Kasper Hamalainen najlepszy w meczu ze Śląskiem Wrocław - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Oceny legionistów za mecz ze Śląskiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za piątkowy mecz ze Śląskiem przyznaliście Kasperowi Hamalainenowi. Strzelec trzech bramek uzyskał niemal idealną ocenę: 5,8 w skali 1-6! Pozostali zawodnicy także zostali ocenieni pozytywnie. W sumie oceniało 1046 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4,0.

Hamalainen 5,8
Niezgoda 4,6
Remy 4,5
Antolić 4,4
Eduardo 4,4
Malarz 4,0
Broź 4,0
Philipps 3,9
Mączyński 3,8
Pazdan 3,6
Jędrzejczyk 3,6
Radović 3,3
Vesović 3,2
Kucharczyk 3,0

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (17)

@rek - 19.02.2018 08:29:13, *.dynamic.chello.pl

Wowww... W pierwszej piątce najwyżej ocenionych piłkarzy jest aż 3 nowych zawodników... Pytam się: kiedy i za jakiego trenera tak było, iż tuż po okienku transferowym, ledwie po 2 meczach, aż 3 nowych piłkarzy było tak wysoko ocenionych przez kibiców...??? Czy ktoś pogrzebie w statystykach..??? Pozdro (L)

EBR - 19.02.2018 08:31:35, *.dynamic.gprs.plus.pl

Jędza i Kuchy za wysoko!!!

Andrzej - 19.02.2018 08:50:27, *.static.ip.netia.com.pl

O co niektorych chodzi na interii jest artykuł ze byl mecz Bayern - Legia 14:0 a nigdzie o tym nie pisze był faktyczmie taki mecz? I mega fala krytki pod adresem naszego stadionu ze dach ma jak spodnica ze damski projekt ze jak hotel robotniczy wyglada czy to jest zazdrosc czy to chorzy ludzie

Redakcja (LL!): Polecamy dokładną lekturę naszej strony - o najmłodszych legionistach piszemy regularnie -> http://legionisci.com/news/73408_Mlodziez_mecze_weekendowe.html

Senior - 19.02.2018 10:11:49, *.renesansowa-gw.supermedia.pl

Broż wyżej od Philipsa .Niezgoda

AAA - 19.02.2018 10:19:19, *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo Kuchy,wróciłeś gdzie Twoje miejsce

M3 - 19.02.2018 10:37:15, *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Pazdan, Jędrzejczyk, Mączyński za nisko.

ludzik - 19.02.2018 11:00:50, *.centertel.pl

Kopczynski tez na swoim miejscu

1337 - 19.02.2018 11:54:56, *.dynamic.gprs.plus.pl

@Redakcja
Podziwiam za zrozumienie wpisu Andrzeja.

maykee - 19.02.2018 11:59:27, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Pazdan za wysoko - ten zawodnik sprokurował już wystarczająco dużo bramek straconych przez Legię w ciągu 2ch lat.
Drugi J.R. się znalazł
Zapraszamy do Turcji, Francji, gdziekoilwiek
P.S. niech wezmie ze sobą Astiza

Reszta załogi BRavo, Bravo, no może oprócz Kuchego :)

@mayke - 19.02.2018 12:42:07, *.centertel.pl

Braco to idz sobie poczytać

WWL - 19.02.2018 12:46:08, *.play-internet.pl

Do Redakcji.
Tak hak Andrzej, też o tym pisałem że brak danych o tym meczu.
Zrozumcie ludzie że nie chodzi o gołe informacje.
TUTAJ jest DRAMAT!
Nasza przyszłość (?) przegrywa 0 do 14 z rówieśnikami z Bayernu!
Z tego ciasta piecze nam się zakalec.
Tutaj trzeba glebokiej analizy bo znowu będzie ze tylko amica dobrze szkoli młodzież.
Powolalbym komisję sledczą na temat

J23 - 19.02.2018 14:26:21, *.14

Bayern pokazał Legii miejsce w szeregu. Gówniarze z tego rocznika dostają po 8-10tyś zł kieszonkowego od klubu. Gdzie im tam myśleć o trenowaniu. Tylko dupy i imprezy w głowie. Wystarczy przejść się pod burse Legii na Powiślu, każdy odj...any jak jakiś laluś do tego starsza dupa na szpilce. Minimaliści.

zmrok08 - 19.02.2018 14:57:16, *.internetdsl.tpnet.pl

Ocena dla Pana Kucharczyka mnie nie dziwi. Z całym szacunkiem dla niego, jego samozaparcia, pracowitości oraz (L) w serduchu jego czas się w tym klubie kończy. Dlaczego ?? obserwowałem go specjalnie na tle innych naszych zawodników i obecnie coraz wyraźniej widać, iż nie ma predyspozycji do tzw. "małej gry" a i kilkukrotnie zawiodło go przyjęcie piłki a później odegranie. Może Kuchy się odbuduje jednak mam wrażenie, że nie często obserwować będziemy go w pierwszej "11". Nie wiem czy nie powinien pomyśleć o wypożyczeniu/transferze podobnie jak i chyba Pan Kopczyński. Oczywiście po sezonie. Są to moje luźne przemyślenia. Pozdrawiam czytelników :)

Paolo - 19.02.2018 17:55:46, *.202.skyware.pl

Srutu tutu majtki z drutu... Znafcy...
Kto w ogóle pamięta ze kuchy nam Lm zapewnił???
Barany... Kuchy zdrówka i nie przejmuj się wpisami gówniarzy nie potrafiących nawet pisać poprawnie po polsku....

m4pierwszy - 20.02.2018 22:33:35, *.eaw.com.pl

Radovic taki elektryczny jak nigdy, co to było...
Kuchy jeszcze swoje zrobi, jak co roku

jędrek - 21.02.2018 00:02:59, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Znowu oceniali ludzie, którzy nie oglądali meczu... Hama zasłużona ocena nie przeczę ale Jędza(bo dużo zarabia) czy Rado(bo wraca po kontuzji) już nie całkiem sprawiedliwie tak nisko. Wygrany mecz może z nie najmocniejszym przeciwnikiem ale 3 punkty są i gra miła dla oka, a średnia ocena 4.0? pamiętam wyższe oceny za wymęczone 1:0.

Mat - 21.02.2018 18:50:42, *.dynamic.chello.pl

Sorry ale Radovic pomimo jego licznych zasług za ten mecz stanowczo za wysoką notę dostał. Same straty, niepotrzebne dryblingi i chęć koniecznie pokazania swojej akcji zamiast odegranie do lepiej ustawionego kolegi. Rozumiem że wraca po kontuzji i ma zasługi ale realnie to bardzo słaby mecz Rado.