William Remy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiuty Remy`ego, Antolicia, Eduardo i Philippsa w Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czterech piłkarzy zadebiutowało w oficjalnym meczu Legii. William Remy, Chris Philipps, Domagoj Antolić oraz Eduardo da Silva to gracze, którzy zostali pozyskani przez klub w przerwie zimowej. Pierwsi trzej wyszli w podstawowym składzie w spotkaniu z Zagłębiem Lubin, zaś doświadczony napastnik wyszedł na murawę od początku drugiej połowy.

Na szczególne słowa uznania zasługuje Remy . 26-letni Francuz prezentował się bardzo dobrze w defensywie. Z kolei Eduardo zaliczył asystę przy drugiej bramce Jarosława Niezgody oraz wywalczył rzut karny, który wykorzystał Miroslav Radović. W środku pola bardzo dobrze spisywali się Antolić i Philipps. Reprezentant Luksemburga był cichym bohaterem spotkania - zanotował wiele odbiorów piłki i oddał jeden ładny strzał na bramkę rywali.

- Remy pokazał się z bardzo dobrej strony, Antolić pokazał na boisku mądrość i inteligencję, Philipps dobrze poruszał się na boisku - ocenił krótko postawę debiutantów Romeo Jozak.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.