Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 14 lutego 2018 r. godz. 14:51

Zbiórka na oprawy przed meczem ze Śląskiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Przed piątkowym meczem ze Śląskiem Wrocław przeprowadzona zostanie zbiórka na oprawy. "Przed nami krótsza niż ostatnio runda, ale to nie powinno przeszkodzić, aby była równie atrakcyjna i wystrzałowa ;) lub nawet bardziej niż w zeszłym roku. Nie dopuszczamy innej możliwości niż obecność na stadionie narodowym, godne świętowanie mistrzostwa, a przedtem trochę zabawy na innych meczach Legii Warszawa.

Zachęcamy Was, abyście po raz kolejny obdarzyli NaS zaufaniem i wsparli ruch ultras. To pozwoli stanowi naszych finansów wreszcie zapomnieć o listopadowym fanatyzmie, który to odbił się szerokim echem. Liczymy na Was i widzimy się w piątek!" - informują Nieznani Sprawcy.Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!