Wypożyczony do Juventusu Sandro Kulenović zdobył gola w sparingu z rezerwami Legii - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy: Wygrany sparing z Juventusem

Raffi i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Druga drużyna Legii Warszawa przebywająca na zgrupowaniu we Włoszech wygrała mecz towarzyski z Juventusem Primavera 3-2. Worek z bramkami otworzył się dopiero w drugiej połowie. Pierwsze trafienie zaliczył Bartosz Gęsior, który dobił strzał Bartosza Rymka. Pięć minut później na 2-0 podwyższył pięknym strzałem z dystansu Amos Shapiro-Thompson.

Kwadrans przed końcem kontaktowego gola dla Juventusu z główki zdobył Sandro Kulenović, a chwilę później wyrównał Gianmaria Zanandrea. Ostatnie słowo należało jednak do legionistów, a konkretnie do Amosa Shapiro-Thompsona, który zdobył bramkę po podaniu Kacpra Wełniaka.

Sparing: Juventus Primavera 2-3 (0-0) Legia II Warszawa
0-1 - 57' Bartosz Gęsior
0-2 - 62' Amos Shapiro-Thompson
1-2 - 75' Sandro Kulenović (głową)
2-2 - 77' Gianmaria Zanandrea
2-3 - 82' Amos Shapiro-Thompson (as. Kacper Wełniak)
Legia II (1. połowa): Łakota - Mydlarz, Najemski, Pietrzyk, Matuszewski - Bondarenko, Aftyka, Bartczak - Orlik (25' Szwed), Olejarka, Góral
Legia II (2. połowa): Ojrzyński - Król, Najemski, Pietrzyk, Grudziński - Szwed, Gęsior, Shapiro-Thompson, Rymek, Kumor - Wełniak

Na zgrupowaniu we Włoszech legioniści zmierzą się jeszcze z trzecioligową drużyną Giana Erminio. Mecz odbędzie się 10 lutego.

Z zespołem rezerw nie trenuje Daniel Chima Chukwu. Nigeryjczyk przebywa w Warszawie - w środę spotkaliśmy go w drodze do klubu: