Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 11:54

19 lat serwisu Legionisci.com!

Redakcja

10 lutego mija 19 lat od powstania serwisu Legionisci.com (dawniej legialive.pl). Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za codzienny aktywny udział w tworzeniu strony i zachęcamy do polubienia naszych profili w głównych serwisach społecznościowych:

Legionisci.com na Facebook'u

Legionisci.com na YouTube


Legionisci.com na Twitterze



Legionisci.com na Instagramie


Instagram




Zapraszamy do współpracy
Jeżeli jesteś kibicem Legii (warunek podstawowy :)), masz smykałkę do pisania, albo umiesz robić zdjęcia lub montować video, masz trochę wolnego czasu i chciałbyś rozpocząć swoją dziennikarską przygodę pisząc o najwspanialszym klubie na świecie... zapraszamy do kontaktu: redakcja@legionisci.com


przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (44)

Maciej (L), 10.02.2018 12:04:47 - *.hsi08.unitymediagroup.de

Sto lat dla Was i dla strony !;)

A5, 10.02.2018 12:07:28 - *.warszawa.vectranet.pl

Najlepszego! 100 lat!
(L)

LegiaFan'90, 10.02.2018 12:09:32 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki za wszystko :-) To Wy wyrobiliście moją miłość do (L) bo najpierw były regularne wizyty u Was, a dopiero potem pierwsza wizyta na Stadionie w 2003 r. i tak zostało do dziś! :-)

Scypion Afrykański, 10.02.2018 12:12:54 - *.play-internet.pl

Dobra robota! Najlepszy serwis Legii.

syrenka, 10.02.2018 12:19:21 - *.centertel.pl

Gratulacje...jestem od początku...powodzenia!!!!

Wald, 10.02.2018 12:21:30 - *.play-internet.pl

Szacunek za Wasza prace na czesc i chwale...!

L, 10.02.2018 12:31:14 - *.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wow wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek strony.Zycze dalszych sukcesow przy tworzeniu serwisu.Tak swoja droga to przypomnieliscie jak czlowiek szybko sie starzeje:)Pamietam jak bylem malym dzieckiem i czytalem strone oraz bawilem sie w typowanie wyników:) Pozdrawiam (L)

Sawo, 10.02.2018 12:34:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Pamietam jak jeszcze strona byla wyswietlana pod adresem legialive.pl czas leci... szmat czasu... tak trzymac panowie. Dzieki za te wszystkie lata.

M3, 10.02.2018 12:36:24 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Nie przestawajcie bo robicie dobrą robotę ! Sto lat !

krys008 , 10.02.2018 12:39:52 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Najlepszego!
W zasadzie każdy z nas jest po części twórcą tego sukcesu poprzez aktywny udział w dyskusjach pod artykułami. :)

marcin, 10.02.2018 12:41:45 - *.bb.isp.sky.com

Sto Lat, dziekuje

Kiwi , 10.02.2018 12:47:09 - *.static.ip.netia.com.pl

100 (L)at .jesteście the Best.

robochłop, 10.02.2018 13:00:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo!!! dziękujemy , za to co już było i prosimy o więcej!!! najlepszy portal o Legii - nie ma bata!!!

oLaf, 10.02.2018 13:19:45 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

legialive.pl z Rami? to były początki. Niezłe.

Teraz cenzura zbyt duża (moje wypowiedzi czasami (1 na 10) wyrzucają mimo, że nie sa obraźliwe - trochę krytyki nie zaszkodzi! ; )

Więcej odwagi administratorom życzę!

eth, 10.02.2018 13:22:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

1000 lat!!! Za rok melo na Żylecie!

Cult⚽️Legia i inni, 10.02.2018 13:27:12 - *.109

⚽️Happy⚽️Birthday⚽️Legioniści.com!

filand, 10.02.2018 13:35:02 - *.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystkiego naj i naj wszystkiego.

Mariusz Kanada, 10.02.2018 13:37:47 - *.dsl.bell.ca

100 Lat - Najlepszy Serwis , Najlepsze , Relacje i oczywiscie Najlepsze zdjecia i filmy !!!

Jestescie pierwsza strona, ktora zawsze czytam po porannym przebudzeniu !!!

Szacun dla Wszysdtkich!!!

Pozdrawiam z Kanady!!

CWKSiak, 10.02.2018 14:16:03 - *.icpnet.pl

Gratulacje i tradycyjne 100 lat!

grzesiek, 10.02.2018 14:23:55 - *.centertel.pl

NAJLEPSZA STRONA O LEGII .
Dobra jest też legia.net


POZDRAWIAM :D

Pio, 10.02.2018 14:28:57 - *.dynamic.chello.pl

Najlepszy serwis Legii, konkurencja .net , live bez szans
100 lat

Arek, 10.02.2018 14:44:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No pięknie, pięknie. Oby tak dalej. Najlepszego i stoooooooooooooooo (l)aaaaatttttttttt!!!

Gepetto, 10.02.2018 15:31:03 - *.dynamic.chello.pl

100 (L)at i samych sukcesów!

(L)istek, 10.02.2018 15:31:08 - *.play-internet.pl

Ku...a to wytrwałości na kolejne 19 lat.Ja jestem z wami od 2007:)

syrenka, 10.02.2018 16:24:09 - *.centertel.pl

Wszystkiego Najlepszego!!! Jestem od samego początku..pozdrawiam!!!

pezet, 10.02.2018 16:31:38 - *.dynamic.chello.pl

100 lat! Tylko Qbasa się pozbądźcie i będzie gitara (wytransferujcie go do GW czy gdzieś)

Błonie, 10.02.2018 17:06:04 - *.stansat.pl

Najlepszego i dzięki za wszystko. MOCNO LEGIOnisci.com

syjon85, 10.02.2018 17:36:07 - *.dynamic.mm.pl

pewnie już wszystko zostało napisane, ale oczywiście sto lat za profesjonalizm, którym śmierdzi to forum ;)

Maciej, 10.02.2018 17:53:35 - *.dynamic.chello.pl

Woytek wieljie brawa dla Ciebie, stworzyć i utrzymać na topie przez tyle lat serwis to wielka sztuka.

Jerz z Potoku, 10.02.2018 18:43:13 - *.dynamic.chello.pl

@ pezet - w dniu rocznicowym, pisanie takich personalnych insynuacji absolutnie nie przystoi. Twój post świadczy fatalnie o Twojej kulturze osobistej i wyznawanemu przez Ciebie systemowi wartości. No cóż, Legia to ponoć wielka i zróżnicowana rodzina, w której miejsce jest niestety również zarezerwowane dla Ciebie. Dużo bym ofiarował, abyś mógł zrozumieć moje przesłanie...
Ps.: szanowna Redakcjo; kolejny 19. lat na dobre i złe z naszą Legią!

Lan, 10.02.2018 19:33:42 - *.jmdi.pl

Wszystkiego najlepszego

Cygan, 10.02.2018 19:36:00 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Czy możecie wrzucić pierwszy artykuł oraz wyglad strony głównej

Kujawiak, 10.02.2018 19:46:23 - *.dynamic.mm.pl

Najlepsza strona o Legii od lat!

krys008, 10.02.2018 21:30:03 - *.serv-net.pl

Jerz z Potoku pozamiatałeś, brawo Ty!
Choć obawiam się, że twój apel nie zostanie zrozumiany, trafi w próżnię, dosłownie. :)

J. M., 10.02.2018 23:01:06 - *.centertel.pl

100 lat dla całej braci redakcyjnej

kontroler_biletow, 11.02.2018 00:23:07 - *.dynamic.chello.pl

cieszy następna rocznica działania stronki :)
dziekuję że jesteście :)

łosiek, 11.02.2018 01:05:47 - *.v4.arkomnet.eu

Pamiętam jakby to było wczoraj jak uruchamiałem połączenie internetowe na modemie telefonicznym i śledziłem mecze na legialive.pl :)

Sto lat droga redakcjo! Jesteście genialni!

Eryk, 11.02.2018 04:22:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

100 lat (L)

lospudlos, 11.02.2018 07:32:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

1916 (L)at róbcie tak dalej...

Hoh, 11.02.2018 10:12:19 - *.dynamic.chello.pl

Najlepsza strona o Legii.

W pamięci nadal nazwa legialive.

Szkoda, że po problemach z iti co do nazwy serwisu nie powróciliście do dawnej nazwy.

pablo, 11.02.2018 13:42:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

100 (L)at najlepsza legijna redakcjo!

walo, 11.02.2018 14:54:18 - *.play-internet.pl

Wszystkiego dobrego. Kawał dobrej roboty wykonujecie. Na mały minusik to brak od jakiegoś czasu konkursów z nagrodami

Darek , 11.02.2018 18:31:57 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Brawo.Robicie kawal dobrej roboty.Moze cenzura troche zbyt duza ale zycze kolejnych lat i jubileuszy.

Rafał, 12.02.2018 01:33:49 - *.dynamic.chello.pl

Gratulacje!