Artur Waś i Artur Nogal - fot. legialyzwy.com

Igrzyska Olimpijskie: 13. miejsce Wasia, koszmar Nogala

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek na Igrzyskach Olimpijskich w Korei Południowej dwóch panczenistów Legii Warszawa rywalizowało w wyścigach łyżwiarzy szybkich na dystansie 500 metrów. Artur Waś uzyskał czas 35.02 s, co pozwoliło mu zająć 13. miejsce na 36 startujących. Drugi z legionistów Artur Nogal popełnił koszmarny błąd - zarył łyżwą w lód i zaliczył upadek tuż po starcie. Do mety dojechał z czasem 58.71 s.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (14)

Cała legia zawsze razem - 19.02.2018 15:40:18, *.dynamic.chello.pl

Szkoda Nogala
Artur... głowa do góry

kuba - 19.02.2018 16:34:14, *.dynamic.chello.pl

I tak wielkie brawa dla was chłopaki za sam start na IO. Życzę wam wszystkiego najlepszego (L).

Legia sk-ce - 19.02.2018 16:39:53, *.centertel.pl

Dooooo kuba.....to po co pojechal jak nie umie jezdzic..... !!! Wstyd .....zenada....zaryc łbem w lod......szkoda gadc

Bubu - 19.02.2018 17:15:08, *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Wracaj trenuj I za 4 lata pokaz ,ze jestes nzjlepszy.

Kim zong - 20.02.2018 07:35:50, *.centertel.pl

Melepeta jak mozna wyrżnąć orła na olipiadzie? Wstyd !!!

Do Legia sk-ce - 20.02.2018 08:32:20, *.play-internet.pl

Ty jesteś chłopcze udany! Na igrzyska nie jedzie się bo ktoś chce i ma taki kaprys, ale trzeba być zajebist*ym aby spełnić minimum. Ko każdym upadku się poddajesz? Taka miękka faja?

do Kim zong - 20.02.2018 15:04:48, *.play-internet.pl

czlowieku jesteś w tak zaawansowanym stadium debilizmu ze nienwarto nawet komentować twoich mądrości

WFH - 20.02.2018 15:28:41, *.mobile.sferia.net

Słabe że tak durne komentarze anonimowych znawców pojawiają się też na legijnej stronie...

Legia sk-ce - 20.02.2018 16:22:34, *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

O czym ty gadasz gosciu.......byl zajebisty..i pojechal...to pokazal wlasnie jaki jest dobry....zreszta wszyscy na olimpiadzie z polski sa dobrzy....widac po osiagnieciach...szkoda gadac...!!! Jestesmy beznadziejni..na zimowych olimpiadach..kazdy to widzi.i przestańce bronić.tych nieudacznikow..!!!!

zkrent - 20.02.2018 17:49:00, *.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawa za start! Artur glowa do gory!

do Legia sk-ce - 20.02.2018 22:08:00, *.ip-point.pl

pomyślałeś o tym, że musieli się na te igrzyska zakwalifikować? sam start na takiej imprezie jest już wielkim wyczynem

Legia sk-ce - 20.02.2018 23:22:43, *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

To moze lepiej na ich miejscu...bylo sie tam nie dostawac....i zostac w domu..i nie robić z siebie pośmiewiska........skoki tez......wszyscy zadowoleni bo 3 miejsce i medal..i zadowoleni .i bla bla.......a ja niestety nie.. bo mnie wku.....w ostatnim skoku bo jak to zwykle polacy potrafia...stracili..wszystko w ostatnim skoku........standard

Legia sk-ce - 20.02.2018 23:24:42, *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

Niestety jestesmy minimalistami......i ja juz nic na to nie poradze...pozdrawiam.....LEGIA MISTRZ..!!!

Snołbord - 22.02.2018 02:43:57, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kamil Stoch to też Legionista , bo jego brat stryjeczny Eryk grał w naszej Dwójce kiedyś . Więc cały ród Stochów to Legioniści Warszawscy , tyle że większa ich część mieszka w górach . Naszych panczenistów szkoda bardzo , szczególnie Artura Nogala . Nie poddawaj się . Chłopaki : za cztery lata następna szansa , trzymajcie się (L) .