Poznaniacy przy Ł3 25 października 2015 roku - fot. Mishka / Legionisci.com

Fani Lecha przyjadą pociągiem specjalnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Lecha Poznań, po długich perypetiach z PKP, zdołali zorganizować pociąg specjalny na mecz przy Łazienkowskiej, który zostanie rozegrany w niedzielę 4 marca. Kiedy rozmowy z kolejami nie przynosiły skutku, "Kolejorz" próbował postraszyć PKP przyjazdem do stolicy kilkoma pociągami rejsowymi. Poznaniacy za przejazd pociągiem oraz bilet na mecz zapłacą 130 złotych.

Na ostatnich wyjazdach przy Ł3 lechici stawiali się w następujących liczbach: 570 (kwiecień 2016 roku), 856 (październik 2015) oraz 1044 osób w maju 2015.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (13)

L - 26.02.2018 10:20:11, *.119.threembb.co.uk

Niech przyjada rowerami. LEGIA MISTRZ!!!! Come on LEGIA!!!! Tylko 6 pkt sie liczy

felek - 26.02.2018 10:48:39, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Będzie ich choć z 500??? Łach ostatnio coraz słabiej jeździ.

Porpel - 26.02.2018 10:57:54, *.play-internet.pl

Po co pociag na 50osob?PKSem moga przyjechac ogórkiem

Buli - 26.02.2018 10:59:29, *.wroclaw.dialog.net.pl

Ale do Stolicy to się zepną i przyjadą.

Juri - 26.02.2018 11:10:00, *.centertel.pl

Co z grą terenową?

@rek - 26.02.2018 11:16:02, *.dynamic.chello.pl

Dla mnie to mogą przyjechać i drezyną... Aby tylko przyjechała konkretna ekipa... Bo dla (L)egionisty nie ma nic bardziej miłego, jak wygrać mecz przed 2 tysiącami pyr na trybunach... Pozdro (L)

Ddo @rek - 26.02.2018 12:14:46, *.play-internet.pl

A ty kolego skad to wiesz?

(L) - 26.02.2018 12:34:06, *.ilabs.pl

@rek

Wygrana w Poznaniu przy całym stadionie w ostatniej sekundzie meczu to był TO.

Gdzie i kiedy Ty widziałeś te 2tys pyr?

Jacek - 26.02.2018 13:10:05, *.centertel.pl

To juz i koleje zrozumiały, ze to nie ,,kolejorz" a ,,kuchenkorz z wronek"i nie chcą z nimi wspolpracowac.

do porpel - 26.02.2018 14:23:09, *.play-internet.pl

Nie pęknij od tego napinania sie,a ty przynajmniej bedziesz na meczu czy za zimno albo mama nie pozwala?

gomez - 26.02.2018 17:27:50, *.centertel.pl

HAHAHAHA MIASTO DYRYGENTA SŁAWĄ OWIANE SŁOWIKI PYRUSOWE