Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Miroslav Radović podczas zgrupowania na Florydzie - fot. Hagi / Legionisci.com
Miroslav Radović podczas zgrupowania na Florydzie - fot. Hagi / Legionisci.com
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 10:38

Radović: Dam drużynie jeszcze wiele radości

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Cieszę się, że znowu mogę trenować z drużyną i być tutaj na konferencji prasowej. Jestem coraz bliżej zespołu, czuję się coraz lepiej. Powiedziałem trenerowi, że jestem do jego dyspozycji. Wszystko idzie w dobrym kierunku, żebym był gotowy do gry już w najbliższym meczu - powiedział na konferencji prasowej Miroslav Radović.

Jednym z wygranych zgrupowania wydaje się być Jarosław Niezgoda. - Jarek rozwija się w dobrym kierunku. Dużo zyskał na pewności siebie, co widać na każdym kroku. Jest bardzo ważnym zawodnikiem tego zespołu. Chwalił go również trener. Myślę, że tylko kwestią czasu jest, kiedy zostanie powołany do reprezentacji Polski. Oczywiście, przed nim dużo pracy, ale na pewno wszystko podążą w dobrym kierunku.

Kapitan odniósł się także do zmiany formacji. - Myślę, że dla dobrego zawodnika zawsze znajdzie się miejsce. Niezależnie od formacji. Mi podoba się nowe ustawienie, ponieważ mamy piłkarzy, aby nim grać - powiedział "Rado". - Wiele osób nie wierzyło w mój powrót. Moja kontuzja wymagała mnóstwa pracy i cierpliwości. Z meczu na meczu będę prezentował się coraz lepiej. Na pewno dam tej drużynie jeszcze wiele radości.

Podstawowym celem dla Legii jest tytuł mistrzowski. - Przewaga nad naszymi rywalami nie jest na tyle duża, aby się czuć komfortowo. W każdym meczu musimy zagrać jak najlepiej. Naszym celem jest obrona mistrzostwa Polski, potem będziemy myśleć o Pucharze Polski. Już od jutra zaczynamy walkę o najwyższe trofea.



Komentarze: (22)

@rek, 08.02.2018 10:41:24 - *.dynamic.chello.pl

Hurrrraaa.... JR właśnie potwierdził na konferencji, iż jutro Rado na 100% zagra, ale nie wiadomo przez ile minut.... No to jutro ciśniemy Zagłębie... Pozdro (L)

abc, 08.02.2018 10:42:50 - *.142

Czy czasem nie ma problemów z ........ wagą? Coś ta sylwetka się zaokrągla.

ja, 08.02.2018 10:44:05 - *.189

A już jutro wieczorem "Niestety przegraliśmy mecz z Zagłębiem. W czasie przerwy między rundami ćwiczyliśmy grę w nowym ustawieniu i dzisiaj nie wszystko funkcjonowało tak jak powinno. Potrzebujemy trochę czasu, aby nasza gra wyglądała tak jak oczekuje tego trener i kibice. Ciężko trenowaliśmy i dzisiaj zabrakło trochę siły w końcówce meczu"

Dickson Chotowski, 08.02.2018 11:12:24 - *.range86-153.btcentralplus.com

NO RADO, NO PARTY !!

CWKSiak, 08.02.2018 11:25:26 - *.play-internet.pl

Zagraj jak za dawnych lat i przywieźcie mistrzostwo!

Rychu, 08.02.2018 12:00:13 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Rado nie żartuj z tym Niezgodą w reprezentacji Polski. Patałach najpierw niech coś pokaże na boisku, a później myśli o reprezentacji.

do abc, 08.02.2018 12:19:13 - *.acn.waw.pl

jakbyś ostanie tyle miesięcy przeleżał i nie trenował też byś taką sylwetkę miał :-)

@Rychu, 08.02.2018 12:21:52 - *.play-internet.pl

Peja to ty???

Stasiu, 08.02.2018 12:47:32 - *.dab.02.net

Do Rychu ;;teraz Niezgoda bedzie mial z kim grac Rado wie jak pilke wystawic a do tego Eduardo go nauczy a grajac 4-3-3 kazda obrona bedzie pilnowala Rado(na jego trik nawet real byl za slaby) i Eduardo

Tomeczek, 08.02.2018 14:34:11 - *.2

niektórzy mówili pinokio i nie chcieli go tu więcej a ja mówię LIDER. cieszę się że wraca. może przeprowadzka do chinoli nauczyła go czegoś, wie że jednak tu jest jego klub. wiem że na każdy mecz da z siebie naksa.

Jozz-men, 08.02.2018 14:58:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zzdrowy Rado=Legia Mistrz.

..., 08.02.2018 16:50:52 - *.play-internet.pl

@Tomeczek i mieli rację, mówił jedno zrobił drugie, można powiedzieć że niczym nie różni się od chórzysty Kaczorowskiego. Szkoda że tu jest. Nie powinno bymiejsca dla takich śm....

krys008, 08.02.2018 18:15:23 - *.82

Kapitanie wracaj, Lagia potrzebuje Ciebie jak powietrza! Zarówno na boisku, jak i w szatni.

mietek, 08.02.2018 19:02:21 - *.internetia.net.pl

@Stasiu: To prawda. Taki zwód podwórkowy, a jednak nabierają się na niego wszyscy :)

Arecki, 08.02.2018 19:17:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rado prowadź ukochany klub do MP i PP 2018.

@rek, 08.02.2018 19:57:11 - *.dynamic.chello.pl

A Tibo cwaniaczek zaczął mecz Atromitos - PAOK na ławeczce... Jest już 69 minuta, a on nadal ławeczka... Buhhhaaa... Jak zaczną go uwierać hemoroidy, to zrozumie co oznaczało być podstawowym graczem w dobrym k(L)lubie ze Środkowej Europy...Pozdro (L)

Gor, 08.02.2018 20:41:46 - *.118

Musisz Rado bo jestes wielki!!!

Tomala , 08.02.2018 20:55:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Rado bijemy kotlety po każdym wygranym meczu.
Co do Niezgody może nie jest wirtuozem ale to brak wychowanków w klubie oznacza zero identyfikacji z klubem reszta gra dla kasy;
Myślę że Rado i Vesovic pokażą charakter przydał by się jeszcze balkanski stoper.

Daszka, 08.02.2018 22:00:46 - *.dynamic.chello.pl

"Stary" dobry Rado. Na dzień dzisiejszy to jest jedyny kreatywny rozgrywający w Legii. Jeżeli ominą go tzw. meczowe kontuzje, to będzie on mózgiem drużyny w całej rundzie wiosennej. A jego rola, jako inicjującego akcje ofensywne będzie nie do przecenienia.
Wniosek jest jeden: trzeba chuchać i dmuchać na jego stan zdrowia i pilnie szukać dodatkowego wzmocnienia...w środku pola. Chyba niewielu kibiców Legii wątpi, że ligowi rzeźnicy takiemu piłkarzowi odpuszczą ?!

Kacper, 08.02.2018 23:03:38 - *.dynamic.chello.pl

Gwizdek sędziego rozpoczyna wielki mecz, MIRO RADOVIC i już 1:0 jest :)

Zlb , 08.02.2018 23:28:09 - *.centertel.pl

A wszystkim tym co cisna z Rado SERDECZNY CH. W. D.... LEGIA MISTRZ!

mama, 09.02.2018 09:17:30 - *.93

do rychu

może się przeniesiesz na forum pudelka, tam cię może ktoś poczyta

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.