fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby: Nabór do drużyny kobiet

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kobieca sekcja rugby Legii Warszawa, czyli aktualne wicemistrzynie Polski w rugby 7 poszukują wysportowanych dziewczyn, które zechcą zmierzyć się z tym pięknym sportem i rozpocząć rugbową przygodę. W najbliższym ma powstać druga drużyna, by nowe zawodniczki spokojnie mogły nabierać doświadczenia i w przyszłości wzmocnić pierwszą "siódemkę".

- Jeśli miałaś do czynienia z innym sportem, a być może jesteś szybka, sprytna, silna lub po prostu odważna to koniecznie przyjdź i się sprawdź! Zależy nam na osobach chcących się zaangażować i gotowych na ciężkie treningi. Nie musisz obawiać się braku umiejętności, wszystkiego Cię nauczymy. Przynieś ze sobą strój sportowy, butelkę wody i zapał do pracy… więcej nie jest potrzebne do rugbowego szczęścia. Jeśli nie umiesz żyć bez sportu i adrenaliny, szukasz nowych wyzwań, masz waleczne serce oraz czas by się poświecić treningom to zapraszamy Cię na nabór, który odbędzie się w czwartek 15 lutego o godzinie 19:15 na boisku pod balonem przy ul. Zbaraskiej 3 - zachęcają rugbistki.

Limit wiekowy to minimum 16 lat. Treningi są darmowe!

fot. Legia Rugby


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
kupidyn - 14.02.2018 / 12:44, *..jmdi.pl

Porządne kobiety a nie tapetowe tipsiary.

odpowiedz
Top model - 07.02.2018 / 17:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A jak się fryzura zepsuje ? Będą może kaski ? ( nie że kasa , kaski na włosy... )

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.