Bartosz Frankowski - fot. Mishka / Legionisci.com

Frankowski sędzią meczu z Cracovia

Fumen, źródło: Legionisci.com

Bartosz Frankowski został wyznaczony do sędziowania meczu 24. kolejki pomiędzy Cracovią i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Torunia prowadził pięć meczów stołecznego zespołu - cztery zwycięskie i jedno zakończone wygraną rywali. Cracovii sędziował dwukrotnie i w obu przypadkach to "Pasy" cieszyły się z kompletu punktów.

Obsada sędziowska 24. kolejki
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk: Tomasz Musiał (Kraków)
Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz: Szymon Marciniak (Płock)
Pogoń Szczecin - Wisła Płock: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Cracovia - Legia Warszawa: Bartosz Frankowski (Toruń)
Piast Gliwice - Wisła Kraków: Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Korona Kielce - Lech Poznań: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (28)

Kar - 22.02.2018 11:08:57, *.122

Jak on nam sędziuje to wiadomo że będzie w plecy.

Gienek - 22.02.2018 11:20:42, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Frankowski nie jest najgorszy. Złotek tradycyjnie da łachowi 3 punkty. Jakiś karny z kapelusza dla łacha albo czerwona kartka dla Korony. Coś już wymyśli.

paulus71 - 22.02.2018 11:24:00, *.centertel.pl

Cienias, jakich mało. Znowu będzie dopuszczał ostre faule na nas, jak choćby w Białymstoku np na Odjidji

Gromosław - 22.02.2018 11:51:54, *.static.ip.netia.com.pl

Cienki sędzia jeden z najgorszych w lidze i nie mysli jak ida kontry taki troche pusty nie czuje gry. Do 3 ligi z nim

lendzian - 22.02.2018 12:08:25, *.play-internet.pl

Najlpszym sendziom jest Pierluidzi Kolina

Zajmon Szczecin - 22.02.2018 12:53:30, *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wytypowałem go krótko po meczu ze Śląskiem do gwizdania z Cracovia. To największy antyLegionista,który w przeciwieństwie do Złotka, nie jest słaby tylko świadomie gwizdze przeciwko Legii,a dodatkowo dopuszcza do ostrych fauli na zawodnikach.

(L) - 22.02.2018 13:17:07, *.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Rokowal jako dobry rozjemca, w tej chwili jest bardzo słabym sędzia

Dziadek 46 - 22.02.2018 13:43:25, *.215

W meczu z Wisłą nie podyktował karnego na Niezgodzie
C+ kontrowesje

Ja1916 - 22.02.2018 14:20:43, *.dynamic.chello.pl

Jak zwykle lament. Czy któryś sędzia komuś tu pasuje?

Zajmon Szczecin - 22.02.2018 14:32:52, *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Będą kartki i faule, możliwa nasza wtopa.

Fanky - 22.02.2018 15:05:43, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam nadzieje ze gwizdnie nam karnego z kapelusza zeby hejterzy mieli co jesc:)

Cult⚽️Żyleta - 22.02.2018 15:05:59, *.160

Frankowski lubi ostrà walke na pograniczu prawa,wiéc drodzy piłkarze silne ustawienie balans nòg i ochrona ciałem jak za Pisza drużyny !

Greg61 - 22.02.2018 15:10:42, *.centertel.pl

I jak tu się nie denerwować o drukarz nadzwyczajny jak Zlotek

Bubu - 22.02.2018 16:13:48, *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Jak dla mnie to moze nie byc zadnego sedziego

Zajmon Szczecin - 22.02.2018 16:13:52, *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ ja1916
Ostatnio dobrze i sprawiedliwie Legii sędziuje Stefański,Lasyk i Musiał (mimo naszych wtop). Kwiatkowski jest b . dobrym sędzią ale jest z Warszawy. Chciałbym jeszcze Gila i Jakubika. Najgorsi są Złotek i Frankowski.

felek - 22.02.2018 16:31:15, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Główny Drukarz Rzeczypospolitej sędziuje w Kielcach. Amika może liczyć na łatwe 3 punkty w Kielcach. PZPN jak zwykle wspiera zespół z krainy kwitnącej bulwy.

drs - 22.02.2018 16:48:12, *.tktelekom.pl

"W obecnym sezonie arbiter z Torunia prowadził pięć meczów stołecznego zespołu - cztery zwycięskie i jedno zakończone wygraną rywali" poważnie aż taki z niego drukarz?

Do redakcji - 22.02.2018 17:35:54, *.dynamic.gprs.plus.pl

Pytanie
Czy są jakieś przepisy że poniżej pewnej temperatury mecz nie może się odbyć?

ludzik - 22.02.2018 18:31:36, *.centertel.pl

Ale wy to pipy jestescie... przed kazdym meczem pod akrykulem o przydzieleniu sedziego jest zawsze ten sam placz.... ogarnijcie sie leszcze w końcu. Przed Slaskiem bylo to samo i jakos wynik byl inny niz tutaj znawcy podawali. A poza tym jakos 4 z 5 meczy Legia wygrala podczas pracy arbitra. Więcej wiary i dupy cicho.

Człowieczek do ludzik - 22.02.2018 19:46:14, *.161.ipv4.supernova.orange.pl

A powiedz mi pajacu który to sędzia na VAR nie widział spalonego korony w meczu z Legią? I sam ucisz swoją dupę leszczu. A i pisze się meczów nie meczy

aMol - 22.02.2018 19:52:55, *.satfilm.com.pl

Toruński pajac powodzenia :)

Zajmon Szczecin - 22.02.2018 20:18:20, *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Piszą takie burak ,ze zawsze tylko narzekanie na sędziego, a czy wy czytacie wogole opinie innych czy tylko swoje wypisujecie. Nie wiecie,który sędzia co robi a generalizujecie. Siedzi gowniarz przed kompem i pisze co gdzieś usłyszał.

LW - 22.02.2018 20:25:54, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cracovia 1-3 LEGIA ! LEGIA !!!

nabuchodonozor - 22.02.2018 21:34:48, *.warszawa.vectranet.pl

A gdzie jest Sieja i Wałek pytam się? Frankowski jak zwykle przekręci Legię tradycyjnie, a łach ma jak zwykle wsparcie Złotka wuefisty z Podkarpacia.

@człowieczek do ludzik - 22.02.2018 22:25:54, *.dynamic.chello.pl

PWN informuje, że określenie "meczy" jest uznawana za poprawną. Dodatkowo jak już zaczynasz poprawiać innych to pamiętaj, że zdanie kończymy kropka. Dlatego też, dupa cicho frajerze.

For Coach Legii - 22.02.2018 23:29:07, *.16

Cult⚽️Żyleta, 22.02.2018 15:05 - *.160
Frankowski lubi ostrà walke na pograniczu prawa,wiéc drodzy piłkarze silne ustawienie balans nòg i ochrona ciałem jak za Pisza drużyny !

Franek - 22.02.2018 23:38:20, *.static.ip.netia.com.pl

Czy Mioduski cos posmarował do rączki bo Frankowski jest chyba na foszony na Legie trza mu cos moze sypnac