Cracovia na meczu z Legią w kwietniu 2017 roku - fot. Mishka / Legionisci.com

Mecz Cracovia - Legia z udziałem publiczności

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zaplanowane na najbliższą sobotę spotkanie Cracovia - Legia odbędzie się z udziałem publiczności. Tak zdecydowała Komisja Ligi, po rozpatrzeniu wniosku krakowskiego klubu. Zawieszone zostało wykonanie kary w postaci zamknięcia stadionu przy Kałuży na jeden mecz ligowy, za zachowanie publiczności na ostatnich derbach z Wisłą.

Spotkanie odbędzie się bez udziału kibiców Legii, którzy mają zakaz wyjazdowy do końca sezonu zasadniczego. Początek meczu Cracovia - Legia w najbliższą sobotę o 20:30.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (23)

Na⚽️Zakazie - 18.02.2018 15:27:42, *.222

Ciekawe czy Craxa nas wpuści,wszyscy za jednego jeden za wszystkich,Jeb..pzpn!

paulus71 - 18.02.2018 15:29:16, *.dynamic.mm.pl

Takiej kraksie to się odwiesza a nam to już nie łaska

Jo - 18.02.2018 15:43:01, *.dynamic.gprs.plus.pl

cracovia wpuści legionistów?

Lfan - 18.02.2018 15:57:03, *.dynamic.chello.pl

Nam zamykają za piro, a oni strzelają do siebie i stadion otwarty...

Wawa - 18.02.2018 15:58:38, *.play-internet.pl

Kto cie wpusci ?? Boze kochany jakie zwas są dzbany wy niemacie pojecia o kibicowaniu wy niemacie pojecia o niczym ztakimi pytaniamu to na pudelka wypie..

(L) - 18.02.2018 16:01:06, *.play-internet.pl

Nie wpuści

Ale jaja - 18.02.2018 16:11:02, *.skranetcan.pl

A co tam na legie trzeba zrobić wszystko żeby legia nie wygrała Boniek zaczyna się bawić jak Lato są równi i ...

Bidon - 18.02.2018 16:16:28, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zadnych ukladow z nozownikami i bandziorami - Pilka Nozna dla Kibicow - NIE BANDYTOW

P - 18.02.2018 16:22:19, *.dynamic.chello.pl

Równi i równiejsi

Nie wpuścić Cracovia nas - 18.02.2018 16:23:42, *.centertel.pl

Tak jak wyżej. my nie wpuściliśmy dziewczynek z k6 więc oni nas też nie

(L)egia - 18.02.2018 16:34:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba jednak nas nie wpuszczą za to, że my nie wpuszczamy ich czarnych koleżanek.

(L) - 18.02.2018 16:42:58, *.beskidmedia.pl

nie nie wpuści na cracovie od tej rundy nieda się kupić pojedynczych biletów... sprzedawane są tylko karnety po derbach ;p

... - 18.02.2018 16:43:02, *.dynamic.chello.pl

Tak, mają wpuścić, zważywszy że sami bojkotują mecze u siebie. No i jeszcze ta sprawa z niedotrzymaniem słowa.

Doru - 18.02.2018 16:50:55, *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak oni mają protest, to kogo chcesz pytać, jak tam będą puste trybuny :)

do ... - 18.02.2018 17:42:25, *.dynamic.chello.pl

polonisto mniej internetu zalecam (chodzi o to niedotrzymanie słowa). Prawda jest taka, ze KSC od dawna mialo wywalone na Was.

malin - 18.02.2018 18:13:13, *.play-internet.pl

Mamy zakaz wyjazdowy,a z noźownikami nie będziemy sie dogadywać,to dla tych dzbanów co pytają czy Cracovia nas wpuści.

sas - 18.02.2018 18:17:05, *.adsl.inetia.pl

jednym sie odwiesza drugim nie

Juri - 18.02.2018 19:46:45, *.centertel.pl

Protest tam mają,same łamistrajki przyjdą.

Krytykant_zawodowiec - 18.02.2018 21:31:57, *.dynamic.chello.pl

W ramach ocieplania stosunkow z Izrarlem komisja zawiesila kare.

Ibis - 18.02.2018 23:12:59, *.dynamic.chello.pl

Czym tu się rajcować? Perspektywą świadomego odpalenia racy w kierunku naszych - niechcianych i nieuprawnionych - kibiców; nie sądzę aby kogoś to mogło ucieszyć! Z zakazem czy bez, skutek może być taki sam, czyli krwiście i boleśnie. A na osłodę pokrzywdzonemu stosowne służby powiedzą: po cholerę się tam pchaliście!

do malin - 18.02.2018 23:22:48, *.warszawa.vectranet.pl

też niezły dzban jesteś bo tak się składa że tam trwa protest :')

do do malin - 19.02.2018 09:00:17, *.play-internet.pl

To ty niezły dzban jesteś,czy tam trwa protest czy nie to nas nie obchodzi bo czy tak czy siak z nozownikami sie dogadywać nie bedziemyn

do Ale jaja - 19.02.2018 19:07:09, *.elartnet.pl

Co to jest " legia", lamusie?