Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Vjaceslavs Kudrjavcevs - fot. Hagi / Legionisci.com
Vjaceslavs Kudrjavcevs - fot. Hagi / Legionisci.com
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 12:29

Vjaceslavs Kudrjavcevs piłkarzem Legii

źródło: 90minut.pl

Vjačeslavs Kudrjavcevs został nowym piłkarzem Legii Warszawa. 19-letni Łotysz jest bramkarzem i ma 188 cm wzrostu. Jesienią reprezentował barwy łotewskiego Ryga FC, w którym nie rozegrał żadnego spotkania w tamtejszej ekstraklasie. W listopadzie rozpoczął treningi z Legią i poleciał na zgrupowania do USA i Hiszpanii.

Kudrjavcevs związał się z Legią kontraktem do 31 grudnia 2019 roku, z opcją przedłużenia o kolejne dwa i pół roku.



Komentarze: (25)

sledziu, 10.02.2018 12:37:18 - *.dynamic.chello.pl

Qrwa mam nadzieję, że jest 2 klasy lepszy od Majeckiego, bo jak nie... to już nic nie rozumiem....

sprite, 10.02.2018 13:02:46 - *.mobile.sferia.net

Czy bedzie info o Iloskim ?

robochłop, 10.02.2018 13:05:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do śledziu - proste - Malarz wieczny nie będzie...Majecki wróci po tej rundzie i zawalczy o nr1...Kudriawcevs ma na nich naciskać, rywalizować i...w razie czego być pod ręką i gotowy...tak to widzę...pozdro..

syjon85, 10.02.2018 13:16:18 - *.play-internet.pl

Iloski miał chyba zostać wypożyczony tak samo jak ten młody z Fulham ...

@rek do sprite, 10.02.2018 13:25:53 - *.dynamic.chello.pl

Wg. moich "dziennikarskich" info Brian Iloski podpisze kontrakt lada moment... Chodzą też słuchy, iż Amos Shapiro-Thompson mocno walczy o to, aby wkrótce podpisać kontrakt z (L)egią... W uzupełnieniu ponoć Pogoń Siedlce jest zainteresowana wypożyczeniem środkowego obrońcy Mateusza Żyro... Dodatkowo Siedlczanie, podobnie jak kilka innych klubów Nice1Ligi zabiegali o wypożyczenie Łukasza Turzynieckiego, jednak nie ma na to zgody Ivana Kepciji... Pozdro (L)

1909, 10.02.2018 13:28:10 - *.promax.media.pl

zrobią Z Ciebie boruka Szczęsnego Fabian muchę Kucaka malarza oni zawsze byli siłą legii ave

Janusz z Pakistanu, 10.02.2018 13:30:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Śledziu, to słabo że nie rozumiesz, musi być rywalizacja i nic za darmo, a ten Łotysz idzie na III ligi w rezerwach, gdzie Majecki gra w I lidze, zatem chyba prosta hierarchia, a może Łotysz odpali i za pół roku albo rok też pójdzie drogą Majeckiego do I ligi albo ekstraklasy, a potem bramka w Legii.

Scypion Afrykanski, 10.02.2018 13:57:43 - *.play-internet.pl

Majecki już nie pasuje? Jeśli jest lepszy od Majeckiego to OK, ale jeśli porównywalny to niech będzie rezerwowym.

ooon, 10.02.2018 14:29:57 - *.20-3.cable.virginm.net

aby tylko byl lepszy od Cierzniaka

grzesiek, 10.02.2018 14:49:46 - *.centertel.pl

Dobry transfer, arek ma charakter ale sam charakter to za malo na Legie. Trafimy na nieco lepszego rywala i przegramy bo on pilek lapac nie umie. Nawet wczoraj to pokazywal niejednokrotnie. Wszystko wybija , az mi sie rzygac chce, tak jak patrzylem na gre rzeznika i kopczyniaka tak teraz na jego gre.

mietek, 10.02.2018 15:12:11 - *.internetia.net.pl

@sledziu: A kogo widzisz na ławce, jak już Malarz zakończy karierę? Drewnianego Cierzniaka?

KIBIC, 10.02.2018 15:18:35 - *.internetia.net.pl

OBROŃCY , BRAMKARZE , CZEKAMY PREZESIE NA NAPASTNIKA I ROZGRYWAJĄCEGO

kokojambo, 10.02.2018 15:28:16 - *.72.ipv4.supernova.orange.pl

@grzesiek: Czep się ogona. Te dwa strzały co wczoraj Arek obronił to klasa sama w sobie. Po pierwszym strzale nie jeden młodziak nie zdążyłby się pozbierać a Malarz na dodatek jeszcze wybronił dobitkę. Niech gra póki da rade!

Do 1909, 10.02.2018 15:34:24 - *.dynamic.chello.pl

Analfabeta

lukbut, 10.02.2018 16:02:05 - *.slupsk.vectranet.pl

rzygac sie chce jak sie czyta wypowiedzi znafffcufff

majecki zostal wypozyczony, by mial rytm meczowy. od nowego sezonu ma byc szykowany na nr 1. malarz ma byc nr 2, a kudrjavcevc 3.. malarz mlodszy juz nie bedzie.. wiec to jego ostatnie podrygi... sam majecki to za malo, a cierzniak meczu nigdy nie wybronil... transfer jak najbardziej na tak!

grzesiek, 10.02.2018 18:36:02 - *.centertel.pl

Mógł piłkę zgasić do ziemii i złapać. Mógł ją wybić na rzut rożny, ale wybił pod nogi rywala... nie pierwszy raz. Pewnie nawet nie 10 raz. ..

Szmu(L)ki, 10.02.2018 18:38:00 - *.adsl.inetia.pl

Kiedy do części komentujących tu dotrze, że najlepsze kluby na całym świecie co rundę biorą po kilkunastu grajków, sprawdzają ich, obserwują i liczą, że 1 na 10 czy 20 odpali i będzie grał w pierwszym zespole?

Zobaczcie ilu graczy jest w akademiach MU, Realu czy Barcelony.

Reszta jest oddawana za czapkę gruszek i klauzulę, że jak w innym zespole odpali to będzie procent od transferu.

do grzesiek, 10.02.2018 20:03:09 - *.know.cable.virginm.net

sper...j

krys008, 10.02.2018 20:22:39 - *.serv-net.pl

do Grzesiek. Nie byłem pewien, obejrzałem to po raz kolejny. Strzał był soczysty, obrona chyba optymalna, wybił do boku, a obrona dobitki ala Malarz (duża klasa, efektownie i efektywnie! ). Arek jest solidnym bramkarzem i świetnym gościem. Zluzujcie nieco majty, Arek to prawdziwy Legionista. Pozdrawiam.

sprite, 10.02.2018 20:30:32 - *.play-internet.pl

Do @rek dzięki za info

Znawca, 10.02.2018 21:03:02 - *.jmdi.pl

Dobrze się nazywa niech go .uj

Zajmon Szczecin , 10.02.2018 23:25:20 - *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czyli ze Jalochy tez się pozbęda skoro jednak biorą tego Lotysza.

Nos, 11.02.2018 01:01:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nareszcie jakaś alternatywa dla obecnego "bramkarza"... sic.

Eryk, 11.02.2018 04:30:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jałocha i Szumski też są dobrzy . Cóż , mimo wszystko - witaj bracie .

Zajmon Szczecin , 11.02.2018 08:37:59 - *.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Eryk
Tyle ze Szumski juz w Rakowie! na stałe.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.