Mariusz Lewandowski - fot. Mishka / Legionisci.com

Lewandowski: Legia była bardzo skuteczna

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mariusz Lewandowski (trener Zagłębia): Pierwsza połowa w naszym wykonaniu, a szczególnie początkowe 20 minut było bardzo nerwowe. Nie wiem dlaczego zawodnicy wyszli na boisko tak zdenerwowani. Legia to wykorzystała, grała lepiej w środku pola, defensywni pomocnicy łatwo rozgrywali akcje i mieli przewagę.
W drugiej połowie Zagłębie wyglądało lepiej, strzeliliśmy gola, a powinniśmy zdobyć bramkę na 2-1. To się nie udało, a mogło zmienić oblicze spotkania. Jak się nie wykorzystuje sytuacji, to robi to rywal. Legia była dziś bardzo skuteczna. To był ciekawy mecz. Błąd, jaki przydarzył nam się w ostatnich sekundach, nie powinien mieć miejsca. To nauka na przyszłość, że trzeba grać bardziej prosto.