Michał Kucharczyk - fot. Hagi / Legionisci.com

200. ligowy mecz Kucharczyka w Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Michał Kucharczyk zanotował swój dwusetny mecz w Ekstraklasie. "Kuchy" wszedł na boisko w 73. minucie spotkania z Cracovią, zmieniając Sebastiana Szymańskiego. 26-letni zawodnik pierwszy raz wystąpił w lidze w sierpniu 2010 roku, kiedy to legioniści ulegli GKS-owi Bełchatów. Od tego czasu zdobył 40 bramek w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Ponadto Michał Kucharczyk czterokrotnie świętował mistrzostwo Polski z Legią Warszawa.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (37)

AAA - 25.02.2018 07:49:33, *.dynamic.chello.pl

Do Puszczy Białowieskiej z Nim.

L - 25.02.2018 07:50:22, *.78.threembb.co.uk

No comment.

Kulawy - 25.02.2018 08:16:37, *.static.ip.netia.com.pl

I tu pokazujemy jak ekstraklasa i Legia jest słaba ze taka miernota rozegrala 200 meczy. Kucgarczyk nie powinien nigdy wiecej nie zagrac, Maczynski jest bez formy no i ten Niezgoda ludzie orosze Was ogarnijcie sie to nie jest napastnik na miare Legii. Nie ma techniki i przegladu pola poprostu nie mysli w meczu, Hlousek i Pazdan bez formy jak zwykle Michał kiksy.

Ja - 25.02.2018 08:32:15, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Nigdy nie hejtuję ukochanej drużyny i zawodników ale prawda jest taka że Michał Kucharczyk jest totalnie bez formy z drugiej strony to nie jego wina że trener wystawia go do gry.

FWK - 25.02.2018 08:33:41, *.play-internet.pl

Brawo Kuchy!

Ja85 - 25.02.2018 09:04:46, *.play-internet.pl

Kuchy dzięki za te wszystkie lata i wierność barwom. Nie słuchaj tych wszystkich krzyżacy. Ty jesteś prawdziwym legionista.

Bart - 25.02.2018 09:14:03, *.dynamic.chello.pl

Jakim cudem tak slaby kopacz rozegral tyle meczy w Legii? To tylko pokazuje jak my i nasza liga jestesmy slabi. A pozniej zdziwienie ze LM raz na 20 lat...

Lol - 25.02.2018 10:07:29, *.dynamic.chello.pl

Ja przepraszam, ale wydaje mi się , że zagrał o 200 za dużo meczów xD sprzedać i zapomnieć

Dominik - 25.02.2018 10:15:02, *.centertel.pl

Dzieki Kuchy.... Nie technika jest najwazniejsza a glowa i charakter . Chcialbym aby nasza pierwsza 11 sie tak poswiecala..

fatalni to wy jesteście - 25.02.2018 10:24:32, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

KUCHY KING !!!

Kino - 25.02.2018 11:15:11, *.140

Michał nie męcz nas już swoją grą i odejdź

Pio - 25.02.2018 11:27:41, *.dynamic.chello.pl

Szacun za wszystko ale nie mogą grać w Legii zawodnicy za zasługi, niestety Kuchy odstaje od reszty choć na zmiany jeszcze może byc

starszy - 25.02.2018 12:33:36, *.dynamic.chello.pl

Pozdro Kuchy. Widzę że wiesz gdzie jest twoje miejsce. Patrząc na Koseckiego i Żyro jakie kariery porobili to mądry z ciebie gość. Życzę Ci chłopie zdrowia oraz co najmniej podwojenia dorobku Mistrzostw Polski i Pucharów oczywiście w Legii naszej kochanej !!!!

zz - 25.02.2018 12:41:31, *.dynamic.chello.pl

O jakieś 175 za dużo. Ta przykre, że taka pokraka jest na dobrej drodze do zostania "legendą Legii" dzięki liczbie występów... Za 20 lat wiedza o tym, jaki jest drewniany przeminie i zostanie tylko ta statystyka...

antek - 25.02.2018 12:54:40, *.nycmny.fios.verizon.net

lekkatleta biegacz

Krzeszczu - 25.02.2018 12:55:38, *.cust.bredband2.com

Brawo Kuchy!
Czterokrotny Mistrz, 40 bramek (jako pomocnik/skrzydlowy) ale trolle i tak beda hejtowac.
Brawo Kuchy.

Ps: Drewniany to byl Wawrzyniak, albo Dupaszwili. Ale nie Kuchy.

grzesiek - 25.02.2018 13:02:06, *.centertel.pl

Zalozyl rodzine wiec niech teraz czas spedza z rodzina bo pilkarz z niego nie bedzie.

krys008 - 25.02.2018 13:15:45, *.serv-net.pl

Od dłuższego czasu jakiś zagubiony, wyraźnie bez formy, albo dopadł go syndrom Jodły i Pazdana, nieobecny duchowo na boisku. Kuchy wróć do nas, bo jak tak dłużej potrwa, to RJ odstawi Cię na boczny tor, a odbudować zaufanie jest bardzo trudno.

lati69 - 25.02.2018 14:13:09, *.dynamic.chello.pl

KUCHY KING JESTES LEGIONISTA DZIEKUJE ZA LATA GRY

Gran Czak - 25.02.2018 14:16:38, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo Kuchy , rób swoje . Teraz powinno być łatwiej .

Legionista - 25.02.2018 14:29:30, *.226

Kuchy nie jest Leo Messim, ale należy się mu szacunek. Według mnie najlepszym meczem Kuchego z 200 ligowych meczy jest z Lechią (2:1) Gdzie wszedł w 56 minucie meczu i strzelił 2 bramki - Dzięki temu meczu i niemu mogliśmy świętować Mistrza w poprzednim sezonie :) Życzę ci Kuchy kolejnych 200 ligowych meczy :D

Cult❤️Legia - 25.02.2018 15:05:04, *.113

Aby w 201!mecz!był twoim przełomem!zacznij grać ,bo ostatnio wstyd I piach!

syjon85 - 25.02.2018 15:41:23, *.play-internet.pl

ma lepsze i gorsze mecze ... ostatnio jakoś specjalnie nie zachwyca, ale pewnie zagwarantuje Nam jeszcze jakieś punkty w tej rundzie ... być może już we wtorek ....

Zajmon Szczecin - 25.02.2018 18:27:58, *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Życzę wyższej formy i lepszych meczy a zwłaszcza poprawy celności podań.

Obiektywny - 25.02.2018 19:34:38, *.know.cable.virginm.net

Oj krótką pamięć macie,jakoś po meczu z Lechią gdzie walną dwie bramy lizaliście mu stopy i nie tylko trochę powagi dzieci

P.S Nie jestem jego fanem jego " talentu",ale jestem Mu wdzięczny za to co robi dla nas i naszego klubu.

DawidL - 25.02.2018 19:44:01, *.dynamic.mm.pl

Kuchy King !!! Ma serce do gry i jest prawdziwym legionistą ! Strzelił wiele ważnych bramek i miał dużo ważnych asyst.Spójrzcie na statystki cwaniaczki internetowe wielcy znawcy za klawiatury

Cik - 25.02.2018 19:47:09, *.dynamic.chello.pl

Powodzenia Kuchy i samych brameczek. Gra za kazdego trenera. Tocos znaczy.

- 25.02.2018 19:56:33, *.play-internet.pl

Brawo kuchy!!!hejterzy się dziwią zę zagrał 200 meczów?a nie pamiętacie ile ważnych bramek strzelił dla naszego klubu?Jesteście daremni;)!!!kibice sukcesu haha,

Honor - 25.02.2018 20:04:42, *.static.ip.netia.com.pl

Kucharczyk bez honoru pobiera pensje 100tys a gra gorzej niz grajki z 4 ligi za 3tys miej honor i odejdz bo meczysz oczy kibicow

Marcin77 - 25.02.2018 20:10:23, *.know.cable.virginm.net

Wszystkiego Najlepszego Kuchy

Fatalczyk - 25.02.2018 21:02:26, *.centertel.pl

"talent" na miarę Piasta a gra w Legii od lat inkasując 40-50 tyś za kopanie sie po czole :D ikdse

do Bart - 25.02.2018 22:44:14, *.play-internet.pl

Michał rozegrał tyle spotkań, bo od początku gry w Legii, ma co roku najlepsze wyniki wydolnościowe. W naszej lidze wystarczy być dobrym, atletycznym lekkoatletą/biegaczem i w miarę prosto kopać piłkę. Kucharczyk ma też liczby. Przychodząc ze Świtu miał 42 brami w 64 meczach i 5 goli w 12 spotkaniach w U-18 i U-20. Później zamiast grać na swojej nominalnej pozycji, często był wystawiany jako skrzydłowy, ale i tak liczby miał bardzo dobre. Poza ligą, czy PP, w rozgrywkach europejskich, na 62 mecze ma 14 bramek (w tym kilka dających awans, czy to do kolejnej rundy, czy to fazy grupowej). W kilku sezonach, mimo że jest drewniany i gra nie na swojej pozycji, był jednym z niewielu, którym się chciało zap....dalać, za Legię. To właśnie wielu kibiców docenia, ale nie pasjonaci Barcelony i Realu. Nie oglądaj Legii z Kucharczykiem. Oglądaj inne ligi, będziesz szczęśliwszy. KUCHY KING :)

L - 25.02.2018 23:52:06, *.dynamic.chello.pl

Kuchy olej hejterów i rób swoje! Prawdziwy Legionista!

Szakal - 26.02.2018 07:51:29, *.218

Legenda i jedyny prawdziwy Legionista z obecnego składu. Szacunek sie należy!

karc - 26.02.2018 08:13:17, *.rev.stofanet.dk

Dzieki Kuchy! Nie czytaj tych ekspertow zza biurka!
Trenuj, rozwijaj sie i po kolejne trofea!

do Hanior - 26.02.2018 13:43:56, *.play-internet.pl

Michał jest jednym z niewielu Legionistów, jacy grali w ostatnich kilkunastu latach, także się nie napinaj, bo ci .... pęknie. Bez pozdrowień. KUCHY KING!

browar - 27.02.2018 01:22:36, *.dynamic.mm.pl

A tu widac same gwiazdy pilki kopanej sie udzielaja skoro tak jada na Kuchego... osiagnijcie tyle co on albo wiecej i wtedy sie wypowiadajcie gamonie zyjacy z zasilkow albo 500+