REKLAMA

Dobrzy Ludzie w CZD: Legijne Gwiezdne Wojny

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dobrzy Ludzie udekorowali kolejną ścianę w Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem odmalowany został 32-metrowy korytarz, w którym legioniści namalowali bohaterów Gwiezdnych Wojen, oczywiście z legijnymi akcentami i hasłem "Warsaw Fans".

"Jest to jedno z naszych dłużej trwających przedsięwzięć w CZD. (...) Wczoraj wreszcie prace dobiegły końca i Legijne Gwiezdne Wojny zagościły na ścianie! Niech moc będzie z Wami" - poinformowali Dobrzy Ludzie, a efekty ich pracy możecie obejrzeć poniżej.













REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

Chory na Legie - 18.02.2018 13:19:00, *.play-internet.pl

Wspaniała robota dobrzy (L)udzie z Was!!!!!

oLaf - 18.02.2018 13:22:39, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

brawo!!! mają skubani rozmach! : )

grzesiek - 18.02.2018 13:35:10, *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie mam pytań.

Cyprys - 18.02.2018 13:57:16, *.46.interdom.net.pl

Brawo panowie. Super sprawa.

Pio - 18.02.2018 14:04:23, *.play-internet.pl

Czapki z głów Panowie

Wolominiak - 18.02.2018 14:05:02, *.dynamic.gprs.plus.pl

Pięknie, oby tak dalej.

nn - 18.02.2018 14:11:08, *.dynamic.dsl.as9105.com

fajnie dodane akcenty acz moja córka 5 lat ich nie dostrzegła. ostatnio w wiadomościach był reportaż o jubileuszu CZD I tak po cichu liczyłem że może napomkną słowo o waszych pracach plus zbiórka na karatke Ale nie nawet słowa. Wiem że nie róbcie tego dla poklasku ale z potrzeby serca jednak ...

Cult❤️Legia - 18.02.2018 14:57:31, *.222

Bravo !Teraz pojawiła sie idea na Legijne kreskówki,trzeba tylko wymyśleć kilka super postaci,scenariusz i wysłać oferte do Bielsko Białej!Sukces murowany dla pokoleń!

Arek - 18.02.2018 15:30:27, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakby zdemolowali to centrum wtedy dopiero by gadali. A tak, no przecież, że nie ma o czym.

Dylu - 18.02.2018 17:37:47, *.088.069.pools.vodafone-ip.de

Przeezajebiste ;) Chyba najfajniejsza praca wg mnie.

Hoh - 18.02.2018 17:47:45, *.dynamic.chello.pl

Mistrzostwo!

Wojtas - 18.02.2018 20:08:53, *.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niesamowicie piękna sprawa Legia Warszawa!.

Koziol - 18.02.2018 20:40:56, *.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wielki szacunek Panowie.

Amek - 18.02.2018 22:20:15, *.internetdsl.tpnet.pl

Fajne by były koszulki z samym logo war-saw fans z gwiezdnych wojen

ojciec - 18.02.2018 22:22:12, *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

to, co robią dobrzy ludzie to się w głowie nie mieści! szacunek do śmierci!!

Legion - 18.02.2018 23:37:53, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wspaniała spawa... miałem okazje przebywać w CZD kilka miesięcy i widziałem jak wygląda "zaplecze" CZD... niestety wołało o pomstę do nieba...
Teraz przepiękna akcja Dobrych Ludzi.... nie wiem co napisać... WIELKI SZACUNEK i WIELKIE PODZIĘKOWANIA ode mnie i przede wszystkim od tych małych brzdąców, którzy na co dzień muszą przebywać w murach CZD. JESTEŚCIE WIELCY

Kris - 20.02.2018 14:00:13, *.cluster-a.forcepoint.net

Świetne. Gratulacje za pomysł.

Do Amek - 20.02.2018 22:19:01, *.dynamic.chello.pl

Jest taka koszulka w sklepie Żyleta
http://zyleta1973.pl/index.php?id_product=204&controller=product&id_lang=1