Debiut flagi kibiców z Dęblina - fot. Woytek / Legionisci.com

Debiut flagi legijnego Dęblina

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas piątkowego meczu Legii ze Śląskiem Wrocław na Żylecie zadebiutowała flaga legijnego fanklubu z Dęblina. Nowe płótno legionistów, z miejscowości znajdującej się ponad 100 kilometrów od stolicy, oprócz herbów Legii i Dęblina posiada hasło "Dęblin - miasto wierne Legii".

Na meczu ze Śląskiem pojawiło się kilkudziesięciu fanów Legii z tego miasta.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (25)

K(L)ik - 19.02.2018 13:17:01, *.dynamic.chello.pl

Brawo DĘBLIN, fajna flaga dzięki, że jesteście z nami> Teraz kolej na KOZIENICE i ta część Mazowsza i Lubelszczyzny (włączając Puławy)100% Legia!!!

ggsgsgsg - 19.02.2018 13:30:23, *.dynamic-ra-07.vectranet.pl

Żywa zieleń od Mirasa nie ta pseudomorska jak zawsze robi robotę.

robochłop - 19.02.2018 13:40:20, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Piękna flaga , piękne miasto , piękne wojskowe tradycje...ładnie się zaprezentowali...

do robochlop - 19.02.2018 14:39:48, *.play-internet.pl

Wszystko pięknie Panie ale z pięknym miastem to troszkę przesadziłeś ale chwalą chłopakom, często tam bywam i widać L na każdym kroku.pozdrawiam

lol - 19.02.2018 14:40:25, *.internetdsl.tpnet.pl

z dęblina zawsze jeździło 2-3 osoby, czasem 5 a tutaj kilkadziesiąt. Oby tylko nie był to wynik od wielkiego dzwonu. Ciekawe ilu będzie na Jadze?

68 - 19.02.2018 14:59:15, *.ncbj.gov.pl

Może być. Teraz czekamy na min. Pionki, Szydłowiec, Iłże, Zwoleń, Mirów, Kozienice, Przysuche... Tylko na Lipsko bym nie liczył...

Cult❤️Legia - 19.02.2018 16:26:21, *.25

To dobry momênt any emigracja sie ustawiła z całego świata!czemu nie?!piékny widok byłby na stadionie flagi I fancluby z całego globu,ogarniać sie I pisać na legioniści.com na forum ,super by było aby wszystkie fancluby rozrzucone po świecie spotkały sie razem I zasiadły z gorácym dopingiem na Ł3!

Typek - 19.02.2018 16:53:38, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A co z Rykami? Działa ktoś tam? Motor? czy pustynia kibicowska?

do Typek - 19.02.2018 17:47:55, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Młodzi poszli mocno w strone Motoru, starsi głównie Legia ale aktywność niestety znikoma lub żadna ( przynajmniej na terenie Ryk )

Pio - 19.02.2018 18:41:10, *.dynamic.chello.pl

To jest ta ZIELEŃ, przynajmniej moim skromnym zdaniem.

Seba do Cult Legia - 19.02.2018 19:19:28, *.dynamic.dsl.as9105.com

We emigracji to Wakefield kolo Leeds w uk posiada spora ilosc Legijnych fanatykow ze mna na czele. Wyjazdy do Madrytu I reszta europejskich miast zaliczona. Mocno Legia!

dopio - 19.02.2018 20:37:33, *.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

zieleń jak zieleń flaga ładna :) na stadionie każda zieleń wygląda ładnie:)

do ggsgsgsg - 19.02.2018 20:40:05, *.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

http://flagfanatics.pl/zdjecia-flagi-na-plot/ tu też masz pseudomorski kolor? :D inne światło inny odcień :D wyjdź z internetu wejdź na stadion :D

1916ja - 19.02.2018 21:46:46, *.debnet.pl

Trzymajcie się.Szacunek

x - 19.02.2018 22:56:58, *.19-1.cable.virginm.net

z perspektywy TV myslalem ze to flaga Debil

do Cult Legia - 19.02.2018 23:00:58, *.19-1.cable.virginm.net

zawadka to ty wariacie?

Do 68 - 20.02.2018 01:06:20, *.131

Na Iłżę i Mirów raczej bym nie liczył, bo to bliskie okolice Starachowic. A tam rządzi Żydostwo niestety...

Kim zong - 20.02.2018 07:40:08, *.centertel.pl

I co z tego ci z nowego yorku tez maja flagę a nie znają najprostszych pieśni ...najpierw spiewniki a potem płótna . Pozdro dla kumatych

jaca - 20.02.2018 11:10:58, *.67.revdns.net.pulawy.pl

Spoko, Puławy też są obecne na meczach Legii. Teraz pewnie pojawimy się na meczu z Lechem.

Pu(L)awy - 20.02.2018 15:35:39, *.72.threembb.co.uk

Pu(L)way 100% LEGIA WARSZAWA!!!!!!!!!!! LEGIA MISTRZ!!!!!! TYLKO LEGIA.

Pu(L)awy - 20.02.2018 16:56:37, *.72.threembb.co.uk

Jarek graj tak dalej. LEGIA MISTRZ!!!

akr - 21.02.2018 20:41:43, *.starachowice.vectranet.pl

W Starachowicach jest fc żydzewa ale dużo osob starszego pokolenia jezdzi na Ł3. A w iłży kibice miejscowej Polonii są fc Radomiaka

Go(L)ąb - 21.02.2018 21:20:17, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo chłopaki z Dęblina. Pozdro Seba! Pomiędzy Dęblinem a Puławami jest jeszcze legijny Go(L)ąb!!! Widzimy się na Ł3 na meczu z Lechem w kilkanaście osób. Pozdro

EMGie - 22.02.2018 01:59:43, *.centertel.pl

Do akr
Potwierdzam w Starachowicach są kibice Legii i będą !
Są też osoby które mieszkają w Warszawie i chodzą na Ł3 .

deblinianin - 22.02.2018 17:10:38, *.centertel.pl

pozdrowienia dla legijnych kibiców z Dęblina i nie tylko ...
Dajcie znać jak będziecie z dęblina ruszać na kolejne mecze legiuni !!!

mluczynski78@onet.eu