Kasper Hamalainen - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Hamalainen: Mamy dobrą serię

Bartek Modzelewski, Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Nigdy nie strzeliłem trzech goli w jednym meczu. To mój pierwszy hat-trick w karierze, więc oczywiście, że jestem zadowolony. Najbardziej jednak cieszę się z bardzo ważnego dla nas zwycięstwa. Mamy dobrą serię i ciężko pracując chcemy ją przedłużyć - mówi po meczu ze Śląskiem Wrocław Kasper Hamalainen.

- Ciężko stwierdzić czy to mój najlepszy okres. Daję z siebie 100%, ale zawsze jest coś do poprawienia. Nigdy nie jestem w pełni zadowolony ze swojej formy. Nie wiem czy jestem lepszym piłkarzem niż byłem w Poznaniu, ale na pewno jestem mądrzejszy. Teraz już potrafię przekuć swoje słabości w coś lepszego. To prawda, że nasz styl może się podobać. Szczególnie pierwszy gol był w naszym wykonaniu bardzo ładny. Już w meczu Zagłębiem graliśmy ładną piłkę, ale może nie tak efektywną, jak to było dzisiaj. Najważniejsze jest to, że każdy wie jak ma grać. Nowi zawodnicy bardzo dobrze wkomponowali się w zespół. Można powiedzieć, że trener Jozak mnie “naprawił”. W tej pracy bardzo istotne jest, aby mieć spokój i jestem bardzo zadowolony, że mam zaufanie trenera.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.