Eduardo da Silva - fot. Woytek / Legionisci.com

35. urodziny Eduardo

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Eduardo Alves da Silva świętuje dzisiaj swoje 35. urodziny. Nowy nabytek Legii przyszedł na świat w Rio de Janeiro, ale posiada także obywatelstwo chorwackie. To właśnie na Bałkanach rozwijał swe umiejętności i Dinama Zagrzeb przeniósł się do Arsenalu Londyn. Ponadto reprezentował barwy Szachtara Donieck oraz brazylijskiego Flamengo. W ekipie Romeo Jozaka wystąpił trzykrotnie.

Z okazji urodzin redakcja LL! życzy jubilatowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią Warszawa oraz w życiu prywatnym. Sto lat!

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (13)

Diego - 25.02.2018 00:37:55, *.static.ip.netia.com.pl

Diego Costa zycze Ci duzo goli i zdrowka i nie pal tyle! A wiekiem sie nie martw przyjdzie Cafu da Ci eliksir na dlugowiecznosc:)

XX - 25.02.2018 08:03:49, *.is.net.pl

Claudio Lopez życzę Ci dużo goli i takiej formy, jaką miałeś w Valencii i Lazio. Wiekiem się nie martw, przyjdzie Mendieta i znowu będziecie razem wymiatać :)

Kanton - 25.02.2018 08:23:24, *.play-internet.pl

Wszystkiego Najlepszego! Czekamy na pierwszą bramkę!

Juri - 25.02.2018 08:51:16, *.centertel.pl

Bo boju Edek,zdrówka ,100 lat

Debil - 25.02.2018 09:20:02, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrze wymiatał w Milanie. Życzę mu, aby wrócił do formy kiedy z Gullitem i Van Bastenem zdominowali Europę.

Seb do xx - 25.02.2018 09:31:48, *.dynamic.gprs.plus.pl

O kim ty piszesz chlopie??co ma eduardo do lopeza,halo??

do xx - 25.02.2018 09:43:17, *.play-internet.pl

Ale jesteś zabawny,boki zrywać,nigdy sie tak nie uśmiałem,brawo.

syjon85 - 25.02.2018 15:42:26, *.play-internet.pl

najlepszego (L)

e(L)o - 25.02.2018 18:35:41, *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

100 lat byle poza Warszawą!!!!

piotr - 25.02.2018 20:17:44, *.warszawa.vectranet.pl

Nauczyli się urodziny zawodnika , narodziny dziecka, ślub itp, a gdzie jest,bo wczoraj to słabo wyglądało

Piotr - 25.02.2018 21:28:11, *.warszawa.vectranet.pl

Urodziny, urodziny dziecka, ślub itp . a ja się pytam gdzie gra , Najpierw praca o później przjemności

1337 - 25.02.2018 21:30:34, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Powodzenia! Trzymam kciuki bo w Ciebie wierzę ;-)

Marek - 26.02.2018 09:05:16, *.dynamic.gprs.plus.pl

100 lat Edek! L!