Wrocławianie na wyjazdowym meczu z Legią we wrześniu 2014 - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Śląska przyjadą pociągiem specjalnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na piątkowy mecz przy Łazienkowskiej kibice Śląska Wrocław organizują pociąg specjalny. Wrocławianie dwukrotnie nie mogli pojawić się w Warszawie z powodu zakazów. Ostatnia ich wizyta przy Ł3 miała miejsce na początku marca 2015 roku przy okazji meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Wówczas Śląsk mógł liczyć na wsparcie 602 swoich kibiców.

Ostatni mecz ligowy, na jaki fani WKS-u mogli zawitać do stolicy, odbył się 13 września 2014 rok. Wówczas stawiło się ich 1028.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
do Silesia - 15.02.2018 / 16:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

O sympatii nie ma mowy ? Bo co , Krzysiu Mieszkowski tak powiedział ?

odpowiedz
Ave Silesia - 14.02.2018 / 23:13, *..dynamic-zab-06.vectranet.pl

Wszystkich tu piszących o jakiś układach między Legią a Śląskiem na ziemię sprowadzi piątkowy mecz. Szacunek oczywiście jest ale o sympatii nie ma mowy.

odpowiedz
Pawe (L) - 14.02.2018 / 15:16, *..play-internet.pl

Odstąpię bilet na mecz Legia-Slask. Info na pawel508@interia.pl

odpowiedz
Do groch - 14.02.2018 / 11:15, *..centertel.pl

ty pajacu niedouczony, pewnie z jakiejs konwiktorskiej, trzeba trochę pojeździć aby się móc wypowiadać. Nigdy nie byłeś dalej na wyjeździe niż tramwajem dwa przystanki do szkoły, bo jakbyś trochę cokolwiek wiedzial o życiu to nie mieszał byś dwóch różnych kultur, narodowości i języka. A z tymi regułkami zostań w domu, oglądaj meczyki w tv i się brandzluj przed komputerem i NIGDY ALE TO NIGDY SPOŁECZNIAKU NIE POKAZUJ SIĘ NA LEGII!!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 14.02.2018 / 08:31, *..play-internet.pl

Delegacja-dawno tak sie nie usmialem podczas czytania komentarzy.Biznesmen,co czapeczki i szaliczki kroi na potege i to na terenie wroga.Pewnie krojonym kredki z tornistrow wypadaja na widok byka w garniaku i neseserem,ktory wyskakuje z Bety i z dzikim blyskiem w oku krzyczy"DAWAJ KU..WO BARWY!!!!"

odpowiedz
do delegacja - 14.02.2018 / 08:08, *..246

jak pan jesteś taki mocny holls, to czekam w piątek na ten cały dywan szalików i czapek :)))

odpowiedz
Delegacja - 14.02.2018 / 01:31, *..play-internet.pl

Jeżdżę do Gdańska i Wrocławia średnio 4-5 razy w roku w sprawach biznesowych i zazwyczaj jest to weekend więc kroje ile mogę czapek i szalików i uwierzcie gamonie z klawiatury, że weekendami przy monopolowych często na nas wrzucają a wy chcecie zgody i melanży weźcie się ogarnijcie u nas śpiewacie na Polonie po 2 piwach a w Gdańsku i Wrocławiu śpiewa się między innymi na Legię.

odpowiedz
Sosnowiczanin do Groch - 13.02.2018 / 21:55, *..play-internet.pl

Czlowieku bije od Ciebie gigantyczna ignorancja, Sosnowiec to ZAGŁĘBIE, woj slaskie to podzial administracyjny ktory zreszta wprowadzono dosc niedawno, dawniej to bylo wojewodztwo katowickie, czy gdyby Warszawa lezala ADMINISTRACYJNIE w wojewodztwie warminsko-mazurskim to stwierdzilbys ze Warszawa jest na mazurach?

odpowiedz
Cult❤️Legia - 13.02.2018 / 15:43, *..119

Zawsze można zawieśić,animozje klubowe i razem kulturalnie głośić!o komisjach,médach,pzpnach i wrogach Ojczyzny I godnie przywitać Legiony Płd Polski,nietrzeba zgody I sztam , razem głośno!jak Wojsko!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 13.02.2018 / 09:09, *..play-internet.pl

W styczniu mialem okazje spotkac sie i zamienic pare slow z kibicami Lechii Gdansk.Mimo,ze to dosyc mlodziezowa(w porownaniu z moja skromna osoba)ekipa byla,to znali temat,jesli chodzi o dawniejsze relacje miedzy nami.Jednakze konkluzja przynajmniej u Nich jest taka,ze "bylo-minelo"Mysle,ze dawnych znajomych nalezy szanowac-(tak podchodze do przyjaciol z Pogoni,zdarza sie piwko za dawne czasy wypic ze znajomymi)",ale sentymenty"odlozylem na bok bo na trybunach panta rhei.

odpowiedz
Zajmon Szczecin - 13.02.2018 / 00:30, *..250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

nie mylić mnie z tym melepeta tzn Zajmonem Legia! !!

odpowiedz
Eryk - 12.02.2018 / 22:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Całe wojsko powinno być razem , nawet Śląsk Wrocław . Szkoda , że oni są za głupi , żeby do nas wrócić . A Lechia ? Nie wiem , oni się boją zmian - bez zgody Śląska to nawet nie pierdną . Chociaż z drugiej strony , są lojalni wobec nich . Szkoda , że dawniej nie byli tacy lojalni wobec nas i robili problem z naszej przyjaźni z Pogonią .

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 12.02.2018 / 20:52, *..play-internet.pl

Wystarczylo,zeby liga ruszyla i juz gamonie niczym stado minionkow tluka w klawiaturke,piszac co im slina na jezyk przyniesie.Na szczescie to tylko internet,wiec tzw moc sprawcza tak durnych wpisow nie ma przelozenia na zgodyuklady na trybunach.A ci,co maja"sentyment" do Slaska,czy Lechii,to wystarczy pojechac na wyjazd do nich,a nie czytac "Relacje z trybun" w internecie.

odpowiedz
Pan_Wiesio - 12.02.2018 / 20:31, *..dynamic.chello.pl

Co tu się odjaniepawla?

odpowiedz
Cik - 12.02.2018 / 19:41, *..dynamic.chello.pl

czytam i nie wierze.

odpowiedz
p-no - 12.02.2018 / 19:19, *..centertel.pl

Delegacja na grobie Duffka była wieniec Legii również

odpowiedz
do groch - 12.02.2018 / 15:43, *..72

Sama sobie policz. Ile ci jeszcze tych ferii zostało?

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 12.02.2018 / 15:38, *..223

Zgody?teraz układy sá ,a fajnie by było Wrocław I Gdańsk z Warszawá połáczyć✨⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
Zajmon Legia - 12.02.2018 / 15:25, *..play-internet.pl

Mnie interesuje tylko Legia, nie tam jakieś Ślaski, Lechie. Legia jest najważniejsza.

odpowiedz
Pio - 12.02.2018 / 15:15, *..play-internet.pl

Co do Śląsk Wrocław i Lechia Gdańsk to są to naprawdę mega patriotyczne ekipy i za to ich "lubię".

odpowiedz
aboco? - 12.02.2018 / 14:03, *..233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tylko ,żeby nie było znowu gadania ,że zapomniałem się na biało ubrać ,że jest zimno to muszę niebieską czy czarną kurkę założyć. Ludzie biały T-shirt to można za grosze kupić w markecie.

odpowiedz
Do ... do Groch - 12.02.2018 / 13:59, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

" by była banda jakiej cała europa by ię bała, ale co Ty możesz wiedzieć". Jaka banda , jaka europa . Znam WKS od ok. 40 lat. Na co zgody/układy. Teraz nikt nikogo się nie boi. Narobiło się papierowych tygrysów znad klawiatury. Niekiedy rozmawiam z tymi kibicami. Jak zapytam o awantury , to słyszę "wiesz teraz kamery, psy itp." Wiem ,że 30 lat temu taki jeden z drugim pojechaliby do Łodzi czy na Śląsk (Górny) to byłby jego pierwszy i ostatni wyjazd. Ilości wyjazdowe nie robią jakości chyba że wokalne na stadionie. A żeby pojechać do Łodzi czy Wrocka nie muszę mieć układu.

odpowiedz
adek - 12.02.2018 / 13:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czytam tak sobie te wasze komentarze i nie wierzę...
Po co się spinacie o sprawy na które ani ja, ani Wy, ani większość z Żylety nie mamy wpływu.

Jeżeli myślicie, że zgody są po to aby na wspólnym meczu pokrzyczeć Legia i Zagłębie, Zagłębie i Legia to otwórzcie oczy. Nie po to są przybijane zgody, sztamy i układy by pośpiewać razem na meczu a po nim chlać razem do białego rana. I tyle w tym temacie, dalsze tłumaczenie mija się z celem.

A z drugiej beczki, zostało ok 4000 biletów na żyletę - wiecie co z tym zrobić :)
Tak, ja już mam bilet i idę, mimo, że wstaję w piątek o 4 nad ranem, po pracy na siłownie i później już na Ł3. A jakby tego mało w sobotę na 6 do pracy, pozdro :)

odpowiedz
do Groch - 12.02.2018 / 13:21, *..internetdsl.tpnet.pl

ale ty głupi jesteś, aż mi wstyd, że jesteś - chyba - kibicem (L)

odpowiedz
kryniek76 - 12.02.2018 / 13:20, *..jmdi.pl

Marce(L) o ile dobrze wiem, to z Orbisem ze względu na małą ilość sympatyków nikt nie chce przybić zgody. Co do Itaki to podobno robi podchody do Tui

odpowiedz
Kamil - 12.02.2018 / 13:14, *..136

Dzisiaj zgody się pozmienialy nie ma Wisły więc Lechia , Legia i Śląsk. Temat dobry.

odpowiedz
Do groch - 12.02.2018 / 13:02, *..play-internet.pl

No żeś mistrzuniu zabłysnął definicją z wikipedii o ja j.ebe proponuję podjechać na patelnię do Sosnowca i tam wygłosić swoje dyrdymały

odpowiedz
Scypion Afrykański - 12.02.2018 / 12:35, *..warszawa.virtuaoperator.pl

Lech jest naszą kosą więc z nimi nie ma szans. Zresztą oni są wychowani w nienawiści do nas (sic!!! :-) a my też szczególnie nie pałamy do nich przyjaźnią delikatnie mówiąc. Z Lechią i Śląskiem szybciej można by nawiązać układ. Z Widzewem nie widzę żadnych szans podobnie jak z Lechem czy Wisłą. Poza tym nikt by nie chciał nawiązywać układu z troglodytami biegającymi z maczetami po mieście.

odpowiedz
Marce(L) - 12.02.2018 / 12:23, *..lsas.aero

..do Groch.... jak chcesz podróżować gdzie Masz zgody .... to przybij uklad z itaką albo orbisem...

odpowiedz
Groch - 12.02.2018 / 12:21, *..play-internet.pl

Po pierwsze to nie jesteśmy na TY.
Po drugie nie wszyscy są tacy bojaźliwi jak TY,wątpię czy w Europie ktoś słyszał o tych ekipach poza Legią
Po trzecie to weź się doedukuj specjalnie dla ciebie informacje o Sosnowcu i jego geograficznym położeniu
"Sosnowiec – miasto na prawach powiatu na południu Polski, w województwie śląskim, w Zagłębiu Dąbrowskim (z wyjątkiem dwóch fragmentów)[a], będącym częścią zachodniej Małopolski. Położone na Wyżynie Śląskiej, stanowiącej część Wyżyny Śląsko-Krakowskiej, nad 3 rzekami: Czarną Przemszą, Białą Przemszą i Brynicą. Znajduje się we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP)."

Policz sobie ile razy pada tu słowo Śląsk w różnych formach

odpowiedz
jack - 12.02.2018 / 12:14, *..internetdsl.tpnet.pl

wśród niektórych starszych kibiców została jakaś sympatia do Śląska przecież kiedyś ze Śląskiem były takie neutralne stosunki... to oni nas wpuścili kiedyś na swoje sektory... taka sama patriotyczna ekipa jak nasza Legia... (L)-LG-ŚW a dlaczego nie?

odpowiedz
eth - 12.02.2018 / 12:11, *..4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wczoraj połowa mówiła o zgodzie z Zagłębiem dziś połowa mówi o Śląsku. Weźcie się ogarnijcie bo się zaraz będziemy ośmieszac jak Wisła.

odpowiedz
Kruszyna - 12.02.2018 / 12:08, *..7

DoGroch.......Balwanie,analfabeto niedouczony,Sosnowiec to nie Slask!!

odpowiedz
hehe - 12.02.2018 / 12:06, *..internetdsl.tpnet.pl

a z lechem i wisłą by się nie dało....

odpowiedz
do Groch - 12.02.2018 / 12:01, *..246

Ty ale Sosnowiec to Ty szanuj, jakbyś był choć troszkę ogarnięty to byś wiedziała, że jakbyśmy przybili układ z Lechią to i z WKS Zagłebie by przybiło i by była banda jakiej cała europa by ię bała, ale co Ty możesz wiedzieć , p.s. Sosnowiec to nie sląsk

odpowiedz
ferdek kiepski - 12.02.2018 / 11:55, *..centertel.pl

no to jadymy

odpowiedz
Groch - 12.02.2018 / 11:50, *..play-internet.pl

No tak szczerze teraz jesteśmy w dobie że każdy sobie zmienia te zgody jak chce , to Lechia najlepiej by pasowała.Kosy ma takie jak my ,sentyment i szacunek u kibiców starej daty jest i nad morze byłoby przyjemnej jeździć niż na ten brudny Śląsk do Sosnowca.

odpowiedz
kurek - 12.02.2018 / 11:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Najbardziej pamiętny wyjazd WKS-u do nas.... Drugi mecz finałowy PP 2013 i rzucanie racami. I pamiętam ich pierwsze wycieczki do nas na nowy stadion. Wypełniali sektor i nawet ok to wyglądało. I w 2008 byli ostatnią grupą wyjazdową na starym stadionie. No można Duńczyków liczyć. Ale liczmy że oni.

odpowiedz
Do ,,Do Zamyślony" - 12.02.2018 / 11:42, *..55

Rozmowy na temat układu z Lechią było i to już nie raz w przeciągu ostatnich dwóch lat ;)

odpowiedz
do zamyślony - 12.02.2018 / 11:27, *..82

komu niby został? Ty chyba żyjesz w innych realiach.

odpowiedz
DO DO ZAMYŚLONY - 12.02.2018 / 11:26, *..static.ip.netia.com.pl

i innymi wojskowymi! W szczególności:

Grunwald Poznań‎;
Czarni Radom‎;
Wawel Kraków‎ oraz
Flota Świnoujście

odpowiedz
Alan - 12.02.2018 / 11:21, *..78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zbyt piękne by to było możliwe...

odpowiedz
Scypion Afrykański - 12.02.2018 / 11:04, *..warszawa.virtuaoperator.pl

Zapraszamy, piłka nożna dla kibiców. Ze strony Legii zapowiada się niezła frekwencja jak na tę porę roku. Być może będzie ponad 20 tys. ludzi. Kolejne 3 punkty dla Legii obowiązkowe i nie oglądamy się na nikogo.

odpowiedz
DO ZAMYŚLONY - 12.02.2018 / 10:48, *..acn.waw.pl

I co może jeszcze z lechią?

odpowiedz
zamyślony - 12.02.2018 / 10:25, *..90

dobrze by było odnowić sztame z WKSem... sentyment do Wojskowych został

odpowiedz