWO Zawias Brawo MKs Choijniczanka
pozdrowienia dla kibicow LEGI z Chojnjc

Taaa, 03.02.2018 22:57:24 - *.115.ipv4.supernova.orange.pl

A Legionista i andreas to takie kozaki ze Malarz niech im buty czyści :-p

NT(L)N1916 , 03.02.2018 23:25:43 - *.dynamic.chello.pl

Do Daszka
Jak najbardziej Arek Malarz uratował Nam nie jeden mecz i nie ujmuje mu zasług dla Legii, lecz skupiając się wyłącznie na umiejętnościach bramkarskich można stwierdzić że nie jest super bramkarzem. Słaba gra na przedpolu, "przyspawany" do linii. Co do zdobycia MP2017 to zawodnikiem dzięki któremu zdobyliśmy MP był Vadis

(L)egia, 03.02.2018 23:26:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Arek Malarz to znakomity bramkarz.

AAA, 03.02.2018 23:50:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo!Zbijak to jego żywioł,dobrze że ostatni sezon.

CWKSiak, 04.02.2018 00:09:17 - *.centertel.pl

Wiadomo jak wygląda sprawa z Maiga ?

do Legionista, 04.02.2018 01:35:25 - *.13-2.cable.virginm.net

To nie pokazuje słabości naszej ligi tylko poziomu tygodnika Piłka Nożna

Szymon, 04.02.2018 02:31:03 - *.dynamic.chello.pl

Jemu jeszcze dwie nagrody się należają: spawalnictwo roku -- przyspawany do linii i duszenie roku - taniec z Kownackim. OLe

sebek9, 04.02.2018 02:38:02 - *.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo Arek "Legionista " wyjmij" z siatki zakupy ...... :)

RUNNING WILD, 04.02.2018 02:48:42 - *.play-internet.pl

Nieporozumienie. Chyba ci co wybierali byli pijani. Przecież Malarz to przeciętniak jakich wielu w naszej lidze. Zgadzam się z tym, że Legia tak słabego bramkarza dawno nie miała (no może jeszcze Antolović). Dziurawe ręce, słaba orientacja w powietrzu przy dośrodkowaniach, niepewne wyjścia, zła ocena sytuacji, kiepskie wyczucie dystansu, przeciętny refleks. Jego wady można by mnożyć. Nic dziwnego, że nie zrobił kariery w Grecji. Gra tylko dlatego, że zmiennikiem jest ręcznik Cierzniak. No o tym to już nie chcę nawet mówić. Miejmy nadzieję, że obaj jak najszybciej zostaną wyrzuceni z klubu, a na ich miejsce przyjdzie godny następca.

Do RUNNING WILD, 04.02.2018 08:09:13 - *.183

Weź chłopie wyp.... na stronkę Amiki.

BR(L)DNO, 04.02.2018 08:09:56 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Troszezkę lepszy od Szamo.Tamten jak wychodził do dośrodkowania-masakra(albo bramka albo setka)

Juri, 04.02.2018 08:15:14 - *.centertel.pl

Malarz ma swoje + i - .
Solidny bramkarz z charakterem,nagroda jak najbardziej zasłużona,zwłaszcza w tym wieku,taki poziom.
Gratulację Arek.
Legia to My

@rek do Daszka, 04.02.2018 08:44:59 - *.dynamic.chello.pl

Brawo brachu za świetną ripostę do Legionisty...;) Ale mnie troszkę dziwi wybór w kategorii "człowiek roku"... O co kaman w tej kategorii...??? Pytam serio...:) Pozdro (L)

AAA, 04.02.2018 08:49:04 - *.dynamic.chello.pl

Najlepszy kabareton oprócz gry na przedpolu jaet jak wybija piłke ,,,machanie obiema łapkami niby do środkowych pomocników a i tak bidulek kopie patrząc od bramki w jeden punkt czyli okolice srodka pola w lewym rogu.

@rek do kubaLLL, 04.02.2018 08:55:11 - *.dynamic.chello.pl

Nie chcę być teraz wobec ciebie "złośliwy", bo i mnie jest przykro, ale na 99% Maiga nie trafi do (L)egii... Tak jak pisałem kilka dni temu, po prostu kluby nie dogadały się... Pozdro (L)

krys008 , 04.02.2018 09:11:02 - *.serv-net.pl

Brawo p. Arku.

grzesiek, 04.02.2018 09:55:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Najbardziej się martwię, że Arek po zakończeniu kariery będzie u nas szkolił młodych. Ale na szczescie ma swoją akademie podobno więc jest szansa że jak skonczy kariere to pojdzie w pi***

Mnie wybijanie nie śmieszy, są gorsze elementy gry. Mnie śmieszą karne bo jak jest karny dla rywali to już wiem że bedzie gol.

Niemniej jednak widać że bardzo mu zależy, stara się - za to ma plusa u mnie.

krys008 , 04.02.2018 10:25:37 - *.serv-net.pl

Nie dojedzie Maiga. Mamy mnóstwo defensywnych pomocników, a nie mamy ofensywnych i skrzydłowych. Kto ma kreować grę, mamy się tylko bronić i sam Niezgoda, no może jeszcze z Kuchym na kontry. Bramkarz, OP, skrzydłowi, czy mi się wydaje, czy mamy tam dziury? Będziemy grali bramkarz , 8 piłkarzy defensywnych i dwóch szybkich na kontry? Trochę mi się to nie zgadza. Miała być szybka, kreatywna gra w środku pola, a tu sami DP.
Nie chcę wyjść na typowego malkontenta, ale taka smutna refleksja naszła mnie od rana, że zaczęło się obiecująco to okienko, a powielamy teraz stare błędy. Pozbywamy się kluczowych zawodników, a transfery do klubu nieco przypadkowe.

gac, 04.02.2018 10:27:41 - *.dynamic.chello.pl

Gość ma niesamowity PR, przeciętny bramkarz który nawet wśród ligowych bramkarzy nie jest najlepszy został okrzyknięty ligowcem 2017. Żenada i kolesiostwo.

zdziwiony , 04.02.2018 10:41:58 - *.centertel.pl

A czy Arek i Arkadiusz to to samo imię?

FWK, 04.02.2018 11:49:29 - *.play-internet.pl

Nie wiem czemu co niektorzy twierdza ze Malarz jest slaby? Slaby to jest Cierzniak i dlatego grzeje lawe

Kolego FWK, 04.02.2018 13:16:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie tylko co niektórzy ale i zdecydowana większość tych co cokolwiek znają się na piłce twierdzą że Malarz to bardzo przeciętny bramkarz który dobrze gra na linii ,ma dobry refleks ale bardzo słabo gra na przedpolu i nogami ,ma bardzo niepewny chwyt ,wiele piłek które powinien łapać dziwnie piąstkuje lub wypluwa przed siebie .To że jego fatalne błędy tylko raz zakończyły się utratą bramki zawdzięcza szczęściu i jak na naszą ligę dobrą obroną .Uznanie go piłkarzem roku to zwykła kpina i kolesiostwo .

Plbboy, 04.02.2018 14:27:51 - *.3

Brawo Arkadiusz Malarz, a wszystkim hejterom uj w du...

krys008 , 04.02.2018 14:53:04 - *.serv-net.pl

Nie rozumiem tego całego hejtu pod adresem Malarza. Bramkarz nie wybitny, ale bardzo solidny. Pracowity, przywiązany do Legii, bardzo doświadczony, a jednak pełen entuzjazmu kochający swój zawód. Nie będzie już lepszy, ani młodszy. To idealny moment, aby dojrzewał i ogrywał się przy nim jakiś utalentowany młodzian. Zachowując oczywiste proporcje, coś jak Szczęsny w Juve. Miałby wspaniały wzorzec podejścia do zawodu i klubu. To nie wina p. Arka, że włodarze klubu marnują taki potencjał. Mamy w klubie kończącego karierę Malarza i niewiele młodszego, przeciętnego Ciezniaka sytuacja bez perspektyw, a młodego wypożyczyli. Gdzie tu logika.

Daszka'', 04.02.2018 18:53:50 - *.dynamic.chello.pl

~ @rek - [człowiek roku] to dodatkowa kategoria, niejednokrotnie o charakterze para sportowym. W tym roku kapituła (dziennikarze i redaktorzy PN) postanowiła w ten właśnie sposób wyróżnić, nagrodzić i podziękować niejako "za całokształt" naszemu emerytowanemu reprezentacyjnemu bramkarzowi. Gest z pewnością miły i sympatyczny, ale moim zdaniem "rozmywa" on ocenę sportowej jakości pozostałych piłkarzy wyróżnionych na gali. Wprawdzie wszyscy wiemy, że to tylko zabawa, ale dla każdego ze zwycięzców poszczególnych kategorii to z pewnością duże przeżycie emocjonalne i ambicjonalne. Dla utrzymania prawdziwego ducha sportowej rywalizacji osobiście postulował bym reaktywowanie (kosztem dodatkowych) takich kategorii; jak najlepszy: napastnik, pomocnik, obrońca oraz bramkarz. Ewentualne dublety personalne w danych kategoriach mogłyby jedynie podkreślić klasę wyróżnionego piłkarza.
Co do Legionisty - to chyba wszyscy forumowicze pamiętają prezentowaną przez niego dozgonną bezkrytyczna aprobatę dla wszelkich poczynań byłego trenera naszej drużyny...
@ NT(L)N1916 - m.in. w związku z piątkową inauguracją rozgrywek ESA proponuję zastosowanie szlachetnej sztuki kompromisu, tj. do zdobycia przez Legię tytułu MP'2017 najbardziej przyczynili się dwaj piłkarze: VOO, jako niekwestionowany lider formacji ofensywnej oraz AM, który stanowił najskuteczniejszą "zaporę" bloku defensywnego.
Pozdrawiam obu Kolegów.

batman111, 04.02.2018 22:41:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Łapy Won od Arka Malarza !!! To przypominam jest NR1 w Legii !!! Zrobił nam czasami taką robotę kiedy reszta waliła w h.... że Siwy Dym k...... , tyle w temacie

do Legionista, 05.02.2018 02:23:21 - *.centertel.pl

Człowieku jeśli Arek Malarz dla Ciebie jest słaby to nie chce wiedzieć w takim razie jak słabym człowiekiem Ty jesteś. Arek to akurat człowiek, dzięki któremu w minionych latach nie dostawaliśmy ciężkich batów.

M3, 05.02.2018 10:46:00 - *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Brawo Arek. Powinieneś przejść do jakiegoś zagranicznego klubu żeby pod koniec kariery zarobić grubą kasę. Życzę Ci jak naj(L)epiej !!! Powodzenia. Jesteś bardzo dobrym bramkarzem.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.