fot. Mishka / Legionisci.com

Bilety na mecz z Jagiellonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

27 lutego o godzinie 20:30 w ramach 25. kolejki ekstraklasy Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Jagiellonię Białystok. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na Łazienkowską 3. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:



Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (22)

zieLeninka - 17.02.2018 09:51:33, *.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ktoś wie gdzie się podziewa Vuko?

kibic emeryt - 17.02.2018 10:04:06, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli zagrają dobrze w Krakowie będzie komplet .Ja osobiście jestem podłamany i wprost zszokowany kolejnymi karami jakie niewątpliwie będą za race .Druga sprawa to taka że kolejne takie przerwanie meczu może zakończyć się walkowerem a to już nie będzie dla tych którzy to robią zabawne.

206 do kibic emeryt - 17.02.2018 10:29:43, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za race odpalone przez kibiców gości? Coś się zmieniło w przepisach?

@kibic emeryt - 17.02.2018 10:30:14, *.grojec.vectranet.pl

polecam zacząć chodzić na mecze wtedy by Pan widział przez kogo zostało przerwane spotkanie.

L - 17.02.2018 10:54:28, *.internetdsl.tpnet.pl

Jagiellonia jest skończona , stara.....

nitka - 17.02.2018 11:17:35, *.play-internet.pl

@(L) "skonczona"?????? Jesteś pewien????

Do L - 17.02.2018 11:39:39, *.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zboczona, nie skończona.

Do zieLeninka - 17.02.2018 11:43:56, *.199.edial.pl

Jest w sztabie

@kibic emeryt - 17.02.2018 13:31:45, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba pora kupić sobie okulary bo ci w kącie obok sky boxu, odgrodzeni siatką i podwójnym kordonami ochroniarzy to nie byli kibice Legii... Mecz przerwał sędzia ponieważ w sektorze kibiców z Wrocławia odpalono środki pirotechniczne a w konsekwencji doszło do zadymienia placu gry i stadionu.

Żyleta - 17.02.2018 14:15:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciekawe czy znowu będzie tyle gimbusów w kolorowych kurtkach i rurkach na Żylecie co ostatnio...

eth - 17.02.2018 15:27:03, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Białorusini w ogóle przyjeżdżają?

@eth - 17.02.2018 17:41:59, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja bym ich nie wpuścił na stadion za to, że nie wpuszczali nas przez tyle czasu.

eth - 17.02.2018 17:51:46, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Też prawda

Cult❤️Legia - 17.02.2018 19:38:20, *.91

A wpuścić ich I niech zdejmujá gacie!

Edzio - 17.02.2018 19:54:23, *.static.ip.netia.com.pl

Będzie ,,RAR" ?

@Edzio - 17.02.2018 22:47:34, *.dynamic.chello.pl

Nie będzie, zakazy jeszcze sie nie pokończyły.

kibic emeryt - 18.02.2018 10:14:28, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zaczyna się nagonka za moją wypowiedź dlatego proszę autorów strony o wydrukowanie mojego sprostowania które zostało wstrzymane . Na meczu byłem widziałem że to zrobili kibice śląska . Problem jest w tym że to Legia odpowiada za wniesienie tych rac ( a tak przynajmniej jest interpretowane przez PZPN) i wcale bym się nie zdziwił aby kary nałożone zostały na nas mimo że byłby to totalny absurd co dokładnie napisałem w sprostowaniu które nie zostało wydrukowane .Z drugiej strony rzeczywiście forma i treść materiały z dnia 17 lutego mogła spowodować pewnie niezrozumienie czytających za co przeprasza.

Marek - 18.02.2018 19:54:14, *.adsl.inetia.pl

Absolutny zakaz wpuszczania małp z Białegostoku na Legię. Bądźmy kurka wodna poważni... Oni Nas nie wpuszczają który już rok? Do tego pojechali po frajersku Naszego Trenera w ostatnim meczu. Jeśli klub ich wpuści to będzie oznaka słabości.

MG - 19.02.2018 07:16:13, *.play-internet.pl

Chca wejsc??? Niech rozrywaja swoje flagi

do kibic emeryt - 19.02.2018 07:45:13, *.246

Panie Emerycie, polecam spojrzeć na przepisy od 2000 roku, nie to nie my odpiwadiamy za race slunska ;) także skończ Pan , wstydu oszczędź

emigrant - 20.02.2018 20:48:41, *.agg2.rsl.rsl-rtd.eircom.net

Wie ktoś kiedy rusza sprzedaż biletów na mecz z Lechem?

Emigrant - 20.02.2018 21:43:45, *.agg2.rsl.rsl-rtd.eircom.net

Wie ktoś kiedy rusza sprzedaż biletów na mecz z Lechem?