Mateusz Praszelik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wełnicki odszedł z Legii, Praszelik w pierwszej drużynie

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Tomasz Wełnicki podpisał półtoraroczny kontrakt ze Stomilem Olsztyn. 27-letni obrońca w lipcu przeszedł ze Stomilu do rezerw Legii Warszawa. W rundzie jesiennej strzelił jednego gola w 14 spotkaniach. Z kolei Mateusz Praszelik został włączony do pierwszego zespołu Legii. Praszelik przebywał z drużyną na zgrupowaniu w Benidormie i wystąpił w sparingowym spotkaniu z zespołem Shanghai Shenxin.
17-letni pomocnik jesienią zagrał w 10 meczach rezerw Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Do Dzyndze(L) - 08.02.2018 / 16:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kocurów? Może swiniaki kupią i ze dwie koguty?. Pisz po Warszawsku a nie jakims slangiem wprost z wiejskiego gimnazjum operujesz. No ale widać ze nie jesteś z Warszawy bo nawet nazwiska prezesa Legii nie znasz lub nie potrafisz poprawnie napisac. A ze poziom gimnazjalny wiec to by się zgadzało.

odpowiedz
Siwy - 08.02.2018 / 09:29, *..56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja nie moge-same gwiazdy....

odpowiedz
nitka - 07.02.2018 / 19:30, *..126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Zlb I wszystko w temacie Beacie... :) Kurtyna prosze....

odpowiedz
Zlb - 07.02.2018 / 18:18, *..centertel.pl

A Mioduskiego juz kojarzycie? A co do dzyndla to... HWD!!! Mlokos a Ty chlopczyku pozostan mlokosem!

odpowiedz
Ryś - 07.02.2018 / 17:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Za dużo chłopaków odchodzi . Przecież także Szczepański , Szumski , Jałocha i Cubasa na razie odeszli . Szkoda . Zmiany , zmiany ...

odpowiedz
Arek - 07.02.2018 / 16:23, *..free.aero2.net.pl

@młokos, Praszelik to właśnie rozgrywający. Jakby napastnik jeszcze jakiś doszedł będzie git hehe. Swoją drogą, Miodulskiego też coś nie bardzo kojarzę.

odpowiedz
do Dzyndze(L) - 07.02.2018 / 15:48, *..217-rev.hti.pl

Co robi Miodulski? Nie wiem, nie znam człowieka. Jest ktoś taki w Legii? Bo nie kojarzę...

odpowiedz
Dzyndze(L) - 07.02.2018 / 14:41, *..dynamic.gprs.plus.pl

Potrzeba na teraz dwóch MEGA KOCURÓW do ataku i na rozegranie a nie jakiegoś ogórasa z rezerw. Co robi Miodulski ???

odpowiedz
Kamil - 07.02.2018 / 13:23, *..136

Hołownia też był i zniknął jak Jagiela. No co z tak bywa.

odpowiedz
Młokos - 07.02.2018 / 13:08, *..internetia.net.pl

MEGA NAPADZIOR , I MIERZEJEWSKI DO ŚRODKA POMOCY NA ROZEGRANIE I NIE BYŁO BY TRAGEDJI , CO BY NIE MÓWIĆ NAPASTNIK I ROZGRYWAJĄCY SĄ KONIECZNI NA JUŻ

odpowiedz