Sebastian Szymański i Jarosław Niezgoda cieszą się po pierwszej bramce w Lubinie - fot. Mishka / Legionisci.com

Oceny legionistów za mecz z Zagłębiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Bardzo wysokie noty wystawiliście zawodnikom Legii za piątkowy mecz w Lubinie. Najwyższą uzyskał strzelec dwóch bramek Jarosław Niezgoda - 5,3 w skali 1-6. Jedyną negatywną ocenę otrzymał Michał Pazdan - 2,2. W sumie oceniało 1135 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,8.

Niezgoda 5,3
Remy 4,7
Philipps 4,5
Malarz 4,3
Szymański 4,3
Antolić 4,1
Radović 4,0
Mączyński 4,0
Eduardo 3,8
Hamalainen 3,4
Hlousek 3,1
Jędrzejczyk 3,0
Kucharczyk 3,0
Pazdan 2,2

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (30)

Za nisko - 12.02.2018 08:44:11, *.96

Philipps za nisko :)

jacek345 - 12.02.2018 09:02:12, *.82

rado bohaterem za jedno dotkniecie pilki?

kibic emeryt - 12.02.2018 09:23:37, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niezgoda z taką oceną po raz pierwszy i to słusznie .Z reguły dostawał najniższe noty nawet wtedy kiedy zdobywał bramni .Powiem że kompletnie mnie i nie tylko mnie zaskoczył .Jednak z oceną trzeba się wstrzymać zobaczymy co będzie dalej . Jak zagra kilka takich meczów uznam że kompletnie się pomyliłem z jego oceną bo dalej twierdze że to grajek nie na Legię .Malarz jak zwykle : niepewny chwyt ,uwiązany na linii a najlepszą obroną popisał się naprawiając swój katastrofalny błąd .Przyznać trzeba że mimo wieku imponuje refleksem i grą na linii.

Kamil - 12.02.2018 09:26:41, *.244

Malarz Mistrzostwo Świata:) Kucharczyk do Siedlec.

Łysy - 12.02.2018 09:31:21, *.dynamic.gprs.plus.pl

Jeśli Philipps ma notę 4,5 to czemu jest na szóstej pozycji, a nie na trzeciej?

ja - 12.02.2018 09:34:59, *.internetdsl.tpnet.pl

no wg mnie najlepsze zawody rozegrał Malarz a nie Niezgoda, gdyby nie Arek to na nic gole Jarka

warszawiak42 - 12.02.2018 09:36:31, *.dynamic.chello.pl

Nie no koledzy................bądźmy obiektywni. Po pierwsze, asysta i wywalczenie karnego - a więc Eduardo powinien dostać też 4,3 Jeżeli chodzi o Pazdana to będę go bronił. Każdy patrzy że dwie bramki są "jego" a nie widzimy że Jędzę przy pierwszej zakręcili jak dziecko, a karny na 2-2 to zły los. Przecież tyle odbiorów i blokad miał Pazdanek przez cały mecz że mu daję 3,0 - tyle co Jędzy. No i Rado - za samo to że w ostatniej sekundzie podchodzi do karnego i strzela to też przynajmniej 4,3. Doceńmy go!

do ja - 12.02.2018 09:46:58, *.78

A gdyby nie gole Jarka to na nic interwencje Malarza:)

Mike - 12.02.2018 10:09:08, *.netfala.pl

A jak Malarz wprowadzał piłkę dwa lub trzy razy w aut to chyba mu punktów nie dodaje... chyba,że nie ten mecz oglądałeś...

Gizior - 12.02.2018 10:28:29, *.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Antolic za nisko

mietek - 12.02.2018 10:38:10, *.emea.ibm.com

@jacek345: A gdyby strzelił karnego tak jak w Szczecinie, to wtedy byś się domagał, żeby miał najniższe oceny w zespole, pomimo ledwie 5 minut na boisku.

@Łysy: Trochę się boję, że Philipps może mieć lekko pod górkę z naszymi sędziami, którzy nie rozumieją, że można praktycznie za każdym razem odbierać piłkę czysto. Już w Lubinie mu kilka fauli z kapelusza odgwizdali. Może czas tych wszystkich Złotków, Stefańskich, Frankowskich i innych wysłać na praktyki na Wyspy Brytyjskie, niech zobaczą męską grę i przestaną gwizdać byle co.

ludzik - 12.02.2018 10:48:31, *.centertel.pl

Po pierwsze to oceny sa za ten konkretny mecz a nie za cały staz zawodnika w Legii.
Po drugie Jedza do rezerw bo nic gosciu nie pokazuj. Niech siedzi z Kucharczykiem i Kopczynskim sobie kawaly opowiadają.

Do kibica emeryta - 12.02.2018 10:56:28, *.centertel.pl

Nie rozumiem co Ci nie pasuje w Malarzu,bo dzięki niemu wynik meczu mógł być niekorzystny dla Legii on dużo akcji wybronił.Malarz broni jak trzeba i jest to jeden z lepszych bramkarzy ekstraklasy,widocznie emeryt z Ciebie taki który potrzebuje okularów haha ogólnie grali w miarę dobrze tylko te głupie straty ale może potrzebują jeszcze czasu na zgranie z nowymi zawodnikami

MT - 12.02.2018 11:32:37, *.dynamic.telkab.pl

Malarz jest jednym z lepszych bramkarzy w naszej lidze!
Ma problem z wyprowadzaniem piłki , słabo łapie,raczej piąstkuje ale wybronił nam wiele meczów !!!! Mimo wieku ma wsoaniały refleks ! Nie rozumiem tych,którzy marudzą na jego postawę !
Co do ocen to Antolić za nisko,był b.dobry! Phillips świetny - jeśli się nie "zepsuje" w naszej lidze to bedzie z niego duża radość !!! Eduardo - duży znak zapytania ....czy nie za delikatny na ligowych drwali? Ocena Rado to chyba z sympatii !!!

michallus99 - 12.02.2018 11:33:05, *.adsl.inetia.pl

nie no, nie mogę, nie krytykuję generalnie Malarza, ale: obronił raz w fantastycznym stylu, poza tym mecz w miarę ok, ale spory udział przy pierwszym golu, wytłumaczcie mi gdzie wyszedł Malarz i po co? gdyby stał tam gdzie stał to by to obronił, tak Mares wyprzedził Pazdana i kopnął tam gdzie Malarza nie było, bo niewiadomo po co zdecydował się wyjść z bramki

http://ekstraklasa.tv/bramki/zaglebie-legia-1-1-alez-poczatek-drugiej-polowy-mares-uprzedzil-pazdana-i-1-1/82b1m8

Tomek Mokotów - 12.02.2018 12:07:47, *.dynamic.chello.pl

Po takiej grze takie oceny jakby wygrali co najmniej paroma bramkami a nie szczęśliwie...

Legia oddała mało strzałów, gubiła się w obronie a gdyby nie Niezgoda...

Jakby oceniali sami gimnazjaliści co to piszczą z zachwytu nad jednym dobrym zagraniem...

Dla przykładu Szymański, aż 1 dobra akcja, poza tym gubił się w dryblingach, nie miał wysokiej skuteczności podań, że nie wspomnę o braku pressingu. I za co ta 4, za.1 dobre dośrodkowanie z rzutu różnego, naprawdę? Jak infantylnie :-)

do jacek 345 - 12.02.2018 12:54:02, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

chłopie, te jedno dotknięcie czasem jest najważniejsze!!! Pamiętasz Vrdoljaka i jego 2 karne przestrzelone w jednym meczu??? Wystarczyłby 1 strzelony i Legia przeszłaby dalej w LM (nawet walkower by nam nie zagroził bo bramek nastrzelaliśmy dużo). !!!

Mariano - 12.02.2018 13:26:24, *.162

Ogólnie najbardziej boli jednak gra z tyłu. Widać, że wyniki w sparingach to nie przypadek. Jędza tragedia, Hlousek słabo, Pazdan błedy. Remy dobrze ale pod koniec też miał babola. Muszą się zgrywać szybko w nowym ustawieniu bo jest słabo.

mietek - 12.02.2018 13:51:04, *.emea.ibm.com

@ @rek: Wiem, że gdzieś tu krążysz bracie :) Przed chwilą wpadł mi w oko wywiad z Olkowskim, w którym mówi on, że transfer do Legii nie doszedł do skutku... z winy Legii, bo się za bardzo ociągaliśmy. A on chciał już przyjść w okresie przygotowawczym. Haha, niezłe ma poczucie humoru.

Świstak666 - 12.02.2018 14:30:55, *.dynamic.chello.pl

Malarz zdecydowanie za wysoko. Odbija piłki przed siebie! Nie potrafi łapać! Gra nogami gorzej niż Mariusz Pawełek! Nieźle gra jedynie na linii, a jak dla mnie to zdecydowanie za mało jak na nasz klub.

@rek do mietek - 12.02.2018 14:31:04, *.dynamic.chello.pl

Jestem, jestem bracie...:))
Zaganiany jestem między Ł3 a domem... Powrócił temat O.Culibalego na PO... Wysłannicy (L)egii byli w ten weekend w Atenach... Trzymajmy kciuki... Pozdro (L)

krys008 - 12.02.2018 17:55:03, *.82

Chciałoby się częściej oglądać takie obrazki jak to zdjęcie powyżej. Szymański asysta, bramka Niezgoda, akcja bramkowa dwóch młodych, utalentowanych Polaków w koszulkach z L-ką, w zwycięskim meczu!

mietek - 12.02.2018 18:20:49, *.internetia.net.pl

@ @rek: No, no, ładnie :) To chyba wtedy Krzysiek Mączyński powędruje na ławkę.

@rek do mietek - 12.02.2018 21:49:19, *.dynamic.chello.pl

No nie koniecznie... Mąka zostanie na swej pozycji... Wszak idzie Mundial... Wczoraj RJ wyznał, iż zamierza Vesovica ustawić na PP, dlatego potrzebuje mocnego i klasowego PO... Jędza będzie chyba już pomału przymierzany na LO (vide: gra w reprze na tej pozycji...) Do tego ważą się nadal losy zakupu B.Iloskiego i A.Thompsona (oni po zakupie pójdą wpierw na ogranie do rezerw...) Ponadto od kilku dni "mocno" wypłynęło nazwisko Chorwata - Marko Pervana (środkowy pomocnik ofensywny, prawonożny)... Temat mocno okryty tajemnicą... Tak więc w transferach do (L)egii coś się jeszcze może zdarzyć... Pozdro (L)

Hugon - 12.02.2018 22:08:08, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Kto dał drewniakowi 3.

Mat - 12.02.2018 23:10:56, *.dynamic.chello.pl

rozumiem że Rado wrócił po długiej przerwie o strzelił karnego ale ocena trochę za wysoka... Np Eduardo miał asystę, wywalczył karnego i nota 3.8.

mietek - 13.02.2018 07:41:11, *.emea.ibm.com

@ @rek: Wiesz, brachu. To chyba wszystko będzie zależało od ustawienia. Jeśli zostaniemy z 4-3-3, ale z "nowym" ofensywnym pomocnikiem, to na chwilę obecną Mąka wydaje się być słabszy niż Philipps i Antolić. RJ natomiast sam przyznał, że 3-5-2 nie będzie ryzykował w lidze. A i wtedy bardziej prawdopodobne mi się wydaje trzymanie w składzie wahadłowych w postaci Jędzy lub Vesovicia, a po drugiej stronie Hlouska. Aż tak dużo meczów nie mamy do rozegrania w tym roku, więc nie wydaje mi się, by trener jakoś przesadnie rotował składem. Chyba, że jego plan jest taki, by jak najszybciej odjechać konkurencji w lidze, a potem testować nowe zestawienie i formacje.

A z innej beczki. Jak co tydzień - Prijo i brameczka :) Oby Grekom się go udało konkretnie sprzedać latem, bo wtedy i nam to sprawi sporo radości.A przy okazji może w świat pójdzie sygnał, że piłkarze (L)egii też potrafią się przebić do silnej ligi.

kibic emeryt - 13.02.2018 07:56:45, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do gościa z 10.56 Kolego na stadionie Legii pojawiam się od ponad 40 lat i to praktycznie na każdym meczu a Legia to druga połówka mojego życia .Oczywiście nie jestem wielkim znawcą piłki ale jak i wielu kibiców uważam że Malarz to najgorszy bramkarz jakiego oglądałem na Legii ( a było ich wielu i to klasowych ) .Malarz nigdy wielkiej kariery piłkarskiej nie zrobił bo po prostu jest słabym bramkarzem .Oczywiście na linii gra dobrze ,dysponuje też dobrym refleksem .Natomiast bardzo słabo gra na przedpolu ,ma niepewny chwyt ,zamiast łapać dziwnie piąstkuje piłkę o grze nogami nie ma co mówić bo wygląda to katastrofalnie .W każdym meczu zdarzają mu się bardzo poważne błędy i gdyby grał w innym zespole liczba straconych bramek z jego winy byłaby dużo większa .Ja się niczego nie czepiam tylko stwierdzam fakty które widzę oglądając go na stadionie i tyle .Twoja polemika jest nie na miejscu ,bo my kibice Legii powinniśmy się na wzajem szanować a nie bezsensownie szydzić jeden z drugiego .Ze sportowym pozdrowieniem .

@rek do mietek - 13.02.2018 09:15:47, *.dynamic.chello.pl

Bracie, w uzupełnieniu: Prijo asysta i brameczka...:)))
A sygnał w świat już poszedł, iż w (L)egii można odbudować swoją karierę i poprawić swoje CV... Dobrą robotę wykonują/wykonali tam VOO, Prijo i Moulin... I coś musi być na rzeczy, skoro agenci w lidze greckiej zwracają oczy na Warszawę... Okazuje się bowiem, jak podają wczorajsze greckie media, iż oprócz O.Coulibalego w grę wchodzi także lewonożny środkowy pomocnik Robin Lod (Finn, 24 lata...) Polityka (L)egii jest klarowna - już zimą wzmacniamy zespół w kontekście europejskich pucharów... Oby to wszystko wypaliło... Pozdro (L)

mietek - 13.02.2018 10:38:36, *.emea.ibm.com

@ @rek: No, z tym VOO i Moulinem to bym się jeszcze wstrzymał. Jednak w Olympiakosie nie zaczynają ustalania składu od Vadisa, on sam też nie ma aż takdobrych statystyk jak u nas. A ostatnio więcej emocji budził fragment, na którym podczas meczu derbowego nadepnął na plecy rywalowi z AEK. Niemniej jednak gra w miarę regularnie i to jest na pewno do zaliczenia na plus.

Thibault też jeszcze nie zadebiutował w PAOKu. Ale wszystko przed nim. Wcale się nie zdziwię, jak sobie poradzi w Grecji i znowu ukąsi po akcji z Prijo (jak z Realem) :)

Na pewno reputację poprawiło nam trio Prijo/Niko/Bereś. Może do nich dołączą omawiani przez nas dwaj pomocnicy. I oby z czasem wyglądało to okazalej, bo póki co "eksportujemy" głównie rezerwowych.