Białostoczanie na stadionie Legii w lipcu 2016 roku - fot. Legionisci.com

Kibice Jagiellonii przyjadą autokarami

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Jagiellonii Białystok rozpoczęli sprzedaż biletów na wyjazdowy mecz z Legią, który odbędzie się przy Łazienkowskiej 27 lutego. Za przejazd autokarem i bilet na mecz zapłacą 100 złotych. Ponadto osoby jadące na własną rękę mają możliwość zakupu biletu w cenie 40 zł. W minionym sezonie białostoczanie przyjechali na nasz stadion pociągiem specjalnym.

W połowie lipca 2016 roku przyjechało ich 580, z czterema flagami. Kilka miesięcy wcześniej, 14 lutego 2016 roku Jagiellonia - również "specjalem" - dotarła na nasz stadion w 992 osoby.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (83)

DarceLi - 20.02.2018 09:15:20, *.centertel.pl

Nie wieloma a jednym i nie autokarem a Co najwyżej busem tak się elegancko spakują;)

Mundial w Rosji - 20.02.2018 09:17:39, *.centertel.pl

Teraz mamy już bardzo ciekawy rozkład jazdy. Same dobre meczyki do końca rundy zostały. Jak pojadą z Jagiellonia i Lechem to juz będzie bliżej do majstra.

Winiary - 20.02.2018 09:22:26, *.static.ip.netia.com.pl

A wpuścimy ich, czy pod stadionem się okaże że jednak nie?

Misza_Praga - 20.02.2018 09:23:35, *.dynamic.gprs.plus.pl

Babajaga nie wpuściła naszych,ale Białorusini tak mają!

Pio - 20.02.2018 09:23:48, *.play-internet.pl

Powinni pod stadionem dowiedzieć się że jednak nie mogą wejść, inaczej się nie nauczą.takie typy rozumieją tylko ząb za ząb

Zatroskany - 20.02.2018 09:26:40, *.103.tvksmp.pl

To oni mają już 4 flagi? Nie za dużo?

Rar - 20.02.2018 09:27:50, *.lsas.aero

A wrócą boso i na piechotę bez barw..czyli standard..

Do Misza_Praga - 20.02.2018 09:38:57, *.127

Podlasie to piekne Polskie tereny gdzie mieszkaja Polacy od kilkuset lat!
Mozna nie lubic Jagiellonie ale nie nazywac ich tak! Potem na stadionie krzyczysz hasla jak Polskie Wilno i Polski Lwow a Bialystok nazywasz Bialorus!

Maszyna - 20.02.2018 09:45:16, *.dynamic.gprs.plus.pl

niewazne czym przyjada...wazne czym beda wracac ...

Mc Gregor - 20.02.2018 09:47:56, *.play-internet.pl

Disco polowe buractwo zawsze się spina na wyjazd zycia do Stolicy leczyć swoje kompleksy.

Burro - 20.02.2018 09:51:43, *.play-internet.pl

Nie dziwne ze autokarami. Jak s8 sie jedzie 2h z bialegostoku do Warszawy. A pociagiem z 5. Swiat sie zmienia. Pkp nigdy

Alan - 20.02.2018 09:57:29, *.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do do Misza Praga
Dokładnie zgadzam się w 100 % drugi przykład to Polska bez Śląska...czasem mam wrażenie ze niektóre osoby jakby usłyszały np. widzew łódź to również by tak krzyczaly...

oLo - 20.02.2018 10:01:05, *.itsa.net.pl

Uwielbiam rarów. Dlaczego nie popełnili zbiorowego sepuku to nie mam pojęcia? :-D

Ewelina - 20.02.2018 10:21:19, *.play-internet.pl

My podczas ostatniego wyjazdu zwiedziliśmy parking pod ich stadionem i musieliśmy wracać. A teraz podkulili ogony, doznali amnezji co do przebiegu naszej ostatniej wizyty i skomlą aby ich wpuścić. Niech teraz oni popatrzą jaki mamy ładny parking i niech wracają na Białoruś.

sportowy urs - 20.02.2018 10:21:57, *.adsl.inetia.pl

autokar.rar

Do mundial - 20.02.2018 10:24:52, *.play-internet.pl

Nie wiem jak u ciebie ale u mnie w Warszawie gra się o mistrza .
Majster to na budowie .

@rek do MwR - 20.02.2018 10:27:03, *.dynamic.chello.pl

Tzw. "majstra" poszukaj sobie w pyrlandii...;))) Pozdro (L)

T56 - 20.02.2018 10:30:58, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy jest jakaś szansa, żeby ich nie wpuścić? Mogę się założyć, że na kolejny wyjazd naszych nie wpuszczą znowu coś wymyślą.

@rek - 20.02.2018 10:32:15, *.dynamic.chello.pl

do Rar
do Maszyna

Parafrazują tekst znanej poniekąd piosenki, to..:

I gdy wygra (L)egia i zawoła Bóg
To pożegnam wszystkie te rzeczy i znów
Pójdę boso
Pójdę boso
Pójdę boso
Pójdę boso.................... Pozdro (L)

jagiellonia.rar - 20.02.2018 10:41:52, *.itsa.net.pl

Akurat Jagiellonia lubi się kompresować w dużych ilościach na małej przestrzeni, myślę że zabiorą się wszyscy do jednego autokaru :- )

Rychu - 20.02.2018 10:43:09, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Zostały jeszcze jakieś flagi zgagi z wypadu Legii do Białegostoku? Zawisną na Żylecie do góry kołami? Tak czy inaczej będzie ciekawie :-)

Do Mundial w Rosji - 20.02.2018 10:45:02, *.centertel.pl

O majstra to mozesz walczyc wr wronkach.My gramy o MISTRZA!!!

Wo(L)A Do Miszy_Praga - 20.02.2018 10:51:12, *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Zluzuj majty chłopie , bo za grubo ciśniesz .
Szanuj Polaków !

(L)egiunia Fanatic(L) - 20.02.2018 10:54:52, *.centertel.pl

Powinni być tak samo potraktowani jak nasi w Białymstoku i tyle w temacie.Na ulicy jurowieckiej ma siedzibę swa... Jazda z k.... Legio i tylko zwycięstwo, do zobaczenia na Zylecie bracia!!

pogoda - 20.02.2018 10:57:02, *.play-internet.pl

Ten mecz się nie odbędzie. Nadaja taki mroz że odwołają

Do Widmo - 20.02.2018 11:00:13, *.centertel.pl

Zrozum że się mylisz z Kucharczykiem.
Skoro kolejny trener stawia na niego to znaczy że jednak potrafi grać w piłkę.
Obawiam się że Ty nie znasz się zbytnio na piłce nożnej skoro oceniasz tak jego umiejętności.
Pozdo L.

Afro - 20.02.2018 11:01:24, *.static.nsti.pl

Trzeba koniecznie sprawdzić czy te ich 4 flagi nie mają podwójnych zszyć.

paplinio - 20.02.2018 11:01:51, *.play-internet.pl

Proponuje staropolskim białostockim zwyczajem zrobić remont sektora dzień wcześniej i nie wpuszczać tych śmiesznych obsrańców

Misiek - 20.02.2018 11:05:12, *.83.ipv4.supernova.orange.pl

Czemu ich kibice oglądają mecz u nas a nas nie wpuszczają do nich

@DarceLi - 20.02.2018 11:06:29, *.centertel.pl

A Twoj pekaes dojedzie do Warszawy?

(L) - 20.02.2018 11:09:28, *.adsl.inetia.pl

Do kolegów powyżej co piszą czym przyjadą i w co się spakuja i czym będą wracać: tak. Klawiatura wszystko przyjmie net gimnazo

Adam Wlochy - 20.02.2018 11:17:29, *.9.245.13

Przyjezdzaja na zabieg pillingu i grupowa kompresje?

stary trener - 20.02.2018 11:19:45, *.161

nie rozumiem ------ takie dzialania jakie zaczela jagielonia ze nie wpuscili Legionistow na stadion powinny skutkowac takim samym zachowaniem - przyjechali -oki- a teraz dziekujemy wracajcie do domu -oko za oko zab za zab -- wracac do żubrowa i ogladac mecz w canal+ moze to ich cos nauczy -dosc pomiatania przez "chłopków" kibicami Legii -pokazmy nie kulture ale MOC

Dickson Chotowski - 20.02.2018 11:25:31, *.range109-145.btcentralplus.com

Akurat na ten jedyny mecz sektor gosci powinien byc zamkniety. Zaczna nas te ku....traktowac z szacunkiem to moga wejsc !!

@Do Misza_Praga - 20.02.2018 11:30:19, *.dynamic.chello.pl

100% racji. Możemy się nie lubić na trybunach, ale po za nimi pamiętamy o Ojczyźnie, a akurat na Podlasiu jak i w całej Polsce Wschodniej patriotów jest bardzo wielu {zapewne wielu z nich to kibice Jagi}! To na zachodzie Polski często mają problem ze swoim pochodzeniem i korzeniami, może akurat nie w środowisku kibicowskim (po za Chorzowem i paroma innymi a wyjątkami na Śląsku), ale wśród całej ludności % ludzi dumnych z polskości zdecydowanie jest większy na wschodzie niż zachodzie kraju.

mietek - 20.02.2018 11:37:16, *.emea.ibm.com

@ @rek: Niezła piosenka :))))

A dasz jeszcze jakąś na czekanie pod stadionem do 80 minuty? ;))

lol - 20.02.2018 11:53:08, *.internetdsl.tpnet.pl

a idźcie wy w piz... internetowi napinacze. Debile i gamonie, którzy każą zamknąć sektor gości. Ch.j z takimi kibicami jak wy
TYLKO LEGIA - piłka nożna dla kibiców

L - 20.02.2018 12:02:07, *.play-internet.pl

Wszystkich internetowych kiboli chciałbym poinformować ze nie wpuszczenie nas w Białymstoku to były wspólne działania wojewody, policji i ochrony. Jedyne co mogli zrobić ich kibice to przyjsc i pokrzyczeć troche zeby nas wpuścili. Nienawiść do leszczy z jagi to jedno ale nie popadajcie w paranoje bo dostaniecie rozdwojenia jaźni.

syrenka - 20.02.2018 12:11:12, *.centertel.pl

Walcz Legio! Walcz! Pozdrowienia z Konina....na meczu z Lechem będziemy...uczniowie i ich nauczyciel....do zobaczenia Warszawo!!!

Legia Żoliborz - 20.02.2018 12:20:02, *.play-internet.pl

Panowie ja rozumiem wasze zlości do tych matołów zpodlaskich. Ale czy ich wpuscimy czy nie to ma mniejsze znaczenie niz to ilu nas będzie we wtorek. Patrząc na zainteresowanie biletami widze to miernie tym bardziej ze ma byc syradznie zimno. Wlasnie w takim trudnym dniu meczowym pokażmy ze jesteśmy z duzyną ze kibicujemy z całego serca dla naszej Legii. Do zobaczenia na Ł3. Pozdrawiam Wszystkich

oLaf - 20.02.2018 12:33:12, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

proponuję zamknąć ich sektor z powodu... malowania krzesełek!

Tak jak nas zrobili w konia to też jakby dostali po kieszeni to by zrozumieli żeby nie robić takich numerów!

Lostinnio - 20.02.2018 12:41:41, *.centertel.pl

Niezależnie co sie zdarzy jaga wita gospodarzy splonie hahahaha

FCC(L) - 20.02.2018 12:53:40, *.ciechanow24.pl

Do wszystkich łbów, którzy tu się srają, żeby nie wpuszczać przyjezdnych. Wy sami nie przychodzcie na ten mecz łby j***ne!
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!!

Jagiellonia normalnie wchodzi.

Czytać się was nie da. Wstyd przynosicie prawdziwym kibicom. Ktoś z was był w Białymstoku łby pi***lone, że teraz się tu produkujecie?

Zajmon Szczecin - 20.02.2018 13:05:08, *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wpuścić bo mamy klasę i besztac jelopow!

Kim zong do Ewelina - 20.02.2018 13:11:56, *.centertel.pl

Ewelina jaki ty parking zwiedzalas ??? Ten z drewnianym grzybkiem ??? :))

lhm - 20.02.2018 13:50:19, *.32

@Burro
Pociągiem z Białegostoku do Warszawy Centralnej jedzie się 2 godziny 15 minut...

(L)egia - 20.02.2018 13:50:22, *.play-internet.pl

Jagiellonia.zip i wszystko jasne. Im wystarczy jeden bus.

@FCC(L) - 20.02.2018 13:50:54, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ćpaj tyle bo straciłeś już sporo szarych komórek

@FCC(L) - 20.02.2018 13:55:05, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wpuścić tylko nie placz jak nie wejdziesz w rundzie mistrzowskiej.

do FCC(L) - 20.02.2018 14:13:46, *.dynamic.chello.pl

Nic dodać nic ująć!
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
A lamusy dupa cicho! ;)

Gienek - 20.02.2018 14:40:58, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Wpuścić wieśków i pojazd po nich przez cały mecz + spalenie na Żylecie ich kilku kolejnych szmat, które jeszcze tam gniją w schowku.

DarceLi do @DarceLi - 20.02.2018 14:53:16, *.centertel.pl

Nie muszę używać Twojego środka komunikacji "pekaes" by dojechać do Warszawy gdyż w mieście mamy komunikację miejską... A Ty dalej z dumą dziękuj ojcu że nie urodziłeś się w Warszawie ... tylko nie przyjeżdżaj już tym twoim "pekaesem" z tych twoich moniek do stoLicy w celach zarobkowych jak pół Twojego wojewodztwa

CiachoLW - 20.02.2018 14:54:31, *.play-internet.pl

Niech postoją pod stadionem i niech spie.....

Legia Żoliborz - 20.02.2018 14:57:32, *.play-internet.pl

do FCC (L) szacun za wypowiedź i zrozumiałą frustrację. Masz w 100% racje. Tak jak pisałem wcześniej zajmijmy sie zmotywowaniem samych siebie abyśmy stawili sie na meczu w duzej liczbie. Co nam da to ich nie wpuszcza jesli nasza frekwencja bedzie ponizen 10 tyś osób. Apeluje abyśmy zajeli sie kibicowaniem w tym dniu. Wszyscy na Ł3 pomimo przeciwności w tym dniu. Pozdrawiam

@rek do mietek - 20.02.2018 14:59:08, *.dynamic.chello.pl

Mówisz i masz...:)))

See I’ve been waiting for so long
Waiting for so long
See I’ve been waiting for so long
Why does it always seem so wrong
Oh it seems so wrong
See I’ve been waiting for so long....:)))

Link poniżej...:))
https://www.youtube.com/watch?v=q7LzhZylLnk

Pozdro (L)

Cult❤️Legia - 20.02.2018 15:08:35, *.188

Wpuścić każdego nawet bez biletu dać kanapki I herbata w przerwie meczu przez głośniki na ich sektorze puszczać Legijne piosenki i coś wymyślić jeszcze niech pamiétajá do końca życia że sá w Stolicy,w Warszawie na Ł3!a Żyleta powinna pokazać oprawe I repertuar piosenek o Warszawie!Kultura!Pane!

WWL - 20.02.2018 15:15:07, *.play-internet.pl

Niestety ale prawda jest taka jak ich wpuscimy to:
Po pierwsze- będą się z nas frajerów śmiać
Po drugie- następnym razem też nas.nie.wpuszczą (szeroki wachlarz pzyczyn np.malowanie wejść dla kibiców, choroba ochroniarzy, znaleziona petarda, pusty plecak co w nim bylo?, sprzątaczka dostała okres a po przekwitaniu into zły omen itd.)

(L) - 20.02.2018 15:15:30, *.dynamic.chello.pl

Śmieszne transparenty nas obrażające potrafią wywieszać, ale już potem zostaje im tylko ucieczka, niech przyjadą wejdą i popatrzą na dalszy płomień, którego końca nie widać :)

nitka - 20.02.2018 16:49:25, *.play-internet.pl

@L nic dodać nic ująć....

PodLasie - 20.02.2018 17:04:57, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

j*&^% jagiellonie!!!

Mariano - 20.02.2018 17:44:10, *.dynamic.chello.pl

Podlasie lubię. Jagiellonii nie, za wypięcie się na kibiców ostatnio co było totalną patologią oraz za to, że ich trenetem był gość o IQ 50 który dodatkowo nadużywał Whiskey ;) Moim zdaniem na spokojnie niech przyjadą oglądać łomot i wracają z rozwianymi nadziejemi na mistrzostwo :)

Legijny Zambrów do @Do Misza_Praga, - 20.02.2018 18:15:00, *.centertel.pl

Weźcie się ogarnijcie. Jacy z nich Polacy? Razem z ruskim Spartakiem zamierzali sie na Legie, śpiewają że pseudokibice j..a Polski stolicę! Każdy to zna historię wie że Białystok nawet nie był w Kongresówce, a w średniowieczu do ziem polskich dołączyli chyba najpóźniej z wszystkich obecnych miast wojewódzkich. Sama etymologia słowa Podlasie znaczy tyle co przy Polsce. Po za tym zawsze tam było pełno komuchow i bolszewicy idący na Warszawę w 1920 nieprzypadkowo utworzyli tam rząd.

@Zambrów... - 20.02.2018 20:36:59, *.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W X-XI wieku tereny dzisiejszego Podlasia wchodziły w skład państwa polskiego pierwszych Piastów. Idąc tropem Twojego myślenia to samo można mówić o Ziemiach Zachodnich. Po za tym Zambrów to Podlasie.

mietek - 20.02.2018 21:05:22, *.internetia.net.pl

@ @rek: Mega plusy za podjęcie wyzwania :))

Ale słuchał tego nie będę, bo mi to wywichnie psychikę :)

AAA - 20.02.2018 23:12:25, *.dynamic.chello.pl

Do FCC:szanuj mordę.

do @Zambrów - 21.02.2018 06:32:24, *.dynamic.chello.pl

Widać, że nie wiesz co to historyczne Podlasie. Białystok został założony w 1320 roku. Zambrów jest w woj. Podlaskim tylko administracyjnie, po raz pierwszy w historii, podobnie jak inne podlasko brzmiące miasta jak Wysokie Mazowieckie...

Kibol85 - 21.02.2018 07:23:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale wy jestescie poj... pilka nożna dla kibiców. Pewnie większość pisząca żeby zamknąć sektor i nie wpuścić jagi , nigdy nie była na żadnym wyjeździe. Pozdro dla normalnych.

@Kibol85 - 21.02.2018 07:46:52, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla kibiców ale nie dla tryglodytów! Już zapomniałeś kto rzucał w sektor rodzinny?

hasło na dziś - 21.02.2018 07:49:17, *.218

PIŁKA NOŻNA DLA BANDYTÓW!

fcSkierniewice - 21.02.2018 10:17:21, *.246

Boże widzisz i nie grzmisz. ...to my wyznaczamy kierunki w tym kraju, to że milicja nas nie wpuściła w białym, to MY KIBICIE chcemy nie wpuszczac baby jagi ? to jest dramat jakiś, kto tu w ogóle się wypowiada , Piłka nożna dla kibiców ....

Darko - 21.02.2018 11:14:54, *.play-internet.pl

Pilka nozna dla morderców i zbójów!

Ewelina - 21.02.2018 18:25:12, *.play-internet.pl

do fcSkierniewice: przypominam, że zawrócenie nas spod stadionu to nie wszystko. Była jeszcze druga rzecz z którą "milicja" nie miała nic wspólnego. Piłkarze Legii nie mogli w noc przed meczem w Białymstoku spać gdyż miejscowi pod hotelem zorganizowali hałas uniemożliwiający normalny sen. Takie zachowanie nie zdarza się nigdzie indziej. Dla tego bydła z Białorusi nie ma miejsca w cywilizowanym świecie.

@do do Zambrów - 21.02.2018 20:54:14, *.static.ziggozakelijk.nl

Dokładnie tak... Z-ów jest na podlasiu tylko administracyjnie... Zambrów (Ostatnia Wschodnia Granica Wielkiego Ksiestwa Warszawskiego:)) leży na historycznym Mazowszu

Amir(L) - 21.02.2018 22:42:44, *.play-internet.pl

Może tak:

I gdy wygra (L)egia i zawoła Bóg
To pożegnam wszystkie te rzeczy i znów
Pójdę boso
Pójdę boso
Pójdę boso
Pójdę boso.................... ŁAZIENKOWSKĄ!!!!

Widzimy sie we wtorek

Tagi - 21.02.2018 22:55:11, *.dynamic.chello.pl

Uważam że należy ich wpuścić , na placu wpie...ć 5:0 i wygonić do Biedastoku.
To będzie najlepsza odpowiedź na wszystko co zrobili piłkarzom i nam w swojej wiosce.

Cult⚽️Żyleta - 21.02.2018 23:51:42, *.10

Bédá niezapomniane atrakcje przed w trakcie i po!

Legionista80 - 22.02.2018 10:13:11, *.play-internet.pl

Chyba autokarem a nie autokarami;)))
TO W KONCU JAGA.RAR

ja - 22.02.2018 11:53:39, *.dynamic.chello.pl

Nie dziwcie się tak, że można bez biletu autokarowego zamiast płacąc 100 zł zapłacić 40 zł i dostać bilet.
Przynajmniej 50% z nich spokojnie dojedzie sobie na stadion za 4,4 zł, bo za 3,4 zł to niestety z Białołęki nie dojadą.

Oczko do Amir - 22.02.2018 12:03:03, *.centertel.pl

Pier... sie w czoło !!! Najlepiej boso !!!

olsen - 23.02.2018 07:45:33, *.cebit.com.pl

Jakimi autokarami?? Przecież połowa mieszka w u nas w Sto(L)icy ....Budują nam mieszkania i pracują na budowach , a my w zamian .."opikujemy sie " ich kobietami :) ...
Witamy w Warszawie

Bart - 23.02.2018 13:16:42, *.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

10 tys , jest na miejscu zobaczcice :)

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/bialystok,4450130,galop,30028814,t,id,tm,zid.html

Pallola - 26.02.2018 16:06:51, *.centertel.pl

Piłka nożna dla kibiców. Nie trzeba się zniżać do poziomu chama..

Mamy swoją dumę, bądźmy ponad tym wszystkim. My zapełnijmy cały stadion- Oni nigdy tego mieć nie będą co nasze..

najgorzej jak się z dziada zrobi Pan a z dziadówki pani..A jeszcze gorzej jak się Pan zamieni w dziada!

Legio ! Marsz Marsz Marsz do Boju Marsz, Zwycięstwo czeka nas

Prawi(L)ny - 22.04.2018 21:54:59, *.play-internet.pl

Misza_Praga skończyłeś szkołę na podstawówce to po co się odzywasz?