Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Nowy autokat Legii Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com
Nowy autokat Legii Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 7 lutego 2018 r. godz. 16:33

Nowy autokar Legii Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środę Legia Warszawa zaprezentowała nowy autokar, którym legioniści będą podróżowali na mecze. Klub zakończył współpracę z firmą Mobilis i do końca 2019 roku związał się z firmą Raf Trans, z którą współpracował już w latach 2013-2015. Nowym pojazdem legionistów będzie Mercedes Benz Tourismo 2018.

- Podjęliśmy współpracę z doświadczonym i uznanym w branży przewoźnikiem, który zapewnia nam wysoki poziom usług, a sam autokar spełnia najnowocześniejsze standardy wyposażenia i bezpieczeństwa. Autokar klubowy to zresztą nie tylko środek transportu dla naszej drużyny, ale także element identyfikacji klubu i nasza wizytówka. Wierzę, że będzie nam towarzyszył w chwilach sukcesów, w tym i kolejnym sezonie - powiedział Łukasz Sekuła, członek zarządu Legii Warszawa.

Dane techniczne autokaru:
Długość: 12,3 m
Szerokość: 2,55 m
Wysokość: 3,7 m
Silnik: diesel, pojemność: 10,7 l, moc: 394 konie mechaniczne.


Autokar klubowy Legii Warszawa przejeżdża rocznie ok. 40 tys. km i towarzyszy zespołowi podczas wszystkich meczów wyjazdowych w Polsce, a także w trakcie zgrupowań w kraju i w Europie. Kolorystyka autokaru charakteryzuje się sporym minimalizmem - cały pokryty jest czarnym matowym kolorem, a z obydwu boków znajdują się jedynie duże herby i błyszczące napisy "LEGIA WARSZAWA". Na górze zamieszczone zostały gwiazdki symbolizujące mistrzostwa Polski stołecznej drużyny. Z przodu i z tyłu są małe herby klubu.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Poprzednie autokary Legii Warszawa


fot. Adam Polak / legia.com
fot. Legia Warszawa
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (70)

grzesiek, 07.02.2018 16:43:24 - *.centertel.pl

Ciekawe ile kosztował i czemu czarny

@rek, 07.02.2018 16:44:16 - *.dynamic.chello.pl

Black Devil... Aż strach się bać...:))) Pozdro (L)

!(L)!, 07.02.2018 16:46:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Poprzedni był ładniej oklejony :) RAM PAM PAM :p

ta(L)zman, 07.02.2018 16:46:37 - *.dynamic.chello.pl

Poprzednie o wiele ładniejsze i oddające prawdziwość naszych barw, a ten to mega karawan z naszym herbem.

(L) ukasz, 07.02.2018 16:48:00 - *.dynamic.mm.pl

Minimalizm! Słowo klucz w obecnym zarządzie. Szkoda słów

RUCHY RYCHY , 07.02.2018 16:54:21 - *.internetia.net.pl

NOWY AUTOBUS PRAWIE JAK NOWY NAPASTNIK I ROZGRYWAJĄCY - SZKODA TYLKO , ŻE PRAWIE , MAMY AUTOBUS A NAPATNIK I ROZGRYWAJĄCY ? A MECZ Z ZAGŁĘBIEM TUŻ TUŻ MIODEK RUCHY BO KICHA WIELKA BĘDZIE .

Doru, 07.02.2018 17:01:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czarno to widzę :) pewnie czarny bo czarne myśli przychodzą jak się ogląda nasze przepłacone dziewczynki:)

eth, 07.02.2018 17:10:21 - *.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oba ładne

Sektor 200, 07.02.2018 17:16:23 - *.play-internet.pl

JEST MOC !!!

MOCNO LEGIA

motyl, 07.02.2018 17:17:52 - *.210

Okleina w porównaiu z poprzednimi wygląda jak ta na Dodgu Ala Bundy'ego. Poprzednie stylowe, ten obecny to jakiś "elegancki sznyt biznesowy". Herb niestety wygląda jak przyklejony na magnesy.

BaRtek, 07.02.2018 17:20:00 - *.dynamic.mm.pl

Minimalizm i elegancja... Mi się podoba :D

A5, 07.02.2018 17:37:43 - *.warszawa.vectranet.pl

Najładniejszy był pierwszy autokar✌️

Calbarro, 07.02.2018 17:38:37 - *.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie lubię krytykować, ale ten nowy jest najbrzydszy ze wszystkich, które mieliśmy.

, 07.02.2018 17:50:24 - *.dynamic.chello.pl

Co to za karawan, to jakiś skandal, czego sie nie dotknie Miodulski to partaczy, nawet malowanie autokaru do d..y. Wstyd ze LEGIA WARSZAWA ma jezdzic czyms tak pomalowanym.

Szczerze ?, 07.02.2018 17:51:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jeszcze jedno wzmocnienie

Sebek Pakerro, 07.02.2018 17:51:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ile ma do setki, hę?

Gery, 07.02.2018 17:52:51 - *.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mega brzydki. Poprzedni był sporo ładniejszy

Zlb , 07.02.2018 18:10:25 - *.centertel.pl

Ten 1916 był kotem, ale ten też jak najbardziej petarda!

Lysy, 07.02.2018 18:14:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A to on jest pomalowany? Wyglada jak czarny z salonu w standardzie z naklejonymi plastikowymi literkami ze sklepu papierniczego. Ktos chce mi powiedziec, ze ten herb komponuje sie w jakikolwiek sposob (np. wielkoscia, kolorem itp) do reszty tego pojazdu?

:), 07.02.2018 18:15:08 - *.internetia.net.pl

KLUB PIŁKARSKI Z WARSZAWY W CZARNYM AUTOKARZE - CZARNYM , A NIE czerwono-biało-zielono-czarne , JAKIEŚ SKOJARZENIA MOŻE CO DO NOWEGO BUSA ? :)

Cult⚽️Legia, 07.02.2018 18:20:05 - *.34

A5, 07.02.2018 17:37 - *.warszawa.vectranet.pl
Najładniejszy był pierwszy autokar✌️

Portowiec, 07.02.2018 18:25:53 - *.centertel.pl

Do Calbarro. Nie jest pomalowany tylko oklejony. A tak poza tym, to dlaczego krytykujesz skoro tego nie lubisz robić? Autokar jak autokar, dobrze, ze nowoczesny i komfortowy, ale to tylko rzecz. On mistrzostwa nie zdobędzie i obyśmy nie musieli tego autobusu wiosna stawiac w naszej bramce;)

Cult⚽️Legia, 07.02.2018 18:29:12 - *.34

Ok chyba że teraz zajmá sie nim ,Dobrzy Ludzie! I pomalujá go ✨⚽️✨

TGk., 07.02.2018 18:37:23 - *.dynamic.mm.pl

Trumna jak z druzyna brak napastnika i rozgrywajacego

Oczko, 07.02.2018 18:39:32 - *.centertel.pl

Jaki kolor jaka cena ?

Zgoda z tymi co krytykują autokar. , 07.02.2018 18:42:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Co to za g...o

Moko, 07.02.2018 18:43:56 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Wnętrze jak w jakimś Jelczu... tak to nawet nawet ale i tak srebrno-czarna Scania najładniejsza jak dla mnie

Alan, 07.02.2018 18:54:22 - *.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dobrze ze na warszawskich blachach bo bywało wcześniej z tym różnie a to dopiero było słabe jak dla Mnie...

1956, 07.02.2018 18:58:58 - *.dynamic.chello.pl

Nie mają rozmachu sk........!!,jak mawiał klasyk.

79, 07.02.2018 19:05:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czytacie artykuły zanim skomentujecie???? Autokary są przewoźników a nie, że Miodek kupił nowy :) Zmieniliśmy przewoźnika

Portowiec, 07.02.2018 19:28:12 - *.centertel.pl

Krytykanci, w zabek czesani, czy jest cos związanego z Legia, czego byscie nie skrytykowali? Żenada.

kowaL, 07.02.2018 19:41:27 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Trumna... i trauma

koro, 07.02.2018 19:56:28 - *.centertel.pl

spoko tylko fotele brzydkie

DawidL, 07.02.2018 20:01:33 - *.dynamic.mm.pl

Jak dla mnie kozak (L)

Tagi, 07.02.2018 20:05:46 - *.dynamic.chello.pl

cienizna. najgorszy ze wszystkich zaprezentowanych :(

Myślący inaczej , 07.02.2018 20:08:00 - *.centertel.pl

Wielki karawan pogrzebowy. Czyżby był symbolem tego jak skończy Legia ten sezon? Na prawdę Wam się podoba?

oLaf, 07.02.2018 20:09:41 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

kurcze, taki trochę jak trumna.... : (

Najladniejszy był pierwszy w barwach Legii a nie jak ten... z Konwiktorskiej trochę (czarny!).... no chyba że chcemy im go pożyczać to wystarczy zakleić nasz herb tylko : O (masakra)

banio, 07.02.2018 20:32:39 - *.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

12 metrowy i do tego mercedes z Turcji !!! Masakra! Scania trzy osiowa 15 metrowa, kubaturą i barwami o wiele lepiej się prezentowała!

bobo, 07.02.2018 21:23:50 - *.centertel.pl

...hmm dwuosiowy..czyli na ekspresowkach i autostradach tylko 80km/h....na podwojnej tylnej osi moglby 100km/h...ale co tam....wczesniej wyjada ta sie wyrobia...
...hmm manual...hmm..zniesmaczony jestem..w dzisiejszych czasach takie sprzety podstawia sie juz w automatach..skrzynia opticruise bylaby juz wysmienitym rozwiazaniem..dwa pedaly i ogien a tak trzeba wajhowac..ale co tam za free szofer nie jedzie...
Wiem wiem biadole ale w sumie moglbym i skorzystalbym z poprowadzenia tego bydlaczka...
Aa i jeszcze te kuce...480 byloby ekonomiczniej...w lato pojada na zgrupowanie do Hiszpanii a tam trzeba deptac w podloge...spalanie wzrosnie....ale...przy takich milionach...

nitka, 07.02.2018 21:47:28 - *.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Portowiec Trole nie krytykują tylko na forach swoich zakompleksionych klubikow z wronek i k6 lub wuj wie jeszcze skąd...je...ać leszczy....pozdro...

Rio , 07.02.2018 21:59:47 - *.ip.oxynet.pl

Super, z klasą. A nie jakieś oczoje...e kolory.

Szofer, 07.02.2018 22:16:18 - *.dynamic.chello.pl

@bobo
a co ma roznica 12m czy 15m do predkosci autokaru?
wiekszej bzdury nie slyszalem.

bobo do szofer, 07.02.2018 22:36:09 - *.centertel.pl

A czy ja cos pisalem o metrach i predkosci????? Yyyy...czytanie nie boli ino...

ding, 07.02.2018 22:53:29 - *.mag-net.sk

Wreszcie na warszawskich numerach, a nie jak ostatnio - Nowy Dwór

Rio , 07.02.2018 23:03:57 - *.ip.oxynet.pl

Idziesz do salonu Mercedesa, patrzysz i jest nowa S klasa, decydujesz się zamówić, jaki kolor wybierasz?

Hugon, 07.02.2018 23:13:22 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Dlaczego w kolorze karawanu.

Do Rio, 08.02.2018 00:39:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ciemny granat.....

wzw, 08.02.2018 00:58:05 - *.dynamic.mm.pl

ile pali?

person, 08.02.2018 06:30:35 - *.centertel.pl

Ten autokar pasuje idealnie dla Polloni Warszawa,nie dla legii

Mati8812, 08.02.2018 06:53:41 - *.adsl.inetia.pl

A u nas na wiosce tylke same Autosany jeżdżą, chętnie pojechalbym takim waląc sobie cwiarteczke przed robotą i piwko na powrocie... Oczywiście w brudnych dwutygodniowych spodniach.

Paweł, 08.02.2018 06:58:01 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bardzo ładny. Klasa, a nie kolorowy festyn. Brawo!

SEBO(L), 08.02.2018 07:55:54 - *.play-internet.pl

I jeszcze tylko brakuje typa z trąbką grającego " Ciszę" ... ;)

widz, 08.02.2018 08:31:06 - *.rev.snt.net.pl

dlaczego tylko jeden herb. Z lewej strony autokaru brak herbu !!! a większość patrzy na auto od strony chodnika/pobocza.

malin, 08.02.2018 08:45:55 - *.play-internet.pl

Trzeba być połmózgiem,źeby sie do autokaru przyczepiać,niech jeźdzą nawet autobusami z ztm byle wygrali te buraczaną ligę.

Szofer, 08.02.2018 09:14:44 - *.dynamic.chello.pl

@bobo
Hmmm....pierwsza linijka Twojej wypowiedzi...

brzydki, 08.02.2018 09:16:23 - *.adsl.inetia.pl

j/w

grzeleg, 08.02.2018 12:07:40 - *.171

Elegancko się prezentuje. Zajebiście było by nim pomykać, to by była spoko tyra.

bobo do szofer, 08.02.2018 12:27:45 - *.centertel.pl

Szofer w dwoch pierwszych linijkach mojego posta nie znalazlem nic zebym pisal cos o 12-tu lub 15-tu metrach...gdzie ty to masz bo jakis tepy sie robie

bobo do szofer, 08.02.2018 12:31:39 - *.centertel.pl

Podpowiem ci cos....mylisz wpis boba od wpisu bani...ty nygusku ty....

pnk, 08.02.2018 13:06:11 - *.centertel.pl

Mi się podoba. Szyk i elegancja.

zz, 08.02.2018 13:21:14 - *.adsl.inetia.pl

L otwiera zakład pogrzebowy w takim czarnym czymś mają chłopaki się wozić ?

mark, 08.02.2018 14:44:43 - *.dynamic.chello.pl

..poprzedni autokar od MOBILIS ( coś mi się wydaje ,że udziałowcem jest p WALTZ ) czyli tak jakby dalszy ciąg "dofinansowania "miasta do LEGII

Konradoo_27, 08.02.2018 14:55:42 - *.host.pobb.as13285.net

Jesrem ciekawy po co jest wymiana co sezon autokaru ??wydawanie kasy na marne

Legia Żoliborz , 08.02.2018 16:57:36 - *.dynamic.chello.pl

Wreszcie autokar stonowany w eleganckich i stylowych barwach a nie kolorowy autobusik dla tandeciarzy. Pozdrawiam krytyków autokaru i gratuluje przywiązania do kolorowych pojazdów wygladajacych jak zabawki moich dzieci. Kolorowymi autobusami to niech Zenek Martyniuk lata a nie Legia

aaaa, 09.02.2018 19:12:08 - *.dynamic.chello.pl

ty bobo ty jestes normalny ? zaprzeczasz sam sobie haha niezly typ jestes

Wojtas , 09.02.2018 20:13:30 - *.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Poprzedni o wiele ładniejszy jak dla mnie :-)

zz, 09.02.2018 20:14:23 - *.dynamic.chello.pl

Nie dość, że wygląda jak karawan (te w pełnych barwach klubowych znacznie ładniejsze), to jeszcze jest o klasę gorszy pojazdem pod względem rozmiarów, jak i dopuszczalnych prędkości...

bobo do aaaa, 10.02.2018 18:46:52 - *.centertel.pl

Ale czemu tak mowisz?

bobo do aaaa i szofera, 10.02.2018 18:57:41 - *.centertel.pl

W pierwszym moim wpisie napisalem o dwuosiowce a nie o zadnych metrach 12 i 15-tu... czepiace sie mimo ze to kolega banio pisal o metrach przede mna...czy wy umiecie czytac? I skonczmy juz

as do bobo, 27.02.2018 09:51:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

bobo, nie rozstrzygam czy ten autobus może jeździć 100km/h, ale w warunkach technicznych nie ma żadnego ograniczenia pod względem liczby osi. Skąd ten pomysł??

Natomiast liczba osi wynika z długości autobusu - dla użytkownika kryterium wyboru jest długość, a liczba osi to już kwestia techniczna wynikająca z tej długości - stąd pisząc o liczbie osi, piszesz jednocześnie o długości - zapewne o to chodziło szoferowi.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.