Legia Warszawa - GTK Gliwice - fot. Mishka / Legionisci.com

Koszykówka: GTK Gliwice 94-101 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 20. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z GTK Gliwice 101-94. O tym kto zdobędzie dwa punkty decydowała dogrywka, bo w regulaminowym czasie gry było 83-83. Dodatkowe pięć minut lepiej zagrali "Wojskowi" i zanotowali drugie zwycięstwo w tym sezonie! Wyniki kwart: 23-16, 22-25, 18-19, 20-23, dogrywka 11-18. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Koszykówka.

Punkty dla Legii zdobyli: Beane 41, Mickelson 16, Kołodziej 13, Wilczek 10, Robak 8, Andrzejewski 7, Kukiełka 3, Wall 2, Selakovs 1.

Następny mecz ligowy legioniści zagrają dopiero 9 marca w Toruniu, ale wcześniej wezmą udział w finałowym turnieju Pucharu Polski, który odbędzie się w stolicy.