REKLAMA

Dobrzy Ludzie w CZD: Legijne Gwiezdne Wojny

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dobrzy Ludzie udekorowali kolejną ścianę w Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem odmalowany został 32-metrowy korytarz, w którym legioniści namalowali bohaterów Gwiezdnych Wojen, oczywiście z legijnymi akcentami i hasłem "Warsaw Fans".

"Jest to jedno z naszych dłużej trwających przedsięwzięć w CZD. (...) Wczoraj wreszcie prace dobiegły końca i Legijne Gwiezdne Wojny zagościły na ścianie! Niech moc będzie z Wami" - poinformowali Dobrzy Ludzie, a efekty ich pracy możecie obejrzeć poniżej.













REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Do Amek - 20.02.2018 / 22:19, *..dynamic.chello.pl

Jest taka koszulka w sklepie Żyleta
http://zyleta1973.pl/index.php?id_product=204&controller=product&id_lang=1

odpowiedz
Kris - 20.02.2018 / 14:00, *..cluster-a.forcepoint.net

Świetne. Gratulacje za pomysł.

odpowiedz
Legion - 18.02.2018 / 23:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wspaniała spawa... miałem okazje przebywać w CZD kilka miesięcy i widziałem jak wygląda "zaplecze" CZD... niestety wołało o pomstę do nieba...
Teraz przepiękna akcja Dobrych Ludzi.... nie wiem co napisać... WIELKI SZACUNEK i WIELKIE PODZIĘKOWANIA ode mnie i przede wszystkim od tych małych brzdąców, którzy na co dzień muszą przebywać w murach CZD. JESTEŚCIE WIELCY

odpowiedz
ojciec - 18.02.2018 / 22:22, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

to, co robią dobrzy ludzie to się w głowie nie mieści! szacunek do śmierci!!

odpowiedz
Amek - 18.02.2018 / 22:20, *..internetdsl.tpnet.pl

Fajne by były koszulki z samym logo war-saw fans z gwiezdnych wojen

odpowiedz
Koziol - 18.02.2018 / 20:40, *..72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wielki szacunek Panowie.

odpowiedz
Wojtas - 18.02.2018 / 20:08, *..217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niesamowicie piękna sprawa Legia Warszawa!.

odpowiedz
Hoh - 18.02.2018 / 17:47, *..dynamic.chello.pl

Mistrzostwo!

odpowiedz
Dylu - 18.02.2018 / 17:37, *..088.069.pools.vodafone-ip.de

Przeezajebiste ;) Chyba najfajniejsza praca wg mnie.

odpowiedz
Arek - 18.02.2018 / 15:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakby zdemolowali to centrum wtedy dopiero by gadali. A tak, no przecież, że nie ma o czym.

odpowiedz
Cult❤️Legia - 18.02.2018 / 14:57, *..222

Bravo !Teraz pojawiła sie idea na Legijne kreskówki,trzeba tylko wymyśleć kilka super postaci,scenariusz i wysłać oferte do Bielsko Białej!Sukces murowany dla pokoleń!

odpowiedz
nn - 18.02.2018 / 14:11, *..dynamic.dsl.as9105.com

fajnie dodane akcenty acz moja córka 5 lat ich nie dostrzegła. ostatnio w wiadomościach był reportaż o jubileuszu CZD I tak po cichu liczyłem że może napomkną słowo o waszych pracach plus zbiórka na karatke Ale nie nawet słowa. Wiem że nie róbcie tego dla poklasku ale z potrzeby serca jednak ...

odpowiedz
Wolominiak - 18.02.2018 / 14:05, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pięknie, oby tak dalej.

odpowiedz
Pio - 18.02.2018 / 14:04, *..play-internet.pl

Czapki z głów Panowie

odpowiedz
Cyprys - 18.02.2018 / 13:57, *..46.interdom.net.pl

Brawo panowie. Super sprawa.

odpowiedz
grzesiek - 18.02.2018 / 13:35, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie mam pytań.

odpowiedz
oLaf - 18.02.2018 / 13:22, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

brawo!!! mają skubani rozmach! : )

odpowiedz
Chory na Legie - 18.02.2018 / 13:19, *..play-internet.pl

Wspaniała robota dobrzy (L)udzie z Was!!!!!

odpowiedz