Jarosław Niezgoda w akcji podczas jesiennego meczu ze Śląskiem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kursy na mecz Legii ze Śląskiem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po zgarnięciu kompletu punktów w Lubinie i dobrym wejściu do drużyny nowych zawodników, nikogo nie dziwi, że legioniści są zdecydowanym faworytem piątkowego starcia ze Śląskiem. Bukmacherzy Fortuny, głównego sponsora stołecznego klubu, dają Legii 60% szans na wygraną.

Ponad 100 zakładów na mecz Legii ze Śląskiem

Kurs na zwycięstwo "Wojskowych" wynosi zaledwie 1,56, ale zdecydowanie ciekawiej prezentuje się opcja na to, że podopieczni Romego Jozaka wygrają różnicą co najmniej dwóch bramek 2,43.

Największe szanse na zdobycie gola w drużynie Legii ma Jarosław Niezgoda (kurs 2,25), a w Śląsku Marcin Robak (kurs 3,3).

Bukmacherzy spodziewają się, że w meczu nie padną więcej niż trzy bramki.

Wyniki ostatnich meczów Legii ze Śląskiem w Ekstraklasie:
09.09.2017 - Śląsk 2-1 Legia
27.11.2016 - Śląsk 0-4 Legia
23.07.2016 - Legia 0-0 Śląsk
21.11.2015 - Legia 1-0 Śląsk
19.07.2015 - Śląsk 1-4 Legia

Możesz zagrać Ekstraklasę na www.efortuna.pl – u legalnego bukmachera!


Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.