Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 5 lutego 2018 r. godz. 20:21

Ruszyły przygotowania do meczu z Zagłębiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

 
Z ostatniego meczu Legia-Shenxin:
Legia-Shenxin: Minuta po minucie

Po dwóch dniach wolnego legioniści rozpoczęli bezpośrednie przygotowania do spotkania z Zagłębiem Lubin, które odbędzie się w piątek o godzinie 20:30 w Lubinie. W poniedziałkowe późne popołudnie trenowali na bocznym boisku przy Łazienkowskiej, na wtorek mają zaplanowane dwie jednostki treningowe.

Sztab szkoleniowy zdecydował, że rano zespół będzie ćwiczył na siłowni, a o godzinie 17 na boisku. Na środę i czwartek zajęcia zaplanowano na godziny przedpołudniowe.


przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (47)

GC, 05.02.2018 20:40:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kiedy nowy napastnik i ofensywny pomocnik?

zioom, 05.02.2018 20:41:27 - *.internetia.net.pl

Brakuje środkowego pomocnika na poziomie Ofoe , który kierowałby grą w środku pola i Napadziora z prawdziwego zdarzenia

1909, 05.02.2018 20:42:50 - *.promax.media.pl

kiedy nowy trener mamy jakąś alternatywę?

siwy, 05.02.2018 20:43:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jutro o 11:25

Lostinnio, 05.02.2018 21:05:49 - *.centertel.pl

Wiadomo czy trenuje vesovic ?

zibi, 05.02.2018 21:07:04 - *.internetia.net.pl

Fakt było widać , jakby Ofoe , że z dobrym pomocnikiem , który pokieruje rozegraniem , to wtedy jest całkiem inna Legia , a z napastnikiem , który nie dobije tylko piłkę z metra , ale strzeli coś więcej niż szaryzna ligowa to może dać Legii mistrzostwo , a bez tych dwóch podstawowych ognisk to będziemy kopać się po głowie całą wiosnę .

, 05.02.2018 21:27:41 - *.centertel.pl

Kiedy nowy prezes?

, 05.02.2018 21:32:25 - *.centertel.pl

No i kiedy Liga Mistrzów?

Rychu, 05.02.2018 22:15:48 - *.warszawa.vectranet.pl

Niestety mamy słabszy skład niż na jesieni. Mecz z Zagłębiem niestety obnaży nasze wszystkie słabości. Jeśli zremisujemy w Lubinie to będzie sukces.

Doru, 05.02.2018 22:16:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Podobno nasze przepłacone panienki są już przemęczone !!!

aigeL, 05.02.2018 22:28:34 - *.play-internet.pl

A kiedy wrócicie na swoje strony amikowca???

Bysior xx(L), 05.02.2018 22:52:12 - *.dynamic.chello.pl

Zagłębie - Legia 4-0 NIESTETY. Skonczy sie tak jak kiedys za czasow Smudy, te całe ogórkowe zaciagi, brak zgrania, brak jakosci, brak prawdziwego trenera plus Kucharczyk Jędrzejczak i Kopczyński.

Hubi38, 05.02.2018 23:16:20 - *.supermedia.pl

Kur... same placzki

Świstak666, 06.02.2018 00:47:07 - *.dynamic.chello.pl

Bez kontraktów są całkiem nieźli napastnicy:
-Jonathan Cristaldo dobry argentyński napastnik, grał w Szachtarze więc Europa wschodnia nie jest mu obca
-Oleksandr Gladky ponad 100 goli strzelonych na Ukrainie
-Ruud Boymans i Michiel Kramer
dobrzy holenderscy napastnicy, prawie setka goli w I i II lidze holenderskiej
-Diego Capel może grać też skrzydłowego, więcej asyst niż goli, a taki zawodników nam brakuje
-Babacar M'Baye Guèye ponad 100 bramek we Francji.

Trolololo, 06.02.2018 00:57:11 - *.jmdi.pl

Kiedy nowy stadion? Ile można grać na tym?

Kristof, 06.02.2018 01:14:19 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Nowy napastnik trafi do Legii juz w srode.Ma nim bycNeymar z PSG.Zkolei defensywnym pomocnikiem bedzie Martinez z Bayernu M.Oni chca przejsc do Legii nawet za darmo.Maja tylko jedno zyczenie.Chca codzienniemiec na obiad kebaby od ciapatych.

Cch do zioom, 06.02.2018 01:14:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Na poziomie Ofoe to w Legii nie zobaczymy nikogo przez baaaardzo dlugi okres..

Czarny, 06.02.2018 07:47:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli odszedł sadicu ,to powinien przyjść następca ,ale cos mi sie wydaje,ze to nastąpi dopiero po zakończeniu ligi. Jeszcze zależy,czy będziemy grać w pucharach,bo jeśli nie,to prezes nie wyda dużej kasy na napadziora który będzie grać tylko w lidze.

kedy, 06.02.2018 08:03:57 - *.kiecana.com

kiedy lato?

:), 06.02.2018 08:07:16 - *.centertel.pl

No dawać płaczki. Pytajcie gdzie napastnik i pomocnki. Może prezes tu wejjfzie i wam odpowie ;)

Do bysior, 06.02.2018 08:09:51 - *.centertel.pl

Widaać że podszywasz się tylko pod Legionistę, bo u nas żaden Jędrzejczak nie gra. Najpierw naucz się składu, potem szczekaj

hen ryk, 06.02.2018 08:30:18 - *.rev.snt.net.pl

czarne wrony czarno kraczą. Co za wysyp gości na naszej stronie klubowej. Nie cieszą się transferami swoich drużyn tylko martwią się o Legię i ich d..sko boli oby tak bolało do końca sezonu. LEGIA MISTRZ.

@rek, 06.02.2018 08:59:06 - *.dynamic.chello.pl

Ot, taka mała ciekawostka i zarazem mały "kamyczek" do ogródka sztabu lekarskiego (L)egii... Ostatnie, bardzo szczegółowe badania wykazały, że Vesović ma problem w okolicach rzepki - dokładnie chodzi o włókna wchodzące w skład układu więzadłowego. Piłkarz przez ostatnie dni rehabilitował się z fizjoterapeutami (L)egii. Czarnogórzec nie będzie gotowy na mecz z Zagłębiem w Lubinie. W jego przypadku pośpiech nie jest wskazany, wszystko musi się zagoić. Dlatego trudno przewidzieć, czy piłkarz będzie gotowy do treningów i gry za dwa tygodnie czy może za miesiąc... Pozdro (L)

joke, 06.02.2018 09:25:07 - *.dynamic.chello.pl

Kiedy Nowy Jork i Nowe Miasto nad Pilicą ;)

Juri, 06.02.2018 09:48:31 - *.centertel.pl

Jedziemy ich na luzie,bez Świerszczoka i Jacha,to chłopcy do bicia.

Bzura7, 06.02.2018 10:17:58 - *.safaricombusiness.co.ke

To się robi już nudne z tym waszym , a kiedy nowy nap. a kiedy nowy pom. Płaczki,,

chi, 06.02.2018 10:26:15 - *.8

Aaaa tam, na co nam pomocnik i napastnik. Weźmy znowu Borysiuka, tyle razy się sprawdził to i teraz będzie dobry. No i ma legendarne uderzenie z dystansu!

@Bysior xx(L), 06.02.2018 10:32:32 - *.centertel.pl

W Lubinie tak nie płaczą a stracili znacznie więcej bo najlepszsgo napastnika i obrońcę.

@lostinnio, 06.02.2018 10:36:57 - *.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

"Veso" nie zagra Zagłębiem. Układ więzadłowy rzepki mu się roz... regulował.

Obiektywny typer, 06.02.2018 11:07:36 - *.static.ip.netia.com.pl

Moje Typy na 22 kolejke
Wisła Płock-Górnik Zabrze 1
Zagłebie Lubin-Legia Warszawa 2
Pogoń Szczecin-Sandecja Nowy Sącz 1
Cracovia - Sląsk Wrocław X
Lechia Gdańsk-Wisła Kraków X
TBB-Korona Kielce 1
Arka Gdynia-Lech Poznań 1
Piast Gliwice-Jagiellonia 1

Do kedy, 06.02.2018 11:59:47 - *.centertel.pl

Po co Ci teraz lato, jeszcze zima na dobre się nie rozpoczęła

Akiedy, 06.02.2018 12:01:10 - *.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A kiedy ktoś nauczy Kuchego grac w pilke ?

olew, 06.02.2018 12:27:43 - *.warszawa.vectranet.pl

kiedy Messi ?

erer, 06.02.2018 13:05:00 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Czuję, że Legia zgarnie niewąski łomot w Lubinie...

@kristof , 06.02.2018 14:21:28 - *.play-internet.pl

ty masz coś z głową?

......., 06.02.2018 14:44:08 - *.67.ipv4.supernova.orange.pl

oj placzki, placzki, placzki:

REALNIE patrzac:

1. mamy 3 reprezentatow Polski, z ktorych dwoch jest z wyjsciowej 11 ki, a trzeci nierzadko tez tam grywa: Pazdan. Jedza, Maczynski. To juz 3 co umie grac w pilke.
2. Mamy Radovica. Radovic to Radovic. Nikt mi nie powie ze w pilke nie umie grac. To juz 4
3. Mamy Malarza. Moze to nie jest Boruc czy Fabianski5, ma swoje mankamenty, ale bez przesady.... Na pewno nie jest za slaby na to zeby grac w Ekstra..czyms tam czy nawet jakiejs UEFIE. Jest pieciu
4. Czy Dabrowski nie umie grac w pilke? Umie. 6
5. Hama? 7

Tak wiec mamy ze starego skladu 7 pilkarzy, ktorzy na pewno umieja grac w pilke.

Zebysmy mieli 11 ptorzeba , zeby "odpalilo" 4 ze zbioru:
- Pasquato (na to licze najbardziej)
- Eduardo
- Niezgoda (nawet dobijanie do pustej bramki z 2 metrow nie jest w L takie latwe jak wskazuje praktyka, wiec szanujmy to)
- Kuchy (bo wazne sa tylko te chwile, kiedy on sprawia radosc ;)
- Vesovic (o ile sie polata, mam obawy, bardziej sie boje o jego "szklanosc" niz "szklanosc" Eduardo)
- Antolic
- Remy (on ma chyba murowane miejsce w skladzie wyjsciowym)
- Szymanski (bo jak nie teraz to kiedy)
................................................................................
Mysle ze bedzie 8 "starych" i 3 nowych.. I ze bedzie git.

@rek, 06.02.2018 14:55:47 - *.dynamic.chello.pl

Mądrze prawisz...:)))
Chrzanić tych wszystkich narzekzków/sceptyków... Ale zapomniałeś jeszcze o Hlousku i Phillipsie, bo oni też na bank mogą grać 1-y skład na Zagłębie...:))) Pozdro (L)

Buba, 06.02.2018 15:07:03 - *.rdns.ukservers.com

Ktoś tu spożywa alkohol w ilościach przekraczających dopuszczalne normy. 3 reprezentantów Polski? Co z tego? Równie dobrze można po koleżeńsku powołać do reprezentacji zawodników KS Parzymiechy Dolne i co wtedy? Peany, bo mają reprezentanta? Co gra Jędza? Jedno wielkie nic i to nie od wczoraj ani nie od zeszłego tygodnia. Mączyński to sami. Radovic? Na ile minut gry starczy mu siły? Malarz? Buahahahaha, ile on bramek zawalił - szkoda gadać. Hama? To jest zawodnik na grę w zespole mistrza Polski? To jest zawodnik na europejskie puchary? Reszty nie chce mi się komentować. Odstaw alkohol.

Szelka, 06.02.2018 15:52:13 - *.dynamic.chello.pl

@ ......, - również uważam, że obecnym składem możemy zwycięsko powalczyć w Lubinie.
Pozdrawiam wszystkich optymistów, a szczególnie tych umiarkowanych.

mietek, 06.02.2018 16:20:36 - *.internetia.net.pl

Do @kristof: Wszędzie tak trolluje. Na 90minut też - i to nie tylko pod newsami o Legii. Trzeba mieć nadzieję, że admin w końcu to dostrzeże i zabanuje to jego holenderskie ip.

@ @rek: Wiesz co, jeżeli kontuzja Vesovicia nie została zdiagnozowana podczas testów, to faktycznie kamyczek do ogródka ekipy Jozaka. Ale coś mi się przypomina ze sparingu z Silkeborgiem, jak komentujący ten mecz coś wspomniał, że tu może być trochę winy samego zawodnika, który się za szybko po urazie wyrywał do treningów. I być może sam sobie zaszkodził. Tego nie wiemy.

do @rek, 06.02.2018 19:04:55 - *.126.ipv4.supernova.orange.pl

fakt, o Hlousku zapomnialem... a Philipsa to nie wiem kto zacz poki co, ale licze po cichu ze bedzie wsrod tych, ktorzy odpala szybko z tych nowych :)

dresik.vip, 06.02.2018 19:33:22 - *.34

do @rek, no wlasnie niestety jest jeszcze Hlousek, chłopak zapie***a w każdym meczu od jednej bramki pod drugą problem jest tylko taki, że na tyle rajdów co on przeprowadza to powinien mieć przynajmniej 1 asyste co drugi mecz a nie 1 na całą runde.

Andrzej, 06.02.2018 19:44:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do @rek Chrzanić to się możesz sam.
Wymieniliście samych defensywnych zawodników, bo Radovic będzie gotowy może za 2-3 tygodnie.
Ludzie wydają pieniądze na klub, a w zamian co rundę słyszą o transferach i co okres transferowy są te samy problemy.
Nie jestem przeciwnikiem Jozaka czy Mioduskiego ale gadanie że będą wzmocnienia,a nie uzupełnienia nie mają żadnego pokrycia. Zajebisty problem Legii w akcjach ofensywnych nic nie nauczył. Przyszedł napastnik za napastnika, odeszło 2 skrzydłowych przyszedł jeden.
W takim klubie jak Legia kadra wygląda tak- 2 skrzydłowych (jeden kontuzjowany,a drugi nie zawsze grał w poprzedniej rundzie) i 2 napastników. Kontuzje są i będą i klub nie ma żadnej alternatywy. Zarówno skrzydłowi jak i napastnicy są najczęściej zmieniani w meczu. Nie mówiąc już nic o braku rozgrywającego, a obecność dobrego rozgrywającego można było zobaczyć jak grał w drużynie Vadis. Szybki skrzydlowy z dobrym dośrodkowaniem to naprawdę potrafi w pojedynkę dużo zdziałać.
Nasze transfery bardziej przypominają jakbyśmy przygotowywali się na grę defensywną. Taki sam wybór jakbw defensywie powinien być w ataku.
Za 3 tygodnie mecz z Jaga, za niespełna miesiąc z Lechem więc czasu za dużo nie ma

Do Mietek , 06.02.2018 22:48:22 - *.dynamic.chello.pl

I tego bysiora x.. coś tam .
Pozdro.

Wola_44, 07.02.2018 05:44:13 - *.play-internet.pl

@Kristof Wypier.....alaj do wronek trollu....

marian, 07.02.2018 10:17:33 - *.140

Dupy zmarzną w tym Lubinie. Nie ma to jak grać w połowie lutego. Ale może będą chociaż szybciej biegać

Tomasz, 07.02.2018 17:37:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pokonamy Lubina !

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.