Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wypożyczony do Juventusu Sandro Kulenović zdobył gola w sparingu z rezerwami Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
Wypożyczony do Juventusu Sandro Kulenović zdobył gola w sparingu z rezerwami Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 7 lutego 2018 r. godz. 18:07

Rezerwy: Wygrany sparing z Juventusem

Raffi i Woytek, źródło: Legionisci.com

Druga drużyna Legii Warszawa przebywająca na zgrupowaniu we Włoszech wygrała mecz towarzyski z Juventusem Primavera 3-2. Worek z bramkami otworzył się dopiero w drugiej połowie. Pierwsze trafienie zaliczył Bartosz Gęsior, który dobił strzał Bartosza Rymka. Pięć minut później na 2-0 podwyższył pięknym strzałem z dystansu Amos Shapiro-Thompson.

Kwadrans przed końcem kontaktowego gola dla Juventusu z główki zdobył Sandro Kulenović, a chwilę później wyrównał Gianmaria Zanandrea. Ostatnie słowo należało jednak do legionistów, a konkretnie do Amosa Shapiro-Thompsona, który zdobył bramkę po podaniu Kacpra Wełniaka.

Sparing: Juventus Primavera 2-3 (0-0) Legia II Warszawa
0-1 - 57' Bartosz Gęsior
0-2 - 62' Amos Shapiro-Thompson
1-2 - 75' Sandro Kulenović (głową)
2-2 - 77' Gianmaria Zanandrea
2-3 - 82' Amos Shapiro-Thompson (as. Kacper Wełniak)
Legia II (1. połowa): Łakota - Mydlarz, Najemski, Pietrzyk, Matuszewski - Bondarenko, Aftyka, Bartczak - Orlik (25' Szwed), Olejarka, Góral
Legia II (2. połowa): Ojrzyński - Król, Najemski, Pietrzyk, Grudziński - Szwed, Gęsior, Shapiro-Thompson, Rymek, Kumor - Wełniak

Na zgrupowaniu we Włoszech legioniści zmierzą się jeszcze z trzecioligową drużyną Giana Erminio. Mecz odbędzie się 10 lutego.

Z zespołem rezerw nie trenuje Daniel Chima Chukwu. Nigeryjczyk przebywa w Warszawie - w środę spotkaliśmy go w drodze do klubu:

fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (19)

super samiec, 07.02.2018 18:14:35 - *.internetia.net.pl

szkoda ze nie w drodze z klubu

Cult⚽️Legia, 07.02.2018 18:23:14 - *.34

Amos do jedynki!

ludzik, 07.02.2018 18:25:29 - *.centertel.pl

Chukwu to nawet w rezerwach nie chca?

Roben, 07.02.2018 18:28:26 - *.167.ipv4.supernova.orange.pl

Dawać Amosa do pierwszej drużyny , to będzie odkrycie roku 2018 :-)

Pedro de Varsovia, 07.02.2018 18:46:58 - *.centertel.pl

Czókfu chyba lepiankę malował ;)

Majk, 07.02.2018 18:51:57 - *.210

Widać po jego spodniach że mieszkanie już odmalowane. Tylko pralki jeszcze nie kupił..... Torba też gustowna chyba na kosmetyki do włosów

Cinek, 07.02.2018 18:54:12 - *.dynamic.chello.pl

Chokwu - Edwardo - Niezgoda to bylby atak marzen, ale trener dyletant bedzie wystawial 8 obroncow i Kucharczyka.

Czystek, 07.02.2018 19:11:27 - *.dynamic.mm.pl

Kto to jest ten Amos i skąd do nas przybył, wie ktoś ?

Wola_44, 07.02.2018 19:14:44 - *.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i gitarra....walczyc .....trenowac....przyjdzie pora też na Turyn.....

michciu, 07.02.2018 19:46:17 - *.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sandro będzie wielkim piłkarzem.

FWK, 07.02.2018 19:46:29 - *.play-internet.pl

Bedzie skrot z tego sparingu?

Pio, 07.02.2018 19:48:03 - *.dynamic.chello.pl

Co ten model ma za portki ? Gwiazdorek kur...

Ziom, 07.02.2018 21:40:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

A jak wygląda sytuacja z Kulenovicem? On był wypożyczony czy sprzedany. Kojarze że wypozyczenie na rok ale co dalej?

O, 07.02.2018 22:44:21 - *.access.telenet.be

Disquer marka spodni

Pio , 07.02.2018 22:49:16 - *.access.telenet.be

Nie patrz za spodniami które kosztują powyżej 500e zobacz co potrafi

kowaL, 07.02.2018 23:09:37 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Czukwu, nie pitol, dawaj do mnie, trzeba pokój odmalować na fioletowo!!!!

Cch do ziom, 07.02.2018 23:47:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wypozyczenie z opcja pierwokupu. Wiec wszystko zalezy od Juve.

do pio, 08.02.2018 08:42:01 - *.play-internet.pl

Nie źebym go bronił,ale ktoś z nim podpisał kontrakt na 160 tysięcy miesięcznie,to skoro tyle zarabia to ma sie ubierać na bazarze albo w tesko,ty jakbyś tyle zarabiał to ubierałbyś sie w lumpeksie za 10 zloty?

pnk, 08.02.2018 13:12:21 - *.centertel.pl

Brawo młodzi!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.