Marko Vesović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Vesovicia w Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Marko Vesović zadebiutował w barwach Legii Warszawa w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Czarnogórzec pojawił się na murawie w 83. minucie spotkania, zmieniając Jarosława Niezgodę. W ostatnim czasie 26-latek zmagał się z urazem kolana i w efekcie nie przepracował w pełni okresu przygotowawczego. Można się więc spodziewać, iż Vesović będzie sukcesywnie wprowadzany do gry przez trenera Jozaka.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

Widze......w - 17.02.2018 09:19:40, *.dynamic.gprs.plus.pl

Ja przepraszam ale czy to jakiś ważny zawodnik dla Legii czy tylko taki zapchajdziura ?

Zamoj - 17.02.2018 09:20:39, *.34.ipv4.supernova.orange.pl

Za krótko grał żeby coś pokazać ale drugi do piłki ma mam nadzieję że będzie z niego pożytek

grzesiek - 17.02.2018 10:40:58, *.dynamic.gprs.plus.pl

przeciez jozak przed jego transferem pierdzielil dzien w dzien ze zna nawet numer buta vesovicia- wiec on nie moze byc cienki. Razem z rado i spółką zmiotą to ligę w tym sezonie

tp - 17.02.2018 10:58:13, *.play-internet.pl

Może grać na wahadle, a przy systemie 4-3-3 jako prawy pomocnik.

Kristof - 17.02.2018 11:02:00, *.dynamic.mm.pl

Nie chce nikogo martwić ale Vesovic zbyt długo nie zagrzeje tutaj miejsca.
Podobno na meczu byli skauci Tottenhamu i bardzo im się spodobało jak Marko wchodzi na murawę a to oznacza że max pół roku i Londyn ;)

felek - 17.02.2018 11:52:53, *.warszawa.vectranet.pl

Pokazał się z bardzo dobrej strony. Prawie strzelił gola i miał kilka dobrych wymian piłki z Philipsem.

Do kristof - 17.02.2018 12:37:59, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Człowieku ze ci się nie nudzi jeszcze wypisywanie takich bzdur....

Do kristof - 17.02.2018 13:54:28, *.play-internet.pl

Jesteś upośledzonych umysłowo czy byłeś molestowany za młodu ?

do felek - 17.02.2018 14:02:10, *.ntlworld.ie

Philipsa to juz od 20 min niebylo na boisku jak vesovic wszedl

kkk do kristof - 17.02.2018 14:27:45, *.play-internet.pl

slyszałem ,że dobry towar jest na mokotowie , dzieki za potwierdzenie

Tomek 82 Do Do Kristof - 17.02.2018 14:54:47, *.play-internet.pl

Podobno to i to!

krys008 - 17.02.2018 17:23:29, *.serv-net.pl

A mi akurat ten żart Kristofa przypasił. Znam trenera, który rozpoznaje dobrego piłkarza po tym jak schodzi po schodach. :)

Stare Bielany - 17.02.2018 21:16:59, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tomek Sokołowski super trener.
Legia U 17 Bayern U 17
Wynik?
0-14 .....!!
To nie chodzi o wynik np w hokeya
To nasze talenty pilkarskie. ....

mG - 18.02.2018 14:12:03, *.centertel.pl

do Stare Bielany

Tomek Sokołowski II ;)

Pierwszy jest trenerem w Mazowszu Grójec :)