Mateusz Praszelik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wełnicki odszedł z Legii, Praszelik w pierwszej drużynie

Redakcja, źródło: 90minut.pl

Tomasz Wełnicki podpisał półtoraroczny kontrakt ze Stomilem Olsztyn. 27-letni obrońca w lipcu przeszedł ze Stomilu do rezerw Legii Warszawa. W rundzie jesiennej strzelił jednego gola w 14 spotkaniach. Z kolei Mateusz Praszelik został włączony do pierwszego zespołu Legii. Praszelik przebywał z drużyną na zgrupowaniu w Benidormie i wystąpił w sparingowym spotkaniu z zespołem Shanghai Shenxin.
17-letni pomocnik jesienią zagrał w 10 meczach rezerw Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

Młokos - 07.02.2018 13:08:03, *.internetia.net.pl

MEGA NAPADZIOR , I MIERZEJEWSKI DO ŚRODKA POMOCY NA ROZEGRANIE I NIE BYŁO BY TRAGEDJI , CO BY NIE MÓWIĆ NAPASTNIK I ROZGRYWAJĄCY SĄ KONIECZNI NA JUŻ

Kamil - 07.02.2018 13:23:04, *.136

Hołownia też był i zniknął jak Jagiela. No co z tak bywa.

Dzyndze(L) - 07.02.2018 14:41:27, *.dynamic.gprs.plus.pl

Potrzeba na teraz dwóch MEGA KOCURÓW do ataku i na rozegranie a nie jakiegoś ogórasa z rezerw. Co robi Miodulski ???

do Dzyndze(L) - 07.02.2018 15:48:46, *.217-rev.hti.pl

Co robi Miodulski? Nie wiem, nie znam człowieka. Jest ktoś taki w Legii? Bo nie kojarzę...

Arek - 07.02.2018 16:23:09, *.free.aero2.net.pl

@młokos, Praszelik to właśnie rozgrywający. Jakby napastnik jeszcze jakiś doszedł będzie git hehe. Swoją drogą, Miodulskiego też coś nie bardzo kojarzę.

Ryś - 07.02.2018 17:29:00, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za dużo chłopaków odchodzi . Przecież także Szczepański , Szumski , Jałocha i Cubasa na razie odeszli . Szkoda . Zmiany , zmiany ...

Zlb - 07.02.2018 18:18:31, *.centertel.pl

A Mioduskiego juz kojarzycie? A co do dzyndla to... HWD!!! Mlokos a Ty chlopczyku pozostan mlokosem!

nitka - 07.02.2018 19:30:35, *.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Zlb I wszystko w temacie Beacie... :) Kurtyna prosze....

Siwy - 08.02.2018 09:29:13, *.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja nie moge-same gwiazdy....

Do Dzyndze(L) - 08.02.2018 16:58:06, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kocurów? Może swiniaki kupią i ze dwie koguty?. Pisz po Warszawsku a nie jakims slangiem wprost z wiejskiego gimnazjum operujesz. No ale widać ze nie jesteś z Warszawy bo nawet nazwiska prezesa Legii nie znasz lub nie potrafisz poprawnie napisac. A ze poziom gimnazjalny wiec to by się zgadzało.