Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 23:01

Jozak: Moi piłkarze pokazali charakter

Mishka, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): Myślę, że nawet bez moich słów komentarza i tej konferencji macie wystarczająco dużo materiału na następne 5 dni. Jestem bardzo zadowolony z trzech punktów i nawet gdybyśmy wygrali dziś 10-0, byłbym mniej zadowolony niż teraz.



Na zgrupowaniu poświęciliśmy wiele czasu przygotowaniom fizycznym i taktycznym, ale także aspektom psychologicznym. Czasem kiedy ktoś chce cię posadzić, a ty się podnosisz, a potem znów i znów, to według mnie jest charakter i osobowość. Moi zawodnicy dzisiaj to pokazali.

Ważne jest także, że niektórzy wystąpili dziś po raz pierwszy, chciałbym podkreślić, że zagrali dobrze. Remy pokazał się z bardzo dobrej strony, Antolić pokazał na boisku mądrość i inteligencję, Philipps dobrze poruszał się na boisku. Radović wszedł na ostatnie 5 minut i wzbudził emocje, także wśród kibiców Zagłębia, bo jest w Polsce swego rodzaju legendą. Jestem zadowolony również z występów innych piłkarzy - jestem zadowolony z występu Mączyńskiego, Pazdan momentami reagował dobrze, Arek również, no i Jarek Niezgoda, który pomału staje się bardzo dobrym zawodnikiem.

Szymański został uderzony. Myślę, że jego uraz nie jest poważny, ale nie chcieliśmy ryzykować i zszedł z boiska. Jestem zadowolony z jego występu, mimo młodego wieku pokazał mądrość na boisku. Myślę, że niebawem wróci do gry.



Komentarze: (42)

Dżendżejczyk , 09.02.2018 23:06:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dzięki Miro!
Kupon mi wszedł dzięki tobie ;)

cv, 09.02.2018 23:07:43 - *.dynamic.chello.pl

Szczególnie Pażdzioch pokazał charakter...

Lech, 09.02.2018 23:08:59 - *.pppoe.wtnet.de

Maciemistrza

Rado, 09.02.2018 23:10:25 - *.play-internet.pl

A ja jestem zadowolony ze wszystkiego. Złotek...!!!

matus007, 09.02.2018 23:12:18 - *.play-internet.pl

Edurado stary lis widać technikę nikt przypadkiem nie gra w Arsenalu

Hugon, 09.02.2018 23:16:46 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Panie Jozak poco wszedł Kucharczyk.

1909, 09.02.2018 23:22:18 - *.promax.media.pl

bez eufori mogło skacyc się remisem i co w tedy?

(L) , 09.02.2018 23:25:47 - *.play-internet.pl

Myślę że Philips będzie dużym wzmocnieniem, remy fajny mecz, antolic też także nowi na plus. Bardzo dobry mecz mąki, Edek potrzebuje czasu, ale wykorzystał doświadczenie no i przede wszystkim brawo Jarek, fajne bramki, żadna z przypadku także oby tak dalej

Do hugon, 09.02.2018 23:26:34 - *.play-internet.pl

Tobie zawsze coś nie pasuje?

stasiu, 09.02.2018 23:26:58 - *.dab.02.net

Do hugon a bo ma wiecej bramek w Legii bez Rado niz cala pozostala kadra zespolu razem wzieta

@rek, 09.02.2018 23:27:24 - *.dynamic.chello.pl

Brawo Panie Trenerze... Widać pański styl... Widać nową jakość... Aż się chce śpiewać: Hej (L)egio, gramy do końca...:)))

Pański środek (Antolić-Philips-Kopczyński) podpisał dzisiaj pismo zwalniające Kopczyńskiego (sorry Kopa, taki mamy klimat...) Środek to chyba niedługo będzie Dąbrowski-Remy... Aż strach pomyśleć co będzie, jak do zdrowia wróci Vesović i na PO zamieni Jędzę... No i miłe słowo o Eduardo: tak go hejtowano, że niby szklany Edi, że niby emeryt odcinający kupony, a tymczasem 2 asysty... I powiem wam, iż z czasem będzie on jeszcze lepszy...:)))

Zaraz mi wielu ponownie zarzuci hurra optymizm, ale mam to gdzieś, bowiem od samego początku pisałem, iż ufam RJ i jego pomysłom... I na koniec powiem jeszcze jedno: po raz pierwszy od kilku lat z wielką przyjemnością czekam do kolejnego meczu... Pozdro (L)

Arbiter, 09.02.2018 23:28:41 - *.play-internet.pl

Powiem szczerze, pomijając karnego przeciwko nam ale bardzo słaby mecz zlotka, faule których nie było, ewidentnych nie gwizdal, kartki z d...

JOZAK !!!!, 09.02.2018 23:30:01 - *.internetia.net.pl

JOZAK - ŚRODKOWY POMOCNIK - TYPOWY ROZGRYWAJĄCY I JESZCZE JEDEN NAPASTNIK BO PRZYJDĄ KARTKI , KONTUZJE I BĘDZIEMY OBROŃCAMI GRALI W ATAKU .

terefere, 09.02.2018 23:31:15 - *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

dopiero teraz widać jakie słabe mamy boki obrony!

:D, 09.02.2018 23:37:02 - *.play-internet.pl

Chcieli nas okrasc z 3 punktow!!!! Ale wszystko dobre co sie dobrze konczy! NASZA LEGIA NAJLEPSZA W POLSCE JEST!!! MOJ DZIADEK DAL MI PSA PUSZEK OKRUSZEK... KLEBUSZEK. :D POZDRO MORDECZKI!!!!

Cult⚽️Legia, 09.02.2018 23:44:53 - *.96

Pazdan I Jédza!out!from!Leegiiaa!

WM, 09.02.2018 23:48:21 - *.dynamic.chello.pl

Zgoda - ręka ewidentna, niestety ale Miichał odstaje od zespołu - od dłuższego czasu coś się z nim złego dzieje (dziś na sumieniu 2 bramki). Ale var w tej sytuacji - w mojej ocenie to błąd - facet z Zagłębia po ręce strzelał na bramkę (to chyba jest przywilej korzyści), jeśli nie strzelił to trudno - w przeciwnym razie można stzrelać aż do skutku;.. Sędzia (z)łotek dno, jak zwykle... Generalnie ludzie z ligi francuskiej czy chorwackiej prezentują jednak dobry poziom. Taka wygrana może mieć jednak znakomite działanie integrujące zespół. Nie wierzyłem że Jarek Niezgoda może tak dobrze zagrać, zwracam szacunek! Przepraszam za ewentualne błędy, ale się najeb,,,m... Miłego wieczoru i weekendu dla wszystkich, szacuneczek!!!

Darek , 09.02.2018 23:59:54 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Zwyciestwo na farcie.Budzet najwiekszy w lidze a gramy na takim samym poziomie jak pozostale druzyny w naszej lidze.Fajnie ze wygralismy ale mielismy wiecej szczescia niz rozumu.

Raf, 10.02.2018 00:05:46 - *.dynamic.mm.pl

Jeszcze jeden pozytyw super piątku - rośnie nam na nowy sezon mega skrzydłowy - Turbo Michalak!!!

CarlosGdnsk, 10.02.2018 00:06:44 - *.dynamic.chello.pl

Pazdan Jędza rezerwa

@Darek, 10.02.2018 00:43:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba zapomniałeś , że dziś graliśmy jeszcze ze Złotkiem :)

Martin, 10.02.2018 00:51:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja bym Remiego ustawiał jako defensywnego pomocnika, w środku miażdżył by rywali jak Jodłowiec za najlepszych czasów.

Arek, 10.02.2018 00:55:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@1909, powiem Ci więcej, to mogło się skończyć nawet porażką, także ten, no wiesz ja tam się cieszę. W jednym masz rację, bez euforii. @rek, chyba jednak wolę Twój hurra optymizm niż hurra pesymizm nie dorobionych ludzi wyzywających wszystko i wszystkich, narzekających na wszystkich i wszystko, tych wieszczących ogólną katastrofę, do porzygania.

kokxik, 10.02.2018 01:00:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pazdanie... nie idź tą drogą.

chi, 10.02.2018 02:13:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

@Raf
No, poszedł z akcją jak dzik w żołędzie. Obrońca ruszał się tak ze dwa razy wolniej.

BEZCZELNY, 10.02.2018 04:15:25 - *.play-internet.pl

Do @rek
"Pański środek (Antolić-Philips-Kopczyński) podpisał dzisiaj pismo zwalniające Kopczyńskiego (sorry Kopa, taki mamy klimat...)"
No, no. Nie spodziewałem się po Kopczyńskim aż takiej samokrytyki. Eh, żeby tak każdy słaby potrafił się wyeliminować.

CWKSiak, 10.02.2018 07:57:49 - *.icpnet.pl

"Pazdan momentami reagował dobrze"?
Obie bramki zagłębia idą na jego konto, ponadto Jędrzejczyk i Hlousek w obecnej formie to niestety rezerwy...
Bardzo słabo wyglądamy w obronie

Miroslav, 10.02.2018 08:31:51 - *.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zwycięzców się nie sądzi! Nawet gdyby wygrali 10:0 to( hejterzy z posen ) paru baranów się wymądży: Pazdan out itp. Ci co plują na nasz klub mówię OUT!!! Drogi Adminie blokuj tych pajaców!!

mietek, 10.02.2018 08:38:03 - *.internetia.net.pl

@CWKSiak: Widać zaczynamy iść w stronę filozoifii Alexa Fergusona, o której niedawno pisałem. Czyli - nieważne, ile rywal strzeli goli, jeśli my strzelimy co najmniej jednego więcej.

Jeszcze w środku tygodnia było tutaj tyle płaczu, że nie mamy rozgrywającego ani napastnika. A tymczasem Legia strzeliła 3 bramki. Ile razy się to zdarzyło jesienią? Zaledwie trzy razy - z Niecieczą i Piastem na Ł3 oraz w Szczecinie (choć tam był samobój, więc tak nie do końca nasza bramka).

Trzy razy po trzy gole i to przeciwko ligowym cieniasom. Teraz jedziemy do Lubina, gdzie Zagłębie jest zawsze groźne, strzelamy trzy bramki, a niektórym i tak źle i muszą na siłę szukać drugiej dziury w d*pie.

tomiacab, 10.02.2018 08:42:02 - *.94

Nie wymienił Eduardo, który nie zagrał może spektakularnie dla oka ale zaliczył asystę pyzy drugim golu Jarka i był faulowany przy trzecim. Bądź co bądź odegrał bardzo ważna rolę. Za to wymienił Pazdana który dał ciała przy obu bramkach. Na jesieni straciliśmy przez niego dużo bramek, na wiosnę już dwie. Łysy jak masz tak grać to wypier....aj z Legii, nic na siłę jak widać. Przy sytuacji z karnym wszyscy skupili się na kontakcie piłki z ręką ale nikt w studio nie zwrócił uwagi na to że Pazdan faulował. Bezmyślnie położył rękę na ramieniu przeciwnika przy wyskoku i nawet jeśli taka ręka nie powinna być odgwizdana, to i tak karnego łysy zrobił. Swoją drogą ciekaw jestem za co złoty ślepy kret podyktował wapno? Za faul czy za rękę? Tak czy inaczej sędziowanie poniżej jakiekolwiek krytyki.

JacekL72, 10.02.2018 09:21:36 - *.play-internet.pl

Kazdy kto krytykuje Pazdana przy pierwszym golu niech sobie obejzy skrot meczu i zobaczy co Jedza zrobil przy dosrodkowaniu. Nie probowal blokowac dosrodkowania w zaden sposob. Mysle ze Jedze "popsula" niestety kasa i chlopak zjezdza w dol. Obym sie mylil. J

tekken (L), 10.02.2018 09:23:43 - *.dynamic.chello.pl

Widać,że wzmocnienia na plus.
Najsłabsi Hlousek i Pazdan, ale ten napadzior Zagłębia widać, że jest dobry.
Najbardziej na plus z transferów zaskakuje Phillips - jak tak będzie grał to trzeba będzie walczyć o jego utrzymanie za pół roku.
Najlepsi- Niezgoda, Eduardo.

Do1909, 10.02.2018 09:31:05 - *.8.220.58

Byłby remiss

Zajmon Szczecin , 10.02.2018 10:10:42 - *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chłopcy pokazali jaja i zrobili swoje wbrew sędziemu dziadowi co nie widział karnego na Kasprze i faulu na Sebie! a w drugiej połowie to już ewidentnie pomagał Zaglebiu.
Słaby mecz Pazdana

AAA, 10.02.2018 10:38:01 - *.dynamic.chello.pl

Trenerze Wielkie podziękowania że wreszcie zagraliśmy ofensywnie i w 11 bo ogony dograł Fatalczyk.
Michałek pakuj mandżur Nierobie.

grzesiek, 10.02.2018 10:38:09 - *.centertel.pl

GREAT COACH ! I WISH YOU THE BEST JOZAK !

Przemass ( L ) , 10.02.2018 10:56:30 - *.play-internet.pl

Wszystko super, martwią jedynie boki obrony. Przy akcjach lewa stroną Hlouszek zostaje sam i ma kłopot z szybkością. Z prawej Jędza chyba się obraził że władze modlą się o to kiedy odejdzie i przestaje grać. Wolno , niedokładnie, bez krycia, w ataku nieporadnie.

Bubu, 10.02.2018 11:02:02 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Do rek .Inne zdanie nie oznacza krytyki.Poczekajmy kilka kolejek i zobaczymy czy uzupełnienie składu bo nie wzmocnienia przyniosą efekt . Na razie pierwsze koty za płoty .Zwycięstwo na lekkim farcie .No ale szczęście sprzyja lepszym.

mietek, 10.02.2018 12:56:53 - *.internetia.net.pl

@Zajmon Szczecin: Ktoś tu widzę nieźle odlatuje. Jeżeli w tamtej sytuacji Hama nawet i był faulowany, to jaki karny, skoro ich starcie miało miejsce jakieś dwa metry przed polem karnym?

olew, 10.02.2018 13:21:33 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Trochę fartu warto mieć nawet jak sie jest najlepszym. Niezgoda rośnie na NAPADZIORA ! a Pazdan na jakąś terapię....

romano, 11.02.2018 08:54:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

to jest poziom naszej ligi Eduardo prawie chodząc po boisku wywalcza rzut karny a przy okazji w takiej sytuacji widać jego technikę i wyczucie w polu karnym w końcu przypadkowo do Arsenalu się nie trafia

Legionista, 11.02.2018 10:56:12 - *.dynamic.mm.pl

Wygraliśmy cudem. Ileż to już razy ta pokraka Pizdan zawalała nam mecze. Ileż razy jeszcze?! Rzeźniczak pod koniec pobytu w Legii też zawalał wszystko. Pizdan idzie w ślady tamtego patałacha. Wypad z Legii. Jak najszybciej!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.