Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Mariusz Lewandowski - fot. Mishka / Legionisci.com
Mariusz Lewandowski - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 23:07

Lewandowski: Legia była bardzo skuteczna

Mishka, źródło: Legionisci.com

Mariusz Lewandowski (trener Zagłębia): Pierwsza połowa w naszym wykonaniu, a szczególnie początkowe 20 minut było bardzo nerwowe. Nie wiem dlaczego zawodnicy wyszli na boisko tak zdenerwowani. Legia to wykorzystała, grała lepiej w środku pola, defensywni pomocnicy łatwo rozgrywali akcje i mieli przewagę.
W drugiej połowie Zagłębie wyglądało lepiej, strzeliliśmy gola, a powinniśmy zdobyć bramkę na 2-1. To się nie udało, a mogło zmienić oblicze spotkania. Jak się nie wykorzystuje sytuacji, to robi to rywal. Legia była dziś bardzo skuteczna. To był ciekawy mecz. Błąd, jaki przydarzył nam się w ostatnich sekundach, nie powinien mieć miejsca. To nauka na przyszłość, że trzeba grać bardziej prosto.



Komentarze: (18)

wwwojtecky (L), 09.02.2018 23:10:58 - *.netfala.pl

Specyficzną dietę wrzucił Rumiany

Joban, 09.02.2018 23:23:39 - *.play-internet.pl

Ale sie spasl!

swk, 09.02.2018 23:25:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ale sie zapasł je....niutki :D

szl, 09.02.2018 23:41:06 - *.dynamic.chello.pl

Może i się spasł jak to niektórzy piszą ale przynajmniej nie opowiada głupot i nie szuka dziury w całym jak to niektórzy mają w zwyczaju

Cult⚽️Legia, 09.02.2018 23:47:54 - *.96

Tłusty I rumiany ale dobry trener miedziany!

[L], 10.02.2018 00:01:40 - *.elartnet.pl

Spoko gość, nie ściemnia jak np. trener Probierz.

rob, 10.02.2018 00:26:25 - *.dynamic.chello.pl

Całą piłkarską karierę był na diecie to teraz musi ponadrabiać chłopina. Niech mu idzie na zdrowie ;-)

L, 10.02.2018 01:08:37 - *.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Fajny piłkarz i widac ze jako trener tez sobie poradzi;)

(L)egia, 10.02.2018 02:31:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

O jaki tłuściutki pączuś się z niego zrobił.

sledziu, 10.02.2018 07:39:38 - *.dynamic.chello.pl

Szacun trenerze. Jeszcze większy dla b. dobrego piłkarza. Z pokolenia nie szukających dziury w dupie tylko mówiący jak jest.....

gazza, 10.02.2018 08:16:41 - *.adsl.inetia.pl

To trener czy kucharz Zagłębia ??? hahahaha

Kristow, 10.02.2018 08:19:11 - *.play-internet.pl

Powodzenia Lewy w dalszej pracy.

mietek, 10.02.2018 08:40:12 - *.internetia.net.pl

@[L]: Fakt. Probierz po takim meczu to by chyba na konferencji zjadł mikrofon :))

A Lewandowski widać, że lata spędził w poważniejszej lidze od naszej. Bo nie szuka na siłę wymówek z kosmosu, tylko obiektywnie ocenia mecz.

Scypion Afrykański, 10.02.2018 09:24:10 - *.warszawa.vectranet.pl

Dlaczego on jest taki czerwienny? Wali w gaźnik codziennie?

historyk, 10.02.2018 09:34:50 - *.centertel.pl

Szacun, Rumiany! Chłodna ocena meczu, bez zbędnej napinki.
Pamiętamy bramę z Portugalią. Pamiętamy paradowanie z polską flagą po zdobyciu pucharu UEFA. Jeszcze raz, piękne dzięki! Pączysiu Ty rumikany! Rośnij duży, okrąglutki ;)

LOL, 10.02.2018 10:03:36 - *.cust.tele2.se

kurde myslalem że to Czerczesov

Myślący inaczej , 10.02.2018 12:20:00 - *.centertel.pl

Tak buduje się szacunek nie tylko wśród kibiców swojej drużyny. Fakt Probierz może się od niego uczyć. Powodzenia trenerze!

Sina, 10.02.2018 23:55:07 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Szscun

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.